Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опача! Той, що греблі рве... А Саакашвили то прилетел, Дружочки B-)

То він тепер у Варшаві заколот влаштовуватиме?
О! Ще одне вискочило...
   
педросмоки, ця картинка вже дно? чи ви нас ще чимось здивуєте?
тобто аналогічних сотень картинок, що гуляють невтомно з 2014 року по фуп , тільки про порошенка/яценюка тощо від твоїх однодумців - це норм
а тут - аж шокувало... тидиви, які юльки ніжні :laugh:
   
То він тепер у Варшаві заколот влаштовуватиме?

Теж подумала, що поляки матимуть трохи проблем, але ці швидко припинять цирк.

Ну поюзають Міху їх наці, що старанно роблять все, щоб не затухали розмови про різню, про ніби як спірні території і пр. Хуйловські методички.  Ще й Міхо висреться ще раз на Україну і страшного фашиста Петра.

Більше там нікому він не цікавий, крім антиукраїнців і підхуйловців, а їх в Польщі трохи є.  На мітинги буде кому прийти.
   
komarik2008, де у вас,прихильники певної політсили набирають таких дурил тупих? Га? :facepalm:
   
Не хвилюйтесь. Заплатять вам. Якщо не Пэцик, то Бойко. Чи ще якесь кремлівське.... Безпринципні холуї на зарплатні завжди були потрібні. Так що -- не пропадете.
(tu)
   
тобто аналогічних сотень картинок, що гуляють невтомно з 2014 року по фуп , тільки про порошенка/яценюка тощо від твоїх однодумців - це норм
а тут - аж шокувало... тидиви, які юльки ніжні :laugh:
НМД, тут питання не в "ніжності".
Тут про тупість та безпринципність того, хто запостив картинку, де Саакашвілі -- маріонетка хуйло. То це вже дно тупості, чи ще ні.
ПС. Днями на Цензорі була інфо. Екс-прем'эр Швеції сказав відносно зняття громадянства: "Це рішення не Порошенка. Це рішення хуйло".
То кого треба малювати на шворках замість Тимошенко і Саакашвілі?
І ще. Хто найголосніше кричить "Лови злодія!"?

Останнє редагування: 4 серпня 2017 09:21:42 від StepbyStep
   
тобто аналогічних сотень картинок, що гуляють невтомно з 2014 року по фуп , тільки про порошенка/яценюка тощо від твоїх однодумців - це норм
а тут - аж шокувало... тидиви, які юльки ніжні :laugh:

ну юльку ладно, но саака.. марионетка хуйла.. ну тут Светик берега надо иметь..
и вообще.. смотрю я как его мочат, и есть о чем задуматься.

ведь Михо вреда Украине не принес. .никакого!!! он ставленник запада.
и только за то что он посмел начать.. выгребать конюшни, а может и не начал х.з.
 он автоматом стал врагом по хуже бойка, добкина и прочих РЕАЛЬНЫХ кацапских холуев.
так что не все так однозначно.
   
ну юльку ладно, но саака.. марионетка хуйла.. ну тут Светик берега надо иметь..
и вообще.. смотрю я как его мочат, и есть о чем задуматься.

ведь Михо вреда Украине не принес. .никакого!!! он ставленник запада.
и только за то что он посмел начать.. выгребать конюшни, а может и не начал х.з.
 он автоматом стал врагом по хуже бойка, добкина и прочих РЕАЛЬНЫХ кацапских холуев.
так что не все так однозначно.
А я би сказав, що ВЖЕ однозначно.
Хоч для мене відносно Пороха все було однозначно ще 2014. Навіть 2005.
   
ось оф.підтверджений профіль саакашвілі
https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil

14 годин тому він ще успішно був в америці. А отже, відео з варшави - старе
   
зрештою, на ютубі є функція автосубтитрів. Нублін - послухайте, якщо є хоч трохи мізків.

не всім же бути такими бовдурами, як тс або дрім
   
ведь Михо вреда Украине не принес. .никакого!!!

Он за одни сутки после события , своей истерикой столько вреда нанес, что пошел он нахрен истеричка хренова не следящая за своим языком. Он как шалава ушастая. Один в один. Налепи на Сааку косу и это будет Саакошенко- собирательный образ всех зрадофилов.
   
ну юльку ладно, но саака.. марионетка хуйла.. ну тут Светик берега надо иметь..
и вообще.. смотрю я как его мочат, и есть о чем задуматься.

ведь Михо вреда Украине не принес. .никакого!!! он ставленник запада.
и только за то что он посмел начать.. выгребать конюшни, а может и не начал х.з.
 он автоматом стал врагом по хуже бойка, добкина и прочих РЕАЛЬНЫХ кацапских холуев.
так что не все так однозначно.
моя думка по саакашвілі була озвучена ще у 2016 році. Відтоді нічого не змінилося.
і мені глибоко байдуже, хто кого куди його мочить або рве дупу на захист.

особисто мені було достатньо його прямої мови - вірніше, 2-годинної істерики у розшифровках, коли готували його в"ю для УП.

моя ремарка стосувалась ВИКЛЮЧНО визначень "дна" з боку юльків від появи лише однієї-єдиної брехливої картинки стосовно їх куміра (кумірів). Адже до цього вони три роки з радісним вереском ЩОДНЯ постили схожі картинки, тільки "героями" була злочинна хунта(тм)
   
Абассаццо  :-)o и шо теперь делать? куда бежать? кому звонить?
   
ведь Михо вреда Украине не принес. .никакого!!

а оце - НАЙБІЛЬША БРЕХНЯ. Чи то від нестачі мізків, чи то я не знаю що. Пороблено

я вже писала про це - подивіться б***ь на соцопитування останнього року - на будь-яку тему - з розподілам по регіонам. Дивіться на "ПІВДЕНЬ" - там навіть не дупа, там повний п***а.
в тому сенсі, що тепер одеська обл - це наш кримлайт.
україна за нато 55% - одеса 20
україна за єс 70% - одеса 30

і так далі.

він тупо проєбав 1,5 роки. Він не зробив НІХУЯ. І це тільки відштовхнуло людей півдня. Південь у 2014 був у 2 рази більше українським - аніж у 2017

там сукаблядь навіть наших операторів мобільних немає. Там нема ані радіо, ані тб українського. Це я мовчу про хоча б дороги.
це теж "чоколяднік"(тм) винен??????????????????????
   
а оце - НАЙБІЛЬША БРЕХНЯ. Чи то від нестачі мізків, чи то я не знаю що. Пороблено

я вже писала про це - подивіться б***ь на соцопитування останнього року - на будь-яку тему - з розподілам по регіонам. Дивіться на "ПІВДЕНЬ" - там навіть не дупа, там повний п***а.
в тому сенсі, що тепер одеська обл - це наш кримлайт.
україна за нато 55% - одеса 20
україна за єс 70% - одеса 30

і так далі.

він тупо проєбав 1,5 роки. Він не зробив НІХУЯ. І це тільки відштовхнуло людей півдня. Південь у 2014 був у 2 рази більше українським - аніж у 2017

там сукаблядь навіть наших операторів мобільних немає. Там нема ані радіо, ані тб українського. Це я мовчу про хоча б дороги.
це теж "чоколяднік"(тм) винен??????????????????????

Ему не давали работать (тм), также не давали работать Сакварелидзе, Лорткипанидзе и прочим или и дзе, которые сидели в области на ключевых должностях, проклятые барыги (тм, с)
   
моя думка по саакашвілі була озвучена ще у 2016 році. Відтоді нічого не змінилося.
і мені глибоко байдуже, хто кого куди його мочить або рве дупу на захист.

особисто мені було достатньо його прямої мови - вірніше, 2-годинної істерики у розшифровках, коли готували його в"ю для УП.

моя ремарка стосувалась ВИКЛЮЧНО визначень "дна" з боку юльків від появи лише однієї-єдиної брехливої картинки стосовно їх куміра (кумірів). Адже до цього вони три роки з радісним вереском ЩОДНЯ постили схожі картинки, тільки "героями" була злочинна хунта(тм)
1. Не одніэї.
2. Дайте приклад ОДНОЗНАЧНО брехливої про вашого кумира.
3. Ви (чи хтось з порохоботів) маэте документал не підтвердження, що Тимошенко агент кремля?
Гадаю, що ні. Звідси -- всі звинувачення з боку шоколадників це і чистісінька БРЕХНЯ.
4. Як наслідок -- брехня, це метод порохоботів.
   
це відео з часів губернатора саакашвілі

   
komarik2008, де у вас,прихильники певної політсили набирають таких дурил тупих? Га? :facepalm:
------
Хамло запорожское, этот Wolter.


Останнє редагування: 4 серпня 2017 09:46:07 від Леся2014
   
1. Не одніэї.
2. Дайте приклад ОДНОЗНАЧНО брехливої про вашого кумира.
3. Ви (чи хтось з порохоботів) маэте документал не підтвердження, що Тимошенко агент кремля?
Гадаю, що ні. Звідси -- всі звинувачення з боку шоколадників це і чистісінька БРЕХНЯ.
4. Як наслідок -- брехня, це метод порохоботів.

 :weep:  :facepalm1:
ок

бідний дідусь, пріор, топа та ще купа хуєти ))))))))))))))))))))))))
   
це відео з часів губернатора саакашвілі

Показати зображення...

Со слов прихильники певної політсили - никто не боится :lol:  но шухер в ветке знатный даже от фейка
   
Зазвичай підписом закінчують, ви з підпису почали.
Добре, що визнали.
А хвилюэтесь ви (знов) за свою зарплатню, тому і обливаэте всіх, хто не за Пэцика.
Не хвилюйтесь. Заплатять вам. Якщо не Пэцик, то Бойко. Чи ще якесь кремлівське.... Безпринципні холуї на зарплатні завжди були потрібні. Так що -- не пропадете.
чувак, ты заблудился в мире грез) Давай попробуем вернуть тя к реальности?
Не буду обращать внимания на ото подростковое "сам дурак", сразу приступим к терапии.
 От скажи мне, какие у тебя есть факты позволяющие доказательно утверждать, что я состою на службе в какой-нить структуре и пишу за деньги не то что думаю,  соответственно?  Хоть один малюсенький фактик.  Иначе ты клеветник получаешься. Пустозвон, который враньем пытается подпереть набор довольно бессмысленных утверждений. Чтоб не рассыпался.
 Вот у меня факты есть подтверждающие обратное. Я встречался вживую с некоторыми форумчанами, некоторые меня знают виртуально много лет, многие видели мои фото. Со всякоразных майданов в том числе.  Я мильйон раз писал как и чем я зарабатываю на жизнь. Я ЛА ВОШ НИК)
 Но всякая безымянная хуета прячущаяся за набором букв в тырнете с упорством дятлов продолжает долбить одну и ту же хрень про ботов и зарплату. Почему? Может потому, что сами вы анонимные ремесленники от клавиатуры и не представляете, что может быть иначе? Отсутствие вменяемой аргументации нужно подменить враньем и истериками?
   
там сукаблядь навіть наших операторів мобільних немає. Там нема ані радіо, ані тб українського. Це я мовчу про хоча б дороги.
це теж "чоколяднік"(тм) винен?????
Звичайно, Гетьман ні в чому не винен (3 роки президентства).
А от Саакашвілі мав там створити українських мобільних операторів, і телебачення.
Відремонтувати каналізацію в м. Одеса, де мором одесити обрали і раніше обирали ригів.
Ви б думали, що пишете...
ПС. До речі тут хтось з Одеси писав, що зараз керують не краще ніж Саакашвілі. Але протестів чомусь не чути...
Не поясните -- чому?
ППС. Одесити обрали мером людину з громадянством країни агресора. Де реакція Гетьмана?
Як гадаэте, чому Труханова не позбавили українськогт громадянства.
   
а оце - НАЙБІЛЬША БРЕХНЯ. Чи то від нестачі мізків, чи то я не знаю що. Пороблено

я вже писала про це - подивіться б***ь на соцопитування останнього року - на будь-яку тему - з розподілам по регіонам. Дивіться на "ПІВДЕНЬ" - там навіть не дупа, там повний п***а.
в тому сенсі, що тепер одеська обл - це наш кримлайт.
україна за нато 55% - одеса 20
україна за єс 70% - одеса 30

і так далі.

він тупо проєбав 1,5 роки. Він не зробив НІХУЯ. І це тільки відштовхнуло людей півдня. Південь у 2014 був у 2 рази більше українським - аніж у 2017

там сукаблядь навіть наших операторів мобільних немає. Там нема ані радіо, ані тб українського. Це я мовчу про хоча б дороги.
це теж "чоколяднік"(тм) винен??????????????????????

а причому шоколядник? я сам прихильники певної політсили чи як там кажуть.
але.

перше. істеричка це не привід ставити поряд з дійсно ворогами України.
друге, можеш назвати приклади кращого керування регіоном? може зараз там кульний губер?
третє. Света, кинути найкращого найсильнішого лева до клітки з гієнами.. ніхуя він там не зробить. це так, для розуміння.
я воював з системою 2 роки і знаю про що кажу.
так міхо не та людина що мовчки візьме лопату та буде конюшню чистити.. він спершу зкличе пресу, розповість як це він буде робити пару годин.. а потім візьме на камеру лопату.

але, це не є приводом щоб ставити його поряд з медведчуками, добкіними.. кернесами і іншими.
 
   
Со слов прихильники певної політсили - никто не боится :lol:  но шухер в ветке знатный даже от фейка
до чого тут якійсь "шухєр"? де ти його побачив?

особисто для мене ця гілка - виключно підтвердження того, наскільки безмозглі в нас юзери, які до істерики бажають хавати все що завгодно, будь-яку хуєту, аби вона була приємною для них
ноль мізків
ноль критичного мислення
одна звивина на всіх

а ще дивуєтеся, як це так в кацапії вата жере локшину )))) та ви ж такі самі :D

на цьому всім чьмоки, піду працювати далі
   
і пофарбуватися встиг? тидиви
тиждень тому був значно сивіший
Ну так на відео бачите, яка табличка на вітрині?
Парекмахери на вулиці Chłodnej.

Пішов Міхо в парекмахерську, помалювався. Дивиться, а на вулиці мітинг. Дай, думає, виступлю.
   
Света, кинути найкращого найсильнішого лева до клітки з гієнами.. ніхуя він там не зробить. це так, для розуміння.
я воював з системою 2 роки і знаю про що кажу.
\ой фафафа ))))
за 1,5 роки (там менше) губернаторства саакашвілі - він більшу частину терміну провів у роз"їздах по україні, піаря свій форум нац.порятунку.
ахуєть ефективний губернатор (tu)

срати йому було на ту одеську область...
   
Як гадаэте, чому Труханова не позбавили українськогт громадянства.

Мабуть вважають його керованим, можливо очікують від нього забеспечення потрібного результату на виборах
   
DRIM, valet, villar, Ренегат, мошенник Wolter ,и все  жульки .
Ну и сторонники у Саакашвили.
Бедный Михо !
Никаких перспектив у него нет в Украине.
# ПотомуЧто Брехло.
 :D
   
DRIM, valet, villar, Ренегат, мошенник Wolter ,и все  жульки .
Ну и сторонники у Саакашвили.

 :facepalm:
   
думаю Пете есчо отрыгнется -выселка Сааки с Украины,
Саака злапамятный очнь :)
   
\ой фафафа ))))
за 1,5 роки (там менше) губернаторства саакашвілі - він більшу частину терміну провів у роз"їздах по україні, піаря свій форум нац.порятунку.
ахуєть ефективний губернатор (tu)

срати йому було на ту одеську область...

хіба коли він був губером Од. обл.,  їздив по іншим регіонам?
   
чувак, ты заблудился в мире грез) Давай попробуем вернуть тя к реальности?
Не буду обращать внимания на ото подростковое "сам дурак", сразу приступим к терапии.
 От скажи мне, какие у тебя есть факты позволяющие доказательно утверждать, что я состою на службе в какой-нить структуре и пишу за деньги не то что думаю,  соответственно?  Хоть один малюсенький фактик.  Иначе ты клеветник получаешься. Пустозвон, который враньем пытается подпереть набор довольно бессмысленных утверждений. Чтоб не рассыпался.
 Вот у меня факты есть подтверждающие обратное. Я встречался вживую с некоторыми форумчанами, некоторые меня знают виртуально много лет, многие видели мои фото. Со всякоразных майданов в том числе.  Я мильйон раз писал как и чем я зарабатываю на жизнь. Я ЛА ВОШ НИК)
 Но всякая безымянная хуета прячущаяся за набором букв в тырнете с упорством дятлов продолжает долбить одну и ту же хрень про ботов и зарплату. Почему? Может потому, что сами вы анонимные ремесленники от клавиатуры и не представляете, что может быть иначе? Отсутствие вменяемой аргументации нужно подменить враньем и истериками?
1. Такі ж, як і у вас.
2. Це відчуваэться. "Лавошник" -- іншими словами -- базарний хам, який "Отсутствие вменяемой аргументации нужно подменить враньем и истериками".
Коротше -------------->
   
ППС. Одесити обрали мером людину з громадянством країни агресора. Де реакція Гетьмана?
перестріляти усіх виборців, які надали перевагу труханову? чи завести на всіх них справи?
чи шо?

о! ще можна ліквідувати мерську посаду в одесі - як це робив яник в києві, наприклад. ГЕНІАЛЬНО БЛЯ! (tu)
   
странно - как он смог прилететь в варшаву, если Все паспорта экс-президента Грузии и бывшего губернатора Одесской области Михаила Саакашвили аннулированы.

Об этом Украина уведомила США и все другие страны, сообщают Комментарии.

значит американцы выпустили, а поляки приняли.
Значит Комментарии соврали.
Или у Михо есть еще одно гражданство.
   
хіба коли він був губером Од. обл.,  їздив по іншим регіонам?
прікінь... )))))))))
з листопада-2015 - і далі без упину
   
особисто для мене ця гілка - виключно підтвердження того, наскільки безмозглі в нас юзери, які до істерики бажають хавати все що завгодно, будь-яку хуєту, аби вона була приємною для них
ноль мізків
ноль критичного мислення
одна звивина на всіх
І лише Свэта у нас світоч розуму... Хто сказав?
-- Свэта.
Мдаааааааа
   
перестріляти усіх виборців, які надали перевагу труханову? чи завести на всіх них справи?
чи шо?


о! ще можна ліквідувати мерську посаду в одесі - як це робив яник в києві, наприклад. ГЕНІАЛЬНО БЛЯ! (tu)

 :facepalm:

мда............

ладно. кидайтесь далі какашками.
ніхто нікого  ні чому не переконає.
бо ніхто навіть не думає послухати та подумати.
   
перестріляти усіх виборців, які надали перевагу труханову? чи завести на всіх них справи?
чи шо?

о! ще можна ліквідувати мерську посаду в одесі - як це робив яник в києві, наприклад. ГЕНІАЛЬНО БЛЯ! (tu)
Що за маячня?...
Ви навіщо придурюэтесь?
Чи не зрозуміли про що мова?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія