Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В когось ще виникають сумніви, що ElSalvador є штабним ботом?

Просто вже  ФУПу без нього уявити на можна,  все його пропагандою забите , зранку до вечора  лиже і лиже   :weep:

Останнє редагування: 9 жовтня 2018 19:30:50 від ценительница алей
   
Просто вже  ФУПу без нього уявити на можна,  все його пропагандою забите , зранку до вечора  лиже і лиже   :weep:
Аеліт, теж штабний? БО так само забитий і навіть ще більше форум))) якщо людина гіпер активна то відразу БОТ?))))
   
Аеліт, теж штабний?
і на який "штаб" працює Аеліт? аж цікаво
   
Аеліт, теж штабний? БО так само забитий і навіть ще більше форум))) якщо людина гіпер активна то відразу БОТ?))))

А то ми,  після скількох років ,проведених на цьому форумі , не взмозі відрізнити  бота від  активного дописувача  :facepalm1:
Одна із головних деталей - вся  писанина суто по роботі!  ;)



Останнє редагування: 8 жовтня 2018 22:47:38 від ценительница алей
   
А то ми,  після скількох років ,проведених на цьому форумі , не взмозі відрізнити  бота від  активного дописувача  :facepalm1:
Одна із головних деталей - вся  писанина суто по роботі!  ;)
Це політичний форум))))
   
Виб взагалі хотіли щоб на форумі були одні котіки...  :facepalm1:

Добраніч, і нікого не видаляйте, тут)))
   
і на який "штаб" працює Аеліт? аж цікаво
Незнаю на кого він працює, але він якийсь психічно ненормальний. Всі його пости це викручування дуль, плювання і кривляння. Хочеш критикувати критикуй, навіщо для цього відкривати 150 гілок?
   
Виб взагалі хотіли щоб на форумі були одні котіки...  :facepalm1:

Добраніч, і нікого не видаляйте, тут)))

Ні, я хотіла б , щоб люди тут  вільно обговорювали свої погляди , а не партійну рекламу читали
   
Re: В когось  ще виникають сумніви, що ElSalvador є штабним ботом?

Просто вже  ФУПу без нього уявити на можна,  все його пропагандою забите , зранку до вечора  лиже і лиже   :weep:
те саме і про тебе можна сказати.Але ніхто тим не переймається,хоч ти теж лижеш з протилежним знаком по тому самому обєкту .

Останнє редагування: 8 жовтня 2018 22:50:58 від cynic
   
те саме і про тебе можна сказати.Але ніхто тим не переймається.

Крім тебе такого ще ніхто на придумав тут  :weep:
   
Re: В когось  ще виникають сумніви, що ElSalvador є штабним ботом?

Крім тебе такого ще ніхто на придумав тут  :weep:
став побільше смайликів,але від того ти дзеркальний антипод ельсальвадора .Просто тебе бісить його точка зору,а своя тішить.І відповідна реакція ,яку твої антиподи  в силу не юлькізму просто не проявляють.НЕТЕРПІН НЯ ворожої ДУМКИ. Думки,завваж,а не дії. Хоча для тебе то рівнозначно,бо він пецю хвалить а мамку ганить.останнє тобі і муляє..
   
Один з головних доказів,  що дописувач є ботом, є те , що всі  його дописи стосуються в тій чи іншій мірі його  політичного ідола, і ніколи  цей дописувач  не "зривається" на деталі з особистого життя чи пише про щось, що мало стосується  даного політичного моменту
   
став побільше смайликів,але від того ти дзеркальний антипод ельсальвадора .Просто тебе бісить його точка зору,а своя тішить.І відповідна реакція ,яку твої антиподи  в силу не юлькізму просто не проявляють.НЕТЕРПІН НЯ ворожої ДУМКИ. Думки,завваж,а не дії. Хоча для тебе то рівнозначно,бо він пецю хвалить а мамку ганить.останнє тобі і муляє..

Тобі до окуліста, читай уважніше мої дописи....   :punish:
Я ніколи не була прибічником Тимошенко...  НІКОЛИ
   
У порохоботів всі, хто проти Порошенка, є юльками   :weep:
Це, до речі, також точка зору типового пороходрочера   :gigi:

Останнє редагування: 8 жовтня 2018 23:06:46 від ценительница алей
   
ото думаю, чиїм ботом мені стати? :S
   
ElSalvador гарна противага тим, хто прийшов на форум виключно виливати бруд.
   
А то ми,  після скількох років ,проведених на цьому форумі , не взмозі відрізнити  бота від  активного дописувача  :facepalm1:
Одна із головних деталей - вся  писанина суто по роботі!  ;)

Да тут куча людей пишет "суто по роботі", и только иногда на всякий случай отписываются в других ветках. Давай всех банить?
   
Да тут куча людей пишет "суто по роботі", и только иногда на всякий случай отписываются в других ветках. Давай всех банить?

Шуша,  я уже відповідала вище на це запитання...    повторюсь:  кожна розсудлива людина, яка має досвід дописування на форумі, в стані відрізнити банального штабного дряпальщика від нормального дописувача , Ви хіба ні?  :S
   
Шуша,  я уже відповідала вище на це запитання...    повторюсь:  кожна розсудлива людина, яка має досвід дописування на форумі, в стані відрізнити банального штабного дряпальщика від нормального дописувача , Ви хіба ні?  :S

Ещё раз повторяю - на ФУПе много людей, которые пишут исключительно на "заданные темы". Или Вам только ElSalvador печёт, потому что его мнение не совпадает с Вашим и Вас это раздражает?
   
Ещё раз повторяю - на ФУПе много людей, которые пишут исключительно на "заданные темы". Или Вам только ElSalvador печёт, потому что его мнение не совпадает с Вашим и Вас это раздражает?

Ага, тобто з тим, що він таки  є штабним ботом Ви не сперечаєтесь?  ну хоч в чомусь ми єдині  ;)
   
ценительница алей, не развешивайте ярлыки, плиз, и не додумывайте за меня то, что я не писала.
   
 ЦА не юльок.
 Шуша - прихильник Порошенко.
 Дихотомія не відбулася.
 Тому їм не порозумітися.  B-)
 
   
ну шушв за педрил всем пасть порвет (tu)
   
Просто вже  ФУПу без нього уявити на можна,  все його пропагандою забите , зранку до вечора  лиже і лиже   :weep:

Сьогодні від вас пропагандою забите. Чи ви запасний нік забаненого  Аеліта? Якось дуже активізувались з його баном.
   
Незнаю на кого він працює, але він якийсь психічно ненормальний. Всі його пости це викручування дуль, плювання і кривляння. Хочеш критикувати критикуй, навіщо для цього відкривати 150 гілок?

В інших людина бачить відображення себе.
   
Ага, тобто з тим, що він таки  є штабним ботом Ви не сперечаєтесь?  ну хоч в чомусь ми єдині  ;)

Тезис з розряду "А ваша мама знає що ви штабний бот?"
   
Просто вже  ФУПу без нього уявити на можна,  все його пропагандою забите , зранку до вечора  лиже і лиже   :weep:

в мене є сумніви що він штабний.
А от то  що ти вата - жодних сумнівів.
   
Просто вже  ФУПу без нього уявити на можна,  все його пропагандою забите , зранку до вечора  лиже і лиже   :weep:

Він навіть гілки під майбутні події забиває.
Бо йому за нові гілки платять.
раптом хтось гілку на подію відкриє, а він вже не зможе...  :facepalm:  :zrada:
 
   
Всі ж в курсі, що ElSalvador це другий нік majesty

Тоді чиста паржать...  :pooh_lol:

   
Re: В когось  ще виникають сумніви, що ElSalvador є штабним ботом?

Ещё раз повторяю - на ФУПе много людей, которые пишут исключительно на "заданные темы". Или Вам только ElSalvador печёт, потому что его мнение не совпадает с Вашим и Вас это раздражает?
(tu)
   
А я і не знала, що ElSalvador - це і є majesty  :(
Жах,  яка метаморфоза  :(   я колись поважала цю людину, як і Бартку, і Задармапродавши
До чого, блін,  мікроскопічні пенсії людей доводять,  готові за три копійки на все
   
ЦА не юльок.
 Шуша - прихильник Порошенко.
 Дихотомія не відбулася.
 Тому їм не порозумітися.  B-)

Топа, Редис, когда уже вы перестанете мыслить так узколобо?

 У вас же все, кто не поддерживает или критикует Тимошенко - обязательно "прихильник Порошенко"? :facepalm:

Для вас существуют только два лагеря: прихильники Тимошенко и...остальные, они же прихильники Порошенко. Третьего ведь не дано, правда?

   
А я і не знала, що ElSalvador - це і є majesty  :(
Жах,  яка метаморфоза  :(   я колись поважала цю людину, як і Бартку, і Задармапродавши
До чого, блін,  мікроскопічні пенсії людей доводять,  готові за три копійки на все

Вы готовы сказать это в лицо Задармапродавши? Что она именно за деньги выражает тут своё мнение, отличное от Вашего?

Или Вы можете только, как последняя сплетница, по углам ядом капать, тем более, что ни Бартки, ни Задармапродавши в этой ветке не писали?
   
Так, majesty, до речі, дуже неадекватно  вів себе у Фоми на форумі,   прямо кидався там на всіх із-за Порошенка...   його і забанив там Фома,  але можливо вже під іншим ніком пише))
Я ніколи раніше з majesty не сварилася,  ніколи ( за часів Ющенка чи Баньдюковича),  були погодні сторону барикади, так би мовити...
   
Вы готовы сказать это в лицо Задармапродавши? Что она именно за деньги выражает тут своё мнение, отличное от Вашего?

Или Вы можете только, как последняя сплетница, по углам ядом капать, тем более, что ни Бартки, ни Задармапродавши в этой ветке не писали?

Я писала їй і Барткі це неодноразово вже
   
Я писала їй і Барткі це неодноразово вже

Вы можете обосновать и доказать свои подозрения?
   
Шуша, не поводьте себе як істеричка... це політичний форум
   
Шуша, не поводьте себе як істеричка... це політичний форум

Не приписывайте свои собственные качества другим :gigi:
   
Цинітелька алєнєй зовсім в неєдаквєт впала останнім часом
   
Цинітелька алєнєй зовсім в неєдаквєт впала останнім часом

Та невже?  Скажеш такого не було,  що majesty пару місяців тому у Фоми на форумі всі разом ганяли,  бо всіх задовбав порошенко- простирадлами?
Тільки я там з ним не зв'язувалася по старій пам'яті  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія