Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лекторат Тимошенко

Re: Лекторат Тимошенко

Так, невдалий політик. Її електорат хрумає Ляшко так що аж гай шумить. Спостерігаю в своєму колі знайомих юльків.
   
Re: Лекторат Тимошенко

назвіть "вдалого"
не назвуть.
   
Re: Лекторат Тимошенко

Так, невдалий політик. Її електорат хрумає Ляшко так що аж гай шумить. Спостерігаю в своєму колі знайомих юльків.
є тебе є коло? а не бре?
   
Re: Лекторат Тимошенко

назвіть "вдалого"

Міняти треба, щоб знайти. Експериментувати- благо конституція дозволяє тасувати прем'єрів і уряди
Яценюк був набагато сильнішим Прем'єр-міністром, ніж Тимошенко, й те його звільнили
   
Re: Лекторат Тимошенко

Так, невдалий політик. Її електорат хрумає Ляшко так що аж гай шумить. Спостерігаю в своєму колі знайомих юльків.
ви спілкуєтесь з юльками?
   
Re: Лекторат Тимошенко

Яценюк був набагато сильнішим Прем'єр-міністром, ніж Тимошенко
уточніть, якщо ваша ласка
в чому полягала сила Яценюка
як Україна відчула ту "силу"
ПС регулярні 10-хвилинні виступи по ТБ про "досягнення" не пропонувати
   
Re: Лекторат Тимошенко

ви спілкуєтесь з юльками?
я би поставила це питання у дещо іншій площині )))
   
Re: Лекторат Тимошенко

є тебе є коло? а не бре?
холодильник забрехался окончательно. то мололо, что юльков реале оно не встречало, то у него уже их "целое коло". какие юльки с такой дурой разговаривать будут? :facepalm:
   
Re: Лекторат Тимошенко

І вас вилікують, не сіпайтесь так.

Пане Олдбой, як ви можете прокоментувати процитований вище спіч соратника?))
    Полегчало? Очень хорошо. Видите ли, не один я, вся страна уже заметила,что риторика Ваших нынешних боссов дальше временного периода в 3-6 месяцев не заходит. "Дайте шанс", "100 дней", "Первые результаты-уже осенью" и т.д. Все сводится к одному: нужен весьма короткий период времени, чтобы завершить Большую Приватизацию. На что они нацелились-одному пану Богу ведомо, но что-то весьма крупное. И значимое. Увидим в самом ближайшем будущем. что гадать.
    Ребята, которые сейчас прорвались во власть- это не БПП,НФ или там Оппоблок. Вовсе нет. Это Объединенная партия Большого Хапка (Или Последнего Рывка, кому как угодно.) В любом случае, лично мне совершенно очевидно, что дольше осени-2016 эта публика задерживаться в Украине не намерена. Вся беда в том, что обеспечить прикрытие этого Большого Забега с чемоданами на длинную дистанцию способен только один человек. Поэтому я порядком беспокоюсь о том, что осенью на Донбассе станет невыносимо жарко. Так жарко,что  нам всем в одночасье станет не до контроля за участниками забега.Впрочем, рад буду хоть раз ошибиться....
   
Re: Лекторат Тимошенко

Нехай. Припустимо теоретично.
Тоді який мотив Юлі? Влада ради влади? Що дасть Україні її присутність у владі, яка нам радість з її чистої незамутненної жаги влади?
Не заперечую, що в неї "є яйця", на одміну від більшрсти укрополітиків. Але, знов-таки, що нам з того, якщо чогось нема впевненості, що якості працюватимуть на користь держави? У якогось-небудь медведчука теж нівроку "шари" теліпаються, наприклад...
До речі, Ви вірите в щирий патріотизм і державницьке мишлення сабжу?


Мотив Тимошенко це слава. Вона хоче щоб нею захоплювались.
В цьому є переваги і недоліки.
З одного боку, з непопулярними рішеннями буде проблема, якщо вони потрібні. З іншого боку, не  буде такої прірви між настроями суспільства і діями влади, як це зараз відбувається.
   
Re: Лекторат Тимошенко

не назвуть.

Помились. Назвав кращого , ніж вона, П.М.
Є ще як мінімум 2:
1) один Саакашвілі, єдиний в Україні, хто зробив хоч якісь реформи в своїй країні й ці реформи виявились вдалими для економічного життя країни... Але дозволили скинути самого Саакашвілі, оскільки в Грузії утвердились справжні демократичні інститути

2) другий Садовий, що є вдалим мером Львову та засновником молодої ліберальної партії "Самопоміч"

3) з деякою натяжкою можна назвати ще теперішнього мера Києва Кличка та колишнього, дуже успішного, мера Вінниці Гройсмана, що зараз став ПМ

Отже, вийшло від 3-х до 5-ти ( разом з Яценюком )
А Ви кажете, не назвуть... Отже, ви знов не праві. І так у юльків весь час- аби щось збрехати

Але гадаю, найбільш цікаве в сенсі майбутніх політиків прийде найближчим часом- до 5 років
   
Re: Лекторат Тимошенко

ви спілкуєтесь з юльками?
я спілкуюсь з людьми, а вони бувають і юльками. Або були. Що за манера вчепитися навіть в нейтральну фразу?
   
Re: Лекторат Тимошенко

Мотив Тимошенко це слава. Вона хоче щоб нею захоплювались.
В цьому є переваги і недоліки.
З одного боку, з непопулярними рішеннями буде проблема, якщо вони потрібні. З іншого боку, не  буде такої прірви між настроями суспільства і діями влади, як це зараз відбувається.

якщо буде. Вона двічі ставала ПМ- багато реформ вона здійснила? По суті- жодної
   
Re: Лекторат Тимошенко

уточніть, якщо ваша ласка
в чому полягала сила Яценюка
як Україна відчула ту "силу"
ПС регулярні 10-хвилинні виступи по ТБ про "досягнення" не пропонувати

Він зробив для України набагато більше, в тому числі реформ, ніж вона чи будь-хто з його попередників

Інша річ, що цього було не досить- треба було зробити ще більше
Так само й з Кличко. Краще за нього не було жодного мера Києва. Питання лише в тому, чи цього досить навіть для того, щоб виграти наступні вибори мера в Києві, не кажучи вже про якусь всеукраїнську посаду...
Так же неясно із Садовим. Він же не просто так відмовився від посади ПМ- мовляв, не хочу працювати на "олігархів". А в тому, що це поки що не його рівень. Можливо , він до цього ще доросте, можливо,- ні
   
Re: Лекторат Тимошенко

    Полегчало? Очень хорошо. Видите ли, не один я, вся страна уже заметила,что риторика Ваших нынешних боссов дальше временного периода в 3-6 месяцев не заходит. "Дайте шанс", "100 дней", "Первые результаты-уже осенью" и т.д. Все сводится к одному: нужен весьма короткий период времени, чтобы завершить Большую Приватизацию. На что они нацелились-одному пану Богу ведомо, но что-то весьма крупное. И значимое. Увидим в самом ближайшем будущем. что гадать.
    Ребята, которые сейчас прорвались во власть- это не БПП,НФ или там Оппоблок. Вовсе нет. Это Объединенная партия Большого Хапка (Или Последнего Рывка, кому как угодно.) В любом случае, лично мне совершенно очевидно, что дольше осени-2016 эта публика задерживаться в Украине не намерена. Вся беда в том, что обеспечить прикрытие этого Большого Забега с чемоданами на длинную дистанцию способен только один человек. Поэтому я порядком беспокоюсь о том, что осенью на Донбассе станет невыносимо жарко. Так жарко,что  нам всем в одночасье станет не до контроля за участниками забега.Впрочем, рад буду хоть раз ошибиться....

Що, навіть хуйло грає на Порошенка? Сумніваюсь
Так же як і в щирості подібного роду тверджень: "хотілось би помилитись... Хоч раз ... але я вкрай стурбований тим, що осінню на Донбасі стане нестерпно гаряче...". Лицемір
   
Re: Лекторат Тимошенко

я спілкуюсь з людьми, а вони бувають і юльками. Або були. Що за манера вчепитися навіть в нейтральну фразу?
Та ж казали, що юльки тут тільки за гроші :lol:
   
Re: Лекторат Тимошенко

якщо буде. Вона двічі ставала ПМ- багато реформ вона здійснила? По суті- жодної


у премєра своя компетенція. В Україні ні один премєр не здійснював реформ.
Якщо говорити про зроблене Тимошенко, то можна назвати три речі:

1. ліквідація бартеру в ПЕК
2. реприватизація криворіжсталі
3. ліквідація ВЕЗ

ніхто із українських політик не зробив не те що більше, а навіть нічого співмірного.
   
Re: Лекторат Тимошенко

у премєра своя компетенція. В Україні ні один премєр не здійснював реформ.
Якщо говорити про зроблене Тимошенко, то можна назвати три речі:

1. ліквідація бартеру в ПЕК
2. реприватизація криворіжсталі
3. ліквідація ВЕЗ

ніхто із українських політик не зробив не те що більше, а навіть нічого співмірного.
не говоря уж о том, что кличко - просто дрессированный медведь, которого водят на веревочке для представительства "молодая команда" черновецкого. про садового в ракурсе реформ вообще говорить нечего. во всяком случае не больше чем о гепе или гройсмане мэре.
   
Re: Лекторат Тимошенко

та про Кличка як "успішного мера" я навіть не згадую, це просто   :facepalm1:
   
Re: Лекторат Тимошенко

та про Кличка як "успішного мера" я навіть не згадую, це просто   :facepalm1:
да и яценюк - "реформатор" это просто смешно. с небольшой натяжкой введение полиции ее можно назвать реформой. все остальное - это имитация. даже кучма провел больше реформ. не все они были во благо, но это были реформы, а не "реформы".
   
Re: Лекторат Тимошенко

Нет, цвяточек, лидер есть. И я уверенна, что целью Юли есть сильная страна Украина. И она будет делать все для достижения не власти а именно єтой цели. А о какой махновщине тьі говоришь, цвяточек? Не о той ли, что на пуфике? Когда тебя вздрючили тн, кому тьі так подлизьівала?

Алька, а почему ты так уверена в целях Юлии Владимировны?) На чем твоя уверенность основана?
ЗЫ
Алька, а ты часом не мужик? :facepalm:    Такая риторика..
   
Re: Лекторат Тимошенко

Пчол - теж.
Тигрику, не пробуй щось довести цим сектантам.
Вони дєрьмо їстимуть залюбки - аби тільки не Юлька.

Щоправда переважна більшість з них - заочно, бо убезпечили від поїдання дєрьма себе і свої родини, сховавшись за кордоном.
Оно глянь скільки один тільки супик за ніч натхненно наваяв - боюся що навіть брати-ложкінці все те не читають )))

Чим глибше Україна занурюватиметься у тепер вже вінницьке дєрьмо - тим голосніше сектанти-юлькозомбі верещатимуть про косатубрехухуварофф ку
а що їм залишається?...

это что-то новенькое ты рассказала мне о сектантах ;o
Знаю, что у каждой секты есть кумир на которого уповают но чтоб были секты антакумирные тасать то я так слышу в первый раз :facepalm:
   
Re: Лекторат Тимошенко

Та ж казали, що юльки тут тільки за гроші :lol:
тут-так, за гроші
в живій природі все по-іншому
той, хто піддався на брехню Юлі, тепер легко піддається на брехню Ляшка. я про це і написала.
   
Re: Лекторат Тимошенко

Він зробив для України набагато більше, в тому числі реформ, ніж вона чи будь-хто з його попередників
Інша річ, що цього було не досить- треба було зробити ще більше
Я ж просила уточнити, а ви замість конкретики знову написали набір порожніх слів
   
Re: Лекторат Тимошенко

это что-то новенькое ты рассказала мне о сектантах ;o
Знаю, что у каждой секты есть кумир на которого уповают но чтоб были секты антакумирные тасать то я так слышу в первый раз :facepalm:
та хіба настільки новеньке
От ти, Вені, наприклад. Вже кого тільки не вибілював після улюбленого земляка Хорунжівського - навіть у Бандюковича певні плюси знаходив. А вже як полюбив раптом Пєцика-Канхвєту!
З якого дива, так і не пояснив...
Тому мушу сама співставляти і робити висновки. А надто маючи такий потужний матеріал - ти, бордерльлендер, васясил, шарик72, оце новеньке трольок з холодильником, риг-єгорка (йолкі, яка солідна публіка!) оминули хоч одну тему, де можна було обіср*ти Юльку? Хоч десь сказали критичне слово з приводу дій шоковлади?
То хто ж ви як не сектанти-юлькозомбі?
   
Re: Лекторат Тимошенко

да и яценюк - "реформатор" это просто смешно. с небольшой натяжкой введение полиции ее можно назвать реформой. все остальное - это имитация. даже кучма провел больше реформ. не все они были во благо, но это были реформы, а не "реформы".

так, поліція це дійсно реформа, хоча іще далеко не факт, що успішна.
Але до цієї реформи ніяким боком не тільки Яценюк, але і власне Аваков. Єдине що їм варто віддати належне, у них хватило ума не саботувати так очевидно, як це робив Порошенко із Саакашвілі в Одесі.
   
Re: Лекторат Тимошенко

тут-так, за гроші
в живій природі все по-іншому
той, хто піддався на брехню Юлі, тепер легко піддається на брехню Ляшка. я про це і написала.
пиши ще, аби тільки не втомлювалася надміру
Ти що зберігаєш у своєму холодильнику Янукевича - їстивне щось, чи духовну піщю?
   
Re: Лекторат Тимошенко

та хіба настільки новеньке
От ти, Вені, наприклад. Вже кого тільки не вибілював після улюбленого земляка Хорунжівського - навіть у Бандюковича певні плюси знаходив. А вже як полюбив раптом Пєцика-Канхвєту!
З якого дива, так і не пояснив...
Тому мушу сама співставляти і робити висновки. А надто маючи такий потужний матеріал - ти, бордерльлендер, васясил, шарик72, оце новеньке трольок з холодильником, риг-єгорка (йолкі, яка солідна публіка!) оминули хоч одну тему, де можна було обіср*ти Юльку? Хоч десь сказали критичне слово з приводу дій шоковлади?
То хто ж ви як не сектанти-юлькозомбі?

це ж коли я що вибiлював i ото всьо остальноє ?? ;o
   
Re: Лекторат Тимошенко

пиши ще, аби тільки не втомлювалася надміру
Ти що зберігаєш у своєму холодильнику Янукевича - їстивне щось, чи духовну піщю?
а в Германіях що зберігають? Ностальгічні реліквії, прапорці і футболочкі з сердечками? А ззовні - бальшой партрєт Юлі!
   
Re: Лекторат Тимошенко

по поводу критичних слiв.  От хотелось бы покритиковать владу так вы ж не даете!  Заместо нормальной конструктивной критики приходится все время тратить защищая шоковладу от ваших идиотских безосновательных нападок.  Может вы порохоботы?
   
Re: Лекторат Тимошенко

пиши ще, аби тільки не втомлювалася надміру
Ти що зберігаєш у своєму холодильнику Янукевича - їстивне щось, чи духовну піщю?

Тетянко, давно хочу спросить, а нафига вы отэтот хоровод с холодильником затеяли?  По мне так палево и показывает наличие организованной преступной группы.  Один какую-то хрень бестолковую ляпнул, а другие старательно повторяют хоть оно и ни к селу ни к городу.  Чтоб приклеилось шоле?  У вас в приватах-скайпах планерки с доведением модных трендов на этот период или как сговариваетесь?
   
Re: Лекторат Тимошенко

Тетянко, давно хочу спросить, а нафига вы отэтот хоровод с холодильником затеяли?  По мне так палево и показывает наличие организованной преступной группы.  Один какую-то хрень бестолковую ляпнул, а другие старательно повторяют хоть оно и ни к селу ни к городу.  Чтоб приклеилось шоле?  У вас в приватах-скайпах планерки с доведением модных трендов на этот период или как сговариваетесь?
да пусть играются
чем еще заняться желчным старикашкам вроде асмодея или этих юльковских бабс?
   
Re: Лекторат Тимошенко

Я ж просила уточнити, а ви замість конкретики знову написали набір порожніх слів

Ну й що, що попросили? Я от теж просив Вас мені не хамити- це дуже сильно допомогло? Я Вам що- секретар особистий, що Ви можете мене просити підготувати до Вас інформацію, яку Ви самі можете взяти з відкритих джерел? Чи тема про Яценюка та його реформи, а не про електорат Тимошенко? Що за тон, начебто Ви мені дали розпорядження, а я його не виконав?

От його реформи:
1. Збільшилася  рента за користування корисними копалинами ( насправді це погано та навіть антиринково, але компенсує наступний, ринковий крок в його негативних соціальних наслідках- С.Б.).
2. Піднята плату за нафту і газовий конденсат ( а оце добре, бо робить галузь прибутковою та підвищує ймовірність інвестицій до неї, щоб збільшити видобуток). Водночас було посилено контроль за відрахуваннями до бюджету з боку компаній, у яких державі належить контрольний пакет (50% + 1 акція) ( хоч очевидний у своїй необхідності та правомірності крок, але теж не дуже ринковий підхід).
3. Підвищення акцизів на "шкідливі звички" ( крок скоріше антикризовий, ніж "реформаторський", тим не менше виробництво тютюнових виробів, спирту та виноградного вина в Україні весь час росли й виросли в рази)
4. Запровадження в Україні прогресивної шкали оподаткування доходів фізичних осіб
5. Зниження єдиного соціального внеску із 41% до 16,4%
6.  Кількість податків скоротилася з 22 до 11 (7 загальнодержавних податків, 2 місцевих податки та 2 місцевих збори),а також і "тимчасовий" податок - військовий збір.
7.Інші аспекти податкової реформи, включно з податком на майно (земля, нерухомість, транспортні засоби)
8. Підняття тарифів за газ та субсидії ( тепер і інвестиції в газовий видобуток теж будуть більш окупними)
9. Скорочення держапарату, збільшення армії
10. Скорочення капітальних видатків, що не йшли на розвиток виробництва
11. Оподаткування надвисоких пенсій
12. Новації з ПДВ на експорт зерна
13. Реформа правоохоронної системи та створення поліції
14. Творення енергетичної незалежності України від РФ
   
Re: Лекторат Тимошенко

наконец-то курица дождалась моральной поддержки от брата по"разуму". будет у вас двухкамерный холодильник.  :gigi: 
   
Re: Лекторат Тимошенко

Малувато буде- навіть з урахуванням, що я міг щось забути... Немає судової системи, не завершена територіальна реформа, не розвивається ринок цінних паперів, земля ще не стала повноцінним товаром- загалом таке враження, що реформи навіть не починались. Але певні результати вже є
   
Re: Лекторат Тимошенко

наконец-то курица дождалась моральной поддержки от брата по"разуму". будет у вас двухкамерный холодильник.  :gigi: 
а ты точно в меня влюблен.
   
Re: Лекторат Тимошенко

а ты точно в меня влюблен.
я люблю умных женщин, а не тупых куриц. не обольщайся. таких как ты любят егорки, бордельлендеоы, супики или веники. :lol:
   
Re: Лекторат Тимошенко

Що, навіть хуйло грає на Порошенка? Сумніваюсь
Так же як і в щирості подібного роду тверджень: "хотілось би помилитись... Хоч раз ... але я вкрай стурбований тим, що осінню на Донбасі стане нестерпно гаряче...". Лицемір
Классно,да?  Обозвал оппонента лицемерном. и дальше можно не вникать.что он там несет. Лицемер,хуле... Баста. Дело в шляпе.
   Впрочем, Вы абсолютно правы. Я,видимо, таки лицемер.И абсолютно лицемерно намерен принять самое непосредственное участие в осенней заварухе на Донбассе. Поскольку сижу,как дурак, с моб.предписанием в кармане, и жду. когда Педро 1 Шоколадный соизволит издать приказ о мобилизации. (Или теперь правильнее называть Педро Великий Оффшорный?) 
   Что же касается совместных распассовочек Пети и Вовы... Ну, начнем с того.что бабло они в одном оффшоре прячут .Так вот, внезапно. А это. как говорится. сближает. Ну и по результатам. Когда НЕБУДЕМГОВОРИТЬКТО клятвенно вещал: "Выбери меня, выбери меня, я АТО закончу за часы!" Так надо ж было заканчивать! Он же и хотел! Но тут такое бабло поперло. что наш Петя несколько увлекся. А потом быстро сообразил: чем длинней АТО, тем больше денег. Поэтому АТО хрен закончишь, пока Петя в кресле.
   И это не мое личное мнение. Со мной вместе вся Украина так думает. Совпадает ли это с интересами партнера Вовы? Не знаю. судите сами. Нам,лицемерам,трудно быть объективными. Готов ли Вова подыграть партнеру Пете? Что ж,увидим. Осталось недолго...
   
Re: Лекторат Тимошенко

я люблю умных женщин, а не тупых куриц. не обольщайся. таких как ты любят егорки, бордельлендеоы, супики или веники. :lol:
врешь, скотина
   
Re: Лекторат Тимошенко

Давайте все ж таки повернемось до теми. Електорат Юльки

Як я сказав, це- конформісти. Найбільші пристосуванці з усіх, кого я міг бачити. Це виглядає дуже дивним, з урахуванням того, що сам Ю.В.Т. начебто справляє враження безкомпромісного борця за ідею, але це дійсно так. Принаймні, в нашому регіоні, який традиційно голосував за неї й де нормальним було бути "юльком"

Який я маю досвід спілкування з прихильниками Ю.В.Т. в реалі?
По-перше, обидва мої начальники, що очолювали кафедру реально ( був певний період, коли її очолював доктор т.н. з Києва, і з яким я не мав щастя спілкуватись по широкому колу питань) були її фанами. По-друге, моя мама-пенсіонерка, якби перед нею стояв вибір голосувати за ПМ безпосередньо, обрала б її, а не Яресько чи Гройсмана ( ще цікаво, що вона весь час лаяла Яценюка, але коли його знімали, переживала, що прийде хтось ще гірше- Юлька б її влаштувала ). По-третє, було в мене цікаве командирування до Гадячу, де місцеве "начальство" невеличкого рангу здавало мені іспит- вони були прекрасними організаторами й юльками одночасно.

Юльки- ідеальні пристосуванці до нашої дійсності, і в цій якості можуть бути надзвичайно успішними. Вони як маленькі штирлиці- борються із системою, стаючи її найуспішними членами. У них відбувається якесь психічне заміщення- там на горі не можна бути корупціонерами, а отут внизу без цього просто неможливо вижити, зробити кар'єру, бути соціально адаптованими... Отже, залишається лише знайти таку як Юлька, яку можна любити та за яку переживати- й одночасно творити свої маленькі гешефти, з яких складається все наше життя у вигляді пристосування до жорсткої та по своєму жорстокої реальності
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія