Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопрос первый:

Re: Свободу Вере V.2

коли ти почала ФУПчиків топити, бо не за твою партію були... Тебе підтримали а потім у впідповідь ти почала старих Фупчиків топити...
схоже ти здурів остаточно і невиправно  :facepalm:
таку маячню несеш!  :facepalm1:
   
Re: Свободу Вере V.2

Не існує ніякої спровокованої Вери. Це і було її справжнє обличчя... Вона не перший раз так зривалась...   :facepalm1: Це її справжнє обличчя.

Можливо на місяць не більше варто її блокувати після таких зривів.

Насправді вона ще як злить, але мало лі хто мене злить...
То купи собі пігулки "озверин" - заспокоюють.
Чи подрочи - це у тебе накоплена сексуальна енергія, яка не має виходу :K
   
Re: Свободу Вере V.2

Ану зливай під яким ніком?

як версія. в будь якому випадку я проти бану кракаділа і тим більши вєри назавжди. максимум обом тридцяточку  а то й десяточку
моя опзиці янезмінна - проукраїнських юзерів фупу банити навічно не треба

і так. свободу бекапу . я не знаю його політвподобання але у кацапізмах не був помічений отжеж проукраїнський . свободу бекапу

Re: Таємниче зникнення мами і доньки під Києвом
Aelit
cьогодні в 13:12
IP/Host: ---.gln.com.ua
Златадобра, cьогодні в 13:10
Розгорнути попередні цитати...
Ото й женитися вам треба на мамах.

тьотко - що у вас в голові. лиш нещодавно фуп звільнився від сексуальної збоченки вєри. а може ви реінкарнація вери-в-ачько?))


Re: Таємниче зникнення мами і доньки під Києвом
Златадобра [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 13:20
IP/Host: 31.129.253.---
Aelit, cьогодні в 13:12
Розгорнути попередні цитати...
тьотко - що у вас в голові. лиш нещодавно фуп звільнився від сексуальної збоченки вєри. а може ви реінкарнація вери-в-ачько?))
А тобі не все одно хто я, якщо в тебе всі жінки "пєлоткі"? Акромя якойсь мами. ?
Вот я і подумала.
   
Re: Свободу Вере V.2

з огляду на те як ти тут стверджував, що під ніком Мирослава з якогось незбагненного переляку пише мій заклятий друг з фДД Коля Козак, то у тебе очевидна паранойя

як пагодка у Германіі ?  :D
на тебе мені взагалі просто начхати.
ти один із найтупіших ніків форуму.

Останнє редагування: 21 серпня 2019 17:44:09 від Бандер1вець
   
Re: Свободу Вере V.2

як пагодка у Германіі ?  :D
на тебе мені взагалі просто начхати.
ти один із найтупіших ніків форуму.
Невже ти вважаєш, що мене хоч якось переймає начхати чи не начхати на мене одному з найтупіших ніків ФУПу?
   
Re: Свободу Вере V.2

А в чём смысл ника Вера? Там же одни методички без мыслей. Крокодыл с его ачьком разорваным в хлам и то интересней.
   
Re: Свободу Вере V.2

То купи собі пігулки "озверин" - заспокоюють.
Чи подрочи - це у тебе накоплена сексуальна енергія, яка не має виходу
Дивно ти себе розписав))))
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Гонто, це той випадок, коли не можеш сказати про людину, в цьому випадку про Вєру, нічого хорошого, краще промовчи. Довічного бану, як і будь-якого бану Вєра не заслуговує, Вєра не десяток разів казала і намагалась зупинити словоблудіє нєкоторих, в решті попала під одну мітлу з зачинщиком в бан, але зачинщик отримав лише декілька місяців, а Вєра довічне. Хто й зна шо.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Гонто, це той випадок, коли не можеш сказати про людину, в цьому випадку про Вєру, нічого хорошого, краще промовчи. Довічного бану, як і будь-якого бану Вєра не заслуговує, Вєра не десяток разів казала і намагалась зупинити словоблудіє нєкоторих, в решті попала під одну мітлу з зачинщиком в бан, але зачинщик отримав лише декілька місяців, а Вєра довічне. Хто й зна шо.

Те що Віра заслужила бан——це беззаперечно.
Почитайте останні іі пости(((
А те що більше ніж крокодил——дійсно несправедливо.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

А для чого помагати? Я незабув як витягли ружу, і як за це віддячили Мироська і їй подібні і сам ружа.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

зачинщик отримав лише декілька місяців, а Вєра довічне.
півтора місяці
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

А для чого помагати? Я незабув як витягли ружу, і як за це віддячили Мироська і їй подібні і сам ружа.
знову мариш?
знаєш, а я здуру пробувала розмовляти з тобою як з нормальним..
хоча й чула з усіх боків : та це ж Тимко! місцевий юродивий! як з ним можна говорити по-нормальному?...
за що був забанений Ружа? Ні, я не питаю, за що Ружа отримав довічний бан. Я просто питаю : за що був бан? За який пост/пости?
Було отримано відповідь? Ні, не було. Юзери просто наполегливо  звернули увагу на незрозумілість бану як такого.
І лише ти збуджено стрибав : Не розбанюйте! Ружа не любить Пєсика!
Хто і кому мав віддячувати, ТімміАпостол? Що - ти - верзеш?
   
Re: Свободу Вере V.2

Так, Веру дуже послідовно та наполегливо провокував цей маріупольський "анальний крокодил".
Ось чому він не забанений назавжди - невідомо!
Повертайте Веру, вона не заслуговує на бан назавжди.
А ось кого вже набридло бачити, так це згадування про "Ачко". :X

+++

   
Re: Свободу Вере V.2

+++
Ви так далекі від істини, крокі байдуже вона... Скоріше вона готова задля уваги з будь чийого боку, зробити будь що ...  :facepalm1:
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

знову мариш?
знаєш, а я здуру пробувала розмовляти з тобою як з нормальним..
хоча й чула з усіх боків : та це ж Тимко! місцевий юродивий! як з ним можна говорити по-нормальному?...
за що був забанений Ружа? Ні, я не питаю, за що Ружа отримав довічний бан. Я просто питаю : за що був бан? За який пост/пости?
Було отримано відповідь? Ні, не було. Юзери просто наполегливо  звернули увагу на незрозумілість бану як такого.
І лише ти збуджено стрибав : Не розбанюйте! Ружа не любить Пєсика!
Хто і кому мав віддячувати, ТімміАпостол? Що - ти - верзеш?
Стільки букв у виправдання власної брехливості.

Нагадай, як тільки Ружу висвободили бо вас підтримали, ти включила дурника і почала інших кого в ніколи, але політично не правильних на твою думку обливати брудом. Але винуватий я. Піпець, людина бреше, але винний інший.

Вам просто не довіряють, тому що фанатизм це хвороба. Ви створили собі ідеальний світ, цей світ чомусь у вашій уяві - це Юля була, можливо зараз Зеленські. Хто пробує показати вам реальний світ автоматично стає ворогом номер один)))

 :facepalm1:

Я таких бачив в житті, з вами немає змісту говорити, з вами говориш, щоб ви показали приклад в чому проблема в чому ваш фанатизм.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Нагадай, як тільки Ружу висвободили бо вас підтримали, ти включила дурника і почала інших кого в ніколи, але політично не правильних на твою думку обливати брудом.
Ну от і нагадай.
Хоча би про один з описаних тобою випадків.
Щоб не бути...голослівним (хотіла написати щось трохи інше).
Давай.
   
Re: Свободу Вере V.2

Ви так далекі від істини, крокі байдуже вона...
істина напевно відкривається лише правовірним педрюкам
тоді як пояснити що шкіряний смердюк невідступно повзав слідом за Верою зі своїм "ачьком"?
   
Re: Свободу Вере V.2

предлагаю заменить вечный бан на 1 месяц
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Ну от і нагадай.
Хоча би про один з описаних тобою випадків.
Щоб не бути...голослівним (хотіла написати щось трохи інше).
Давай.

Ха-ха... Яка коротка память )))) Ніхто нічого не забув)))
   
Re: Свободу Вере V.2


істина напевно відкривається лише правовірним педрюкам
тоді як пояснити що шкіряний смердюк
невідступно повзав слідом за Верою зі своїм "ачьком"?

А це все випадково вирвалось у тебе?

Більше виглядало, що Вера за ним бігала.  :facepalm1:
   
Re: Свободу Вере V.2

Підтримую рішення модератора.   (tu)
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Ха-ха... Яка коротка память )))) Ніхто нічого не забув)))
треба так розуміти, що ти зараз опосередковано визнав притаманну тобі звичку безвідповідального базікання?
Ну то запам"ятай гарно : я не маю звички скаржитися модерам, а надто вимагати/підримувати комусь бан.
Можу хіба що вписатися за розбан.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Дайош можливість РАДІ створювати теми!!!!! (((((((((
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

треба так розуміти, що ти зараз опосередковано визнав притаманну тобі звичку безвідповідального базікання?
Ну то запам"ятай гарно : я не маю звички скаржитися модерам, а надто вимагати/підримувати комусь бан.
Можу хіба що вписатися за розбан.


Сама придумала сама образилась ))))  :facepalm1: О май гот.

Ти чомусь думаєш що мені цікаво тобі щось доводити... Приписуєш мені свої хвантізії )))

Так як крокі приписуєш і Вірі приписуєш цноти які в неї немає від природи)))))
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Дайош можливість РАДІ створювати теми!!!!! (((((((((
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Ти чомусь думаєш що мені цікаво тобі щось доводити...
навіть і гадки такої не мала
давно зрозуміло, що тобі цікаво лише безвідповідально ляпати віртуальним язиком все, що нехай є відвертою брехнею, але зручною для твоєї позиції
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

навіть і гадки такої не мала
давно зрозуміло, що тобі цікаво лише безвідповідально ляпати віртуальним язиком все, що нехай є відвертою брехнею, але зручною для твоєї позиції
:lol:

Упав під стіл. Бу-га-га.  :weep:


Маніпуляшки жіночі пробуєш проти мене використати взяти на слабо)))

Ми живемо в 21 столітті тому мені твоє слабо побоку))))  :lol:
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

То кого ж конкретно - ім"я, сестра, ім"я! (с) - я " інших кого в ніколи, але політично не правильних на мою думку обливала брудом" ?
   
Re: Свободу Вере V.2

пораділи б краще що на фпі сформувалась пара ллюителів аналу
Ото поадвокатствував.. :weep:  :lol:
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

То кого ж конкретно - ім"я, сестра, ім"я! (с) - я " інших кого в ніколи, але політично не правильних на мою думку обливала брудом" ?
Це тіпа прикалуєшся зараз? :facepalm1:

   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Це тіпа прикалуєшся зараз? :facepalm1:
ні, я ставлю абсолютно чітке і зрозуміле запитання, яке прямо витікає з твого неодноразово проголошеного посилу
типу просьба про уточнення
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Бан цілком справедливий, тому що нік Віра:

1) Постійно руйнувала радість дискусії та вільного обміну думками майже у кожній темі, у якій їй не подобалися дописи. Неможливо було спілкуватися, наприклад, у темі про Трампа, де вона буквально зафлудила своїми доповідями останні 50 сторінок якнайменше  :X

2) Займалася булінгом і переслідуванням тих, хто їй не подобався, у тому числі Ольги Тейлор, Асті та мене. Ось тут конкретно закликала до організованого та скоординованого булінгу нормальних людей:


мирослава, а шо? гарна ідея!
пропоную об'єднати наші зусилля для подолання маніакальних переслідувань і перманентних образ жінок з боку "людей" і їхніх недолюдяних подружок на цьому форумі.  :)

3) Щодо так її званої боротьби за права жінок і проти їх образ, мала дуже вибіркове ставлення до образ своїми подружками інших ніків, і за це ніколи не тиснула доповідь. Відмовилася натиснути доповідь ось на оце:

Що може розуміти в цьому питанні тупа калгарійська шльондра?

та (x)уй ти кобилячий, б***ь, а не крокодил. Заїбав. Скільки можна? За тобою ж ніякий мужик не бігає із вачьком, щоб ти зрозумів, наскільки це неприємно.
Кухлику, не звизди.
А хочеш, я покажу тобі кусок пи*ди? (с). :gigi:

Тобто для Віри такі вирази - це зовсім не булінг та гноблення інших жінок. А якщо крокі тролив когось очком, то це вже упоротий мужлан гнобить жінок і кінець світу  :X

4) Ну і не кажучи вже про те, що нічого конструктивного у спілкування Віра не привнесла. Так і запам"ятається тільки своїми доповідями та лівацтвом головного мозку.
   
Re: Свободу Вере V.2

Не існує ніякої спровокованої Вери. Це і було її справжнє обличчя... Вона не перший раз так зривалась...   :facepalm1: Це її справжнє обличчя.

Можливо на місяць не більше варто її блокувати після таких зривів.

Насправді вона ще як злить, але мало лі хто мене злить...

Абсолютно правильно. Її поведінка була систематично неконструктивною і справа зовсім не в "ачку".
   
Re: Свободу Вере V.2

А це все випадково вирвалось у тебе?

Більше виглядало, що Вера за ним бігала.  :facepalm1:

Вона постійно тягалася і вишукувала пости тих, хто їй не подобався, причому навіть не приймаючи участі в дискусії, тиснула доповідь.  Це є деструктивна поведінка маньяка, якщо чесно кажучи.
   
Re: Свободу Вере V.2

Вона постійно тягалася і вишукувала пости тих, хто їй не подобався, причому навіть не приймаючи участі в дискусії, тиснула доповідь.  Це є деструктивна поведінка маньяка, якщо чесно кажучи.
давно здогадувалася що ти просто банально психічнохвора шизофренічка
підтвердилося остаточно

Останнє редагування: 23 серпня 2019 11:05:33 від Myroslava
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Я вибачаюсь.....але.. ....Дайош можливість РАДІ створювати теми!!!!! (((((((((


   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

свободу Вірі
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

ФУПчики, вы если за кого то ходатайствуете, то жмакайте доповидь на свое повидомлення, иначе нас наверное не видят.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Я теж за розбан... Ну погарячкувала жінка... Ну дали б тиждень охолонути... А тут довічно  ;o
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Я теж за розбан... Ну погарячкувала жінка... Ну дали б тиждень охолонути... А тут довічно  ;o

За рецедив, як у тебе місяць... Вона рецедивістка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія