Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чей Крым?

Re: Чей Крым?

От доїбались до дівок.  :facepalm1:

Якщо б вони сказали, що Крим це Україна, в Криму здійнявся б шум, їх маму поперли б з кримського уряду. А хто ж дівок потім годуватиме та спонсоруватиме, як маму з посади віце-прем'єра Криму попруть? А так все гаразд, мамка дерибанить кримський бюджет та висилає гроші дочкам у Київ. Що не подобається?
   
Re: Чей Крым?

їм в той розкритий рот напхають повний рот хуїв, не довго чекати

По факту - зовсім навпаки
Москва впихує в Крим стільки грршей. шо місцеві мідрядники навіть половини з них не може освоїти.
Шо  мені подобається в їх відносинах - це подвійний контроль. Місцеві і федерали ненавидять один одного - в результаті шось суттєво вкрасти - практично неможливо.. Нам би так...
   
Re: Чей Крым?

Дрочи далі.

Відрижко, а де Ви побачили, що хтось тут "дрочить"? Своїми хворобливими фантазіями ділитесь? :gigi:
Я Вам кажу, що Ви - аморальний покидьок і глупак, якщо для Вас те що сталося з анексією Криму і як - це нормально. І що ситуація мала великий ризик розвинутися набагато гірше і лиш миролюбність українців перешкодила цьому.
Не треба багато клепки в голові мати і розуміти золоте правило моралі, щоб зрозуміти це.
   
Re: Чей Крым?

Я Вам кажу, що Ви - аморальний покидьок і глупак, якщо для Вас те що сталося з анексією Криму

Бидло, для початку хоа б пиши з укр. айпі. або хоча б поживи тут з рік на українську зарплату...
   
Re: Чей Крым?

Місцеві і федерали ненавидять один одного - в результаті шось суттєво вкрасти - практично неможливо.. Нам би так...

Та ти що, не крадуть кажеш, а що ж тоді відремонтовані дороги більше року не тримаються?  :weep:

Або кошторис на реконстукцію та ремонт об'єктів різних в чотири рази вище ніж  є реально? Те, що можна відремонтувати за 5 млн. рублів в кошторис закладають - 20 млн. Там такий дерибан йде, що аж гай шумить.
   
Re: Чей Крым?

Порох винен в тому що бляді є бляді?  :facepalm:
   
Re: Чей Крым?

Та ти що, не крадуть кажеш, а що ж тоді відремонтовані дороги більше року не тримаються?

Крадуть. Але настільки хєрово, шо половина бабла знову повертається в федеральний бюджет...
Це лише констатація факту.шо місцеві підрядники настільки тупі чи слабкі. шо не можуть освоїти той золотий дощ . шо вже пятий рік льється на них
   
Re: Чей Крым?

Бидло, для початку хоа б пиши з укр. айпі. або хоча б поживи тут з рік на українську зарплату...
:gigi:
Від бидла чую.
Чергова репліка аморального покидька.
Українці бідні,а хуйло ще й війну їм влаштував, вкрав шмат території і руйнує їх економічно. А Ви, аморальний покидьок, це захищаєте, та ще й намагаєтесь познущатися.
І Вам перевод стріл на айпішники не допоможе у цьому випадку (диви, хто про айпішнікі згадав, той хто залазить у форум з проксі постійно  :gigi: ). І фантазування щодо моєї зарплати і чи жив я на українську зарплату.
Мораль вона не залежить від айпішніків і від зарплат, це універсальне. І це у ніякому разі не виправдовує ні хуйло, ні Вас особисто ;-)
   
Re: Чей Крым?

Народ, беритесь за ум. как передали. точно также и забрапли :)
Не также
   
Re: Чей Крым?

а що вони співають, де можна послухати?
   
Re: Чей Крым?

Те, що можна відремонтувати за 5 млн. рублів в кошторис закладають - 20 млн. Там такий дерибан йде, що аж гай шумить.

Ідіоте. навіть при такому дерибані половина бабла знову повертається федералам. бо місцеві дебіли не можкть потратити таку купу грошей :)
Ти в курсі. що для кілометрового ж.д. тунелю поблизу Керчі при пришлося визивати московських метробудівців. бо кримські дегенарати навіть знали як це робиться?
   
Re: Чей Крым?

Не также

Практично.
Один алкаш передав - інший так само віддав
   
Re: Чей Крым?

о, нашёл  :weep: это они?

   
Re: Чей Крым?

2 Ингод
Референдум за 10 днів, в якому не передбачалось збереження статус-кво - це шо?
Щоб було б в Росії, якби хтось начав роботу по референдуму в Чечні, чи Татарстані?
   
Re: Чей Крым?

Крадуть. Але настільки хєрово, шо половина бабла знову повертається в федеральний бюджет...
Це лише констатація факту.шо місцеві підрядники настільки тупі чи слабкі. шо не можуть освоїти той золотий дощ . шо вже пятий рік льється на них

А ти бачив ті гроші, про які кажеш повертаються назад до Москви? Чи просто новин наслухався? І звідки доречі інфа про половину? Посилання дай, де сказано, що саме половина повертається.  На 2018-й рік на ремонт доріг в Сімферополі закладена була сума 1,5 млрд. рублів. Це 23 мільйони доларів. На 23 млн. доларів хіба що 10-11 км. доріг можна відремонтувати. При тому, що в Сімферополі загальна довжина міських доріг біля 600 км. Де ти там золотий дощ з Москви побачив?  :weep:

Більшість з тих доріг що "відремонтовані" через рік знову потрібно ремонтувати.

Бюджет Сімферополя на 2019 рік  - 9,5 млрд. рублів, або 146 млн. доларів
http://simgov.ru/press/government/3158/

Бюджет Сімферополя на 2013 рік становив 1,3 млрд. гривень, або 162 млн. доларів
http://simgov.ru/static/writable/documents/2014/07/31/yily_lvsl_dg_synedyvlvsl_pb_2013_zdy_3.pdf

Ага, розкажи мені про московський золотий дощ  :weep:
   
Re: Чей Крым?

Пономарьову нравицца "гибкость" барышень!   :laugh:



   
Re: Чей Крым?

Практично.
Один алкаш передав - інший так само віддав
:gigi:
Бачите, як історію не знаєте.
По-перше, не один алкаш передав, а це був Президіум Верховної Ради СРСР, закон якого підтвердили Верховні Ради як РСФРР, так і УСРР
По-друге, хуйло відібрало, а не передалі і хуйло ніби-то не алкаш (поки що).
   
Re: Чей Крым?

Дрочи далі.
Є ТРИНДьОЖ , а є факти , історія і реальність :)
На пятий рік в місцевих ЗМІ Криму по факту немає жодної згадки про Україну. якщо не рахувати продажного Чубарова, котрого лишили кормушки в 2016-му :)
Простий народ бачить реальні зміни в вигляді мільярдних проектів.
Старші люди просто в захваті, бо згадують СРСР. а МОЛОДЬ ПРОСТО РОТИ РОЗЗЯВЛЯЄ - А ХіБА ТАК БУЛО МОЖНА? :)

Прямо из Крыма пишешь? B-)
И про мильярдные проекты поподробнее.
Особенно куда эти мильярды уходят, что это за проекты  и сколько местным от этих проектов радости.
Что касается Россия - Украина - Крым.
Уровень Ваших рассуждений просто говорит о нескольких вещах :
1. Очевидно Вы к сожалению человек не очень умный. Скорее глупый.
2. Реалий крымских не знали и не знаете.
Както так.
   
Re: Чей Крым?

при петрі це відбудеться вже скоро. Мудачуки і риги вже не прямо агітують за хуйло на своїх каналах.
Ну нехай спробує отримає чоботом в табло і він і Мудачук.
Поки що я бачу навпаки, що в спічах Петра русофобії все більше.
Навіть Тімоха вже руслфобію розганяє.
Повір мені, ці двоє добре тримають ніс по вітру, це значить що в суспільстві русофобія тільки наростає, антикацапські настрої стають різкіші і непримереніші.
Скоро Україна буде найбільш русофобською країною у світі.
   
Re: Чей Крым?

По факту - зовсім навпаки
Москва впихує в Крим стільки грршей. шо місцеві мідрядники навіть половини з них не може освоїти.
Шо  мені подобається в їх відносинах - це подвійний контроль. Місцеві і федерали ненавидять один одного - в результаті шось суттєво вкрасти - практично неможливо.. Нам би так...
Нехай впихує, спочатку половина кацапів звалить сама, коли дупа настане з водою, а вона настане.
А решту ми вирядимо підсрачниками по мосту.

Останнє редагування: 22 лютого 2019 17:42:14 від Аналітик
   
Re: Чей Крым?

:facepalm:
В цій країні дійсно немає майбутнього...
тебе не пох? 
   
Re: Чей Крым?

Бюджет Сімферополя на 2019 рік  - 9,5 млрд. рублів, або 146 млн. доларів

Ти точно в Криму живеш?
Є місцевий бюджет . десь шоста частина від федерального. і є федеральний . котрий в шість разів більший від місцевого і на який і робляться основні проекти. Дороги в Криму - взагалі не мають ніякого відношення до  місцевого. бо фінансцються від податків на дорогу-бензин і проходів фур.
Ти де в Криму живеш. телепень?
   
Re: Чей Крым?

Нехай впихує, спочатку половина кацапів звалить сама, коли дупа настане з водою, а вона настане.
А іншу половину ми вирядимо підсрачниками по мосту.

 :facepalm:
   
 :laugh: Re: Чей Крым?

Дрочи далі.
Є ТРИНДьОЖ , а є факти , історія і реальність :)
На пятий рік в місцевих ЗМІ Криму по факту немає жодної згадки про Україну. якщо не рахувати продажного Чубарова, котрого лишили кормушки в 2016-му :)
Простий народ бачить реальні зміни в вигляді мільярдних проектів.
Старші люди просто в захваті, бо згадують СРСР. а МОЛОДЬ ПРОСТО РОТИ РОЗЗЯВЛЯЄ - А ХіБА ТАК БУЛО МОЖНА? :)
рот раскрывают.:laugh: ты ржачный, давай еще.  :laugh:
   
Re: Чей Крым?

стопудов.. русские тупые бляди
   
Re: Чей Крым?

саме цей ватник вже пару тижнів перевіряє міцність модераторських нервів
Та це бот для тестування суспільних настроїв.
То нехай бачать, що про мишебратсво варто забути остаточно.
   
Re: Чей Крым?

хоа б пиши з укр. айпі.
Бугога! Смердючий отРижко вже не використовує проксі, бо в нього завівся Інтертелеком? :lol:
   
Re: Чей Крым?

Ідіоте.

Ти де в Криму живеш. телепень?

Рожко, я не зрозумів з якого переляку ти мені хамиш? Хіба я писав тобі якісь образи? Я бачу ти там в Рівному великий знавець російського бюджетного законодавства, та того, що в Криму відбувається.   :weep:

Товстолобік точно тебе охаректеризував

1. Очевидно Вы к сожалению человек не очень умный. Скорее глупый.
2. Реалий крымских не знали и не знаете.

Както так.
   
Re: Чей Крым?

Нехай впихує, спочатку половина кацапів звалить сама, коли дупа настане з водою, а вона настане.


 :facepalm:
Половина федеральных вливаний в Крым возвращается обратно в Москву ибо Крым настолько отупел и отстал в развитиии. что просто не способен освоить эти сумасшедшие деньги...
Из российских корпораций просто очередь стоит на эти крымские бабки... Если уж московские метростроевцы поехали со своей машиной пробивать киометровый туннель в Керчи.. 
Керченский судостроительный передали материковым... Оказывается снова . что керченские настолько тупые. что пришлось присылать 6-- спецов из материка для восстановления элементарных навыков...
Местные подрядчики напрочь угробили строительство локальных участков Тавриды у Севастополя и Симверополя. Прибывшие проверки из Москвы полностью з-абраковали это дело. В результате дороги пе5ределываютчя в нуля.\
Амиран. если ты крымский. неужели не слышал об этом? Практически все чиновники этой отрасли были разжалованы и отправлены в ВАД на материк для искупления.
Остался один Аксенов. Ибо держится на доверии Пуктина из-за 2014-го.
Остальные все в жопе. ФСБ рыщет, как сталинские ищейки - шаг влево шаг вправо - на материк.
 

На ЮБК живает 9-% населения. которыем не испвтвквают совершено никаких проблем с питбевой водой.
   
Re: Чей Крым?

Рожко, я не зрозумів з якого переляку ти мені хамиш? Хіба я писав тобі якісь образи? Я бачу ти там в Рівному великий знавець російського бюджетного законодавства, та того, що в Криму відбувається.

Я не живу в Рівному і був там тільки пару разів проїздом поїздом.
Рожко це хто взагалі?
   
Re: Чей Крым?

Сцикло налякалося і знову увімкнуло проксі. Був Інтертелеком:
Цитувати
Re: Чей Крым?
ingod [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 16:42
IP/Host: 78.111.186.---

А зараз стрімко почав навалювати з Британії:
Цитувати
Re: Чей Крым? Нове
ingod [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 17:56
IP/Host: 46.101.92.---

 :lol:  :K

Рожко це хто взагалі?
Це прутень у твоїй дупі )))
   
Re: Чей Крым?

Я не живу в Рівному і був там тільки пару разів проїздом поїздом.

ти живеш в United Kingdom?
   
Re: Чей Крым?

Я не живу в Рівному і був там тільки пару разів проїздом поїздом.
Рожко це хто взагалі?

   
Re: Чей Крым?

Це прутень у твоїй дупі )))

Лікуйся. іноді допомагає. Якшо звісно не четверта стадія
   
Re: Чей Крым?

Сцикло налякалося і знову увімкнуло проксі. Був Інтертелеком:
А зараз стрімко почав навалювати з Британії:

 :laugh:
   
Re: Чей Крым?

ти живеш в United Kingdom?

Там живе браузер під назвою ОПЕРА
   
Re: Чей Крым?

Лікуйся. іноді допомагає. Якшо звісно не четверта стадія
Британцю-засранцю, повертайсь до України)))) :lol:
   
Re: Чей Крым?

Бидло, для початку хоа б пиши з укр. айпі. або хоча б поживи тут з рік на українську зарплату...

А чого тобі хтось повинен платити зарплату?
Краще працюй - будеш більше заробляти.
   
Re: Чей Крым?

С прошлого года в Симферополе и всем Крыму активно ведется ремонт дорог. Однако выполненные работы вызывают нарекания у местных жителей. Жалуются на ужасный ремонт и пешеходы, и автомобилисты, отмечая, что асфальт на обновленных улицах сошел вместе со снегом и сегодня новые ямы на них появляются почти ежедневно.

Видео

https://vk.com/video-105107159_456239452
   
Re: Чей Крым?

Сцикло налякалося і знову увімкнуло проксі. Був Інтертелеком:

Н роботі - інтертелеком, вдома - опера. На годинник подивись. ідіот. коли закінчується робочий день :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія