Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Михальчишин. Реалізм рулить. Порошенко - Тартюф. Зеленський - Голий король.

Ну так, він косив під радикала. Зі всіма радикальними перекосами.)
І я вірила в його радикалізм.
Поки не з"явилося кохання з комунякою, і весь радикалізм кудись подівся.)
Є яскравіші приклади.
Ганна Арендт, єврейка, велика філософіня століття, авторка "Витоків тоталітаризму" і "Банальності зла" (про процес Ейхмана), велика борчиня проти антисемітизму - палко кохала професора Гайдеггера, ректора Фрайбруського університету, нациста до кісток, до останньої молекули свого тіла, я б сказав, фізіологічного нациста. При цьому вона постійного його виправдовувала, мовляв, він не такий як усі, він не зовсім нацист.
Ага. 
А Міхальчишин звичайний комунофашист. "Мєлочь пузатая", провінційне трепло. При чому, думаю, лише зовні.
От хто був принциповий - так це Ленін. З ідеологічними ворогами рвав усі стосунки, і особові і інші.


Останнє редагування: 23 червня 2021 13:25:35 від Генрих Германович
   
Як можна слухати цих брехунів?
   
"вам абинепетро!", "гавкают на петро", "петро вам був поганий?!"...Такого дурного, тупого, упоротого рівня сектантства історія України ще не знала

та ясен пень ...
если вашу воровку не выбрали на табуретку
а вас колбасит уже минимум десятилетие,
то понятно ... сектанты не вы , а все те, кто не поливает дерьмом
причину неудач вашей иконы.
и Боже упаси вам перечить -  сутками дрыскать до измождения ваша компашка будет.
что, типа, явно указывает на не сектантство юльков , ога  :laugh:
   
Будь-яка тема зводиться до "юльків", "педрів" та "зелепнів" .
Не відволікайтесь, будь-ласка. Пишіть по темі інтерв'ю. Хто такий Михальчишин?
Наше майбутнє, чи минуле. Мені цікава думка дописувачів.
   
Будь-яка тема зводиться до "юльків", "педрів" та "зелепнів" .
Не відволікайтесь, будь-ласка. Пишіть по темі інтерв'ю. Хто такий Михальчишин?
Наше майбутнє, чи минуле. Мені цікава думка дописувачів.
Михальчишин - цікавий і креативний політик.
Але особисто я йому, наразі, не довіряю!
Якщо він знайде сміливість вибачитися, принаймі перед Мариновичем, тоді подумаю...
   
Пишіть по темі інтерв'ю

вообще-то это 2020 год
и да ...
не перевариваю Иванова
довольно говнистое создание
как показал он себя перед выборами и на выборах 2019 года
поэтому искать глупости в казуистике кабинетного нациста и одновременно смотреть на маланскую рожу Иванова
-это только за доплату ))
   
Є яскравіші приклади.
Ганна Арендт, єврейка, велика філософіня століття, авторка "Витоків тоталітаризму" і "Банальності зла" (про процес Ейхмана), велика борчиня проти антисемітизму - палко кохала професора Гайдеггера, ректора Фрайбруського університету, нациста до кісток, до останньої молекули свого тіла, я б сказав, фізіологічного нациста. При цьому вона постійного його виправдовувала, мовляв, він не такий як усі, він не зовсім нацист.
Ага. 
А Міхальчишин звичайний комунофашист. "Мєлочь пузатая", провінційне трепло. При чому, думаю, лише зовні.
От хто був принциповий - так це Ленін. З ідеологічними ворогами рвав усі стосунки, і особові і інші.
Идейность Ленина в том, что он был по природе социопат. Его травма от казни брата убила в нем любые проявления эмпатии. Людей он рассматривал только как функцию. "Цель оправдывает средства" - это про него больше даже чем про кого-либо другого. Он в буквальном смысле был лишен человеческих слабостей типа сочувствия к другим. Говоря просто - ему было пoxyй.

Останнє редагування: 23 червня 2021 14:30:02 від SOUTH BLOOD
   
ЗЕ - ваш рулєвой! :)
не блазнюйте, Ламере
після вашого палева "тільки ублажіть нас, ПЄСдюків! згодні на будь-якого Кошулинського у спікери, але нам більше нічого у цьому житті не цікаво - нам би тільки бачити петро у кріслі преза, ми більше нічого у цьому житті не потребуємо!" - вам не варто блазнювати
   
Михальчишин - цікавий і креативний політик.
Але особисто я йому, наразі, не довіряю!
Якщо він знайде сміливість вибачитися, принаймі перед Мариновичем, тоді подумаю...

молодість, принциповість, безкомпромісність - з ким із нас цього не бувало.... :gigi:

Але його запал і креативність подобаються молоді  і перетягують їх на український бік.
Не судіть його так строго, він серед перших став на захист України.
   
та ясен пень ...
если вашу воровку не выбрали на табуретку
а вас колбасит уже минимум десятилетие,
то понятно ... сектанты не вы , а все те, кто не поливает дерьмом
причину неудач вашей иконы.
и Боже упаси вам перечить -  сутками дрыскать до измождения ваша компашка будет.
что, типа, явно указывает на не сектантство юльков , ога  :laugh:
навіть не намагайтеся приписувати мені пєсдяцькі пориви душі
ви бачили коли-небудь у моєму виконанні щось на кшталт "тільки Юля - президент! а далі згодна на будь-якого Кошулинського спікером, прем"Єром, ким завгодно!" ?
Ні, не бачили? Ну то й не ПЄСдіть.
   
Але його запал і креативність подобаються молоді  і перетягують їх на український бік.
Не судіть його так строго, він серед перших став на захист України.
+100
може він з кимось заклався, що зробить з Калєтнічихи українку
   
Михальчишин - цікавий і креативний політик.
Але особисто я йому, наразі, не довіряю!
Якщо він знайде сміливість вибачитися, принаймі перед Мариновичем, тоді подумаю...
Ламере, так не буває - тут довіряю, тут не довіряю
ви довіряєте людині, яка напряму співробітничає з Хуйлом і Мудачуком, яка очевидно є агентом КГБ-ФСБ, яка на весь світ верещала про неймовірне - злочини українців проти інших народів, вимагала від нас вибачень, яка має купу зашкварів на посту головнокомандувача, яка послуговується висловами "цинічні бандери" - і не довіряєте Михальчишину за один його прокол з ...що там приховувати?...не дуже відомим широкому загалові Мариновичем
Сектантство - страшна штука, Ламере
   
навіть не намагайтеся приписувати мені пєсдяцькі пориви душі
ви бачили коли-небудь у моєму виконанні щось на кшталт "тільки Юля - президент! а далі згодна на будь-якого Кошулинського спікером, прем"Єром, ким завгодно!" ?
Ні, не бачили? Ну то й не ПЄСдіть.

это как насрать под дверями
позвонить в дверь и спросить - кто это насрал ?
прием похожий ...
но для простофиль ))
   
это как насрать под дверями
позвонить в дверь и спросить - кто это насрал ?
прием похожий ...
но для простофиль ))
то скільки ще плануєте ср*ти Україні під дверима, ставлячи умовою президентство свого наскрізь зашквареного ідолища?
Не усвідомлюєте, що давно пора викинути це одоробло на звалище, забути про нього і шукати порозуміння у суспільстві ПРОТИ вати?
   
то скільки ще плануєте ср*ти Україні під дверима, ставлячи умовою президентство свого наскрізь зашквареного ідолища?
Не усвідомлюєте, що давно пора викинути це одоробло на звалище, забути про нього і шукати порозуміння у суспільстві ПРОТИ вати?
:gigi: Ты предлагаешь сектанту сменить мессию. Это все равно шо сказать мусульманину "у вас хорошая религия, но вам бы вместо Магомета выбрать другого". Это не реально - "Педро" - это тот самый фундамент, на котором стоит вся поросячья церква.
И именно поэтому они и пойдут на дно без всяких вариантов.
   
то скільки ще плануєте ср*ти Україні під дверима, ставлячи умовою президентство свого наскрізь зашквареного ідолища?
Не усвідомлюєте, що давно пора викинути це одоробло на звалище, забути про нього і шукати порозуміння у суспільстві ПРОТИ вати?

кстати, вещайте от своего имени
я понимаю,  у вас там буйствует мания  величия и все такое  ...

   
Ламере, так не буває - тут довіряю, тут не довіряю
ви довіряєте людині, яка напряму співробітничає з Хуйлом і Мудачуком, яка очевидно є агентом КГБ-ФСБ, яка на весь світ верещала про неймовірне - злочини українців проти інших народів, вимагала від нас вибачень, яка має купу зашкварів на посту головнокомандувача, яка послуговується висловами "цинічні бандери" - і не довіряєте Михальчишину за один його прокол з ...що там приховувати?...не дуже відомим широкому загалові Мариновичем
Сектантство - страшна штука, Ламере
пані(панно) Мирославо, особисто Вам я не довіряю зовсім(від слова "взагалі")!
Адже сектантство - зокрема юлькізм - таки справді страшна штука!

Останнє редагування: 23 червня 2021 15:44:44 від Ламер
   
На 3-й хвилині приписує українцям 3 вади: патерналізм, наївність і анархізм. ІМХО патерналізм і анархізм не сумісні.

  Словосполучення "батька Махно" виставляє Вас дещо нерозумним. B-)
   
  Взагалі(імхо) головний посил відео - українцям  потрібна ІДЕОЛОГІЧНА дискусія - залишився непоміченим.

  В хід пішли особисті вади і "етат казьол пітра ні любіт".  B-)
   
  Взагалі(імхо) головний посил відео - українцям  потрібна ІДЕОЛОГІЧНА дискусія - залишився непоміченим.

  В хід пішли особисті вади і "етат казьол пітра ні любіт".  B-)

вообще-то
на ютубе ролик имел такое название:
Михальчишин: національна ідея, Донбас, Мінськ, Гітлер vs Сталін, Влащенко-Бужанський | АНТИПОДИ

однако
не для срача же вестимо, тему окрыли с иным названием
потом себя погладили еще по головке
и сгордо поднятым хвостом удалились - еще не доросли недостойные  до моих высот понимания ))
   
язик підвішений, балаболить, "бізнесмени не потрібні у владі", безумовно ідеальний варіант, але якщо споглядати скіки європейських "небізнесменів" потім перебираєть із влади під крило гос і не тільки монополій (наприклад кацапських)
   
Михальчишин давно был замечен в любви ко всякому говну

   
  Взагалі(імхо) головний посил відео - українцям  потрібна ІДЕОЛОГІЧНА дискусія - залишився непоміченим.

  В хід пішли особисті вади і "етат казьол пітра ні любіт".  B-)
Ви впевнені, що українцям вона(ІДЕОЛОГІЧНА дискусія) таки потрібна?
Бо судячи з р-тів виборів 2019-го - коли Ви з Мирославою і іншими "ідеалістами" :)  - обрали ЗЕ... :(
   
вообще-то
на ютубе ролик имел такое название:
Михальчишин: національна ідея, Донбас, Мінськ, Гітлер vs Сталін, Влащенко-Бужанський | АНТИПОДИ
однако
не для срача же вестимо, тему окрыли с иным названием
потом себя погладили еще по головке
и сгордо поднятым хвостом удалились - еще не доросли недостойные  до моих высот понимания ))

  Пхєдрілко було у мене в ігнорі - і недаремно - не хуцпити воно не вміє.
  Щоб мати якусь особисту думку тре Вам витягти язика з Пєціної сраки.
  Пропонувати аргументи, а не співать "я віконт де Брежелон". B-)
   
Ви впевнені, що українцям вона(ІДЕОЛОГІЧНА дискусія) таки потрібна?
Бо судячи з р-тів виборів 2019-го - коли Ви з Мирославою і іншими "ідеалістами" :)  - обрали ЗЕ... :(

  Стуліть пельку. Бо ТАРТЮФ! :D
   
  Стуліть пельку. Бо ТАРТЮФ! :D
доцю, ти занадто молода і дурна, щоби мені писка затикати!
Коли в 2019-му Ви з Мирославою обирали ЗЕ - Михальчишин, як і весь Провід "Свободи", запхали свої язики у відоме місце!
 Репутацію партії намагалася врятувати тільки Фаріон, але... хто би її слухав :(
   
кстати, вещайте от своего имени
я понимаю,  у вас там буйствует мания  величия и все такое  ...
тільки після вас
чим мій пост відрізняється від вашого в плані вєщанія?
пальцем покажіть це місце
   
пані(панно) Мирославо, особисто Вам я не довіряю зовсім(від слова "взагалі")!
Адже сектантство - зокрема юлькізм - таки справді страшна штука!
та што ви гаварітє?!
ану відновіть трошки пам"ять, підніміться на декілька постів вгору, і скажіть : це я ставила умовою президентство Юлі, чи навпаки ви - президентство Кнуря?
Про результат дослідження доповісте додатково.
   
доцю, ти занадто молода і дурна, щоби мені писка затикати!
Коли в 2019-му Ви з Мирославою обирали ЗЕ - Михальчишин, як і весь Провід "Свободи", запхали свої язики у відоме місце!
 Репутацію партії намагалася врятувати тільки Фаріон, але... хто би її слухав :(

   Я ж кажу - ушльопки не здатні на обговорення, тільки на ТУПИЙ(бо брехливий з самого початку) срач.
   У Тартюфа взагалі НІЯКОЇ ІДЕОЛОГІЇ.
   Тому з пєдрілкою ідеологічна дискусія неможлива в принципі.
   А гундіть на людину щиру, талановиту, перебріхувати особисті лавсторі - тут пєдрілкам нема рівних. :D
   
На 3-й хвилині приписує українцям 3 вади: патерналізм, наївність і анархізм. ІМХО патерналізм і анархізм не сумісні.
Совки патерналістичні, радикали - анархісти.
   
Совки патерналістичні, радикали - анархісти.

  Ще один альтернативно мислячий. Хоч прізвище Кропоткіна чули(бо це найбільш поширена у совків інфа). (td)
  Шаблезуба на вас нема.  B-)
   
Ви впевнені, що українцям вона(ІДЕОЛОГІЧНА дискусія) таки потрібна?
Бо судячи з р-тів виборів 2019-го - коли Ви з Мирославою і іншими "ідеалістами" :)  - обрали ЗЕ... :(
Українцям виявилося не під силу одночасно прибрати осоружного Хрюшу-Жмурука, і обрати презом щось пристойне.
Ви - упороті сектанти - не просто не допомогли українцям (43% -кам!).
Ви завадили їм це зробити, настирно пхаючи на крісло наскрізь зашкварене одоробло.
   
   Я ж кажу - ушльопки не здатні на обговорення, тільки на ТУПИЙ(бо брехливий з самого початку) срач.
   У Тартюфа взагалі НІЯКОЇ ІДЕОЛОГІЇ.
   Тому з пєдрілкою ідеологічна дискусія неможлива в принципі.
   А гундіть на людину щиру, талановиту, перебріхувати особисті лавсторі - тут пєдрілкам нема рівних. :D
можлива. Але виключно за умови вашої попередньої згоди на президентство Хуйлового Жмурука.
   
Мирослава продовжує виправдовуватися за свій ІДЕОЛОГІЧНИЙ вибір у 2019-му.
Ну, удачі :)
   
можлива. Але виключно за умови вашої попередньої згоди на президентство Хуйлового Жмурука.
  Даремно марите.
  Пєдрілки сильні саме мімікрією.
   
тільки після вас
чим мій пост відрізняється від вашого в плані вєщанія?
пальцем покажіть це місце

вся Украина терпит поцоватость юльков
страждая и изнасилованная во все дырки соплями и обещаниями юли

так понятно ?
   
  Пхєдрілко було у мене в ігнорі - і недаремно - не хуцпити воно не вміє.
  Щоб мати якусь особисту думку тре Вам витягти язика з Пєціної сраки.
  Пропонувати аргументи, а не співать "я віконт де Брежелон". B-)

оу, начался бенефис
никопольских интеллигентов

чуть-чуть придавить и говно как из тюбика из них попрет ...
какая неожиданность ))
 
   
Мирослава продовжує виправдовуватися за свій ІДЕОЛОГІЧНИЙ вибір у 2019-му.
Ну, удачі :)

Она уже недавно где-то доказывать начала, что не голосовала за Бубочку
   
 Муділо робить вигляд, що Підр не вкрав у українського загалу "проти всіх".
 Бо за наявності "проти всіх" Підр посів би третє місце:

 3. Підр 14.
 2. Зє 19.
 1. Противсіх 67. :punish:
   
оу, начался бенефис
никопольских интеллигентов

чуть-чуть придавить и говно как из тюбика из них попрет ...
какая неожиданность ))
  Де Генерала звіть.
  Будете разом гівном у свій монітор плювати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія