Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

у мене троє дітей і всі вони рано чи пізно помруть, як і я
якщо ти цивілізована людина, а не бабка з бубном, то повинен це розуміти: всі люди смертні

а щодо якості вакцин, то ця відповідальність на тобі. Обстежити дитину, підібрати найкращу вакцину, яка є на ринку
коли ти купуєш ковбасу в магазині, ти теж можеш наближати свою смерть споживаючи дешеву хімічну гидоту
можно здохнуть от одной консервы.
меня недавно черт дернул кильки с жареной картошкой захотелось.
чуть не здох но ни запаха ни вкуса подозрительного небыло.
   
при чому тут атопічний дерматит до щеплення?
вакцина - це дуже послаблена культура інфекційних агентів або продуктів із них.
Завдяки знешкодженню вакцини організм здобуває базовий імунітет проти відповідного збудника. Потім, якщо організм стикається із реальним збудником, імунні клітини уже є на цей випадок, і подолати інфекцію значно легше.
Якщо імунітет людини не здатен ефективно знешкодити навіть вакцину, то це означає критичну нежиттєздатність. Якби не десятки років масових щеплень, така дитина би і перший рік не прожила взагалі

Прокиньтеся. Окрім самого діючого компонента вакцини там є купа супутних агентів, таких як носії, консерванти тощо. І як подіє це в комлексі, інформації мало. І, принаймні, якщо дерматит слідує за щепленням, а я таке чув нетфльки від Бяки, то принаймні можливість причетності щеплення до його виникнення треба ретельно перевіряти. А позиція медицини така, як у Вас - цього не може бути, бо цього не може бути ніколи. І це, до речі, один з чинників, який змушує людей обережно до щеплень ставитися.
   
Я колись перехворів у підлітковому віці .
Щеплення не мав, бо мовляв "нафуй воно  дитині треба", маманя домовилася з лікаркою за пару  радянських карбованців.
Сцуко, ускладнення - відчуття були, шо здихаю.  Щеплені  однокласники, які в гості прилазили, дивилися як на музейного експоната,  "шо мовляв з тобою таке робиться?"

Так от в Раші цю фуєту офіційно викорінили лише у  2019 році.
А в нас "пусть болеет уже той корью и ветрянкой" - їпанутись можна ))) B-)

Я б взагалі позбавляв батьківських прав тих, хто свідомо не вакцинує дітей, в яких нема явних протипоказань щодо вакцинації. Не подобається прострочена вакцина  з наших лікарень? - ну то в нас безвіз, шуруйте до Польщі й використовуйте нормальні препарати.
(tu)
Батьків невакцинованих дітей треба ізолювати від суспільства разом з їх дітьми.
   
Вакцинация должна быть качественной и бесплатной. Должна быть агитация везде. Заходишь в поликлинику, а тебе предлагают привиться от грипп и прочее.. Но! Только тебе решать делать эту вакцинацию или нет.

Відсутність обов'язковості змусить також переключитися більше на дослідження розвитку, формування іммунітету, вплив індивідуальних особливосте, вікових, статевих тощо. Бо люди відмовлятимуться від навіть натяку на можливе фуфло.
   
я полистала интервью на скорую руку. Все сказано корректно. Как  образованный человек она за обязательную вакцинацию но как  образованный человек понимает что это нарушение прав человека. Каждый имеет право делать со своим телом что хочет
Можно голым по улицам ходить? Можно, но как скоро голого в дурку заберут?
   
саме тому у благословенні часи природного імунітету до повноліття у кращому випадку доживали половина дітей
зате який імунітет вони мали  (tu)

Який? :) Дожити до 50 років круто було.
   
Вакцинація має бути обов*язковою - згоден на 100%
при цьому держава повинна нести відпвоідальність за випадки побічної дії, фінансову і кримінальну

на жаль в наших умовах це дуже важко впровадити через ідіотизм окремих громадян

тому

вакцинація - добровільна
батьки несуть повну фінансову та кримінальну відповідальність за наслідки захворювання дітей, на хвороби, від яких вакцинують
і кір тут далеко не самий фіговий діагноз

у нас в дворі дитинка дифтерію підхопила десь на курортах, ось це задниця повна, а лікують за мої податки
батьки повинні повністю оплачувати лікування, у випадку інвалідності - жодних соціальних виплат, все за рахунок батьків
а ще є поліомієліт, хто не знає, почитайте

в школу і садочок, які фінансує бюджет, не вакцинованих діток не приймати, бо задовбали карантини, чому мої мають сидіти дома, бо ідіоти не зробили щеплення

хочуть мати не щеплених дітей - хай фінансують школу, садочки і т.д.

 в мене всі діти вакциновані
більше того я літом з дружиною пройшов ревакцінацію від правця та дифтерії

 (tu) ми теж зробили ревакцинацію від дифтерії
   
принаймні, якщо дерматит слідує за щепленням, а я таке чув нетфльки від Бяки, то принаймні можливість причетності щеплення до його виникнення треба ретельно перевіряти.
У мого (11років) два місяці тому, відразу після щеплення, з'явився стрепто дерматит. Досить потужний, навіть на сьогодні повністю не пропав. Ніколи раніше не було, імунітет добрий, алергії нема. Лікарі трохи пореготали, мовляв що таке буває тільки у дитячому садочку.
   
(tu) ми теж зробили ревакцинацію від дифтерії

Кококо, зробили вони)) і ви, і жінка і бабушка і дєдушка? Нє? Ізолювати вас нафуй.бо я зробила .
   
У мого (11років) два місяці тому, відразу після щеплення, з'явився стрепто дерматит. Досить потужний, навіть на сьогодні повністю не пропав. Ніколи раніше не було, імунітет добрий, алергії нема. Лікарі трохи пореготали, мовляв що таке буває тільки у дитячому садочку.

Капець....стрептоде рмія це дійсно дитсадкові хрєнь....ось просто порушивля баланс в організмі - і все....а чим щепилися ?
   
Сьогодні робив меншій прививку. Гексаксим. 1600 грн. Обов'язкова скільки коштувати буде?
   
Сам ти дурак ! Во время "естесственного" заражения ребенок не получает себе в организм еще и дозу мертиолята и прочей дряни !  :punish:
И во время естественного заражения он получает одну заразу, а не сразу 6
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

И во время естественного заражения он получает одну заразу, а не сразу 6


це супер
лишається тільки пояснити, чому з природним імунітетом гинула половина, а від шести заразних гидот одночасно гине один на мільйон
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

Який? :) Дожити до 50 років круто було.


але імунітет був вищий, це правда
навіть норма лейкоцитів у крові 100 років тому була значно вищою, що свідчить про зниження імунітету в популяції
але це плата за цивілізацію
якби не виходжували недоношених і не щеплювали масово, то імунітет був би вищим
Але навіть найвищий імунітет дає меншу виживаємість порівняно із тими ж щепленнями, про що і свідчить тривалість життя в часи природного імунітету і зараз
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

є тільки один надійний спосіб підвищити імунітет в популяції:  відмовитись від медицини і дати слабким помирати

антипрививочники це шарлатани, які посилаються на смерті дітей із дуже слабким імунітетом і на цій підставі пропагують масове ухиляння від щеплень, котре призведе до тотального вимирання дітей із слабким імунітетом
   
Манту не прививка. Ви навіть в таких простих речах не розбираєтесь.
  Розкажіть, у чому користь від манту.
  (Може , зрозумієте, ого саме цю провокацію я запропонував).
   
є тільки один надійний спосіб підвищити імунітет в популяції:  відмовитись від медицини і дати слабким помирати

антипрививочники це шарлатани, які посилаються на смерті дітей із дуже слабким імунітетом і на цій підставі пропагують масове ухиляння від щеплень, котре призведе до тотального вимирання дітей із слабким імунітетом
із слабкою нервовою системою. імунітет може бути цілком прийнятним.
щеплення б'є по нервовій системі. тимчасовий відвід від щеплення надає невропатолог.
   
Вперше похвалю її.
   
До речі, хто з щепленевих розумників мені скаже, куди разом з корем, віспою і т. д. поділася, наприклад, чума, від якої щеплень немає? І чи не можна ті ж причини застосувати і до інших хвороб?
   
в школу і садочок, які фінансує бюджет, не вакцинованих діток не приймати, бо задовбали карантини, чому мої мають сидіти дома, бо ідіоти не зробили щеплення

раз в садочку був карантин через вітрянку, в школі через скарлатину. так що не здіймай галасу на рівному місці! карантини і незроблені щеплення - це часто дві різні історії.
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

ПНХ
Это все, на что годны антипрививочники ? Долбни, после - не значит вследствие, но это недосягаемые глубины мысли для людей, у которых у детей "иммунитет слабенький". Мозги у вас слабенькие  - ваших детей ежесекундно атакуют сотни разных вирусов и бактерий. И иммунная система вашего ребенка прекрасно с этим справляется. Вот эти вот ужасные прививки для вашего ребенка - что слону дробина.

Останнє редагування: 19 жовтня 2019 15:05:30 від kurt
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

До речі, хто з щепленевих розумників мені скаже, куди разом з корем, віспою і т. д. поділася, наприклад, чума, від якої щеплень немає? І чи не можна ті ж причини застосувати і до інших хвороб?
В принципе можно - помрёт четверть или треть населения, а у оставшихся появится иммунитет и эпидемия остановится, сожрав всю свою питательную среду. Тоже вариант, чё. С бубонной чумой так и было.
   
Вакцинация должна быть качественной и бесплатной.

Вакцина має бути якісна і дорога.
Безкоштовно - якусь індійську.
Природній відбір має працювати.
   
сцуко... и енто страна только что пережившая эпидемию кори...  :facepalm:

наверное, стране нужна эпидемия дифтерии.
   
Это все, на что годны антипрививочники ? Долбни, после - не значит вследствие, но это недосягаемые глубины мысли для людей, у которых у детей "иммунитет слабенький". Мозги у вас слабенькие  - ваших детей ежесекундно атакуют сотни разных вирусов и бактерий. И иммунная система вашего ребенка прекрасно с этим справляется. Вот эти вот ужасные прививки для вашего ребенка - что слону дробина.

Если эта дробина причинит вред, кто будет отвечать?
   
наверное, стране нужна эпидемия дифтерии.
вариант, стране нужны качественные вакцины и правила соблюдения их хранения, не рассматривается?  8-) 
   
вариант, стране нужны качественные вакцины и правила соблюдения их хранения, не рассматривается?  8-) 

это не подлежит обсуждению.

проблема в том, что даже самая качественная вакцина без единого нарушения правил хранения и транспортировки не гарантирует 100% отсутствия побочных эффектов и осложнений.

поэтому поверы и бяки всегда будут чувствовать неуязвимость своей позиции. Не побоюсь сказать - преступной позиции. которая зиждецца на обычной глупости.
   
(tu)
Батьків невакцинованих дітей треба ізолювати від суспільства разом з їх дітьми.
истеричка
 :pooh_lol:
   
это не подлежит обсуждению.

проблема в том, что даже самая качественная вакцина без единого нарушения правил хранения и транспортировки не гарантирует 100% отсутствия побочных эффектов и осложнений.

поэтому поверы и бяки всегда будут чувствовать неуязвимость своей позиции. Не побоюсь сказать - преступной позиции. которая зиждецца на обычной глупости.
у них нормальная позиция. у Бяки ребенок вакцинирован, антитела не выработались. значит, вакцинация была бесполезной.
и еще для тысяч детей она была болезненной и бесполезной.
   
Это все, на что годны антипрививочники
Ти щось пореплутав, капітан очевидність. В загалі то я підтримую щеплення.
   
у них нормальная позиция. у Бяки ребенок вакцинирован, антитела не выработались. значит, вакцинация была бесполезной.
и еще для тысяч детей она была болезненной и бесполезной.

это не может быть обоснованием движений "за всеобщую невакцинацию", которые подобные люди возглавляют. Или основанием требовать для себя таких же прав, как и вакцинированные (одинаковое право быть в д. саду, школе, и т.д.)

кроме упомянутой выше глупости в основании может быть и хитрожопость: некоторые прекрасно осведомлены, что почти тотальная вакцинация спасает многих невакцинированных от заболевания. некоторые особо хитрожопые выступают за всеобщую вакцинацию с пеной у рта, при этом делая свое чадо исключением без объективных для этого причин.

если есть, конечно, противопоказания, то спору нет, но не об этом речь.
   
Вакцина має бути якісна і дорога.
Безкоштовно - якусь індійську.
Природній відбір має працювати.

Точно  :K
   
это не может быть обоснованием движений "за всеобщую невакцинацию", которые подобные люди возглавляют. Или основанием требовать для себя таких же прав, как и вакцинированные (одинаковое право быть в д. саду, школе, и т.д.)

кроме упомянутой выше глупости в основании может быть и хитрожопость: некоторые прекрасно осведомлены, что почти тотальная вакцинация спасает многих невакцинированных от заболевания. некоторые особо хитрожопые выступают за всеобщую вакцинацию с пеной у рта, при этом делая свое чадо исключением без объективных для этого причин.

если есть, конечно, противопоказания, то спору нет, но не об этом речь.

Идите проспитесь: я уже раз пятьсот говорила, что нужно вакцинироваться, но с умом. А также желательно в хороших клиниках и нормальными вакцинами. Плохо понимайт хорошего рускага язика ? Задолобали тупики фамы и курты. Хотите вакцинироваться какой-то левотой в чумных "поликлиниках" - вперед и с песней. Вот тут и сработает естесственный отбор :-)))
p.s. а еще лучше, чтобі вашего ребенка прямо в школе штрыкнула какая-то тетка чем-то хрен знает чем, как это практиковалось в предыдущие годы. Вы же не против такой вакцинации, правда ?
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

Если эта дробина причинит вред, кто будет отвечать?
Доказать, что дробина убила слона - невозможно даже теоретически. Практически это сделать, естественно - нереально.
   
Re: "Вакцинація має бути обов'язковою – міністерка МОЗ"

Идите проспитесь: я уже раз пятьсот говорила, что нужно вакцинироваться, но с умом. А также желательно в хороших клиниках и нормальными вакцинами. Плохо понимайт хорошего рускага язика ? Задолобали тупики фамы и курты. Хотите вакцинироваться какой-то левотой в чумных "поликлиниках" - вперед и с песней. Вот тут и сработает естесственный отбор :-)))
p.s. а еще лучше, чтобі вашего ребенка прямо в школе штрыкнула какая-то тетка чем-то хрен знает чем, как это практиковалось в предыдущие годы. Вы же не против такой вакцинации, правда ?
Вакцинироваться, но с умом... Откуда ум у людей, живущих с "левотой в чумных поликлиниках" в мозгах ???
   
Вы бы сделали своему ребенку все прививки в Украине?
а чому нє?
має вмерти від дифтерії ?
   
Вакцинироваться, но с умом... Откуда ум у людей, живущих с "левотой в чумных поликлиниках" в мозгах ???

Вот глядя на тебя ясно видишь, что бывает с организмами, которым нас-рать что им вкалывают  :laugh:
Та я ж говорю: вакцинируйся индийской акдс  - Земля перенаселена  :pooh_lol:
   
Идите проспитесь: я уже раз пятьсот говорила, что нужно вакцинироваться, но с умом. А также желательно в хороших клиниках и нормальными вакцинами. Плохо понимайт хорошего рускага язика ? Задолобали тупики фамы и курты. Хотите вакцинироваться какой-то левотой в чумных "поликлиниках" - вперед и с песней. Вот тут и сработает естесственный отбор :-)))
p.s. а еще лучше, чтобі вашего ребенка прямо в школе штрыкнула какая-то тетка чем-то хрен знает чем, как это практиковалось в предыдущие годы. Вы же не против такой вакцинации, правда ?

именно так моих ребенков в свое время какие-то тетки и штрыкали. Без всяких преференций ввиду их  папы врача-инфекциониста, зав. инфекционным отделением. Иначе их папа не смог бы, наверное, людям смотреть в глаза.

сейчас штрыкают внуков. Правда, сейчас есть выбор - купить или на халяву. Покупаем.
   
именно так моих ребенков в свое время какие-то тетки и штрыкали. Без всяких преференций ввиду их  папы врача-инфекциониста, зав. инфекционным отделением. Иначе их папа не смог бы, наверное, людям смотреть в глаза.

сейчас штрыкают внуков. Правда, сейчас есть выбор - купить или на халяву. Покупаем.

А чо так ? :)) давайте вливайте, что дают, вернее, что берут из холодильников, которые не держат температуру - ишь, какие переборчивые ! Естесственный отбор - так естесственный отбор ! :))
   
Точно  :K

дивні якісь
чого ви все розглядаєте в розрізі кінцевої ціни?
ціна для кого?
там де іде питання охорони здоров"я ціна , та і взагалі в сфері охорони здоров"я не є визначальним чинником
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія