Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Ну у вас може і відмінили, а в Кьольні ні.
У нас такі, а те що ти показав я в житті не бачив. :gigi:

   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

У нас такі, а те що ти показав я в житті не бачив. :gigi:

Показати зображення...

Ну я ж тобі кинув зсилку?
Там пошукай?
https://www.kvb.koeln/tickets/ticketkauf/vertriebsstellen.html
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Пращай, фулолог ! Там були скріни! :weep:

 :lol:

Я так не засну.
Пивныку, тебе ж было сказано не умничать, а ты все равно.  :weep:
Скрин в цитате я спецом оставил.

Я тебе раскрою страшную тайну: в Педивикии и ты можешь какую-нить хню написАть. Не возбраняется.
ТОлько приводить ее в качестве доказательств не стОит.
Хотя... кому это я..  :D

Все, завтра куча дел - нужно перед праздниками закончить.
Флюглент, иди сторожи будку и не умничай.
Не будешь так смешно выглядеть.  :D
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

У нас такі, а те що ти показав я в житті не бачив. :gigi:

Показати зображення...

Ось тут можеш глянути——
Трошки прокрути——там таких декілька знайдеш))——

https://www.google.com/search?q=kvb+ticket+foto&rlz=1C9BKJA_enDE818DE818&hl=ru&prmd=inmv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiP8riYiK3fAhXDL1AKHZ6XD1AQ_AUoAXoECA0QAQ&biw=1024&bih=659
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

От для цього я і просив надати мені можливість редагувати своі теми, Чамбалай( чи як там правильно?)——
Тому що за цими срачиками ховається зміст.
Так я сьогодні до фоточок і не дійшов через вас(((
Завтра вже))——
В кочєгарку через 4 з половиною години(((
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Тоже "пну" на всякий случай))——
Хоть и на "этой"стороне играть западло(((——

Сторож,ты там где—то писал——"Вайнахты называется"—
Я не хотел обращать внимание——думал описался просто—— а выходит что иксперд прав——
Ты не силен в немецком((
Та не переймайся, тобі триндіть не вперше а тому дєбілу тим паче. Вайнахт а коли свята, ну коли  багато то та ще й шуткуючи, як буде умляутний лисий поц? :gigi:
Де ви живете, з ким спілкуєтесь, ні почуття гумору ніяких розваг, один поц тупо рожки-селфі, інший-срач-тоталізатор. B-) 
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
nik

Тут ти не правий.
Дійсно Сєрьога каже, хоч ти і живеш в Німеччині, але ніби в іншому світі.

Німець платить податки, а нелегал ні.
Тому, велику частину зарплати німець віддає державі, а нелегал ні.

В мене подібна ситуація.
Українці, які жили в мене, працювали на складанні меблів з Ікеа. Працювали нелегально, в фірмі поляка, який з Ікеа мав підписаний цілком легальний контракт. Але до себе в фірму набирав нелегалів українців.
Так от, ці українці заробляли більше, ніж я. Десь понад 4000 злотих на руки. Я заробляю також 4000 злотих брутто, з яких вираховують податок і на руки мені залишається 2700.

Аналогічна ситуація з прибиральницями.



звiдки вiн брав грошi платити нелегалам налом?
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Мені сподобалося - зразу відчулося класичне європейське Різдво.

Гра з кругляшками - варіант керлінгу. Тільки самі кругляшки на фотках тонші та легші та мають вертикальні ручки.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Та не переймайся, тобі триндіть не вперше а тому дєбілу тим паче. Вайнахт а коли свята, ну коли  багато то та ще й шуткуючи, як буде умляутний лисий поц? :gigi:
Де ви живете, з ким спілкуєтесь, ні почуття гумору ніяких розваг, один поц тупо рожки-селфі, інший-срач-тоталізатор. B-) 

Тобто про місячні проіздні ти вже мовчиш?
Знову риба за грощі?——
Ні сказав би——"так—був неправий"(((
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Тобто про місячні проіздні ти вже мовчиш?
Знову риба за грощі?——
Ні сказав би——"так—був неправий"(((
Лисий,   є у вас нормальні німецькі проїздні, просто нелегалам їх не дают, фольсфагену теж, та йому і не треба воно ж на бентлі вишиває. :weep:



https://www.kvb.koeln/tickets/welches_ticket/vielfahrer/
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

звiдки вiн брав грошi платити нелегалам налом?
Я ж писав, з Ікеєю в нього, в поляка, був підписаний цілком легальний контракт на монтаж меблів в домах клієнтів.
Як це все відбувається.
Приходять клієнти в Ікеа, вибирають кухонні меблі, купують. Потім ще додатково платять Ікеї за монтаж.
Ікеа звертається до фірми того поляка, з яким підписала контракт. Поляк висилає своїх людей до дому клієнтів на монтаж.
Кого цей поляк висилає, Ікею вже не турбує, бо це вже не її справа. Це справа вже поляка.
Потім Ікея платить гроші на рахунок того поляка, а він знімає гроші і платить українцям.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Я ж писав, з Ікеєю в нього, в поляка, був підписаний цілком легальний контракт на монтаж меблів в домах клієнтів.
Як це все відбувається.
Приходять клієнти в Ікеа, вибирають кухонні меблі, купують. Потім ще додатково платять Ікеї за монтаж.
Ікеа звертається до фірми того поляка, з яким підписала контракт. Поляк висилає своїх людей до дому клієнтів на монтаж.
Кого цей поляк висилає, Ікею вже не турбує, бо це вже не її справа. Це справа вже поляка.
Потім Ікея платить гроші на рахунок того поляка, а він знімає гроші і платить українцям.

Люди живуть у паралельних світах((
Я розумію якщо б олігархи))—— а то теж пролетаріат—— сторож.
пс. Така сама схема і у Німеччині—— субпідряд називається))( я про це вже писав))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Люди живуть у паралельних світах((
Я розумію якщо б олігархи))—— а то теж пролетаріат—— сторож.
пс. Така сама схема і у Німеччині—— субпідряд називається))( я про це вже писав))
Вахтьор! :gigi: Так будуть фоти, а то тебе вже собаки шукають.


   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Завтра зранку виіжджаю додому))——
В кого є бажання і можливості))——готуйте прикордонників)))
Сьогодні до ранку буду фоточки постити))
( поки є можливість))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
nik

Я ж писав, з Ікеєю в нього, в поляка, був підписаний цілком легальний контракт на монтаж меблів в домах клієнтів.
Як це все відбувається.
Приходять клієнти в Ікеа, вибирають кухонні меблі, купують. Потім ще додатково платять Ікеї за монтаж.
Ікеа звертається до фірми того поляка, з яким підписала контракт. Поляк висилає своїх людей до дому клієнтів на монтаж.
Кого цей поляк висилає, Ікею вже не турбує, бо це вже не її справа. Це справа вже поляка.
Потім Ікея платить гроші на рахунок того поляка, а він знімає гроші і платить українцям.

якщо вiн знiмаэ нал та плате нелегалам, вiн не може списати iх з свого доходу... як офiцiйну зарплату, напприклад... не вигiдно буде...
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Завтра зранку виіжджаю додому))——
В кого є бажання і можливості))——готуйте прикордонників)))
Сьогодні до ранку буду фоточки постити))
( поки є можливість))
Нах Русланд, олія масляна? :gigi:
Давай я за тебе фоточки буду постити.
Сирожа в арміє



Сирожа в Кёьольнє, йопта! :lol:


сірожжа на танкє (нєлєгально)))



Сирожа в Альпах.



сирожа казманавт-герюстер)))



Останнє редагування: 20 грудня 2018 23:02:07 від HH
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

наприклад проїзний на місяць на метро без конто і мельди не отримаєш
Я хоча не користуюся метро та проти будь-яких нелегалiв, проте знаю, що звичайний мiсячний проїзний завжди можна було купити в будь-якому автоматi на зупинцi громадського транспорту або на вокзалi за готiвку.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Я хоча не користуюся метро та проти будь-яких нелегалiв, проте знаю, що звичайний мiсячний проїзний завжди можна було купити в будь-якому автоматi на зупинцi громадського транспорту або на вокзалi за готiвку.
Раніше так, мені сусід жалівся, що дочка приїхала а купити можна лише на тиждень. Перевірив, точно. Правда інфа з Гамбурга, на кожній землі може бути по різному, стосовно Кельна треба заповнювати банківські дані. Вибачаюсь, видає помилку а у мене пдф формат.




Останнє редагування: 20 грудня 2018 23:19:23 від HH
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Раніше так, мені сусід жалівся, що дочка приїхала а купити можна лише на тиждень. Перевірив, точно. Правда інфа з Гамбурга, на кожній землі може бути по різному, стосовно Кельна треба заповнювати банківські дані. Вибачаюсь, видає помилку а у мене пдф формат.

Показати зображення...
Показати зображення...

Тобто ти знову тулиш тут брєд що в мене немає проіздного?
Або що я знову не в Кьольні?
Де ти то береш?——
Кидав же тобі зсилку на офіційний сайт KVB?-- таж почитай там трохи?
А то дійсно починає здаватися що ти німецькою не володієш((
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Тобто ти знову тулиш тут брєд що в мене немає проіздного?
Або що я знову не в Кьольні?
Де ти то береш?——
Кидав же тобі зсилку на офіційний сайт KVB?-- таж почитай там трохи?
А то дійсно починає здаватися що ти німецькою не володієш((
А я тобі звідки скріни роблю, пісна олія? Гугл перекладач іноді такі фортеля видає, нє? :weep:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

якщо вiн знiмаэ нал та плате нелегалам, вiн не може списати iх з свого доходу... як офiцiйну зарплату, напприклад... не вигiдно буде...
податок херня
а за легального працівника мусиш платити примусові страховки тзв зус
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

податок херня
а за легального працівника мусиш платити примусові страховки тзв зус
От чого ви сперечаєтесь і слухаєте казки лисого кацапа? Нагадаю, він розповідає про Німеччину, а в німців в крові орднунг, повісять серед поля знак швидкість 20км, буде плестися хоч тиждень.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Раніше так, мені сусід жалівся, що дочка приїхала а купити можна лише на тиждень. Перевірив, точно. Правда інфа з Гамбурга, на кожній землі може бути по різному, стосовно Кельна треба заповнювати банківські дані. Вибачаюсь, видає помилку а у мене пдф формат.
Наскiльки я пам'ятаю ще з тих часiв, коли користувався гром. транспортом, завжди можна було купувати або персональний квиток з кунденкартою, або переносний квиток ("Jedermann") без прив'язки до клiєнтської карти. Плюс персонального квитка в тому, что у випадку якщо квиток втрачено або забув взяти з собою, треба платити не повний штраф за шварцфарен, а лише 7 євро. До того ж це захист проти крадiжки квитка. Абонемент - це окрема фiча, дуже зручна в тому, що не треба кожного разу купувати нового квитка та за абонементу надаються знижки на квиток. Проте завжди iснувала можливiсть купити звичайний мiсячний квиток. Проте не буду сперечатися, в кожному регiональному транспортному об'єднанi дiйсно може бути по рiзному.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

а в німців в крові орднунг, повісять серед поля знак швидкість 20км, буде плестися хоч тиждень
Гм, ну щодо швидкостi на дорозi то це перебiльшення))) Але в цiлому, так.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Наскiльки я пам'ятаю ще з тих часiв, коли користувався гром. транспортом, завжди можна було купувати або персональний квиток з кунденкартою, або переносний квиток ("Jedermann") без прив'язки до клiєнтської карти. Плюс персонального квитка в тому, что у випадку якщо квиток втрачено або забув взяти з собою, треба платити не повний штраф за шварцфарен, а лише 7 євро. До того ж це захист проти крадiжки квитка. Абонемент - це окрема фiча, дуже зручна в тому, що не треба кожного разу купувати нового квитка та за абонементу надаються знижки на квиток. Проте завжди iснувала можливiсть купити звичайний мiсячний квиток. Проте не буду сперечатися, в кожному регiональному транспортному об'єднанi дiйсно може бути по рiзному.
Згоден, навіть ваш приклад відрізняється від гамбурзьких правил, у нас спочатку платять повний штраф а вже потім утримують, здається 5 євро а решту повертають.  Раніше також було, купуєш СС карту, правда там обмеження, до 9-00 і після 16-00 до 18-00 вона не діє, але й коштувала здається лише 40 євро на місяць, дійсно ніяких фото і конто.Один недолік для контролерів  кому завгодно можеш передати, але ж німці потроху вчаться. Особисто мені ця тема не так вже і важлива, але уявив себе нелегалом, ну наче голим в центрі міста. B-)
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Згоден, навіть ваш приклад відрізняється від гамбурзьких правил, у нас спочатку платять повний штраф а вже потім утримують, здається 5 євро а решту повертають.  Раніше також було, купуєш СС карту, правда там обмеження, до 9-00 і після 16-00 до 18-00 вона не діє, але й коштувала здається лише 40 євро на місяць, дійсно ніяких фото і конто.Один недолік для контролерів  кому завгодно можеш передати, але ж німці потроху вчаться. Особисто мені ця тема не так вже і важлива, але уявив себе нелегалом, ну наче голим в центрі міста. B-)

Тому що ти не козаченько(с) )))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

у нас спочатку платять повний штраф а вже потім утримують, здається 5 євро а решту повертають.
Можливо i тут так само, спочатку треба все ж платити а потiм повертають, точно не знаю бо не потрапляв у такi випадки))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Тому що ти не козаченько(с) )))
Та й ти наче ні, сам же казав що герюстер, а я так собі вахтьор-сторож з берданкою. :gigi:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
nik

податок херня
а за легального працівника мусиш платити примусові страховки тзв зус

ого! податки такi  малi?? скiко?
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Можливо i тут так само, спочатку треба все ж платити а потiм повертають, точно не знаю бо не потрапляв у такi випадки))

Тут——це де?
В Кьольні?
пс. Я потрапляв у такі випадки і платив 8 евро.))
( навіть чек сказали зберігати декілька років)))
Десь він так і валяється—— я би показав—— але через 4 години——бус в мене вже))
пс. Але так я й не розумію претензіі вахтьора))——
Мені самому цікаво де він в моіх словах знаходить неправду?))
Ну ніяк не можу второпати((——
Чи то я не в Кьольні?
Чи то я не заробітчанин?
Чи то я збираю інфу з інтернету та викладаю тут?
Що в моіх словах незрозумілого?(((
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Тут——це де?
В Кьольні?
пс. Я потрапляв у такі випадки і платив 8 евро.))
( навіть чек сказали зберігати декілька років)))
Десь він так і валяється—— я би показав—
але через 4 години——бус в мене вже))
пс. Але так я й не розумію претензіі вахтьора))——
Мені самому цікаво де він в моіх словах знаходить неправду?))
Ну ніяк не можу второпати((——
Чи то я не в Кьольні?
Чи то я не заробітчанин?
Чи то я збираю інфу з інтернету та викладаю тут?
Що в моіх словах незрозумілого?(((
Нах Гамбург їдеш сердешний? Може зустріти?



Паспорт румунський засвітив чи так і сказав - нєлєгал я! :lol:  :weep:

Останнє редагування: 21 грудня 2018 01:44:50 від HH
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Нах Гамбург їдеш сердешний? Може зустріти?

Показати зображення...
Паспорт румунський засвітив чи так і сказав - нєлєгал я! :lol:  :weep:

Бусіком іду——перевізниками))
Ти і цієі історіі не знаєш особливо)))
пс. Ще разочок——немає в мене пашпорту))—— іду по безвізу))
Турист я))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Бусіком іду——перевізниками))
Ти і цієі історіі не знаєш особливо)))
пс. Ще разочок——немає в мене пашпорту))—— іду по безвізу))
Турист я))
Перевізники-нелегали? Ну хай щастить! :weep: А я так чув, що візаїр літає з Кельну, чи ти не в Україну?
Контролерам, питаю які мокумети показував чи знову тіпа нєнада? :gigi:
Сирьога, ти от чим більше пургу несеш, тим більше я тобі не вірю. Що за форум тебе консультує, дай ссилу, поржу хоч, ти ж поїдеш.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Перевізники-нелегали? Ну хай щастить! :weep: А я так чув, що візаїр літає з Кельну, чи ти не в Україну?
Контролерам, питаю які мокумети показував чи знову тіпа нєнада? :gigi:
Сирьога, ти от чим більше пургу несеш, тим більше я тобі не вірю. Що за форум тебе консультує, дай ссилу, поржу хоч, ти ж поїдеш.

Ну тоді у мене й справді був лівий румунський документ((
І ще бумажка одна.
пс. Контролери—— не поліцаі—— ім насправді пофіг що в тебе за доки—— і перевірити толком не можуть—— вірять на чесне слово))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Ну тоді у мене й справді був лівий румунський документ((
І ще бумажка одна.
пс. Контролери—— не поліцаі—— ім насправді пофіг що в тебе за доки—— і перевірити толком не можуть—— вірять на чесне слово))
Румунську знаєш, ну і летів би собі там в понеділок за 25євро на Клуж-Напока, а звідти до Чернівців 6 годин.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Румунську знаєш, ну і летів би собі там в понеділок за 25євро на Клуж-Напока, а звідти до Чернівців 6 годин.

Я з купою чемоданів))
Десь 150 кг))
Подарунки і хавчик  з бухлом))
Сідаю собі о 05.00 в теплий бусік і сплю годин 30))
пс. Румунською вмію тільки рахувати))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Я з купою чемоданів))
Десь 150 кг))
Подарунки і хавчик  з бухлом))
Сідаю собі о 05.00 в теплий бусік і сплю годин 30))
пс. Румунською вмію тільки рахувати))
:gigi: Так ти з кінцями? Навіть не уявляю що в такій кількості звідси можна везти?
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
nik

сахар и чай в пакетиках
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

якщо вiн знiмаэ нал та плате нелегалам, вiн не може списати iх з свого доходу... як офiцiйну зарплату, напприклад... не вигiдно буде...
Якби було не вигідно, не робив би так.
За офіційних працівників працедавця платить податок, соцстраховки (ZUS) і тд і тп. А це не малі суми. Точно не скажу, які це суми, бо працівників не мав, але чув, що це не мало. Мусить також платити зарплату працівникам, коли вони у відпустці або захворіють.

Видно, в кінцевому результаті виходить на мінус, тому і бере нелегалів.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
nik

Якби було не вигідно, не робив би так.
За офіційних працівників працедавця платить податок, соцстраховки (ZUS) і тд і тп. А це не малі суми. Точно не скажу, які це суми, бо працівників не мав, але чув, що це не мало. Мусить також платити зарплату працівникам, коли вони у відпустці або захворіють.

Видно, в кінцевому результаті виходить на мінус, тому і бере нелегалів.

трудно поверить что дешевле платить со своих доходов, на которые выплачены налоги на полную сумму (!) налом, лишь бы не держать рабочих официально.

может ты не в курсе всего? думаю у него еще где-то и кеш крутится, он им и расплачивается немного.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія