Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

податки платять лохи :weep:

податки платять лохи  :weep:

лауреат Пулітцерівської премії Джессі Айзінгер аналізує дані податкового управління США - Служби внутрішніх доходів (Internal Revenue Service, IRS), намагаючись з'ясувати, як так виходить, що найменше податків в країні платять ті, хто займає топові місця в списку мільярдерів Forbes.


За 2007 рік Джеф Безос, який вже був мільярдером (статки 8.4 млрд дол. США - прим. моя), а тепер є найбагатшою людиною світу, не заплатив жодного цента федерального податку на прибуток. Те саме повторилося в 2011 році. В 2018 Ілон Маск, друга найбагатша людина світу, теж не сплачував цей податок. Майклу Блумбергу теж вдається робити це останніми роками. Мільярдер Карл Айкан вже зробив це двічі. Джордж Сорос не платив податок три роки поспіль.
Ми отримали дані податкової служби з деклараціями тисяч найбагатших людей США за останні 15 років. Це безпрецедентний погляд на фінансове життя американських титанів, як-от Воррен Баффет, Білл Гейтс, Руперт Мердок чи Марк Цукерберг, яке включає не лише доходи і податки, а й інвестиції, гру на біржі, виграші в казино і навіть результати податкових перевірок.
Ці дані не лишають і каменя від основоположного міфу американської податкової системи: кожен платить справедливу частку, а найбагатші - найбільшу. Більшість американців живе від зарплатні до зарплатні, сплачуючи федеральному уряду відсоток доходів, який зростає, якщо заробляти більше. Останніми роками пересічна американська сім'я заробляла близько 70 тисяч доларів на рік і платила з них 14% фередальних податків. Найвища ставка, 37%, встановлена цього року для доходів понад 628300 доларів.
Американські мільярдери використовують стратегії уникнення оподаткування, які недоступні для простих людей. Їхні статки - в активах, а зростання їх вартості не визначається законодавством США, як оподатковуваний прибуток, поки власник не продасть актив.
Ми порівняли, скільки податків сплатили 25 найбагатших американців з тим, як зростали їхні статки. Результати нас приголомшили. За даними Forbes сукупні активи цих 25 людей зросли на 401 мільярд доларів за період з 2014 по 2018 роки. За ці п'ять років вони сплатили 13.6 мільярда федерального податку, що становить лише 3.4% від суми зростання.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Зовсім інша картина у пересічних американців середнього класу, наприклад у найманого сорокарічного працівника. З 2014 по 2018 рік їхні доходи зросли приблизно на 65 тисяч доларів США після сплати податку, в основному через зростання вартості нерухомості. Оскільки здебільшого ці люди живуть за рахунок зарплатні, то вони заплатили за цей самий період приблизно таку ж саму суму податків, 62 тисячі доларів.
Жоден з цих 25 людей не зрівнявся з Ворреном Бафетом - що досить дивно, якщо врахувати його активну позицію прибічника збільшення податків для багатих. За даними Forbes його статки зросли на 24.3 мільярда доларів США за 2014-2018 роки, і він сплатив за цей період 23.7 мільйона доларів податків. Таким чином його податкова ставка 0.1%, або меше 10 центів на кожні 100 доларів, які додались до його багатства.
Згадайте 2007 рік, коли Безос сплатив нуль податку. Акції Amazon того року зросли більш ніж удвічі. Статки Безоса зросли на 3.8 млрд. Того року Безос подав декларацію, в якій повідомив про жалюгідні 46 мільйонів доларів прибутку, в основному відсотками і дивідендами. Він компенсував кожен цент задекларованими витратами на інвестиції та відрахуваннями, як-от відсотки по кредитам та незрозумілі "інші витрати".
В 2011 році, коли його статки зросли до 18 мільярдів доларів, Безос задекларував збитки - його витрати на інвестиції того року перевищили отримані доходи. В результаті він навіть отримав 4000 доларів податкового кредиту за навчання своїх дітей. Ще більш вражаючим виглядає період з 2006 по 2018 роки. За даними Forbes статки Безоса зросли за цей період на 127 мільярдів доларів, прибуток склав 6.5 мільярда. Він сплатив 1.4 мільярда доларів федеральних податків, але це 1.1% від збільшення його статків.
Фінансова нерівність стала однією з головних проблем нашого часу. В Конгресі розглядають питання збільшення податків для людей з високими доходами, але дебати точаться довкола питанння - платитимуть вони 37% чи 39.6%. Наші дані показують, що хоч деякі багатії, як-от менеджери хедж-фондів, сплатять більше податків за новою системою, запропонованою адміністрацією Байдена, абсолютна більшість з вибраних нами 25 людей нічого навіть не помітить.
Від прес-секретаря Сороса ми отримали пояснення, що Джордж Сорос втрачав гроші на своїх інвестиціях протягом вказаного періоду, тож не повинен сплачувати федеральний податок, але пан Сорос давно підтримує підвищення оподаткування багатих американців. Представники Безоса відмовились нам відповісти. Маск відповів нам самим лише знаком питання, а на лист з уточненнями не відповів взагалі.
Податки - це свого роду колективна жертва. Ніхто не любить віддавати зароблені гроші уряду, але вся державна система працює лише доти, доки всі її вважають справедливою. Наш аналіз показує, наскільки система стала несправедливою. На кінець року ці 25 людей мали сукупні статки в 1.1 трильйон доларів. Для порівняння, стільки має 14.3 мільйона пересічних американських найманих працівників. Федеральний податок, сплачений 25-ма найбагатшими громадянами - 1.9 млрд дол. США.
Згадані вище 14.3 мільярди працівників сплатили 143 мільярди доларів США.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Ідея податку на прибуток, а тим паче на статки, не згадується в ключових документах країни. Де-факто перша стаття Конституції США категорично забороняє прямі податки з громадян в більшості обставин. Десятиліттями уряд США фінансується здебільшого за рахунок "непрямих" податків - тарифів і товарних зборів.
В часи Громадянської війни Конгрес запровадив податок на дохід в 1861 році, його скасували незабаром після закінчення війни через тиск багатіїв (хвилювання яких посилювало те, що закон вимагав публічного декларування: річний дохід тодішніх багатіїв - 1.3 млн. дол. США у Вільяма Астора, 576 тисяч у Корнеліуса Вандербільта).
Наприкінці 19 і початку 20 століття нерівність зросла, а політичний клімат змінився. Федеральний уряд розширювався, створюючи нові агенції. Це потребувало додаткового фінансування, але воно лягало більше на плечі пересічних громадян, а не багатіїв. Верховний суд відхилив пропозицію закону про податок на доходи в 1894 році, тому Конгрес вирішив внести зміни до Конституції. 16-та поправка була ратифікована в 1913 році і надала уряду повноваження встановлювати і збирати податки.
В перші роки податок на доходи фізичних осіб працював, як і передбачалося, здебільшого обтяжуючи багатих. В 1918 році лише 15% американських сімей заробляли достатньо, щоб його платити. 1% найбагатших тоді платив 80% зібраної суми.
Лишалося під питанням, що ж вважати доходом? В 1916 році Міртл Макомбер отримала дивіденди від Standard Oil of California і мала сплатити податок за новим законом. Проте вона не отримала дивіденди грошима, вона отримала додаткову акцію на кожні дві акції, якими вже володіла. Вона сплатила податок, а потім подала до суду на відшкодування - вона розбагатіла, але ж грошей не отримала, тому, пояснювала вона суду, доходу вона не мала.
Лише через чотири роки розгляду Верховний суд з нею погодився. В справі "Айснер проти Макомбер" він постановив, що податок сплачується лише з отриманого доходу - якщо він був в акціях, облігаціях чи інших активах, то людина спершу має продати такий актив, а вже тоді платити податки. Ця концепція стала ключовою для податкової системи США. Заробітна платня оподатковується. Грошові дивіденди оподатковуються. Дохід від продажу активів оподатковується. Але якщо платник нічого не продавав - то й доходу нема, а відповідно і податку теж.
Кордел Халл, відомий як "батько податку на доходи", оскаржив це рішення. Він передбачив, що таким чином ухилення від податків стане буденним явищем. Це судове рішення, попереджав Халл, дозволить багатіям створювати компанії, брати під заставу акцій борги і ними оплачувати своє чудове життя. Будь-хто, казав він, зможе "жити на вартість" своєї компанії, по факту не продаючи нічого і відповідно не платячи ані цента.
Прогноз Халла збувся через десятиліття, після епохальних економічних, правових і культурних змін в 1970х роках. Антимонопольні органи все частіше погоджувались на злиття і припинили спроби розділити велетенські корпорації. З іншого боку компанії почали вкладати виключно в свої акції, мінімізуючи іншу діяльність. Це народило за останні 40 років справжніх корпоративних монстрів - починаючи з Microsoft і Oracle у 1980-1990-х роках і закінчуючи Amazon, Google, Facebook і Apple нині - які відзначаються розміром активів, високою прибутковістю і велетенською ціною акцій. Економіка "переможець отримує все" створила статки, які перевершують за відносними показниками статки Рокфеллера, Моргана і Карнегі.

   
Re: податки платять лохи  :weep:

Не ной, ты ж ФОП.
Тебе 5% жалко?
   
Re: податки платять лохи  :weep:


Багатії використовують ряд методів, які недоступні людям з меншими доходами, аби обійти податкову систему. Більшість американців змушені працювати, аби вижити. Федеральний уряд вважає кожен їхній долар доходом і відразу ж його оподатковує. Безосу не треба заробляти - його ставка давно встановлена на рівні середньої по країні, близько 80 тисяч доларів. Багатії вже багато років конкурують між собою за якомога меншу зарплатню - Стів Джобс отримував 1 долар. Те саме у Цукерберга, Еллісона і Пейджа. Але це не жест скромності - просто зарплатня оподатковується за дуже високою ставкою. За даними податкової 25 найбагатших американців заявили про 158 мільйонів сукупної зарплатні, це лише 1.1% від показаного в їхніх деклараціях доходу, все решта - дивіденди чи продаж акцій, облігацій та інвестування, що оподатковується за значно нижчими ставками, аніж зарплатня.
Як і попереджав конгресмен Халл, багатії міцно тримаються за акції своїх компаній. Титани 21-го століття сидять на горах "нереалізованих доходів", загальний розмір яких коливається згідно курсу акцій. За оцінкою економістів Каліфорнійського університету з 4.25 трильйона доларів, які належать американським мільярдерам, 2.7 трильйона - "нереалізовані".
Баффет тримає свої акції у власному конгломераті Berkshire Hathaway, який володіє Geico, Duracell і значними частками в American Express і Coca-Cola. Це дозволяє Баффету уникати трансформації своїх статків в доходи - з 2015 по 2018 він декларував річний дохід в розмірі 11.6-25 мільйонів доларів. Це нібито чимало, але у шостого найбагатшого чоловіка світу - 110 мільярдів доларів статків. І при цьому 14 тисяч американців задекларували в 2015 році доходи більші, ніж у Баффета.
Існує й інша стратегія. Berkshire не видає дивіденди, які зазвичай компанії сплачують акціонерам. Якби Berkshire сплатила дивіденди - Баффет отримав би більше мільярда доларів доходу і сплатив би сотні мільйонів доларів податків. Але Баффет завжди стверджує, що "гроші повинні працювати", тож замість цього він отримує ще більше акцій.
Багато компаній з Кремнієвої долини скопіювали модель Баффета. Microsoft і Oracle у 1980-1990 чи Google, Facebook, Amazon і Tesla зараз не платять акціонерам дивіденди в обмін на зростання ціни акцій. Баффет пообіцяв віддати 99.5% своїх статків на благодійність, він написав: "Я вважаю, що гроші принесуть більше користі суспільству, якщо сплатити їх на благодійність, аніж віддати їх для незначного зменшення державного боргу США, який постійно зростає".
То як мільярдерам вдається отримувати 1 доллар на рік і при цьому жити за допомогою акцій? Відповідь - позички. Якщо звичайні люди беруть кредит з необхідності, наприклад купуючи автомобіль чи житло, мільярдери отримують так мільярди, не декларуючи ані цента доходу, а відповідно і не сплачуючи податку.
Якщо ви володієте компанією і отримуєте величезну зарплатню - ви будете сплачувати 37% податку. Продайте акції - ви заплатите 20% податку і втратите частину контролю над своєю компанією. Але візьміть позику в банку - і будете платити один процент по кредиту без жодних податків. Зазвичай банки вимагають заставу під кредит, але у мільярдерів з цим все гаразд.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Абсолютна більшість позик багатіїв не відображається в податкових документах, оскільки податкове управління взагалі не вважає це доходом. Але інколи вони спливають в документації щодо цінних паперів. Наприклад Oracle в 2014 році повідомила, що її генеральний директор і власник Еллісон має забезпечену акціями кредитну лінію в банку розміром майже в 10 мільярдів доларів США. Минулого року Tesla повідомила, що Ілон Маск заклав 92 мільйони своїх акцій сумарною вартістю на 57.7 мільярда доларів США в якості застави для особистої кредитної лінії.
За одним винятком, коли він скористався опціоном на мільярд доларів, податкові рахунки Маска жодного разу не відобразили кошти, які він насправді має в своєму розпорядженні. В 2015 році він сплатив 68 тисяч доларів федерального податку, в 2017 - 65 тисяч, в 2018 - жодного цента. Його ставка за 2014-2018 роки становила 3,27%.
Інвесор Карл Айкан, який посідає 40-ве місце в рейтингу Forbes, не платив жодного цента податку, хоч і повідомив про 544 мільйони доларів скоригованого сукупного доходу. За даними податкової на Айконі був кредит в 1.2 мільярда доларів в Bank of America - технічно це була іпотека, оскільки частково кредит був забезпечений пентгаусом на Мангеттені та іншою нерухомістю. Позики дуже сильно допомагають Айкону - він отримує величезні готівкові суми, щоб підвищити прибутковість своїх інвестицій, а потім - віднести проценти за позиками на податковий кредит. Айкон називає себе "великим позичальником". Чи позичає він для зменшення податків - на це Айкон сказав: "Ні-ні, я позичаю щоб витрачати". Він сказав, що його дохід - оманлива цифра, адже відсотки за його позиками сукупно перевищили цей дохід. Питання про податки Айкона бентежить: "Суть в тому, що багата людина, бідна людина чи компанія Apple - ніхто не платить податків, якщо не має доходів. Ви вважаєте, що багаті повинні платити не зважаючи ні на що? Не думаю, що це доречно".
Скептики можуть зауважити, що наш аналіз неправильний. Що власники компаній сплачують корпоративні податки. Що мільярдери не можуть повністю уникати доходів, а отже - і податків. Що після смерті все їхнє майно оподатковується по максимальній ставців, як таке, що перевищує обмеження в 11.7 мільйона доларів.
Але ці зауваження не змінюють картини в цілому. Сума зібраних корпоративних податків різко впала за останні десятиліття (із 6% ВВП в 1952 році до 1% в 2019 - прим. моя), які назвали "золотою ерою ухилення від корпоративного податку". Спрямовуючи всі прибутки за кордон, такі компанії як Google , Facebook, Microsoft чи Apple сплачують жалюгідні крихти корпоративного податку, або й зовсім його не платять.
Правда і те, що деякі мільярдери не уникають отримання доходів - за 2018 рік дев'ять з 25 найбагатших американців задекларували доходи понад 500 мільйонів доларів, а троє - навіть понад один мільярд. Втім, у таких випадках мільярдери мають розмаїття інших варіантів, як уникнути оподаткування - наприклад за допомогою отримання позик, сплати благодійних пожертв чи декларування збитків. У деяких мільярдерів у власності є такі спортивні клуби, списання податків на які призводить до того, що власник клубу платить менше податків, аніж деякі з його гравців.
Майкл Блумберг, 13-й найбагатший американець, часто декларує високі доходи, оскільки отримує прибутки від власної компанії. В 2018 році він задекларував дохід в 1.9 мільярда доларів. Що ж до податків - то Блумберг задекларував податкові списання, благодійні пожертви і проценти за отримані за кордоном позики на суму в 968.3 мільйона доларів. В результаті він сплатив з майже 2 мільярдів доларів доходу лише 3.7% - 70.7 мільйона доларів податку. Всього за 2014-2018  податкова ставка Блумберга становила 1.3%. Його прес-секретар наголосив, що Блумберг послідовно виступає за підвищення ставок податків для багатих, а також до 75% свого доходу спрямовує на благодійність. В свою чергу щодо нашого розслідування в заяві було обіцяно притягнути до відповідальності тих, хто розголосив податкові дані.


   
Re: податки платять лохи  :weep:

Зрештою, після десятиліть накопичення статків вони мають послужити підтримкою державі, коли влада оподаткує їх перед тим, як передати спадкоємцям. Але насправді це більше схоже на останній етап ухиляння від сплати податків. Професор податкового права Університету Південної Каліфорнії Едвард Маккафері назвав це "Купи, позич, помри". Уявлення про смерть, як про податкову пільгу, здається парадоксальним. Зазвичай при продажу активу навіть за хвилину до смерті, його власник все одно повинен сплатити 20% податку. Але після його смерті все змінюється. Будь-який приріст капіталу до цього моменту не підлягає оподаткуванню, що дозволяє багатіям та їхнім спадкоємцям уникати сплати мільярдних податків.
Багатим клієнтам також пропонуються цілі вервечки непрозорих трастів зі складною структурою, які дозволяють найбагатшим передавати в спадок свої статки не сплачуючи податки. В податкових даних, які ми отримали, таких трастів сотні. В результаті мільярдні статки передаються з покоління в покоління в незмінному вигляді. З 25 найбагатших американців чверть - спадкоємці: троє Волтонів - нащадки власників імперії Walmart, двоє Марсів - нащадки власників імперії "Mars, Inc" і син Есте Лаудер.


За останні роки сотні тисяч американців померли від коронавірусу, а мільйони - лишились без роботи. Але один з  найгірших періодів американської історії на диво виявився найбільш прибутковим для мільярдерів. За даними Forbes вони додали до своїх статків 1.2 трильйона доларів. Американська історія багата на такі повороти - починаючи з Бостонського чаювання до менш відомих випадків опору спробам змусити багатих платити більше.
Один з таких випадків стався півстоліття тому. Міністр фінансів Ліндона Джонсона Джозеф Барр шокував націю, коли повідомив, що 155 американців, котрі заробили понад 200 тисяч доларів (дорівнює 1.6 млн на сьогодні) не сплатили жодного цента податків. Серед них, зазначив він в доповіді Сенату, 21 мільйонер. Того року Конгрес завалили обуреними листами на тему податків більше, ніж на тему війни у В'єтнамі. Конгрес провів деякі реформи, але вони загубились на тлі довгострокової тенденції, яка прискорилась з обранням Рейгана в 1980 році. Був один виняток: Баффет закликав підвищити податки для багатих, назвавши це необхідністю принести спільну жертву. Він публічно розкрив свої податкові декларації і розмір сплачених податків - 6.9 мільйона доларів, що становило 0,2% від тогорічного зростання його статків.
В 2011 Обама пропонував так званий "закон Баффета" для підвищення оподаткування людей, які декларують більше мільйона доходу на рік. Закон не підтримали. Втім, навіть якби й підтримали - це б не надто суттєво вплинуло на податки, сплачені Баффетом. Коли ви уникаєте доходів - ви уникаєте і податків.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Тепер, вкотре перед лицем зростаючої нерівності, адміністрація Байдена запропонувала ряд змін. Серед них - підвищення оподаткування доходів, вищих за 400 тисяч доларів США на рік і збільшення ставки податку на дохід з 37% до 39,6%. Також планується підвищити корпоративний податок і збільшити бюджет податкової. Деякі демократи пішли далі й пропонують взагалі переглянути податкову структуру. Сенатор від Орегону Рон Вайден, голова фінансового комітету Сенату, запропонував оподатковувати нереалізований приріст вартості капіталу, а сенатори Воррен і Сандерс запропонували запровадити податок на багатство. Нові закони в разі прийняття ймовірно народять нові, більш вишукані методи їх обходу. Швейцарія та Іспанія мають дуже низький податок на багатство, Франція взагалі від нього відмовилася, назвавши його непрацюючим.
Невідомо,  що робити з податковою системою США, але дані податкової показують, що ані політичні лідери країни, ані громадськість не мають жодного уявлення про справжній розмір уникнення оподаткування найбагатшими американцями. А Баффет та мільярдери знають всі ці секрети давно. Як сказав десять років тому Баффет: "Останні двадцять років точилась класова війна і мій клас переміг".

https://www.propublica.org/article/the-secret-irs-files-trove-of-never-before-seen-records-reveal-how-the-wealthiest-avoid-income-tax?fbclid=IwAR2rjKf_ryfv9urORD-ga9WFb-NN5i812hWHuXNozquLqLcsWfy1dy5j168
   
Re: податки платять лохи  :weep:

   
Re: податки платять лохи  :weep:

   
Re: податки платять лохи  :weep:

Їхні статки - в активах, а зростання їх вартості не визначається законодавством США, як оподатковуваний прибуток, поки власник не продасть актив.
І шо не так?
Чи пропозиції платити податок,  коли росте вартість хати,  в якій живеш?
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Маск красавчик,  платит почти на уровне наших фопов
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Треба наших мільйонерів перевірити. Впевнений, що наприклад Косюк та Тігіпко платять податків менше ніш красвчік Маск.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

вопрос не в багатиях а в законах. манюпасу лень оптимизировать  налоги или манюпас достаточно туп чтобы это делать.
а миллиардеры просто пользуются законодательством чтобы платить меньше.

с другой стороны свое богатство они построили в этих законах и если законы поменять  - их - миллиардеров- не будет
   
Re: податки платять лохи  :weep:

І шо не так?
Чи пропозиції платити податок,  коли росте вартість хати,  в якій живеш?

unrealized gain - всех владельцев 401 фонда тоже вьебать?
   
Re: податки платять лохи  :weep:

 Що ви несете?!!! Дуркуватий Марсксизм. Маркс був дурень і скрізь такі. ВИ ВСЕ НАПЛУТАЛИ!

 Ну візьмемо, наприклад, Маска. Капіталізація: 13,9 млд.доллярів. Загальний дохід: 1,52 млд. Увага! ЦЕ Ж НЕ ЙОГО ГРОШІ! А Амазон Безоса? З його капіталізацієй 99 млд.долярів- це НЕ ЙОГО ГРОШІ. А чиї? Акционерів. А хто акціонери? Прості люди та інвестиційні фонди,наприкла Пенсійний фонд пожежників, чи поліцейських, чи якісь там інший фонд де невеличкі гроші простих людей,американців то що.

За що оббирати їх?  Гаразд, Маск чи там Безос не бідні,але їх дохід такий собі. Ну гарний дом,може не один,а навіть три. Ну пара-трійка машин...може. Одяг? Та вони зараз одягаються в голіму Зару чи джинси. Є декілька костюмів, чисто для роботи. Їдять,падли,якісь шпинат, деякі навіть м'яса не торкаються,деякі не п'ють... Відпочивають не дуже часто,бо відпочинок- це втрата грошей. Щось пропустиш і все. Коли тобі та твоїм акціонерам день твого відпочинку обходиться в мільони, то жаба будь кого задушить.

Тобто питання: А СКІЛЬКИ ВОНИ СПОЖИВАЮТЬ? Якщо податки брати з СПОЖИВАННЯ, то так і виходить.

Оце дуркуватий Маркс усі ці божевільні коммі Сандерси ніколи не могли зрозуміти. Не розумієте і ви.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

візьмемо, наприклад, Маска. Капіталізація: 13,9 млд.доллярів. Загальний дохід: 1,52 млд. Увага! ЦЕ Ж НЕ ЙОГО ГРОШІ! А Амазон Безоса? З його капіталізацієй 99 млд.долярів- це НЕ ЙОГО ГРОШІ. А чиї? Акционерів.

Твої гроші теж всі в капіталізації? А сам в одних джинсах ходиш п'ятий рік?
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Текст по дебільному написан.  Для ЗЕфанів.  Нехай подивляться скільки заплатили податків корпорації якими вони володіють
   
Re: податки платять лохи  :weep:
den

Хіба від зміни вартості акцій треба платити податки ?
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Твої гроші теж всі в капіталізації? А сам в одних джинсах ходиш п'ятий рік?
=======================================
 Ти що мене ще,мілкого підприємця намилилось розкуркулювати? Прав Турч: ПОРОТЬ СКОТ! :D

Я ж кажу: МАРКС БУВ аферюгою та придурком ,ваш коммуняка Сандерс і ви холопи. B-)
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Ти що мене ще,мілкого підприємця намилилось розкуркулювати?

Боже спаси!  :facepalm1:

Намагаюсь стимулювати тебе чесно платити податки :)
   
Re: податки платять лохи  :weep:
krd

Капитализм, как мы его знаем, отжил свой век. Пришло время богатым поделиться, платить больше налогов, а бизнесу - поставить во главу угла общественное благо, а не максимальную прибыль. Иначе грядет революция.

Это не лозунги из листовки воинствующих марксистов. Это - цитаты из недавних выступлений миллиардеров, банкиров и экономистов. Фараоны и жрецы капитализма вдруг в один голос заговорили о его реформе. И они не стесняются в выражениях.

"Когда массы считают, что элитам достается слишком много, происходит одно из двух: законодательное перераспределение богатства или революционное распределение бедности", - сказал ветеран Уолл-стрит Алан Шварц, глава инвестбанка Guggenheim Partners.

"Я уверен, что капитализм - фундаментально прочная система, просто сейчас она не приносит пользы большинству людей и потому должна быть реформирована", - написал Рэй Далио, американский инвестор-миллиардер с состоянием в 17 млрд долларов.
(с)
есть такие мнения...
   
Re: податки платять мпоживальщики
AI

Хто витрачає зароблене - платить податки.
Хто вкладає зароблене в економіку - теж заплатить, але пізніше, коли вийматиме вкладене.

Що не так? Ілон Маск на себе майже нічого не витрачає, хто заважає пересічним робити те ж, а не профукувати все зароблене?
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Капитализм, как мы его знаем, отжил свой век. Пришло время богатым поделиться, платить больше налогов, а бизнесу - поставить во главу угла общественное благо, а не максимальную прибыль. Иначе грядет революция.

Это не лозунги из листовки воинствующих марксистов. Это - цитаты из недавних выступлений миллиардеров, банкиров и экономистов. Фараоны и жрецы капитализма вдруг в один голос заговорили о его реформе. И они не стесняются в выражениях.

"Когда массы считают, что элитам достается слишком много, происходит одно из двух: законодательное перераспределение богатства или революционное распределение бедности", - сказал ветеран Уолл-стрит Алан Шварц, глава инвестбанка Guggenheim Partners.

"Я уверен, что капитализм - фундаментально прочная система, просто сейчас она не приносит пользы большинству людей и потому должна быть реформирована", - написал Рэй Далио, американский инвестор-миллиардер с состоянием в 17 млрд долларов.
(с)
есть такие мнения...

ну это мнение чуваков которые уже нажрались и успокоились.они естественно заинтересованы в сбережении своих средств путен повышения налогооблажения не своих капиталов, с которых уже все выплачено а имеено новых людей которые рвутся к богатству.

в данной ситуации я лично вижу выход не повышение налогов на доходы а например дробление существующих больших бизнесов монополий.

вот посмотрик как тогда эти шварцы и прочие рабиновичи запоют.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

а например дробление существующих больших бизнесов монополий.



о, це те про що в іншій гілці говорили

все менше дрібних власників і все більше гігантів
   
Re: податки платять лохи  :weep:

например дробление существующих больших бизнесов монополий.

ну як ти роздрібниш наприклад мікрософт коли навпаки добре що він один-єдиний
   
Re: податки платять лохи  :weep:

ну як ти роздрібниш наприклад мікрософт коли навпаки добре що він один-єдиний
дуже просто. хмара - один бізнес. софт - інший. наприклад вінда окремий бізнес. офіс незалежний бізнес. консплтінг незалежний бізнес.

гугл та амазон то ще легше.
   
Re: податки платять лохи  :weep:
PAL

Цуко  :facepalm1:
ТС - махровий комуняка
А як відомо, комуняку - на гілляку!

Сподіваюся, усі зрозуміли маніпуляцію?
"статками мільярдерів" та "надприбутками" називають зовсім не отримані гроші - а "збільшення статків", тобто збільшення вартості компаній, які асоціюються з цими людьми!
Тобто комуняки хочуть оподатковувать це зростання вартості акцій!
Їпануцця!
Зразу згадується анекдот про тьотю Сару, яка старший економіст

А закидання Безосу, що він не сплатив податки, бо інвестиції перевищили отриманий прибуток?  :facepalm: А з чого мали брать податки? Зі збитків???

Знову повертаймося до акцій. Дурні комуняки ніяк не второпають, що ціна акцій річ віртуальна. Це не є гроші до того моменту, доки ті акції не реалізують та не обміняють на гроші!
З чого платить податки? Кажете, в Маска акції скаконули? А ви спрробуйте отримати за них живі гроші! Обміняти ті акції на доляри! Й побачити, як "раптом" ті акції не коштують майже нічого!

Ліваки не хочуть працювать, ліваки хочуть "віднять та поділить"

тьху!
   
Re: податки платять лохи  :weep:
PAL

Хіба від зміни вартості акцій треба платити податки ?

взагалі-то ні. Бо це безглуздя.
Але ліваки хочуть грошей, й побільше
А в кого віднять - не принципово

   
Re: податки платять лохи  :weep:

Капитализм, как мы его знаем, отжил свой век. Пришло время богатым поделиться, платить больше налогов, а бизнесу - поставить во главу угла общественное благо, а не максимальную прибыль. Иначе грядет революция.

Это не лозунги из листовки воинствующих марксистов. Это - цитаты из недавних выступлений миллиардеров, банкиров и экономистов. Фараоны и жрецы капитализма вдруг в один голос заговорили о его реформе. И они не стесняются в выражениях.

"Когда массы считают, что элитам достается слишком много, происходит одно из двух: законодательное перераспределение богатства или революционное распределение бедности", - сказал ветеран Уолл-стрит Алан Шварц, глава инвестбанка Guggenheim Partners.

"Я уверен, что капитализм - фундаментально прочная система, просто сейчас она не приносит пользы большинству людей и потому должна быть реформирована", - написал Рэй Далио, американский инвестор-миллиардер с состоянием в 17 млрд долларов.
(с)
есть такие мнения...
========================================
 Це він шуткує,або з жиру біситься. Доречі мільядери можуть бути дуже талановитими у бізнесі,як Генрі Форд, але не мати жодної клепки в розумінні соціального розвитку.як той же ФОРД. Біл Гейтс та буцім-то і Джобс не мали вищої освіти, просто мали таланти. Так буває.

 Капіталізм- це нічого складного, він не може ні віджити своє, не може не приносити користі: ЦЕ ПРОСТО ОБМІН. (Пробачте що болдом,але не знаю,як довести цю просту істину). Ти обмінюєш свій труд на інший, ну,використовуючі гроші, щоб не шукати хто обміняє твої вірші на табуретку. Це просто обмін того що ти можеш робити: автомобілі,чи вірші,чи викладання,чи програми, чи хліб, на щось таке,що треба тобі: наприклад на рушники,чи на їжу в ресторані. А як же без обміну? Без обміну людство загнеться. Цього просто не усвідомлюють ліваки. АЛЕ!!! Обмін не завжди буває рівним. І ніяк його рівним не зробити,бо буде деградація. Або щось на кшталт концтабору,де тебе будуть примушувати силою.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Капіталізм- це нічого складного, він не може ні віджити своє, не може не приносити користі: ЦЕ ПРОСТО ОБМІН.

   :facepalm:
 Спочатку вкрав, потім обміняв. :weep:
   
Re: податки платять лохи  :weep:

unrealized gain - всех владельцев 401 фонда тоже вьебать?

 :facepalm1:

Це всі трапанзі ідіоти?

З 401(к) ти платиш податок коли отримуєш з нього гроші.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Так це я більше Маска  податків плачу? :umnik2:
Сфуялє...
   
Re: податки платять мпоживальщики

Хто витрачає зароблене - платить податки.
Хто вкладає зароблене в економіку - теж заплатить, але пізніше, коли вийматиме вкладене.

Що не так? Ілон Маск на себе майже нічого не витрачає, хто заважає пересічним робити те ж, а не профукувати все зароблене?

Що значить не витрачає на себе нічого? А живе він святим духом?

Манюпас отримаує зарплату з неї платить за їжу, за машину, за житло, за одяг, за навчання дітей і т.д. і т.п.
Виходить Маск і Безос не їдять, не користуються транспортом, електрикою, ходять голі і босі? Чи звідки вони все то беруть?  :shuffle:
   
Re: податки платять лохи  :weep:

У мене є акції на суму ХХХХ грошей, які я купив за ХХХ грошей. Але поки я їх не продав і не отримав різницю ХХХХ-ХХХ я ніякі податки не плачу, хоча теоретично мої статки зросли на Х.
Єдиний податок, який я заплачу - з дивідендів.
А ось якщо я продам акції дорожче, ніж купив, тоді доведеться платити capital gains.
А якщо я акції не продавав і дивідендів не отримував, то заплачу 0, хоча в мене може бути ліквідних акцій на стопіццот мільйонів. 
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Багаті не платять податки, податки платять лохи - середній клас, але як тільки заходить мова про підвищення податків для багатих більше всього починають виступати саме ті лохи, що платять податки.
А коли Трамп "знизив" податки, то виявилось що податки знизили для корпорацій та багатих, а для середнього класу, тих самих "лохів, що платять податки" навпаки підняли, а "лохи" хвалять Трампа.  :suicide2:
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Тема - боян.
Стаття основана на маніпуляції, що вкладений капітал, який отримує ревальвацію на біржі - це заробляння грошей.

В принципі, якщо кортить, то можна щось організувати. Наприклад, якщо акції ростуть у ціні, то держава заздалегідь бере з тебе податок у борг, а якщо падає, то борг повертає, у момент продажу акцій або доплачує власник акцій, або доплачує держава.

Можна ще встановити ступінчату систему оподаткування для об'ємів цінних паперів, якими володіє той, чи інший вкладник.
   
Re: податки платять мпоживальщики

Що значить не витрачає на себе нічого? А живе він святим духом?

Манюпас отримаує зарплату з неї платить за їжу, за машину, за житло, за одяг, за навчання дітей і т.д. і т.п.
Виходить Маск і Безос не їдять, не користуються транспортом, електрикою, ходять голі і босі? Чи звідки вони все то беруть?  :shuffle:
Напевно мається на увазі, що витрачають не особливо більше, ніж пересічний манюпас.
   
Re: податки платять мпоживальщики

Напевно мається на увазі, що витрачають не особливо більше, ніж пересічний манюпас.

Тільки при цьому пересічний манюпас платить податки, а вони ні.  :-o
   
Re: податки платять лохи  :weep:

:facepalm1:

Це всі трапанзі ідіоти?

З 401(к) ти платиш податок коли отримуєш з нього гроші.
там про unrealized gain вде мова. ты розумієш що це  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія