Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

   
все як хотіли миросі - ні мови, ні віри, ні армії, натомість є тотальне мародерство єврєйцамі і шлюхамихуйла, тому рейтинг зеублюдків не падає
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

все як хотіли миросі - ні мови, ні віри, ні армії, натомість є тотальне мародерство єврєйцамі і шлюхамихуйла, тому рейтинг зеублюдків не падає

И осталась старуха у разбитого корыта...
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Не розумію, як можна було сподіватися. що буде інакше? З якого дива люди, котрі богом мали завжди Золотого тільця, розщедрилися б на простих українських солдатів?
   
так, а при владі хто?
   


Вы не понимаете - жрать вредно!
   
73% ніфіга не відчули війни, як результат вирішили що можна подуркувати.
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо


Довольні хами, ситі в них єбала

Останнє редагування: 14 червня 2021 16:11:39 від coil
   
ну а чо, прихильники певної політсили в своїх головах війну закінчили, нафуя тепер армія?

бєрі  шинель іді дамой (с)
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Парахаботікі знов зраду розганяють  :X
Вкрали фото здорового дієтичного сніданку лєнки і вовки, і видають як за армійське
Совісті нема зовсім
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Парахаботікі знов зраду розганяють  :X
Вкрали фото здорового дієтичного сніданку лєн⁵ки ⁵і вовки, і видають як за армійське
Совісті нема зовсім
Точняк, їм сама Люся Арєстовіч рекомендувала, знаний дієтолог :)
   
73% ніфіга не відчули війни, як результат вирішили що можна подуркувати.

Що примітно, серед військових зони ООС таких було 50%.
   
В общем отбой зрада - это  в Гондурасе кормили на учениях теробороны а не солдат в бригаде

https://m.gorod.cn.ua/news_129993.html

Там все гораздо красивее

   
В общем отбой зрада - это  в Гондурасе кормили на учениях теробороны а не солдат в бригаде

https://m.gorod.cn.ua/news_129993.html

Там все гораздо красивее

Показати зображення...

бугого

завертілись, сучечки зелені





Юрій Бірюков
36 хв  ·

Из всех возможных вариантов решения этой кризисной проблемы Банковая выбрала самый смешной путь. Они уже даже бойца, который и выложил то фотографии с полигона, назвали фейковым.
Признание проблемы? Обещание разобраться? Инспекционная поездка? Не, не слышали...
Только это, тут такое дело. Фишка в том, что у меня десяток сообщений за сегодняшний день с фотографиями порций. И так уж сложилось, сорри, котята, что я многие столовые по фотографии могу сразу узнать - ибо мы и начинали там ремонты делать.
Міністерство оборони України, хотите продолжения? Реально?
P.S. Фото из Башкировки. Тоже фейк? Бгггг
   
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

сракоботы готовы поклясться, шо при кнуре таких случаев небыло?
   
люблю смотреть, как агрессивные боты с Банковой пытаются перевести тему в срач.
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Вы всьо  не правильно поняли.. Поймити, при кнуре солдат  цинично кормил порох, и вот ети все бирюкови... кум кума хуйла..  Слава богу цинічного кнуря прогнали  з влади... і тепер в нас іскренній ЗЕ. Поймітє як нашому ЗЕ дивитись в очі Х, якшо армія сильна й нагодована.. хуйло може обідицця.  Український солдат має мати вигляд дрища замученого.

Останнє редагування: 14 червня 2021 17:52:54 від Serge_D
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

А где огненный юмор Квартала 95 на эту тему? Что-нибудь на тему того, что на фото овощи и мясо, но замаскированные.
   
зе-ботву  у ФБ підняли по тривозі.... крутяться як можуть, постять фотки часів Порошенка і видають їх за сьогоднішні  :lol:



   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо
Свинорылый, пошел на фуй.
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Вы всьо  не правильно поняли.. Поймити, при кнуре солдат  цинично кормил порох, и вот ети все бирюкови... кум кума хуйла..  Слава богу цинічного кнуря прогнали  з влади... і тепер в нас іскренній ЗЕ. Поймітє як нашому ЗЕ дивитись в очі Х, якшо армія сильна й нагодована.. хуйло може обідицця.  Український солдат має мати вигляд дрища замученого.
То ви не пойнялі, це стандарти НАТО
А шашличок - стандарти ВВС
   
Шоб жыдва да не воровала? Когда такое было?
   
Чего ожидали от трижды дезертира без стыда и совести?
   
Резервисты опровергают информацию о плохом питании на Гончаровском полигоне: "Все организовано очень хорошо".
Военнослужащие, проходящие учения на Гончаровском полигоне, опровергли информацию о том, что якобы есть проблемы с питанием.
Об этом сообщает Цензор.НЕТ.
Один из военнослужащих, Олег Бойко, заявил, что с питанием на полигоне все хорошо.

"Хочу сказать, что не все люди дома так едят, как кормят здесь. Тут кормят так, что доходит до того, что сникерсы дают, колбасы, тушенки дают", - рассказал он.
Экс-нардеп Егор Соболев, который также проходит обучение, заявил, что логистика, питание, проживание, уборка организованы очень четко. По его словам, еды хватает на всех.

"Все организовано очень хорошо. Тот, кто занимался организацией большного количества людей, а еще и взрослых, еще и тех, которые приезжают в палаточный лагерь жить, учиться обращаться с оружием, думаю, понимает, что это большая работа. ... Я возможно наслушался ужасных историй о советской армии. Все супер. Есть две вещи, которые бы я поменял. Первое: я бы не брал людей, 


На фото Егор Соболев и Командир 101-й отдельной бригады охраны Генштаба Александр Вдовиченко.
Напомним, ранее сообщалось, что воинов, находящихся на Гончаровском общевойсковом полигоне в Черниговской области, плохо кормят.
   
Парахаботікі знов зраду розганяють  :X
Вкрали фото здорового дієтичного сніданку лєнки і вовки, і видають як за армійське
Совісті нема зовсім
сметана вже викладала "оригінальні блюда", ще ти хочеш мордою в зелене лайно?
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Резервисты опровергают информацию о плохом питании на Гончаровском полигоне: "Все организовано очень хорошо".
Свиньи как всегда обосрались.
   
щось на попередніх фотках-опровєрженіях  не видно, як "сникерсы дают, колбасы, тушенки дают" :gigi:

І чим відрізняються оті фоткі, де написано, що так вкусно годують, що снікерси через вуха лізуть, від цього фото, де люди незадовільні харчуванням?

Той же "зуп-харчо", каша-замазка і навіть кусманчик курячого крилишка замість кусенчика но-нейм ковбаски на один зуб для чоловіка. І той же самий розбавлений сік.

Навіть за часів СРСР на обід додавали пайку вершкового масла. Зараз , мабуть, те масло миші зжерли. Ті, які зерно з державних зерносховищ вчисту потрошили.









Останнє редагування: 14 червня 2021 18:59:15 від шуша
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Громадяни !
Вам же сказали - при порохе не було і зараз не буде бо при порохе не було..

Тому хавайте громадяни, те що вам хізяйн кинув в миску.. і не варнякайте..


ЗИ. Було - і на вибір ! .
   
Чего ожидали от трижды дезертира без стыда и совести?
+1
   
Резервисты опровергают информацию о плохом питании на Гончаровском полигоне: "Все организовано очень хорошо".
Военнослужащие, проходящие учения на Гончаровском полигоне, опровергли информацию о том, что якобы есть проблемы с питанием.
Об этом сообщает Цензор.НЕТ.
Один из военнослужащих, Олег Бойко, заявил, что с питанием на полигоне все хорошо.

"Хочу сказать, что не все люди дома так едят, как кормят здесь. Тут кормят так, что доходит до того, что сникерсы дают, колбасы, тушенки дают", - рассказал он.
Экс-нардеп Егор Соболев, который также проходит обучение, заявил, что логистика, питание, проживание, уборка организованы очень четко. По его словам, еды хватает на всех.

"Все организовано очень хорошо. Тот, кто занимался организацией большного количества людей, а еще и взрослых, еще и тех, которые приезжают в палаточный лагерь жить, учиться обращаться с оружием, думаю, понимает, что это большая работа. ... Я возможно наслушался ужасных историй о советской армии. Все супер. Есть две вещи, которые бы я поменял. Первое: я бы не брал людей, 
Показати зображення...
Показати зображення...
На фото Егор Соболев и Командир 101-й отдельной бригады охраны Генштаба Александр Вдовиченко.
Напомним, ранее сообщалось, что воинов, находящихся на Гончаровском общевойсковом полигоне в Черниговской области, плохо кормят.
по перше, в тилу офіцери харчуються окремо від солдат , і їжа там різна.
По друге,  при Порошенко,  ми реально , на передку,  харчувалися краще ніж багато з вас дома.  Зараз це скінчилося.  Бо зе не потрібна армія.
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

по перше, в тилу офіцери харчуються окремо від солдат , і їжа там різна.
По друге,  при Порошенко,  ми реально , на передку,  харчувалися краще ніж багато з вас дома.  Зараз це скінчилося.  Бо зе не потрібна армія.


Угу..
   
Єгорка Падалко аправєргаєт  :weep:
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Фоточкі з темних барижних часів видані за сучасні будуть?
Чи тільки аправєржєнія?
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Зараз Люся навалить фото жрачки з турецького олл інклюзів
Форму вже вислали Федексом  [ua]
   
Дік що жі такоє?!. Ді ж ета "вгавр2" калобродіт? Он жіш у нас на хфорумйє спєц па арміі і вааружєніям із будущєго? прихильники певної політсили першим ділом перепоганили реформу харчування в ЗСУ.
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Ну, я спитав в друзів, такого мрачного піздеца -не, в часті нема. Дууууже сильно погіршалося, та ще не мрак, що на фото. Зе є куди просуватися. Погіршалося все, сильно. Та то ще іжа.
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Дік що жі такоє?!. Ді ж ета "вгавр2" калобродіт? Он жіш у нас на хфорумйє спєц па арміі і вааружєніям із будущєго? прихильники певної політсили першим ділом перепоганили реформу харчування в ЗСУ.

Стратегія примирення «недокормлений малоточний малорос» в дії
   
Re: зе и армия , стрелять не надо, и есть не надо

Овочі лише квашені, хочь редіска та цібуля буяють. Жодного фрукта. Здебільшо, яйця та курятина.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія