Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя версія чому Ху*ло нападе :-)o

Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

1. рано чи пізно на Роісі будуть вибори. і з вирогідністю зверх 50% до влади прийдуть не люди Ху*ла. і ці люди будуть судити банду Ху*ла і вішати на неї всі проблеми росіян
2. щоб цього не було, треба напасти на сусідів. вести воєний стан. і правити при владі скільки завгодно

П. С. Роіся і Білорусь єдині країни в Європі з диктаторськими режимами. ці рижими не можуть піти мирно. все в історії так було. диктаторські режими закінчуются великою кров'ю і Нюрнебернгом
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

диктаторські режими закінчуются великою кров'ю і Нюрнебернгом

Іноді закінчуються агонією в калюжі з власної сечі і лайна.
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

Іноді закінчуються агонією в калюжі з власної сечі і лайна.
а потім прийшли нові(старі) політики і повішали всі проблеми на старих політиків
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o
Ali

рано чи пізно на Роісі будуть вибори.

 :facepalm1:
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

П. С. Роіся і Білорусь єдині країни в Європі з диктаторськими режимами. ці рижими не можуть піти мирно. все в історії так було. диктаторські режими закінчуются великою кров'ю і Нюрнебернгом. (С)
   А у нас Нюрнберг 2 був?  ;)
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

Скільки завгодно не вийде. З біологією поки що важко змагатися. Ваньок банально не вистачить. В сім*ях по 1-2 дитині. Кому сподобається втратити єдину кровиночку. Про рівень життя красномовно говорять подібні фотки.








   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

Крім потреби у закріпленні відчуття величі у пересічного коцапа, Хуйлові потрібен коридор до Придністров"я і вода до окупованого Криму.
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

щоб цього не було, треба напасти на сусідів. вести воєний стан. і правити при владі скільки завгодно
А якщо гроби підуть тисячами, то можуть і на вилах винести.
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

Крім потреби у закріпленні відчуття величі у пересічного коцапа, Хуйлові потрібен коридор до Придністров"я і вода до окупованого Криму.
це маячня повна

не потрібні їм ніякі коридори
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

А якщо гроби підуть тисячами, то можуть і на вилах винести.
Сталіна винесли?
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

Скільки завгодно не вийде. З біологією поки що важко змагатися. Ваньок банально не вистачить. В сім*ях по 1-2 дитині. Кому сподобається втратити єдину кровиночку. Про рівень життя красномовно говорять подібні фотки.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Все масло по 180 г. Я, наприклад, не купляю марки, які не пакують масло в 200 г пачки.
І олію не 1-літрову.
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

Все масло по 180 г. Я, наприклад, не купляю марки, які не пакують масло в 200 г пачки.
І олію не 1-літрову.
А ещё осталась олия в литровых бутылках?
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

Скільки завгодно не вийде. З біологією поки що важко змагатися. Ваньок банально не вистачить. В сім*ях по 1-2 дитині. Кому сподобається втратити єдину кровиночку. Про рівень життя красномовно говорять подібні фотки.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

 :laugh:

Це де такий треш?  :laugh:
   
Re: Моя версія чому Ху*ло нападе  :-)o

. і з вирогідністю зверх 50% до влади прийдуть не люди Ху*ла

ні, там завжди будуть люди хуйла
хибне уявлення думати що когось в рашці не влаштовує хуйло, для них він реально цар і вони нікого іншого не бачать на троні, наступник буде подібним до хуйла. Тому твою версію я викидаю в смітник.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія