Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ідіотів-підагогів на дорогах відчутно побільшало :rotate:

Re: Ідіотів-підагогів на дорогах відчутно побільшало  :rotate:

Ну, это неправильно, конечно - ехать против шерсти и бить кому-то лицо.
Вообще, бить лицо кому бы то ни было - это нецивилизованно и недостойно высокого звания гражданина.
За исключением тех случаев, когда кто-то решил набить лицо тебе.
В частности за то, что ты едешь против шерсти.
Я подозреваю, что у многих возникали подобные греховные поползновения - сотворить насилие над нарушителем ПДД.
И некоторые даже порывались это сделать, выскочив из своей повозки и, пылая праведным гневом, открывали дверь моего тазика.
Но до сих пор никто ещё не довёл своих преступных, общественно-опасных и даже в чём-то аморальных намерений до конца.
Я даже не знаю, что их наставляло на путь истинный:  то ли трезвое сопоставление своих возможностей с параметрами нарушителя, то ли монтировка, лежащая прямо вдоль порога.
Но обычно решительный и мощный кинетический запал трансформировался в вербальную форму со множеством междометий.
Так бывает на паровозе (говорят - "пар уходит в свисток").
После сброса давления и угасания праведного гнева, пидагог возвращался в свою колымагу остывшим и намного более благоразумным.
Это правильно. Смирение есть противоположность гордыне, которая, как известно, является одним из смертных грехов, наряду с обжорством.
Поэтому езду против шерсти можно в некоторой степени считать общественно-полезным деянием.
Чада Божии начинают осознавать бренность бытия перед вечными ценностями.
И как следствие - проникаются благодатью и духовностью. Как Пётр Львович Цуканов, например.
Что не может не радовать.

Таки реальний дебіл....
   
 :facepalm:
   
Тисяча євро штрафу і три роки позбавлення водійських прав - тільки такий педагогізм може вилікувати ТС. :)
   
Тисяча євро штрафу і три роки позбавлення водійських прав - тільки такий педагогізм може вилікувати ТС. :)
люстрований суд удовлетворится полторушкой и права отдаст взад.
   
Анекдот в тему:
Купив рускій "мерседеса" і вирішив випробувати його на швидкісній трасі. Виїхав, значить, на трасу і телефонує додому:
- Дорогая, я уже на трассе.
- Любимый, будь осторожен, по радио передают, что какой-то идиот выехал на встречную и несётся на всех парАх.
- Дорогая, ты не поверишь, но здесь этих идиотов тысячи. Я еле успеваю уворачиваться.
 :D
   
люстрований суд удовлетворится полторушкой и права отдаст взад.

Речь о конкретном месте - 300 метров именно этой дороги и ничего более.
Я ж не призываю ездить раком везде.
Просто там позволяет ситуация и... как ни странно - ПДД.
Даже суда не будет. Мусора получат взыскание за тупость и непрофессионализм.
А есси педагог вдруг окажется на "бляшке", то попадёт на нехилый геморрой и деньги.
Сами, б***ь, ебут Нэньку на таможенных нарушениях, а кого-то берутся учить не колупаться в носу. :facepalm1:
И кого? Того, кто за 30 с лихуем лет заплатил лишь 2 штрафа.  :rotate:
   
Мені цікаво - він тролить,  чи реально такий дебіл?)
дебіли ФУПу,
коли їх потім макають носом в їх же гавно, притворяються шлангом і варнякають відмазки про тролінг.
   
може цю гілку заскрінити і вислати для чернівецької поліції?   :laugh:

п.с.хоча допускаю, що там з зворотнього боку дороги немає знака "цегла", тому ТС так вільно висловлюється

Останнє редагування: 29 квітня 2018 22:18:17 від T.Blair.
   
Re: Ідіотів-підагогів на дорогах відчутно побільшало  :rotate:
OS

може цю гілку заскрінити і вислати для чернівецької поліції?   :laugh:

п.с.хоча допускаю, що там з зворотнього боку дороги немає знака "цегла", тому ТС так вільно висловлюється
та вже жалівся, що на любимому тротуарі паркан поставили, не погайсаєшь
   
принципиально не пропускаю таких рагулей.
   
може цю гілку заскрінити і вислати для чернівецької поліції?

можеш мене у дупку разом з поліцією поцьомати.  :-B

п.с.хоча допускаю, що там з зворотнього боку дороги немає знака "цегла", тому ТС так вільно висловлюється

просто ти раб по натурі і тобі не спадають на думку не рабські думки.

І ці люди на совок кривляться.  :rotate:

В совку був Закон. Мій дядько був головним інженером м'ясокомбінату, дружив із секретарем МК партії, але коли їх спалили у бані з блядями, то полетіли з роботи і з партії обидва. У Магадан. Навіть нявкнути не встигли. І заробили там собі файні пенсії з північним стажем.

Оце був Закон. А у вас мусору можна в очі посцяти. Ще й всякі дебіли грозяться скрін в мусарню відіслати. Кловани, плть...  :rotate:
   
можеш мене у дупку разом з поліцією поцьомати.  :-B

просто ти раб по натурі і тобі не спадають на думку не рабські думки.

І ці люди на совок кривляться.  :rotate:

В совку був Закон. Мій дядько був головним інженером м'ясокомбінату, дружив із секретарем МК партії, але коли їх спалили у бані з блядями, то полетіли з роботи і з партії обидва. У Магадан. Навіть нявкнути не встигли. І заробили там собі файні пенсії з північним стажем.

Оце був Закон. А у вас мусору можна в очі посцяти. Ще й всякі дебіли грозяться скрін в мусарню відіслати. Кловани, плть...  :rotate:

Рагуль авиатор описывает,  как он мечтает быть выебанным государством :о)))
   
Тема гівно, Автор мудак .. А люди таки міняються..  (tu)

 (tu)
   
По тексту я з тих, хто підпирає бампером і викликає поліцію))
   
Зачем мужик ты лес пилишь?
Бо мені так треба
Зачем бурштын копаешь?
Бо мені так треба
Зачем мусор в поле вывез?
Бо мені так треба
Это пляж, тут нельзя мыть машину
Бо мені так треба
Зачем елочку в парке спилили?
Бо мені так треба
 Итд
   
твій пост радує мене, що побільшало небайдужих громадян, які порять скот.  (tu)

+1
   
Речь о конкретном месте - 300 метров именно этой дороги и ничего более.
Я ж не призываю ездить раком везде.
Просто там позволяет ситуация и... как ни странно - ПДД.
Я знаю, что вы в Чернигове живете, так а что за улица? Интересно прям стало. Что-то не знаю в своем городе таких улиц, где знаки ПДД разрешают по одностороннему движению против шерсти катать :)
Комсомольская и вы были на рейсовом автобусе?  :D
   
Почему люди не нарушают законов физики "бо мені так треба"?
   
По тексту я з тих, хто підпирає бампером і викликає поліцію))

Подумки? Чи вже реально таке бувало - зробити живій людині реальну особисту гадость? :rotate:

От я ніколи би таке не зробив.
Чисто з практичних міркувань це нерозумно і недоречно.
Хуй там знає - що за людина за кермом і які в неї можливості та нахили.

І це не боягузство. Просто здоровий глузд і заповідь "не суди".
Сказано у Святому Письмі:  "Залиш помсту Мені". 
Тобто, Творець не делегував нам свої повноваження.
І перебирати їх без дозволу - гріх.
За гріхи Він може покарати, інколи дуже швидко і неадекватно (на наш погляд).
Наприклад, сьогодні підпер бампером, викликав мусорів, а через тиждень якась наволоч облила тобі машину засобом для зняття старої фарби, хоча фарба зовсім ще не стара і могла би служити мінімум рочків 10-15.
Це називається карма, яку ми необачно псуємо своїми імпульсивними вчинками.
Заповіді Господні мають пріорітет перед ПДР і тим більше перед людськими емоціями.
Побачив порушника - помолись за його душу.
І тобі віддячиться на небесах.
Бо навіть у злочинця є свій ангел, який бачить Бога і говорить з Ним.
А ти чим можеш виправдатися?
У твого ангела які аргументи будуть? Твоя гординя?
Такі от розклади, любі мої.
Шануйтеся і бережіть себе.
   
Авиатор мечтает шобы государство его жоско выебало, прям кушать не может как об етом мечтает. Дурачок совковый без самодисциплины.
   
Подумки? Чи вже реально таке бувало - зробити живій людині реальну особисту гадость? :rotate:

От я ніколи би таке не зробив.
Чисто з практичних міркувань це нерозумно і недоречно.
Хуй там знає - що за людина за кермом і які в неї можливості та нахили.

І це не боягузство. Просто здоровий глузд і заповідь "не суди".
Сказано у Святому Письмі:  "Залиш помсту Мені". 
Тобто, Творець не делегував нам свої повноваження.
І перебирати їх без дозволу - гріх.
За гріхи Він може покарати, інколи дуже швидко і неадекватно (на наш погляд).
Наприклад, сьогодні підпер бампером, викликав мусорів, а через тиждень якась наволоч облила тобі машину засобом для зняття старої фарби, хоча фарба зовсім ще не стара і могла би служити мінімум рочків 10-15.
Це називається карма, яку ми необачно псуємо своїми імпульсивними вчинками.
Заповіді Господні мають пріорітет перед ПДР і тим більше перед людськими емоціями.
Побачив порушника - помолись за його душу.
І тобі віддячиться на небесах.
Бо навіть у злочинця є свій ангел, який бачить Бога і говорить з Ним.
А ти чим можеш виправдатися?
У твого ангела які аргументи будуть? Твоя гординя?
Такі от розклади, любі мої.
Шануйтеся і бережіть себе.
фарисей черновицкий ;)
   
Та ну реально, він або троль (доволі талановитий, раз виходить), або тупо рагуль совковий, дебіл) В обох випадках нема шо на то вестися і обговорювати)
   
Авіатор - кацапський бот - він постійно сидить через проксі/впн
   
Подумки? Чи вже реально таке бувало - зробити живій людині реальну особисту гадость? :rotate:

От я ніколи би таке не зробив.
Чисто з практичних міркувань це нерозумно і недоречно.
Хуй там знає - що за людина за кермом і які в неї можливості та нахили.

І це не боягузство. Просто здоровий глузд і заповідь "не суди".
Сказано у Святому Письмі:  "Залиш помсту Мені". 
Тобто, Творець не делегував нам свої повноваження.
І перебирати їх без дозволу - гріх.
За гріхи Він може покарати, інколи дуже швидко і неадекватно (на наш погляд).
Наприклад, сьогодні підпер бампером, викликав мусорів, а через тиждень якась наволоч облила тобі машину засобом для зняття старої фарби, хоча фарба зовсім ще не стара і могла би служити мінімум рочків 10-15.
Це називається карма, яку ми необачно псуємо своїми імпульсивними вчинками.
Заповіді Господні мають пріорітет перед ПДР і тим більше перед людськими ти вже.
Побачив порушника - помолись за його душу.
І тобі віддячиться на небесах.
Бо навіть у злочинця є свій ангел, який бачить Бога і говорить з Ним.
А ти чим можеш виправдатися?
У твого ангела які аргументи будуть? Твоя гординя?
Такі от розклади, любі мої.
Шануйтеся і бережіть себе.

Реально, звичайно. У Львові є вузька вулиця Коцюбинського з одностороннім рухом, тільки вниз. Справа напарковано машин. Весь час якесь мудило лізе вгору і треба сунутися до припаркованих. Дехто так робить, чіпляє дзеркала і і дере двері. Я таких муднів заганяю або взад або на височенний бордюр, де вони зривають собі захист. Другий етап при бикуванні- поліція. Все дуже просто.
   
Реально, звичайно. У Львові є вузька вулиця Коцюбинського з одностороннім рухом, тільки вниз. Справа напарковано машин. Весь час якесь мудило лізе вгору і треба сунутися до припаркованих. Дехто так робить, чіпляє дзеркала і і дере двері. Я таких муднів заганяю або взад або на височенний бордюр, де вони зривають собі захист. Другий етап при бикуванні- поліція. Все дуже просто.
угу, там же консульство вроді.
   
Я знаю, что вы в Чернигове живете, так а что за улица? Интересно прям стало. Что-то не знаю в своем городе таких улиц, где знаки ПДД разрешают по одностороннему движению против шерсти катать :)
Комсомольская и вы были на рейсовом автобусе?  :D

Да всё просто, на самом деле. Отмаз железный: "выехал из двора, никакого знака на выезде нет, ничего не нарушил, до свидания".
Так и пишешь в протоколе.
Как щяс не знаю, а при злочынной владе, если бы инспектор принёс со смены такой протокол, его самого начальник заставил бы мухой метнуться в сберкассу и оплатить штраф самостоятельно.
Его зачем в ГАИ взяли работать и дали Волшебную Палку в рукки? Шоб он геморрой начальству приносил? Или всё-таки Бабло Жывотворящее?
Так немало инспекторов побегали по сберкассам.
Умный инспектор читает в правах твои имя-отчество и вежливо уточняет данные о водителе: где тот работает, например.
Это его обязанность - выяснить все обстоятельства дела (административного).
Оценить личность нарушителя.
И его потенциал доставить Бабло или Геморрой.
Умный инспектор на лету обрабатывает инфу и желает "Щасливої дороги".
Тупой - бегает в сберкассу.
Так устроен этот миръ, люби мои. :-B


   
Реально, звичайно. У Львові є вузька вулиця Коцюбинського з одностороннім рухом, тільки вниз. Справа напарковано машин. Весь час якесь мудило лізе вгору і треба сунутися до припаркованих. Дехто так робить, чіпляє дзеркала і і дере двері. Я таких муднів заганяю або взад або на височенний бордюр, де вони зривають собі захист. Другий етап при бикуванні- поліція. Все дуже просто.

Зазвичай, другий етап тягне за собою третій - фарбування машини (1,5-3K$)  :rotate:
   
Да всё просто, на самом деле. Отмаз железный: "выехал из двора, никакого знака на выезде нет, ничего не нарушил, до свидания".
Так и пишешь в протоколе.
Как щяс не знаю, а при злочынной владе, если бы инспектор принёс со смены такой протокол, его самого начальник заставил бы мухой метнуться в сберкассу и оплатить штраф самостоятельно.
Его зачем в ГАИ взяли работать и дали Волшебную Палку в рукки? Шоб он геморрой начальству приносил? Или всё-таки Бабло Жывотворящее?
Так немало инспекторов побегали по сберкассам.
Умный инспектор читает в правах твои имя-отчество и вежливо уточняет данные о водителе: где тот работает, например.
Это его обязанность - выяснить все обстоятельства дела (административного).
Оценить личность нарушителя.
И его потенциал доставить Бабло или Геморрой.
Умный инспектор на лету обрабатывает инфу и желает "Щасливої дороги".
Тупой - бегает в сберкассу.
Так устроен этот миръ, люби мои. :-B

Та тому деякі справи попадають у суд де вам винесуть штраф а не на місці - а мотивація буде така що ви свідомо знали і порушили. Коли скажете що не знали - тоді це уже буде брехня під присягою. А це уже не адміністративна а кримінальна відповідальність.

Кацап, що з авіатора взяти.
   
Да всё просто, на самом деле. Отмаз железный: "выехал из двора, никакого знака на выезде нет, ничего не нарушил, до свидания".
Так и пишешь в протоколе.
Как щяс не знаю, а при злочынной владе, если бы инспектор принёс со смены такой протокол, его самого начальник заставил бы мухой метнуться в сберкассу и оплатить штраф самостоятельно.
Его зачем в ГАИ взяли работать и дали Волшебную Палку в рукки? Шоб он геморрой начальству приносил? Или всё-таки Бабло Жывотворящее?
Так немало инспекторов побегали по сберкассам.
Умный инспектор читает в правах твои имя-отчество и вежливо уточняет данные о водителе: где тот работает, например.
Это его обязанность - выяснить все обстоятельства дела (административного).
Оценить личность нарушителя.
И его потенциал доставить Бабло или Геморрой.
Умный инспектор на лету обрабатывает инфу и желает "Щасливої дороги".
Тупой - бегает в сберкассу.
Так устроен этот миръ, люби мои. :-B
Контрольне питання - а як заїжджав у двір, то знак one way бачив? Бачив - п***а в касу оплачувати штраф. Якшо нє - права на бочку і п***а на медкомісію.
Так побудований світ.
   
Зазвичай, другий етап тягне за собою третій - фарбування машини (1,5-3K$)  :rotate:


Можливо, то вже якщо він буде до поліції бикувати. Це вже його проблеми.
   
Контрольне питання - а як заїжджав у двір, то знак one way бачив? Бачив - п***а в касу оплачувати штраф. Якшо нє - права на бочку і п***а на медкомісію.
Так побудований світ.

Рішення суду грунтується на фактах, а не на домислах та припущеннях. Факт простий: нема знака. Все інше - домисли та припущення.

ЗІ кум вчора заїхав у двір, а я сьогодні прийшов забрати машину. Питання?
   
Рішення суду грунтується на фактах, а не на домислах та припущеннях. Факт простий: нема знака. Все інше - домисли та припущення.

ЗІ кум вчора заїхав у двір, а я сьогодні прийшов забрати машину. Питання?
факт такий - у двір тре заїхати. все інше-домисли та припущеня і заговорювання зубів. :)
   
ЗІ кум вчора заїхав у двір, а я сьогодні прийшов забрати машину. Питання?

на каждый болт с хитрой левой резьбой, всегда найдется крутая гайка (с)
   
факт такий - у двір тре заїхати. все інше-домисли та припущеня і заговорювання зубів. :)

кум - свідок. під присягою.  :-B
   
Усі три машини проїхали під знак. На виїзді їх жопить мусор. Порушник каже: Я їхав не прямо під знак, а ось по цій схемі через прохідний двір. Тому і опинився біля мусора. Цілком законно. Хоча насправді прохуярив прямо під знак.
   
кум - свідок. під присягою.  :-B
ну і шо він засвідчить?
шо вона там завдяки тунельному ефеку з"явилась?? :weep:
та хоч сто раз присягайся - не повірю!
   
ну і шо він засвідчить?
шо вона там завдяки тунельному ефеку з"явилась?? :weep:
та хоч сто раз присягайся - не повірю!

Сразу видно, шо ты не имеешь борцунского опыта в судах. :rotate:

Ещё раз повторяю: кум заехал во двор, оставил машину и привёз ключи мне.
Три дня назад.
Сегодня я пошёл за машиной и выехал из того двора.
По правилам.
Т.к. на выезде нет знака.
Case dismissed.
   
Сразу видно, шо ты не имеешь борцунского опыта в судах. :rotate:

Ещё раз повторяю: кум заехал во двор, оставил машину и привёз ключи мне.
Три дня назад.
Сегодня я пошёл за машиной и выехал из того двора.
По правилам.
Т.к. на выезде нет знака.
Case dismissed.
дядя,  що ти нам тут про суди втираєш? Ти нахєра проти шерсті преш,  людям незручності створюєш? Чи це всім не можна,  а тобі можна?
   
Сразу видно, шо ты не имеешь борцунского опыта в судах. :rotate:

Ещё раз повторяю: кум заехал во двор, оставил машину и привёз ключи мне.
Три дня назад.
Сегодня я пошёл за машиной и выехал из того двора.
По правилам.

Нормальный судья в правильной стране оштрафовал бы твоего кума.

По максимуму - за то что дал ключи от машины идиоту.
   
Re: Ідіотів-підагогів на дорогах відчутно побільшало  :rotate:

В мене є 300 метрів дороги з одностороннім рухом, де можна спокійно проїхати проти течії, не створивши нікому ніяких перешкод чи (тим більше) аварійної ситуації. І я там їду. Бо мені так треба.

Те що ти їдеш "проти течії" по дорозі з одностороннім рухом вже є створенням аварійної ситуації, це без варіантів.
Сподіваюся права у тебе відберуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія