Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский предложил в Facebook три кандидатуры на пост губернатора Львовской области

Президент Украины Владимир Зеленский предложил несколько кандидатур на пост губернатора Львовской области и предложил жителям региона обсудить их.

Соответствующее сообщение он опубликовал в Facebook.

"Обращаюсь к вам за помощью. Сейчас есть три претендента на должность главы Львовской ОГА. Хочу узнать ваше мнение об этих господах. Что вы знаете или слышали об их репутации, менеджерских и моральных качествах? Да и вообще – кто вам больше нравится?", - написал Зеленский.

Среди предложенных президентом кандидатур на пост главы Львовской ОГА оказались:

1. Денис Шмыгаль, 43 года, кандидат экономических наук. Директор ДТЭК Бурштынская ТЭС, заместитель генерального директора ПАО "ДТЭК Западэнерго";

2. Максим Козицкий, 38 лет, директор компании "Эко-Оптима", лауреат премии "Человек года" в номинации "Предприниматель года";

3. Маркиян Мальский, 35 лет, адвокат, кандидат юридических наук, глава западноукраинского филиала юридической компании Arzinger, автор трех книг, более 100 научных и 300 публицистических статей.

   
Я бы  сыграл в темную и выбрал второго  .
   
дтэк - сразу нах*й -->>
   
дтэк - сразу нах*й -->>

Алєжке обидно стало... :(
   
Мне кажется это кидалово   потому что нет информации по стальном областям а там   вроде назначает уже Беня такая "народная  "молва гуляет . :D
   
Невже не зрозуміло що дивним чином фейсбучному народу раптом різко полюбиться єврей?
   
Треба було Пороха попросити призначити голову Львівської ОДА.
Він там в авторитеті
 :laugh:
   
Треба було Пороха попросити призначити голову Львівської ОДА.
Він там в авторитеті
 :laugh:

Парубія головою облради, Луценка прокурором області, а його дружину на управління тваринництва, по  козлах.
   
Парубія головою облради, Луценка прокурором області, а його дружину на управління тваринництва, по  козлах.

Іди в сраку
   
Іди в сраку

О, відразу видно студентів Фаріон і Федини  :K
   
Знаю другого. Максии Козицький - син Зіновія Козицького. Той - бізнесмен з дуже цікавою історією, від керівника психлікарні до власника свердловин. Зараз має свердловини, вітряки. З ним співпрпцює ЄБРР - це знаково. Взагалі має унікальні здібності залучати західних партнерів у свої бізнеси. І Зіновій і Максим - приємні у спілкуванні.
   
Алєжке обидно стало... :(

Така в нього робота. Гівно вигрібати.
   
Треба було Пороха попросити призначити голову Львівської ОДА.
Він там в авторитеті
 :laugh:

До речі, супер тролінг. Я б запропонував. Це ж єдина область яка голосувала за Пороха.

Хоч  зголоситься хоч відмовиться Зеленському профіт по-любе.

1. Висилає у Львів і всьо.
2. Відмовляється ? Теж ОК. Дивіться львів*яни за якого поца ви голосували..
   
Знаю другого. Максии Козицький - син Зіновія Козицького. Той - бізнесмен з дуже цікавою історією, від керівника психлікарні до власника свердловин. Зараз має свердловини, вітряки. З ним співпрпцює ЄБРР - це знаково. Взагалі має унікальні здібності залучати західних партнерів у свої бізнеси. І Зіновій і Максим - приємні у спілкуванні.


Схоже це гарний варіант .
   
я от подумав, що вова міг би й петра запропонувати
все одно області гірше не буде
   
хочу Мандриана... тьфу.. сорри .. Маркияна
   
Парубія бачу....  або Федину
   
фігня якась.
нехай задасть питання про відсоток податків, про рівень зп та пенсій, скільки червоної та чорної ікри на одинмцю населення тощо.
а хто при цьому буде не губернатором, а очільником обладміністрації - народу, як то кажуть, нас рать
   
це і обіцяний прозорий і відкритий конкурс чи ще ні?
   
Я бы  сыграл в темную и выбрал второго  .
Конкурс 'Людина року' чисто комерційний захід.

   
пишуть, що це гра на публіку, бо вже вирішено, що буде дтек-івець,
подивимось
   
дтэк - сразу нах*й -->>
Злі язики кажуть, там усі ДТЕК
   
Злі язики кажуть, там усі ДТЕК

 ;o
   
це і обіцяний прозорий і відкритий конкурс чи ще ні?

Так, хочуть почути глас народа, кого із трьох представників Ахметова призначити.
   
Президент Украины Владимир Зеленский предложил несколько кандидатур на пост губернатора Львовской области и предложил жителям региона обсудить их.

Соответствующее сообщение он опубликовал в Facebook.

"Обращаюсь к вам за помощью. Сейчас есть три претендента на должность главы Львовской ОГА. Хочу узнать ваше мнение об этих господах. Что вы знаете или слышали об их репутации, менеджерских и моральных качествах? Да и вообще – кто вам больше нравится?", - написал Зеленский.

Среди предложенных президентом кандидатур на пост главы Львовской ОГА оказались:

1. Денис Шмыгаль, 43 года, кандидат экономических наук. Директор ДТЭК Бурштынская ТЭС, заместитель генерального директора ПАО "ДТЭК Западэнерго";

2. Максим Козицкий, 38 лет, директор компании "Эко-Оптима", лауреат премии "Человек года" в номинации "Предприниматель года";

3. Маркиян Мальский, 35 лет, адвокат, кандидат юридических наук, глава западноукраинского филиала юридической компании Arzinger, автор трех книг, более 100 научных и 300 публицистических статей.

в фейсбук ?! Ні треба в twitter !

Як Трамп

95 квартал в дії
Жду , коли Юзік стане депутатом, Лисий Прем'єром, їхня тьотка меністром культури !
   
Така в нього робота. Гівно вигрібати.

Непогано оплачується....
   
Вот так.
Проголосовала Львовская область за Петра- тут Зеля и расщедрился.
Подкупает львовян.
А остальные области ?
С ними советоваться уже не надо ?
   
1 і 2 ставленики політиків. 2 можливо навіть гірше 1 тому краще 3
   
Вот так.
Проголосовала Львовская область за Петра- тут Зеля и расщедрился.
Подкупает львовян.
А остальные области ?
С ними советоваться уже не надо ?
Вбросил одну чтобы отвлечь от остальных.Значит основные бабки будут рубиться не здесь.
   
У меня вопрос  все теневые схемы работают , врачи собирают  с па центов, собирают общак для областного  мед руководителя, таможня  и пограничники  собирает долю   кому теперь заносят весь черный  нал о котором  рассказывал Дубинский ?   
   
У меня вопрос  все теневые схемы работают , врачи собирают  с па центов, собирают общак для областного  мед руководителя, таможня  и пограничники  собирает долю   кому теперь заносят весь черный  нал о котором  рассказывал Дубинский ? 
Похоже Богдану,Богдан Бене ,а несмышленышу шаурму покупают.
   
Зеленський - не написав російською, а саме потворним суржиком:

"День добрий, Львівщино! Звертаюся до вас по допомогу. Зараз маємо трьох претендентів на посаду голови Львівської ОДА. Хочу дізнатися вашу думку про цих добродіїв", - зазначив президент.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/14/7218195/

Переклад отам дали - щоб зрозуміти суржик та часоафазію українців:

Обращаюсь к вам за помощью. Сейчас есть три претендента на должность главы Львовской ОГА

Володимир Зеленський
День добрий, Львівщино!
Звертаюся до вас по допомогу.
Зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР [бо саме ОСЬ ТЕПЕР, в ТЕПЕРІШНІЙ момент - момент українського ТЕПЕРІШНЬОГО часу-години-днини-року-ери-еону-вічности] маємо трьох претендентів на посаду голови Львівської ОДА.
Що думаєте /САМЕ ОТЕПЕР/?


Щойно (минулий час) + отепер (тож ТЕПЕРІШНІЙ час) + зараз (тож МАЙБУТНІЙ час):

Ми щойно думали в минулій секунді -
Й отепер думаємо - бо в теперішній миті:
Що зараз - лиш ЗА одну хвильку - зе-трутні
Обжеруться сміхом в українокориті!


То каснановий суржикопрезидент?

Звідсіля: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046581.msg22820345#msg22820345
   
Алєжке обидно стало... :(

 :laugh:
   
Зеленський - не написав російською, а саме потворним суржиком:

"День добрий, Львівщино! Звертаюся до вас по допомогу. Зараз маємо трьох претендентів на посаду голови Львівської ОДА. Хочу дізнатися вашу думку про цих добродіїв", - зазначив президент.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/14/7218195/

Переклад отам дали - щоб зрозуміти суржик та часоафазію українців:

Обращаюсь к вам за помощью. Сейчас есть три претендента на должность главы Львовской ОГА
Володимир Зеленський
День добрий, Львівщино!
Звертаюся до вас по допомогу.
Зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР [бо саме ОСЬ ТЕПЕР, в ТЕПЕРІШНІЙ момент - момент українського ТЕПЕРІШНЬОГО часу-години-днини-року-ери-еону-вічности] маємо трьох претендентів на посаду голови Львівської ОДА.
Що думаєте /САМЕ ОТЕПЕР/?


Щойно (минулий час) + отепер (тож ТЕПЕРІШНІЙ час) + зараз (тож МАЙБУТНІЙ час):

Ми щойно думали в минулій секунді -
Й отепер думаємо - бо в теперішній миті:
Що зараз - лиш ЗА одну хвильку - зе-трутні
Обжеруться сміхом в українокориті!

То каснановий суржикопрезидент?

Звідсіля: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046581.msg22820345#msg22820345
Та і заголовок якийсь кацапський із своїм губернатором
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія