Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Основні міфи про електромобілі

Re: Основні міфи про електромобілі

   
Re: Основні міфи про електромобілі

В Україні буде
Навіть бачив  місце, де  вже
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Можливо питання не в тему. але давно цікавило: чому  в ДВЗ досі використовують свинцеві акуми? Невже не можна зробити кращі - літієві?

Оптимальні режими роботи цих двох типів акумуляторів - діаметрально відрізняються.
Кислотний акум працює в режимі постійної підзарядки і не терпить глибокої розрядки, яка його вбиває.
Літієві акуми люблять працювати в циклі: глибока розрядка - повна зарядка... А режим постійної підзарядки їх убиває.
Це - мої власні дослідження, які я неодноразово проводив на автомобілях, лептопах і телефонах.
   
Re: Основні міфи про електромобілі

тій. Сам літій є набаґато дефіцитніший за нафту.

Нафта - відновлювальний ресурс
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Оптимальні режими роботи цих двох типів акумуляторів - діаметрально відрізняються.
Кислотний акум працює в режимі постійної підзарядки і не терпить глибокої розрядки, яка його вбиває.
Літієві акуми люблять працювати в циклі: глибока розрядка - повна зарядка... А режим постійної підзарядки їх убиває.
Це - мої власні дослідження, які я неодноразово проводив на автомобілях, лептопах і телефонах.
:gigi:  :lol:
фуп лучший форум. (tu)
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Оптимальні режими роботи цих двох типів акумуляторів - діаметрально відрізняються.
Кислотний акум працює в режимі постійної підзарядки і не терпить глибокої розрядки, яка його вбиває.
Літієві акуми люблять працювати в циклі: глибока розрядка - повна зарядка... А режим постійної підзарядки їх убиває.
Це - мої власні дослідження, які я неодноразово проводив на автомобілях, лептопах і телефонах.


Lithium Ion Technologies - 12V 75AH Advanced Deep Cycle Lithium Battery - Solar, Marine, RV, Golf Carts, Performance
Be the first to review this item
Price:    $999.95 & FREE Shipping
   
Re: Основні міфи про електромобілі

;o  ;o
Lithium Ion Technologies - 12V 75AH Advanced Deep Cycle Lithium Battery - Solar, Marine, RV, Golf Carts, Performance
Be the first to review this item
Price:    $999.95 & FREE Shipping

12 Х 75 = 900 Ват.год... Тисяча доларів за ємність 0,9 кВт.год? ;o  ;o  ;o
То скільки ж тоді акумулятор до "тесли" коштує? ;o  ;o  ;o
$100 000??? $120 000??? ;o  ;o  ;o
 (td)  (td)  (td)
   
Re: Основні міфи про електромобілі

12 Х 75 = 900 Ват.год... Тисяча доларів за ємність 0,9 кВт.год? ;o  ;o  ;o
То скільки ж тоді акумулятор до "тесли" коштує? ;o  ;o  ;o
$100 000??? $120 000??? ;o  ;o  ;o
 (td)  (td)  (td)

Не знаю скільки до тесли, а до Ліфа 24 кВт год акум коштує 6500 з установкою
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Не знаю скільки до тесли, а до Ліфа 24 кВт год акум коштує 6500 з установкою

А якщо вірити Islander'у, то повинен коштувати $26 667 (без інсталяції). :)
   
Re: Основні міфи про електромобілі

А якщо вірити Islander'у, то повинен коштувати $26 667 (без інсталяції). :)

Це офіційна ціна Ніссану.
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Це офіційна ціна Ніссану.

Значить, Islander збрехав, що ємність 0,9 кВт год коштує 1000 доларів. :)
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Значить, Islander збрехав, що ємність 0,9 кВт год коштує 1000 доларів. :)

кВт години не на розсип продають. Різні батареї для різних ринків. Відповідно вартість може відрізнятись
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Вчергове констатую тупість людства і жадібність бариг.
Що тільки не робитимуть, вичавливатимуть водород та метан з каміння,
розвмножуватимуть  водорості, власноруч пердітимуть в бак, що завгодно,
працюватимуть з будь-яким робочим тілом-посередником, всруться,
але не визнають що енергія навколо і її стільки, що вистачить усім.
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Вчергове констатую тупість людства і жадібність бариг.
Що тільки не робитимуть, вичавливатимуть водород та метан з каміння,
розвмножуватимуть  водорості, власноруч пердітимуть в бак, що завгодно,
працюватимуть з будь-яким робочим тілом-посередником, всруться,
але не визнають що енергія навколо і її стільки, що вистачить усім.

Шо за енергія? Як добувати?
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Вчергове констатую тупість людства і жадібність бариг.
Що тільки не робитимуть, вичавливатимуть водород та метан з каміння,
розвмножуватимуть  водорості, власноруч пердітимуть в бак, що завгодно,
працюватимуть з будь-яким робочим тілом-посередником, всруться,
але не визнають що енергія навколо і її стільки, що вистачить усім.

Докладніше будь ласка. Бо тут на таку ідею вже стоїть черга з інвесторів що готові дати чималі гроші. Ми говоримо про більше міліарда доларів початкових інвестицій.

Я не знущаюсь, я вірю що є багато альтернативних варіантів, і якщо у вас є ідея краща, то на ранок я гарантую що ви прокинетесь міліонером а можливо і біліонером. Тільки починайте працювати над своїми ідеями як здобувати енергію. І я не шуткую.
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Я знаю одне дуже вигідне джерело безкоштовної енергії.
Треба позакривати всі оті модні спортзали (фітнес-клуби), в яких довбодятли переганяють власне підшкірне сало в тепло, вологу і сморід.
А всіх тих довбодятлів вигнати на оживльонниє автомагістралі - нехай штовхають автівки. Прошу запатентувати мій винахід.  :D
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Я знаю одне дуже вигідне джерело безкоштовної енергії.
Треба позакривати всі оті модні спортзали (фітнес-клуби), в яких довбодятли переганяють власне підшкірне сало в тепло, вологу і сморід.
А всіх тих довбодятлів вигнати на оживльонниє автомагістралі - нехай штовхають автівки. Прошу запатентувати мій винахід.  :D

Шо, в Каліфорнії бензин подорожчав?...  А мені пох...  :rotate:
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Шо, в Каліфорнії бензин подорожчав?...  А мені пох...  :rotate:

Бензин - такий же енергоносій, як і електрика. Єдина різниця між ними - одиниці вимірювання.
Електрика вимірюється кіловат годинами, а бензин - галонами. Все воно коштує грошей.
І ще: порожній бензобак коштує лічені долари, а порожній акумулятор до Ліфа коштує - ОГО-ГО... :this:
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Бензин - такий же енергоносій, як і електрика. Єдина різниця між ними - одиниці вимірювання.
Електрице вимірюється кіловат годинами, а бензин - галонами. Все воно коштує грошей.
І ще: порожній бензобак коштує лічені долари, а порожній акумулятор до Ліфа коштує - ОГО-ГО... :this:

Електрика мені нічого не коштує. А на твій бензин ще додали 12 центів додаткових податків за галон  :rotate:
   
Re: Основні міфи про електромобілі

А якщо вірити Islander'у, то повинен коштувати $26 667 (без інсталяції). :)

Так он так и стОит. Просто господа платить не хотят.
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Електрика мені нічого не коштує. А на твій бензин ще додали 12 центів додаткових податків за галон  :rotate:

Гы.. так тоже думали, когда хуярили электрическое отопление в 80-х. Как всегда, обосрались любители анти-научных экспериментов.
   
Re: Основні міфи про електромобілі

:gigi:  :lol:
фуп лучший форум. (tu)

ага, полон игспердов :laugh:
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Значить, Islander збрехав, що ємність 0,9 кВт год коштує 1000 доларів. :)

Я тут мучився. ґуґлив для ньоґо.
А він ше обзивається.
Це зрозуміло, що чим більша батарея тем менша питома ваґа. Плюс всілякі субсидіі. І ми обґоворювали не батарею нісана, а чому не заміняють свинцевий акк на літієвий для сяртера.
1. Ціна
2. Свинцевий акк може дати 800 ампеер стартеру в холодну поґоду. Для звичайноґо літієвоґо це коротке замикання і він дасть дуба із ґарним димком. Є якісь ґібридні аккумулятори які називають літієвими, але то маркетінґ- там шість банок, тобто вольтаж звичайноі свинцевоі батареі ну і ваґа відповідна.

https://www.amazon.com/Lithium-Ion-Technologies-Advanced-Performance/dp/B076JLSQNT
   
Re: Основні міфи про електромобілі

Я тут мучився. ґуґлив для ньоґо.
А він ше обзивається.
Це зрозуміло, що чим більша батарея тем менша питома ваґа. Плюс всілякі субсидіі. І ми обґоворювали не батарею нісана, а чому не заміняють свинцевий акк на літієвий для сяртера.
1. Ціна
2. Свинцевий акк може дати 800 ампеер стартеру в холодну поґоду. Для звичайноґо літієвоґо це коротке замикання і він дасть дуба із ґарним димком. Є якісь ґібридні аккумулятори які називають літієвими, але то маркетінґ- там шість банок, тобто вольтаж звичайноі свинцевоі батареі ну і ваґа відповідна.

https://www.amazon.com/Lithium-Ion-Technologies-Advanced-Performance/dp/B076JLSQNT
З чого Ви зробили висновок, що то гібридні акумулятори, ане літієві?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія