Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

якщо спільні паради не подобаються то треба почати із повернення Галичини полякам, законним власникам.
:laugh:
Чи довго ще будемо цю вражину терпіти на форумі?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Сьогодні читала, що ця пісня лідирує у пошуку в Італійців, німців
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Брешеш навіть не червоніючи, якраз навпаки не унтерменш, а незалежна Україна, тому в тебе і пердак горить від нього

рейхскомісаріат Україна ти мав на увазі?
а генералгубернаторст во куди?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Звичайно що я дивлюсь російську вікі, читаю російські книжки і навіть деколи дивлюсь російські передачі, і я про це вже писав, тому що ворога треба знати в лице.
Особливо цікаво читати історичні підручники щоб зрозуміти, як вони так викривлюють історію.

Також важливо не недооцінювати ворога, але поки всякі пропагандони будуть використовувати кацапську вікіпедію, ми їх будемо мордочкою в їх же гівно, що зараз і з тобою зробимо:


Ти відчуваєш, що твоя цитата один в один з кацапопедії, а warhistory пише інше? Я думав ти українську знаєш, а так виглядає Гугл транслейт? Про які бази, організації існування якої істориками ставиться під питання, ти і кацапопедія говорите?

Ну так що там про арешт Стецька та верхівку ОУНб?

то не історики повинні досліджувати а слідчі
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

рейхскомісаріат Україна ти мав на увазі?
а генералгубернаторст во куди?


Бандера ж із генералгубернаторст ва був
по статусу явно нижче ніж райхскомісаріат.

хз що він той кодер мав на увазі під "незалежною Україною"

мабуть все ж таки мав на увазі райхскомісаріат.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

що ж там інше пише warhistory,  яким чином Стецько, будучи в стані війни із німецькими окупантами,  опинився в німецькому обстріляному обозі, про що пише у своєму листі?

а ну прояви фантазію, порадуй нас  :gigi:

Ти збрехав про підтримку Стецьком гітлера, після арешту Бандери.
Ти збрехав про підтримку ОУН б
Ти збрехав про те що оунб бачили себе як унтерменші
Ти збрехав про "бази Вервольфа"

І ти хочеш щоб я щось придумував як Стецько опинився в обстріляно у обозі?
Ні, я не буду йти шляхом брехунця OldBoy, але він там явно був не для підтримки гітлера чи "організації баз Вервольфа".

Вже би заспокоївся, історія то не твоє, ще й ти нічого прочитати не можеш крім кацапської альтернативної вікіпедії
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Бандера ж із генералгубернаторст ва був
по статусу явно нижче ніж райхскомісаріат.

хз що він той кодер мав на увазі під "незалежною Україною"

мабуть все ж таки мав на увазі райхскомісаріат.

будеш сміятися, але статус генералгубернаторст ва був вищий. то була частина рейху, хоч і не в розумінні ГАУ. а рейхскомісаріат то таке...чисто бидлом керувати
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

будеш сміятися, але статус генералгубернаторст ва був вищий. то була частина рейху, хоч і не в розумінні ГАУ. а рейхскомісаріат то таке...чисто бидлом керувати


ні, я маю на увазі в плані автономії а не в розумінні расової чистоти
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ти збрехав про підтримку Стецьком гітлера, після арешту Бандери.
Ти збрехав про підтримку ОУН б
Ти збрехав про те що оунб бачили себе як унтерменші
Ти збрехав про "бази Вервольфа"

І ти хочеш щоб я щось придумував як Стецько опинився в обстріляно у обозі?
Ні, я не буду йти шляхом брехунця OldBoy, але він там явно був не для підтримки гітлера чи "організації баз Вервольфа".

Вже би заспокоївся, історія то не твоє, ще й ти нічого прочитати не можеш крім кацапської альтернативної вікіпедії


тобі по кожному пункту навели факти, а ти як істинно віруючий ігноруєш їх, затикаєш вуха і торочиш: це брехня, це брехня, це брехня...
я нічим не можу допомогти
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ти збрехав про підтримку Стецьком гітлера, після арешту Бандери.
Ти збрехав про підтримку ОУН б
Ти збрехав про те що оунб бачили себе як унтерменші
Ти збрехав про "бази Вервольфа"

І ти хочеш щоб я щось придумував як Стецько опинився в обстріляно у обозі?
Ні, я не буду йти шляхом брехунця OldBoy, але він там явно був не для підтримки гітлера чи "організації баз Вервольфа".

Вже би заспокоївся, історія то не твоє, ще й ти нічого прочитати не можеш крім кацапської альтернативної вікіпедії

1. а кого стецько підтримував?
2. сама ідеологія ОУН бсвідчить про концепцію бажаного устрою україни (то  якщо презюмувати реалістичність проекту). але і в тому і в уншому випадку така україна неприйнятна
3. якщо ОУН діяли в парадигмі рейху, як вони себе бачили? вони хотіли змінити расові закони? маєш свідчення про наявність ресурсу для того?
4. а ти маєш свідчення, що Вервольф придумана організація?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

ні, я маю на увазі в плані автономії а не в розумінні расової чистоти

та їм було далеко навіть до статусу чехії; ті всі рухи укропідпілля свідчать тільки про одне...  там були тупі керівники
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?


рейхскомісаріат Україна ти мав на увазі?
а генералгубернаторст во куди?

Бандера ж із генералгубернаторст ва був
по статусу явно нижче ніж райхскомісаріат.

хз що він той кодер мав на увазі під "незалежною Україною"

мабуть все ж таки мав на увазі райхскомісаріат.

Я зрозумів чого вас так пердаки горять: Гітлер обвів сталіна, своїм пактом і напав, а Бандера обвів Гітлера проголошенням незалежності.

То тут сталін, взагалі повний лох, а плющить вас двох
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

та їм було далеко навіть до статусу чехії; ті всі рухи укропідпілля свідчать тільки про одне...  там були тупі керівники


щоб бути розумним треба спиратись на силу
а за українськими націоналістами сили ніколи не було. тому вони діяли в рамках "куда податься, кому отдаться"

і віддавались, але оскільки див пункт 1, то хорошої ціни за них ніхто не давав, продаватись доводилось дуже дешево.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

тобі по кожному пункту навели факти, а ти як істинно віруючий ігноруєш їх, затикаєш вуха і торочиш: це брехня, це брехня, це брехня...
я нічим не можу допомогти

Брехло, ні по одному не навів, ще раз для тебе повторю:
Ти збрехав про підтримку Стецьком гітлера, після арешту Бандери
Ти збрехав про підтримку ОУН б
Ти збрехав про те що оунб бачили себе як унтерменші
Ти збрехав про "бази Вервольфа"

Якщо ти навів факти то ти ж можеш їх процитувати?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Брехло, ні по одному не навів, ще раз для тебе повторю:
Ти збрехав про підтримку Стецьком гітлера, після арешту Бандери
Ти збрехав про підтримку ОУН б
Ти збрехав про те що оунб бачили себе як унтерменші
Ти збрехав про "бази Вервольфа"

Якщо ти навів факти то ти ж можеш їх процитувати?

 :kez_04:

всьо равно єго нє брошу
потому что он хароший

   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

:kez_04:

всьо равно єго нє брошу
потому что он хароший

Показати зображення...

Злив зараховано.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

До речі, по темі (у її широкому розумінні).
Нещодавно познайомився з тезами німецького філософа Фіхте, викладеними у його «Промовах до німецької нації» (приблизно, 1807-1808 роки).
Основна ідея «Промов…» - сформувати  німецьку національну свідомість через запровадження системи національного виховання.
Двісті років тому!
Виявляється, і в німців (як і в українців) були такі проблеми.
Справа в тому, що тоді, понад 200 років тому, внаслідок розпаду Священної Римської Імперії і наполеонівських війн частина розрізнених німецьких держав була підпорядкована Франції.
Перед німцями(!!!) стояла загроза поглинення Францією у всіх відношеннях, навіть (тепер це важко уявити)  - у мовному.
Своїми «Промовами…» Фіхте закликає протистояти цим загрозам.
Праця Фіхте є актуальної для України навіть зараз. Її, як і, скажімо, працю І.Дзюби "Інтернаціоналізм чи русифікація?" має прочитати кожен освічений українець.
Припускаю, що вона була одним із джерел формування світоглядів Міхновського і, особливо, Донцова.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

ну що ж тут дивного
Франція це держава підкорених германцями франками галів, бургундців, провансальців та інших. при чому в процесі утворення франції не тільки франки забули свою мову, а й ті ж самі провансальці, бургундці та інші.
Але французи нині не виглядають ні манкуртами, ні зрадниками. чи виглядають?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

До речі, по темі (у її широкому розумінні).
Нещодавно познайомився з тезами німецького філософа Фіхте, викладеними у його «Промовах до німецької нації» (приблизно, 1807-1808 роки).
Основна ідея «Промов…» - сформувати  німецьку національну свідомість через запровадження системи національного виховання.
Двісті років тому!
Виявляється, і в німців (як і в українців) були такі проблеми.
Справа в тому, що тоді, понад 200 років тому, внаслідок розпаду Священної Римської Імперії і наполеонівських війн частина розрізнених німецьких держав була підпорядкована Франції.
Перед німцями(!!!) стояла загроза поглинення Францією у всіх відношеннях, навіть (тепер це важко уявити)  - у мовному.
Своїми «Промовами…» Фіхте закликає протистояти цим загрозам.
Праця Фіхте є актуальної для України навіть зараз. Її, як і, скажімо, працю І.Дзюби "Інтернаціоналізм чи русифікація?" має прочитати кожен освічений українець.
Припускаю, що вона була одним із джерел формування світоглядів Міхновського і, особливо, Донцова.

давай ще сковороду включи в список концептологыв нацсвыдомосты
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

в тему  :laugh:


   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

трагічно склалась доля протоієрея табінського, кляті сувєти не оцінили його заслуг перед Україною і відправили в Сібірь після війни, де він і дав дуба  :(
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

в тему  :laugh:


Показати зображення...

Шрифт Таймс, чи Гельветика? Її в 41-му ще не було. Значить, Таймс? Чи Microsoft Serif.... Важко сказати.

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 22:31:56 від GizmoGremlin
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

із українських президентів єдиний хто міг привести Україну в НАТО, це Кучма.
це коли
коли ап очолював мудачук чи що
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Повертаючись до теми. Олдбой, твої ідеї і погляди це минуле, і не тільки України, а погляди С.Бандери це - майбутнє.

.... І хоч ти всрися. :D
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

це коли
коли ап очолював мудачук чи що


ні, звичайно, до того
Медведчук це уже був наслідок обсрукції Кучми на Заході
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

ні, звичайно, до того
Медведчук це уже був наслідок обсрукції Кучми на Заході

 :facepalm1:
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Повертаючись до теми. Олдбой, твої ідеї і погляди це минуле, і не тільки України, а погляди С.Бандери це - майбутнє.

.... І хоч ти всрися. :D

ВСЕ, чого хотів Бандера і бандерівці, або ВЖЕ сталося, або в процесі становлення, нехай і трохи стохастичному.
І ВСЕ, чого хотіло комуняцьке бандво, за яким стоїть ОлдБой, - виявилося грандіозним пуком, і жевріє в стані Гваделупи з ядрьоними бонбами, живлячись статусом бензоколонки Європи.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

ні, звичайно, до того
Медведчук це уже був наслідок обсрукції Кучми на Заході

Кучма- євроінтегратор. Беспесди. :lol:
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Я чесно не маю бажання розумововідсталим і неосвічченим шось доводити у цій темі.
Залишаю вас з думками :
україна понад усе (с)
Боротьба триває (с)

Мир всім .
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Я чесно не маю бажання розумововідсталим і неосвічченим шось доводити у цій темі.
Залишаю вас з думками :
україна понад усе (с)
Боротьба триває (с)

Батько наш Бандера (с)
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Батько наш Бандера (с)

+

Слава Україні, хлопці. :-B
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Польський терорист. Як тільки східну Польшу де проживав бандера ,сталін приєднав до України,стефцьо одразу дременув у глиб Польщі,в Україні жити так і незахотів.
Підозрюю що був як мінімум потрійним агентом,(польша,німці,росія) за що останні його й траванули. Ну любить кремль ліквідовувати зрадників "новічком"
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

:laugh:
Чи довго ще будемо цю вражину терпіти на форумі?

  Ця гидота тільки множиться.
   :X
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Польський терорист. Як тільки східну Польшу де проживав бандера ,сталін приєднав до України,стефцьо одразу дременув у глиб Польщі,в Україні жити так і незахотів.
Підозрюю що був як мінімум потрійним агентом,(польша,німці,росія) за що останні його й траванули. Ну любить кремль ліквідовувати зрадників "новічком"
Перепрошую, у вас штани ззаду загорілись
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Или почему не считаете?

поясните мне ,пожалуйста,если вам не лень

фуйня питання
единицi украiнцiв за створення укр держави, взмозi покласти своє життя
Ьандера намбер ван з усiх хто це робив ..

   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

1. а кого стецько підтримував?
2. сама ідеологія ОУН бсвідчить про концепцію бажаного устрою україни (то  якщо презюмувати реалістичність проекту). але і в тому і в уншому випадку така україна неприйнятна
3. якщо ОУН діяли в парадигмі рейху, як вони себе бачили? вони хотіли змінити расові закони? маєш свідчення про наявність ресурсу для того?
4. а ти маєш свідчення, що Вервольф придумана організація?
Так як олдБой і так не відповість чи знов скаже, що відповідав а потім дописи загубились
Я вам поясню:
1. ОлдБой збрехав про підтримку Стецьком гітлера так як, УВАГА, згідно з деяких джерел він був заарештований навіть раніше ніж Бандера.
2. Так само збрехав про підтримку верхівкою ОУН, які були арештовані в той же час, що й бандера, а хто не був арештований стали готуватись до підпільної боротьби
 З. Згідно документів ОУН після арешту Бандери вони працювали над незалежною Україною, а не унтерменші.
4. Свідчення  про те чого можливо немає?
Навіть якщо я погоджуюся з вами про ту організацію.
Про які бази ми говоримо?7
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

ОлдБой збрехав про підтримку Стецьком гітлера так як, УВАГА, згідно з деяких джерел він був заарештований навіть раніше ніж Бандера.
Після проголошення Акту 30 червня Стецько та інші члени ОУН були заарештовані, а деякі відразу розстріляні.
Олдбой-брехунець завжди пише ахінею і таке враження, що не тільки старається за гроші, але й не розуміє прочитаного (смотрю в книгу...).
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Після проголошення Акту 30 червня Стецько та інші члени ОУН були заарештовані, а деякі відразу розстріляні.
Олдбой-брехунець завжди пише ахінею і таке враження, що не тільки старається за гроші, але й не розуміє прочитаного (смотрю в книгу...).

я того не заперечую.
але води були заарештовані за політичноою ознакою, але аж ніяк не за національною, расовою ідеологічною  чи кримінальною.  просто їхні дії були самоуправством і знову ж таки нерозумінням реального стану справ. вони просто облажались стратегічно; але той арешт  не завадив німцям їх знову використовувати при наявності потреби.  бо як не як то були впливові персонажі в націоналістичних колах.

а про націоналістичні кола і їхні збройні формування....  ніщо інакше як банди. без командування... анархія припрафлена національним вождистським пафосом
де три українці там _____  гетьмани...  одна група робила одне...друга інше...залежно від папіка..польові командири однако
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Так як олдБой і так не відповість чи знов скаже, що відповідав а потім дописи загубились
Я вам поясню:
1. ОлдБой збрехав про підтримку Стецьком гітлера так як, УВАГА, згідно з деяких джерел він був заарештований навіть раніше ніж Бандера.
2. Так само збрехав про підтримку верхівкою ОУН, які були арештовані в той же час, що й бандера, а хто не був арештований стали готуватись до підпільної боротьби
 З. Згідно документів ОУН після арешту Бандери вони працювали над незалежною Україною, а не унтерменші.
4. Свідчення  про те чого можливо немає?
Навіть якщо я погоджуюся з вами про ту організацію.
Про які бази ми говоримо?7
1-2. гітлерові підтримка стецька була якось...ну несуттєва особливо в 1941-42 роках
3 .підпільна боротьба з якою метою?  якщо з метою ВОЖДИСТСЬКА УКРАЇНА У СКЛАДІ НОВОЇ ЄВРОПИ, то так само несуттєво..відкидам о за деструктивізм 
4. вервольф був.  це факт

тільки що виникло порівняння... ОУН(б)-курди..таке саме упороте тільки з комуністичним відтінком... не до порівняння з французським спротивом чи з армією крайовою...
не вміли чуваки ставити реальні завдання..для тих завдань треба фінансування..а інакше просто смішно було б..якби не так жахливо вихглядало

   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

а про націоналістичні кола і їхні збройні формування....  ніщо інакше як банди. без командування..
Не правда. Все було на диво організоване (в тих умовах). Зараз би таку єдність і організованість.
Ясна річ, що ворог (будь-який) був міцніший, тому це був справжній героїзм.
Керувала усім інтелігенція. Навіть криївки - ними займалися архітектори, і НКВДисти детально вивчали їхні конструкції, щоб знайти по лісах.
Останню знайшли у 54-му.

Якщо б вам треба було дізнатися правду, то ви б знайшли джерела. Принаймні фотографії тих "бандитів". Вам би язик не повернувся їх так назвати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія