Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Женщины такие странные...

Re: Женщины такие странные...

найкраще - це знайти одружену коханку, яка любить секс за секс.

ну хай йде шукає, чого ж.
   
Re: Женщины такие странные...

a whore?
так. Тут є.
   
Re: Женщины такие странные...

в період закоханості в когось одного важко кохати ще когось паралельно. це мусить пройти закоханість до якоїсь конкретно персони. і взагалі тут не треба узагальнювати, хоча в абсолютній більшості всі в житті мали досвід з більш, ніж одним секс-партнером(партнеркою).
саме так. Закоханостей може бути багато, і це не привід для розлучень.
   
Re: Женщины такие странные...

всі жінки створені для шаленого сексу, а не для вірності одному члену

  Ваша мама жінка? :shuffle:
   
Re: Женщины такие странные...

До 25 років - можно просто секс за секс. А потім вже нє.
  Поступово жінкам стає потрібніше.
  Або вони переходять на мега мозгоклюство.

   
Re: Женщины такие странные...

Щойно почав читати цю цюкаву тему, але кортить все ж таки взнати-Вовчика нарешті рипнули, ілі как?
   
Re: Женщины такие странные...

Щойно почав читати цю цюкаву тему, але кортить все ж таки взнати-Вовчика нарешті рипнули, ілі как?
не з нашим щастям :(
   
Re: Женщины такие странные...

в період закоханості в когось одного важко кохати ще когось паралельно. це мусить пройти закоханість до якоїсь конкретно персони. і взагалі тут не треба узагальнювати, хоча в абсолютній більшості всі в житті мали досвід з більш, ніж одним секс-партнером(партнеркою).

  Період специфічного гормонального зриву, що Ви називаєте закоханістю, становить десь 6 місяців.
  Якщо вірити "Сергію" то за 30 років активності має бути не менш 60 партнерів, а якщо враховувати "складнощі перехідних періодів", то близько 100.

  Це так, якщо вірити, що навколо саме тої дірки весь світ крутиться. ;)
   
Re: Женщины такие странные...

  Ваша мама жінка? :shuffle:
звісно. Ну і що? Мама, сестра, донька. Їм не трахатись, бо вони мої родички?
   
Re: Женщины такие странные...

  Період специфічного гормонального зриву, що Ви називаєте закоханістю, становить десь 6 місяців.
  Якщо вірити "Сергію" то за 30 років активності має бути не менш 60 партнерів, а якщо враховувати "складнощі перехідних періодів", то близько 100.

  Це так, якщо вірити, що навколо саме тої дірки весь світ крутиться. ;)
60 - це було б ОК. Якби не штучні моральні суспільні перестороги, то так і було б. На жаль, в мене набагато менше ))
   
Re: Женщины такие странные...

звісно. Ну і що? Мама, сестра, донька. Їм не трахатись, бо вони мої родички?
  Хай їх рипають зранку до ночі.
  Рипають шаленим сексом.
  Вони ж для того створені, з Вашої точки зору. :punish:
   
Re: Женщины такие странные...

60 - це було б ОК. Якби не штучні моральні суспільні перестороги, то так і було б. На жаль, в мене набагато менше ))

  Все життя втіху цюцюрки перевів, ще й з того погорду має. :facepalm:
   
Re: Женщины такие странные...

  Хай їх рипають зранку до ночі.
  Рипають шаленим сексом.
  Вони ж для того створені, з Вашої точки зору. :punish:
та якщо подобається - то на здоров`я!
   
Re: Женщины такие странные...

  Все життя втіху цюцюрки перевів, ще й з того погорду має. :facepalm:
та ладно, звідки ви взяли , яке моє життя? )) Дехто в шахті все життя.  і не втіхи цюцюрки і нічого не мають. В мене було цікаве життя.
   
Re: Женщины такие странные...

Гарне питання.
Навіщо він одружився?
Бо чоловіки - "лохи" по життю, а жінки цим користуються.
Зараз на Заході все більше чоловіків нарешті прийняли "червону пігулку" - в шлюбі для західного чоловіка вже немає жодних позитивних речей - тільки небезпека, фінансовий крах та постійні стреси.
Секс? Секс закінчується дуже швидко, про це говорить більшість "одружених". Замість секса є постійна "мозгойобка".

Не читайте на ніч радянських лівацьких газет.
Якість сексу у шлюбі знаходиться на недосяжному для одинаків рівні.
   
Re: Женщины такие странные...

В мене було цікаве життя.

  Дивлячись з чиїм порівнювати.
  З такої точки зору кролик більш щасливий.
  Пожер - запхав, пожер - запхав.
  (Жер не своє і пхав не своїй).
  "Ідеально". :facepalm:

   
Re: Женщины такие странные...

Якість сексу у шлюбі знаходиться на недосяжному для одинаків рівні.
Просто кількість справжніх шлюбів до реєстованих, як 1:20.
 А так усе вірно. B-)
   
Re: Женщины такие странные...

  Дивлячись з чиїм порівнювати.
  З такої точки зору кролик більш щасливий.
  Пожер - запхав, пожер - запхав.
  (Жер не своє і пхав не своїй).
  "Ідеально". :facepalm:
ну якщо порівнювати тварин, то хто щасливіший - кінь запряжений чи кролик?
А якщо людей?  то що краще - їздити по світу, заробляти достатньо грошей, витрачати їх на жінок, чи сидіти в одному місці, працювати на заводі, бухати з мужиками після роботи, зате жити з одною жінкою? І то вона є лише через те, що їй подітись нікуди, а так би втекла .
   
Re: Женщины такие странные...

Дивлячись з чиїм порівнювати.
З такої точки зору кролик більш щасливий.
Пожер - запхав, пожер - запхав.

 8-)
   
Re: Женщины такие странные...

Просто кількість справжніх шлюбів до реєстованих, як 1:20.
 А так усе вірно. B-)

Не повіриш, але рахували статистику всіх на всіх ;)
В ідеальних взагалі ульот!
   
Re: Женщины такие странные...

ну якщо порівнювати тварин, то хто щасливіший - кінь запряжений чи кролик?
А якщо людей?  то що краще - їздити по світу, заробляти достатньо грошей, витрачати їх на жінок, чи сидіти в одному місці, працювати на заводі, бухати з мужиками після роботи, зате жінка - всього одна? І то через те, що їй подітись нікуди, а так би втекла .
  Иииии :weep:
 
  Не та голова Вашим життям править! :punish:
   
Re: Женщины такие странные...

60 - це було б ОК. Якби не штучні моральні суспільні перестороги, то так і було б. На жаль, в мене набагато менше ))
Тут є ще такий нюанс - в жінок закладено природою шукати "принців" (у кожної своє розуміння, правда), тому тоді вийде так, що у 10 відсотків чоловіків буде по 60, а у всіх інших - по кілька, або взагалі не буде
   
Re: Женщины такие странные...

Не повіриш, але рахували статистику всіх на всіх ;)
В ідеальних взагалі ульот!
Оце ключове.
 А ідеальні - це кілька місяців примари.
 Справжні почуття виникають років через десять.
 Якщо, звісно, обидва до них здатні. ;)
   
Re: Женщины такие странные...

Тут є ще такий нюанс - в жінок закладено природою шукати "принців" (у кожної своє розуміння, правда), тому тоді вийде так, що у 10 відсотків чоловіків буде по 60, а у всіх інших - по кілька, або взагалі не буде
може і так . Але тоді не 60 на кілька, а хай буде пропорція 1000 на 60. ))
   
Re: Женщины такие странные...

ну якщо порівнювати тварин, то хто щасливіший - кінь запряжений чи кролик?
А якщо людей?  то що краще - їздити по світу, заробляти достатньо грошей, витрачати їх на жінок, чи сидіти в одному місці, працювати на заводі, бухати з мужиками після роботи, зате жити з одною жінкою? І то вона є лише через те, що їй подітись нікуди, а так би втекла .

Щастя у всіх різне.
Сита тварина значно щасливіша, ніж після сексу, але голодна.
Секс щось вартує в дуже і дуже обмежений кількості видів.
Решта ж чи має його постійно, чи має дуже короткі періоди боротьби за секс.
В самок оленів от у всіх одразу настав овуляція, коли вони чують рев домінантного самця. А решту частину року секс їм не тре.
   
Re: Женщины такие странные...

8-)

 Крокі, у Вас, насправді, дуже проста особиста ситуація.
 Треба тільки визначитися з метою і не відволікатися на несуттєве.
 Вірю, що у Вас все буде добре.
   
Re: Женщины такие странные...

може і так . Але тоді не 60 на кілька, а хай буде пропорція 1000 на 60. ))
  І охота юзати розбите-забльоване, наспіх продезинфіковане? :facepalm:
   
Re: Женщины такие странные...

  І охота юзати розбите-забльоване, наспіх продезинфіковане? :facepalm:
от саме через таке ставлення до сексу, що буцім-то там хтось когось забльовує і розбиває, - і всі проблеми.
 Насправді, якщо практикувати безпечний секс, то сексуально активна жінка більш чарівна , більш чутлива , волога та пристрастна. І більш бажана, ніж якась матрона, яку слід три рази на побачення зводити, а потім принижуватись і випрошувати секс, як собака кістку.
   
Re: Женщины такие странные...

  Період специфічного гормонального зриву, що Ви називаєте закоханістю, становить десь 6 місяців.
  Якщо вірити "Сергію" то за 30 років активності має бути не менш 60 партнерів, а якщо враховувати "складнощі перехідних періодів", то близько 100.

  Це так, якщо вірити, що навколо саме тої дірки весь світ крутиться. ;)

та ні, значно менше партнерів зазвичай. хіба шо може хтось працює в секс-індурстрії, то тоді, ясна річ, їх і більше може бути. і потім різні бувають ситуації в житті. наприклад, ти задоволений своїм життям і партнером також. нових пригод сексуальних тобі не хочеться. і все! живи і насолоджуйся. але це так би мовити відбувається в процесі стабільності якогось життєвого етапу.
з віком потяг до сексу знижується, і це якраз відкриває нові горизонти, коли гормони вже втрачають вплив на твої дії і прийняття рішень.

Останнє редагування: 18 червня 2019 13:52:31 від Vera
   
Re: Женщины такие странные...

от саме через таке ставлення до сексу, що буцім-то там хтось когось забльовує і розбиває, - і всі проблеми.
 Насправді, якщо практикувати безпечний секс, то сексуально активна жінка більш чарівна , більш чутлива , волога та пристрастна. І більш бажана, ніж якась матрона, яку слід три рази на побачення зводити, а потім принижуватись і випрошувати секс, як собака кістку.
  Блаблабла... Бабораб цікавий тільки перші три дописи.
  Далі йдуть повтори.
  Сексоголікам-мачо - у добрий путь на окремий острів.
  У дуріщ з тисячекілометровим пробігом туди ж.

  Бо суть їх - паразитична і огидна. (td)

Останнє редагування: 18 червня 2019 13:46:01 від Топа
   
Re: Женщины такие странные...

  І охота юзати розбите-забльоване, наспіх продезинфіковане? :facepalm:
Топа, ви жінка? Якщо так, то я розумію ваше прагнення до моногамії. Це теж природна штука. Але не єдино існуючий варіант.  Не слід вигороджувати своє за рахунок приниження іншого. Бо як бачите, можна принизити і ваше. Але я не буду. Просто я маю власну думку, а ви - власну. При цьому я визнаю, що моногамний шлюб - це теж цілком ефективна модель. Одна із багатьох!
   
Re: Женщины такие странные...

та ні, значно менше партнерів зазвичай. хіба шо може хтось працює в секс-індурстрії, то тоді, ясна річ, їх і більше може бути. і потім різні бувають ситуації в житті. наприклад, ти задоволений своїм життям і партнером також. нових пригод сексуальних тобі не хочеться. і все! живи і насолоджуйся. але це так би мовити відбувається в процесі стабільності якогось життєвого етапу.
з віком потяг сексу знижується, і це якраз відкриває нові горизонти, коли гормони вже втрачають вплив на твої дії і прийняття рішень.
вірно. Але слід ще зауважити, що потреба в сексі у різних чоловіків і жінок - різна. Комусь три рази на тиждень треба. Такому не до адюльтерів. Там хоть би одну жінку задовольнити .
взагалі, пам'ятаєте тему про категорії чоловіків, які не "зраджують"?
   
Re: Женщины такие странные...

....
   
Re: Женщины такие странные...

ну якщо порівнювати тварин, то хто щасливіший - кінь запряжений чи кролик?
А якщо людей?  то що краще - їздити по світу, заробляти достатньо грошей, витрачати їх на жінок, чи сидіти в одному місці, працювати на заводі, бухати з мужиками після роботи, зате жити з одною жінкою? І то вона є лише через те, що їй подітись нікуди, а так би втекла .

це дуже примітивно в обох випадках, які ти змалював. не все в житті зводиться до сексу, як тут вище написали про приклади зі світу тварин конкретно з алєнями.
   
Re: Женщины такие странные...

це дуже примітивно в обох випадках, які ти змалював. не все в житті зводиться до сексу, як тут вище написали про приклади зі світу тварин конкретно з алєнями.
це була відповідь на тупий закид Топи  про кроликів. Звісно, що примітивно.
   
Re: Женщины такие странные...

вірно. Але слід ще зауважити, що потреба в сексі у різних чоловіків і жінок - різна. Комусь три рази на тиждень треба. Такому не до адюльтерів. Там хоть би одну жінку задовольнити .
взагалі, пам'ятаєте тему про категорії чоловіків, які не "зраджують"?

 :lol:

а шо, була така тема? і як я пропустила.  :laugh:
   
Re: Женщины такие странные...

Топа, ви жінка? Якщо так, то я розумію ваше прагнення до моногамії. Це теж природна штука. Але не єдино існуючий варіант.  Не слід вигороджувати своє за рахунок приниження іншого. Бо як бачите, можна принизити і ваше. Але я не буду. Просто я маю власну думку, а ви - власну. При цьому я визнаю, що моногамний шлюб - це теж цілком ефективна модель. Одна із багатьох!

  Нах пішоов.
  І очко вазелинь.
  Мені ті виєб..ни до сраки.
  Тільки самозакоханий під..р(у "поганому" сенсі) може сповідувати подібні "цінності".
  Паразит, що славить паразитизм під виглядом "свободи".
  Буєєє...
  Головка, коли домінує над головою, починає  верзти реальну хєрню. (td)
 
 
   
Re: Женщины такие странные...

:lol:

а шо, була така тема? і як я пропустила.  :laugh:
та була. Я нагадаю основні
1. Слабке лібідо. Просто не тягне, не хочеться.
2. Ледарі та онаністи.
3. Боягузи. Бояться викриття, проблем із розголосом, хвороб і бояться , що коханка буде щось потім вимагати.
4. Проблеми із здоров'ям, імпотенція, алкоголізм і т.д.
5. Немає часу, грошей, всі в роботі. Який там секс.
6. Приховані геї.
7. закохані. Але з минанням кохання можуть перейти в інші категорії.
8. Морально стійкі. Віруючі люди, наприклад. Їм хочеться, але вони стримують.
9. Реальне довге кохання, дружба, гармонія в сексі з однією жінкою. Співпало, що і їй і йому потрібно однаково, і вони те мають. І на інше нема ні сил ні бажання.


І ще комбінації, коли одразу в декількох категоріях перебуваєш. Наприклад і в 9 і в 5, і в 3. І часу нема і жінка наче підходить і діти і все ОК. Плюс спорт і хобі. І боїшся всього нового
   
Re: Женщины такие странные...

 
Головка, коли домінує над головою, починає  верзти реальну хєрню.
   
Re: Женщины такие странные...

найкраще - це знайти одружену коханку, яка любить секс за секс.
это разрушит два брака
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія