Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціни в Німеччині.

Re: Ціни в Німеччині.

Серень, ты только не нервничай, тебе ж еще 30 лет на жердях сидеть за ипотеку! Пойди прильни к Инанне в вашем пестолизятнике, она тебя похвалит и назовет неперевершеним. А тут ты будешь читать только правду о себе убогом.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Серень, ты только не нервничай, тебе ж еще 30 лет на жердях сидеть за ипотеку! Пойди прильни к Инанне в вашем пестолизятнике, она тебя похвалит и назовет неперевершеним. А тут ты будешь читать только правду о себе убогом.
Ты уже улетел как обычно на говнофорум турча,но ты ведь прочитаешь и прибежишь опять за очередной порцией ссанины в лицо))--
Так вот--
Вроде бы уже все уяснили что как-то поднасрать мне на " мнение" тупого анонимного гавна))
   
Re: Ціни в Німеччині.

шо це за підстаркуватий опеньок ?

Не опеньок, а Сіроежка. 8-)
   
Re: Ціни в Німеччині.

У Німеччині можна відносно задешево наїстися донесхочу цілком пристойного морозива.
Донька собі купує наче з натурпродуктів, без шкідливих добавок, у таких великих стаканах - там всередині великі горіхи, шматки шоколаду, ще щось..Я його не люблю, бо коли зразу з морозилки, його неможливо видовбати.  з того стакана, таке тверде.
Я найбільше полюбляю Креміссімо, і таке по 2,5 л упаковка без будь-яких додаткових прошарків - їх можна зробити самому наприклад з нутеллою, якщо є бажання.
Коштує всього 2,99 Ойро, жирність 17%. Дешево і смачно.

Є ж спеціальні ложки для морозива. Нагріваєш у гарячій воді і будь яке морозиво набирається легко і невимушено і вкладається красивими шариками.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Що коштує дорого?
Риба. Мʼясо. Сири. Щось в цій закупці з означеного маленькі порції сиру (скільки там грам?), курка та нарізка і маленька пачка креветок. Скільки б коштувало якщо свіжа риба, яловичина і сир?
Цікаво скільки падано сир коштує так щоб кусок десь з 1кг. І чому ти береш якесь невизначене кофе, там я бачу нижче лаваза стоїть.
Там не можна сказати скільки вага у кожній упаковці, озвучував хочаб, чи краще камеру треба щоб воно не виглядало розмитою плямою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія