Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Леся2014, ты молодчина!

Re: Леся2014, ты молодчина!

А як визначаються боти? А не здається, що це навішування ярликів?
Які критерії, що дописувач бот?
А судді хто??? (с)
До речі, знов же дивимось Банлист. І що ми бачимо? Цікава картинка - усі боти чомусь від провладних сил.
А що, отак ботами захоплюється лише провласний штаб? А ботів від інших політсил не існує?
Я просто сміялась, коли побачила у ботах - deGeneral :laugh:  Та людина на ФУПі ще побільше буде ніж деякі модератори! І що, це був бот штабний?
А от мені здається, що такий дописувач, як DIDUS  - просто приклад штабного бота. І його ніхто не чипає. Або є така Вершина на ФУПі. Так вона, взагалі, пробовталась, що у штабі на Туровськой працює. І що? Вона забанена? Чи їй теми заборонено відкривати?

А подібна вибірковість чи не є прямим наслідком праці на певну партію чи замовлення? Чи це не є ботством?
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

Задармапродавши , Дидусю, судя по его вопросам в соседней ветке здесь, в админке, уже ограничили возможность создавать ветки.
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

Задармапродавши , Дидусю, судя по его вопросам в соседней ветке здесь, в админке, уже ограничили возможность создавать ветки.

Можливо. Не побачила і пропустила. Але ж я не потребую крові, я просто домагаюсь якоїсь об*єктивності, яка б будувалась на доказах і певних критеріях.
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

прежде всего отмечу, что следовало обратить внимание на то обстоятельство, что мое сообщение было адресовано не вам лично, а это всего лишь нить диалога с другим форумчанином. Как говорится, каков вопрос был от него, зеркально прозвучал ответ.
Кстати, вы же нашли весомый повод для того чтобы забанить Cherkachanka, ophizer, g_smit, Леся2014...
 Знаете, ли госпожа Админ(извините, но я не могу далее называть вас pravda), до текущего момента я пребывал в уверенности, что вышеперечисленные ники были забанены неким фупчиком, которому были доверены функции модератора. И поводы для бана, тем паче формулировки(фактически безосновательные штампы) в первую очередь были продиктованы у условного Дидуся, или Anatorа  превалированием  почитания к ЮВТ, либо любовью к РФ, над порохоботскими убеждениями противсихов.
И на эти обстоятельства можно было закрывать глаза как на досадное недоразумение до тех пор пока вы признались,
что это ваша личная редакционная политика.

Вот - типичный образчик умения некоторых фупчиков понять по-своему, а потом подать это как истину.
Где я рассказывала о "своей личной редакционной политике"?
Вы вообще понимаете эту свою фразу?
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

Совершенно случайно зашла на админфорум и в'банлист заглянула.
прочитала про себя, что я -бот.
ОЧУМЕТЬ !
 :)

Свєта Бикова каже ти такий "позитивний" бот, завжди свої "простирадла" викладала з вдалою політикою кнура.
А ось "Птах - 4 см" був невдалий бот.
Конкретно я його макав мордою у його лайно коли він приніс методичку зі штабу Уколова-Палія про те, що Україна піднялася у рейтингу Doing Business, а вона була на 86 місті (Грузія на 7, Росія на 44, Біларусь на 48, Молдова на 76) - це так для порівняння, й "перемога" перетворилася на отримання пістюлей за досить плачевний стан української економіки який є насправді.
Ось він й злився.
А взагалі від того що "петрушки" генерують тут якісь "перемоги" нічого не змінюється.
Де ви були під час правління Ющенка? Ось де економіка справді перла вгору без всіляких переможних блазнів? Іноземні банки заходили, іноземні інвестиції. А зараз?
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

 Як Леся не провладний  пропагандист, то Дідусь взагалі святий.
 Але ж Дідуся в бан.  :(

 Це лінія на пошоколаднення форуму?

 Кефірний рейтинг в реалі і більше половини на ФУПі?  :facepalm:
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

незабаром на ФУПі буде стерильно
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

незабаром на ФУПі буде стерильно
Стерильно - це евфемеїзм "шоколадно"? ;)
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

Стерильно - це евфемеїзм "шоколадно"? ;)
ще гірше.
це те, що залишиться після .
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

Леся и другие девчонки, лишенные права создавать свои ветки, держите )

Показати зображення...
мы помним о несправедливости в отношении вас  :give_rose:
що це за цукерка no name ? вона хоч їстівна?
   
Re: Леся2014, ты молодчина!

що це за цукерка no name ? вона хоч їстівна?

лана. трымай ту, мимо которой я сам не пройду мимо. даже под конвоем)

   
Re: Леся2014, ты молодчина!

лана. трымай ту, мимо которой я сам не пройду мимо. даже под конвоем)

Показати зображення...

дякую! колись ця цукерка була дуже шанована у моїй родині.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія