Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

Так! Можна було б мінні поля розміновувати ними :facepalm:

Дрочили на танки, дафай-дафай, а воно не працює.
Знову напишеш що треба було на початку війни їх давати?
Так де дафи-дафи? Чи ти рахуєш 30 коли просили 400 то дали?
І так давати треба було на початку війни, а ще краще до початку.
   
Так де дафи-дафи? Чи ти рахуєш 30 коли просили 400 то дали?
І так давати треба було на початку війни, а ще краще до початку.

200+ леопардів не рахується?
Звичайно краще щоб дали до початку війни, і атакамси і танки і Ф16, і хімарси і патріоти і насамси, і десяток мільйонів снарядів… підозрюю що багато чого пропустив.
І саме дали. На шару. Бо це святе
   
Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

200+ леопардів не рахується?
Звичайно краще щоб дали до початку війни, і атакамси і танки і Ф16, і хімарси і патріоти і насамси, і десяток мільйонів снарядів… підозрюю що багато чого пропустив.
І саме дали. На шару. Бо це святе
Штати 200 леопардів дали?  Ну і 200 то якось не 400 причому до контрнаступу.
Про шару мовчи. Хай штати Україні ядерну зброю повернуть.
   
А що просили 400 Абрамсів??? Це $4 мільярди мінімум. Це замість чого непотрібного для ЗСУ ви таке хочете?

Штати ЯЗ в Україні не брали. Але це вже 100500 раз обговорювались але ви ще на одне коло вирішили зайти.
То без мене
   
Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

З вами все ясно. Атакамси дійсно могли зберегти життя багатьох українців - як цивільних так і воїнів

А ще більше могла допомогти та допомога, яку трампісти блокували більш ніж півроку.
Тому претензії до Байдена від тих, хто агітує за Трампа і трампанзів, - це просто кацапська брехня, щоб знову відати більшість респам і повністю заблокувати допомогу назавжди.
   
То в кого мені запитати,Славко??? :-)o

Ти що тупий? Я ж написав - питай у Макрона. Або у Трюдо
Весь ЄС економічно майже дорівнює Штатам. А не можуть разом декілька мільярдів на снаряди наскрести. :facepalm:
   
Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

Лідер демократів в Палаті представників США  :good:

Цитувати
Лідер демократів у Палаті представників Гакім Джеффріс зазначив, що глава РФ Володимир хуйло намагається відтворити СРСР, що прямо загрожуватиме НАТО.

Джеффріс наголосив на необхідності підтримувати Україну, зокрема у тому, щоб у разі прориву російських військ безпосередньо втручатися у війну.
    Ми не можемо дозволити Україні програти, тому існує значна ймовірність того, що США доведеться втрутитися не лише фінансово, а й військами, – зазначив конгресмен.

Лідер демократів пояснив, що, хуйло прагне відтворити Радянський Союз і, роблячи це, погрожуватиме союзникам по НАТО. Джеффріс зазначив, що вторгнення хуйло в сусідню Грузію не закінчилося на цьому, як і його захоплення Криму та втручання на сході України.

    Чи повинні ми вірити, враховуючи послідовну агресію, що якщо ми дозволимо хуйло досягти успіху в Україні, він зупиниться лише на Україні? Звичайно, ні, – додав він.
   
Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

Ти що тупий? Я ж написав - питай у Макрона. Або у Трюдо
Весь ЄС економічно майже дорівнює Штатам. А не можуть разом декілька мільярдів на снаряди наскрести. :facepalm:
----
Так Трюдо і Макрон і навіть Шольц підтримали чеську ініціативу.
Про що мені їх запитувати???
Я про США питав.
Вони мали гроші але ніфіга їх не виділяли на закупку так необхідних Україні боєприпасів.
   
Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

Славко,я зрозумів,тобі сподобалося ганяти хуцпу, але це не прокотить.
1. Ти стверджував,що типу не було рішення на виділення грошей.
Заблокували кляті трампанзі.
2. Виявилось,що і гроші і АТАКМС були і їх можна було
і виділити і відправити Україні.
3. США цього не зробили ПРИНЦИПОВО,чекали,коли за них гроші виділить Євросоюз,я поки все правильно акцептую??? ;)
   
Славко,я зрозумів,тобі сподобалося ганяти хуцпу, але це не прокотить.
1. Ти стверджував,що типу не було рішення на виділення грошей.
Заблокували кляті трампанзі.
2. Виявилось,що і гроші і АТАКМС були і їх можна було
і виділити і відправити Україні.
3. США цього не зробили ПРИНЦИПОВО,чекали,коли за них гроші виділить Євросоюз,я поки все правильно акцептую??? ;)

Ти можеш писати любу куйню. Я вже звик до твого «концептування»
Ті 300 мільйонів що Пентагон десь знайшов то капля в морі порівняно з 40 мільярдами які нарешті були виділені Конгресом.
В Канаді населення в 10 разів менше ніж в Штатах. Іди іби мозок Трюдо щоб він дав хочаб 2 мільярди а не 20 мільйонів.
То просто сором.
Або іби Макрона який «пообіцяв» приєднатись до проекту Павла який Петро але ще не дав ні копійки
   
Приклад дебільного копцептування від Блоха.
Пентагон знайшов $300 мільйонів і Байден поставив на цю суму зброю Україні в лютому.
Але по тролячому краще було б якщо вони дали ті 300 мільйонів Павлу-Петру який би шукав де розмістити заказ на снаряди і які прийдуть в Україну куй знає коли. :facepalm:
   
Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

Приклад дебільного копцептування від Блоха.
Пентагон знайшов $300 мільйонів і Байден поставив на цю суму зброю Україні в лютому.
Але по тролячому краще було б якщо вони дали ті 300 мільйонів Павлу-Петру який би шукав де розмістити заказ на снаряди і які прийдуть в Україну куй знає коли. :facepalm:
----
Ти реально такий...гм альтернативно обдарований??  :S
Нє,я розумію,що ти знову зі своєю хуцпою.
Ти все прекрасно розумієш.
Але ти ж вже ніїпацця "американець".
Тому ти і вигадуєш будь-які виправдання для не надання допомоги.
Ще раз нагадаю,хоча,звісно ти можеш прочитати сам на попередній сторінці- мова йшла у Павла про НАЯВНІ снаряди
а аж ніяк не про якесь срате "замовлення" . 8-:
 Їх треба було банально викупити і відправити.
А не чекати,як в США,доки ви там налагодите виробництво,бо у вас типу всі склади закінчилися і гроші.
Так і хочецця вас,бідненьких,пожаліти. :weep:
   
Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

Ти можеш писати любу куйню. Я вже звик до твого «концептування»
Ті 300 мільйонів що Пентагон десь знайшов то капля в морі порівняно з 40 мільярдами які нарешті були виділені Конгресом.
В Канаді населення в 10 разів менше ніж в Штатах. Іди іби мозок Трюдо щоб він дав хочаб 2 мільярди а не 20 мільйонів.
То просто сором.
Або іби Макрона який «пообіцяв» приєднатись до проекту Павла який Петро але ще не дав ні копійки
----
Який же ти невиправний йїпанько!
Зарозумілий і тупий.
----
На,читай УНІАН:

Україна 20 березня отримала від Канади 2 мільярди канадських доларів (1,5 млрд доларів США) фінансової допомоги. Про це повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, ці кошти допоможуть українському уряду фінансувати дефіцит, зокрема соціальні програми допомоги.

"Вдячні канадському народу та уряду, які залишаються нашими надійними союзниками в ці складні часи", - написав Шмигаль.

Очільник українського уряду зазначив, що загальна сума фінансової підтримки від Канади від початку повномасштабного вторгнення Росії становить майже 7 мільярдів канадських доларів (понад 5 млрд доларів США).

-------
https://www.УНІАН/economics/finance/kanada-vidilila-ukrajini-1-5-milyarda-dolariv-finansvoji-dopomogi-na-shcho-pidut-groshi-12579525.html
---------
Ще що хочеш почути??? :S

Останнє редагування: 7 травня 2024 03:23:03 від Blokh
   
----
Ти реально такий...гм альтернативно обдарований??  :S
Нє,я розумію,що ти знову зі своєю хуцпою.
Ти все прекрасно розумієш.
Але ти ж вже ніїпацця "американець".
Тому ти і вигадуєш будь-які виправдання для не надання допомоги.
Ще раз нагадаю,хоча,звісно ти можеш прочитати сам на попередній сторінці- мова йшла у Павла про НАЯВНІ снаряди
а аж ніяк не про якесь срате "замовлення" . 8-:
 Їх треба було банально викупити і відправити.
А не чекати,як в США,доки ви там налагодите виробництво,бо у вас типу всі склади закінчилися і гроші.
Так і хочецця вас,бідненьких,пожаліти. :weep:

Ти не альтернативно обдарований (воук термін), ти дебіл.
Я якраз пишу що 6 місяців допомога Україні блокувалась Трампом і його міньйонвмм. І ніяк не виправдую це.

Ти кажеш «снаряди були готові і їх треба було тільки викупити».
То чому Канада дала 20 а не 200 мільйонів? А Франція ні копійки, тільки пообіцяла приєднатись до цієї «ініціативи»?

Чому могутня ЄС з допомогою Канади не змогли зібрати 3-4 мільярди на ці снаряди?
Я вже задавав тобі це питання, але ти як справжній троль на нього не відповідаєш
   
Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

Ти не альтернативно обдарований (воук термін), ти дебіл.
Я якраз пишу що 6 місяців допомога Україні блокувалась Трампом і його міньйонвмм. І ніяк не виправдую це.

Ти кажеш «снаряди були готові і їх треба було тільки викупити».
То чому Канада дала 20 а не 200 мільйонів? А Франція ні копійки, тільки пообіцяла приєднатись до цієї «ініціативи»?

Чому могутня ЄС з допомогою Канади не змогли зібрати 3-4 мільярди на ці снаряди?
Я вже задавав тобі це питання, але ти як справжній троль на нього не відповідаєш
-----
Читай вище.
Там все написано.
   
Since the beginning of 2022, Canada has committed $4 billion in military assistance to Ukraine. This funding will allow Canada to deliver military assistance to Ukraine through to 2029. We continue to actively look at what more we can do to support Ukraine.

Дуже люблю Канаду… але… $4 мільярди військової допомоги до 2029 року…
А Штати за два роки війни поставили зброї на $40 з гаком мільярдів.

Окей, можна зрозуміти що Канада не має великих запасів зброї і допомагають грошима

Canada has provided $4.85 billion in loan assistance to Ukraine to help meet Ukraine’s urgent balance of payments needs and support its macroeconomic stability.

Разом з військовою допомогою (до 2029 року) це буде близько до $9 мільярдів канадських баксів, або трішки менше ніж $7 мільярдів US.

Зовсім не погано, здається більше ніж допомога від ЄС але все одно не дотягує до допомоги від Штатів.

Тому Блоху треба або додати від себе або заткнути писок

   
Re: Не стрiляти по НПЗ, тепер не давати зброю для Iзраiлю

Since the beginning of 2022, Canada has committed $4 billion in military assistance to Ukraine. This funding will allow Canada to deliver military assistance to Ukraine through to 2029. We continue to actively look at what more we can do to support Ukraine.

Дуже люблю Канаду… але… $4 мільярди військової допомоги до 2029 року…
А Штати за два роки війни поставили зброї на $40 з гаком мільярдів.

Окей, можна зрозуміти що Канада не має великих запасів зброї і допомагають грошима

Canada has provided $4.85 billion in loan assistance to Ukraine to help meet Ukraine’s urgent balance of payments needs and support its macroeconomic stability.

Разом з військовою допомогою (до 2029 року) це буде близько до $9 мільярдів канадських баксів, або трішки менше ніж $7 мільярдів US.

Зовсім не погано, здається більше ніж допомога від ЄС але все одно не дотягує до допомоги від Штатів.

Тому Блоху треба або додати від себе або заткнути писок
-----
Що таке,обламався з 2 мільярдами,так? :lol:
Буває!
ПиСи Не хами, це тільки доводить твою неправоту. :buba:
   
Цікаво, що довело мою «неправоту»? Те що Канада на снаряди дала з гулькин хвіст да нікуя?
Чи те що Макрон пообіцяв приєднатись до ініціативи Павла-Петра але скільки дав грошей не відомо.
Обтікай концептуальщик :lol:
   
А що просили 400 Абрамсів??? Це $4 мільярди мінімум. Це замість чого непотрібного для ЗСУ ви таке хочете?

Штати ЯЗ в Україні не брали. Але це вже 100500 раз обговорювались але ви ще на одне коло вирішили зайти.
То без мене
Ще раз 31 абрамс з 2600. З запізненням на півроку.
Танки могли дати по ленд-лізу. І ніяких фінансових проблем, бо танки лишилися б на балансі пентагону.
Так штати ядерку самі не забирали, правда ядерні матеріали забрали. Але сильно нагинали Україну віддати зброю, приймали участь а знищенні носіїв та пускових. І ще якусь безпеку обіцяли взамін . Якісь мумурандуми підписували.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія