Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Можливе введення акцизу на солодкі напої. (проект від СН)

Шановні ФУПчики. Пропоную обговорити проект депутата від СН пана Михайла Радуцького.
Він пропонує ввести акциз на солодкі напої.

https://кор/business/economics/4432499-v-ukrayne-mozhet-poiavytsia-naloh-na-hazyrovku

https://focus.ua/uk/economics/502079-nalog-na-sahar-raduckiy-prizval-borotsya-s-diabetom-u-ukraincev-fiskalnymi-metodami

"""Народний обранець вважає, що третина українських дітей досить часто вживає солодкі газовані напої. До того ж більшість батьків не заперечують, щоб їхні діти пили таку воду чи солодкі пакетовані соки, що серйозно відбивається на їхньому здоров'ї.

"Не дивно, що цукровий діабет в Україні активно "молодіє". Останніми роками спостерігається дуже значний приріст захворюваності серед дітей шкільного та дошкільного віку", — зазначає депутат.

Боротися з цим "слуга народу" пропонує запровадження нового податку на солодкі напої.

"Згідно з доповіддю ВООЗ, збільшення ціни на солодкі напої навіть на 20% призводить до зниження їх споживання та сприяє переходу споживачів на здоровіші альтернативи", — стверджує парламентарій.

Як свідчить досвід Франції, Великої Британії й інших європейських країн, пише Радуцький, виробники досить швидко адаптуються до нових правил — зменшують вміст цукру в напоях до рівня, що дозволяє уникати сплати акцизу. Подібний податок існує в 65 державах, стверджує "слуга народу" — від Мексики до Південно-Африканської Республіки. До переліку цих країн приєдналася Польща, Казахстан та Ізраїль. Із 2025 року акциз у Казахстані становитиме 45%.

Майданчиком для діалогу й обговорення законодавчих ініціатив має стати комітет Радуцького.

"Пропоную колегам депутатам спільно з економічними експертами, дієтологами, педагогами, представниками батьківських організацій обговорити цю важливу тему", — написав "слуга народу".

Варто зазначити, що минулого місяця Верховна Рада ухвалила гучний закон №5600, який призведе до підвищення багатьох акцизів і податків, а також зростання цін на багато груп товарів. Як було зазначено в пояснювальній записці до ухваленого закону, ресурсні податки та збори не підвищувалися понад 5 років, і парламентарі виправили це. Згідно з новим законом, має бути індексація ставок акцизного податку на алкоголь, тютюн, екологію (паливо), а також зростання рентної плати за користування надрами, водою, лісовими ресурсами. У частині тютюнових виробів доопрацьовано норму про електронні сигарети, з алкоголю – чим міцніший напій, тим вищий акциз, і, за попередніми оцінками, акциз збільшить ціну алкогольних напоїв приблизно на 5%."""

Це турбота про наше з вами здоров'я. Це спроби хоч якось наповнити бюджет?
Що це шановні?




   
у мене братан вже десять років випиває щодня 2-3 л коли. шкірі вже п***а, внутрішнім органам напевно теж
   
кульку,, кола, дай денег
денег дай
   
Треба ще ввести податок на дощ і повітря бо бубочці трохи не вистачає грошей на дороги.
   
Правильно
И на сахар надо
   
Це буде другий безглуздий закон після обов'язковості платних кульочків.
Тупе мавпування недолугих європейців.
   
А навіщо ці напівміри? Зразу акциз на цукор! І боротьба з діабетом, і з самогоноварінням...
   
Треба акциз на їжу українці мають бути підтягнутими і не переїдати
   
Правильно
И на сахар надо
Дубль :super:
   
Насправді акциз на доведено шкідливі продукти це нормально. Але я не вірю що це щось інше ніж спроба зідрати з населення більше грошей.
   
красное мясо вызывает рак
масло это холестерин
яйца кстати тоже
есть где развернуться

   
В окремих країнах розмір податку залежить від вмісту, концентрації цукру. Більше цукру в напої - більше податок. Цікавий ефект. Виробники частково змінили рецептуру.
   
Наступним кроком стане закон, який запустить нову хвилю боротьби з самогоноварінням,  так як вироби домашніх умільців вже доволі значимо конкурують з підакцизними офіційними горілчаними виробами.
Страждає бюджет, а з ним і Велике будівництво крадівництво!!
   
у мене братан вже десять років випиває щодня 2-3 л коли. шкірі вже п***а, внутрішнім органам напевно теж

 ;o
цікаво, що там з печінкою....
мій кум також через день вживає колу скільки я його знаю - але там здоров'я - так собі....
   
Правильно
И на сахар надо

 (tu)
   
оставят только капусту без акцизов :laugh:
   
Для боротьби з діабетом (та супутніми раком та іншим), потрібен податок на вуглеводи. Хліб, борошно, картоплю, крохмаль. Але це буде безглуздо.
   
Для боротьби з діабетом (та супутніми раком та іншим), потрібен податок на вуглеводи. Хліб, борошно, картоплю, крохмаль. Але це буде безглуздо.

На борошне і хліб неможна. А на хімічну гидоту - так.
   
Для боротьби з діабетом (та супутніми раком та іншим), потрібен податок на вуглеводи. Хліб, борошно, картоплю, крохмаль. Але це буде безглуздо.

Ну цукровий діабет 1-го типу від споживання вуглеводів незалежить взагалі ніяк.

2-й тип може бути викликанний надмірною вагою а не вугеводами як такими
   
оставят только капусту без акцизов :laugh:

Хліб та воду залишать без акцизів

Капуста може погіршити кислотно-лужний баланс
   
Сподівається,  що кока кола та пепсі  занесуть по валізі
   
Хліб та воду залишать без акцизів

Капуста може погіршити кислотно-лужний баланс

хлеб углеводы
вредно
   
;o
цікаво, що там з печінкою....
мій кум також через день вживає колу скільки я його знаю - але там здоров'я - так собі....
судячи зі стану його шкіри печінки там вже нема. а пацану 35 тіки
   
Ну цукровий діабет 1-го типу від споживання вуглеводів незалежить взагалі ніяк.

2-й тип може бути викликанний надмірною вагою а не вугеводами як такими
А надмірна вага чим викликана? В дитинстві я думав, що жирами. Але ні.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0
   
 (tu)

(tu)
Сахар давно пора признать наркотиком.
   
Я цукор додаю в салат з свіжої капусти. І оцет.
   
Це буде другий безглуздий закон після обов'язковості платних кульочків.
Тупе мавпування недолугих європейців.

О це поза сумнівом турбота про... Ні не про природу, це реверанс в бік рітейлу.
Бідненькі страждають від збільшення розрахунків карткою, а там комісія... Плак-плак.  :weep:
пакет+ етикетка десь 3-4 грами. Коли ви купуєте моркву - то це копійки, але коли цукерки по 180 грн за кілограм. То це вже копійка. А ще копійка за пакет.
Але мова не про це.
Мене дивує інше.
Влада "слуг" прийшла у владу завдяки використанню медіа. То де заклики до ЗОЖ? Де соціальна реклама?
Отже треба гроші. "Мудре" рішення менше корову годувати і більше доїти - це не нове в керуванні еконгомікою України.
Згадайте акцизи Гройсмана на алкоголь. Що це дало? Це дало те, що тепер горілку можнка купити без акцизок. І паквання "Пшеничної" по 5 літрів в пластикові "міхури".
Звісно виробники солодких напоїв в тінь не підуть. Не варто воно такого.


Останнє редагування: 2 січня 2022 18:42:27 від ATF
   
Ну цукровий діабет 1-го типу від споживання вуглеводів незалежить взагалі ніяк.

2-й тип може бути викликанний надмірною вагою а не вугеводами як такими
:facepalm:
   
За даними статистики, протягом травня-серпня 2019 сумарне споживання безалкогольних напоїв в Україні становило 982 млн. літрів
Отже це тільки літо.


Скільки виграє від цього бюджет?
Мільярд? Два? ТРИ?
   
А втрати від ПДВ? В наслідок зменшення продажів.
   
:facepalm:

Що за дурний смайлик? Це абсолютна правда, лише довбні вважають - цукровий діабет то від цукру
   
у мене братан вже десять років випиває щодня 2-3 л коли. шкірі вже п***а, внутрішнім органам напевно теж
зависит от возраста. Да и начинаться должно с зубов и ногтей
   
Що за дурний смайлик? Це абсолютна правда, лише довбні вважають - цукровий діабет то від цукру
Від цукру в широкому розумінні - вуглеводів. Цукор, крохмаль, фруктоза. Крохмаль - це хліб, борошно, каші, картопля, кукурудза.

Якщо приймуть закон, в якому податок буде залежати від рівня цукру, то зменшиться споживання цукру в напоях, а не самих напоїв. Трохи покращить здоров'я населення.
   
О це поза сумнівом турбота про... Ні не про природу, це реверанс в бік рітейлу.
Бідненькі страждають від збільшення розрахунків карткою, а там комісія... Плак-плак.  :weep:
пакет+ етикетка десь 3-4 грами. Коли ви купуєте моркву - то це копійки, але коли цукерки по 180 грн за кілограм. То це вже копійка. А ще копійка за пакет.
Але мова не про це.
Мене дивує інше.
Влада "слуг" прийшла у владу завдяки використанню медіа. То де заклики до ЗОЖ? Де соціальна реклама?
Отже треба гроші. "Мудре" рішення менше корову годувати і більше доїти - це не нове в керуванні еконгомікою України.
Згадайте акцизи Гройсмана на алкоголь. Що це дало? Це дало те, що тепер горілку можнка купити без акцизок. І паквання "Пшеничної" по 5 літрів в пластикові "міхури".
Звісно виробники солодких напоїв в тінь не підуть. Не варто воно такого.

На алкоголь і сигарети акциз був завжди. Як на шкідливі продукти які викликають залежність та мають негнучкий попит.

Солодкі напої "без цукру" не проблема для великих виробників, вони їх давно випускають, як і невеличке збільшення ціни через акциз.
А от для малих буде мати значення, у них і технологій нема і ціна значно нижча.

В результаті лише споживач заплатить більше, але чи зменшиться споживання цукру з напоями ... сумнівно. 
   
Від цукру в широкому розумінні - вуглеводів. Цукор, крохмаль, фруктоза. Крохмаль - це хліб, борошно, каші, картопля, кукурудза.

Якщо приймуть закон, в якому податок буде залежати від рівня цукру, то зменшиться споживання цукру в напоях, а не самих напоїв. Трохи покращить здоров'я населення.

Так. Планується обкладати податком напої, що містять певну кількість цукру на 100 мл.
   
І не дивно що рейтинг падає після таких безглуздих законів
   
Вся\деятельность колуна и его зелёной дегенеративной плесени направлена исключительно на то что-бы создать дополнительные проблемы народу Украины.  Есть там такой конченный прихильники певної політсили по фамилии Гетьманцев , так он только тем и занят , что выдумывает изощренные  издевательства для воюющего народа. Когда зелёных скотов будут развешивать на гилляках скоро , то Гетьманцев мой.
   
Вся\деятельность колуна и его зелёной дегенеративной плесени направлена исключительно на то что-бы создать дополнительные проблемы народу Украины.  Есть там такой конченный Зе по фамилии Гетьманцев , так он только тем и занят , что выдумывает изощренные  издевательства для воюющего народа. Когда зелёных скотов будут развешивать на гилляках скоро , то Гетьманцев мой.
та, там уже очередь, наверно,  на пожать ему горло  :)
   
Вся\деятельность колуна и его зелёной дегенеративной плесени направлена исключительно на то что-бы создать дополнительные проблемы народу Украины.  Есть там такой конченный Зе по фамилии Гетьманцев , так он только тем и занят , что выдумывает изощренные  издевательства для воюющего народа. Когда зелёных скотов будут развешивать на гилляках скоро , то Гетьманцев мой.

Данило Гетманцев (Даниил Александрович Гетманцев)
   
ЗєкаМанда придумує все нові способи наповнення бюджету.
жерти дуже хочеться, а державне корито не безмежне. :)
Навряд чи акциз зменшить попит на такі напої.)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія