Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хотел заплатить налог на недвижимость - фигушки :K

Уведомление не получал.

Дай, думаю сам в налоговую пойду - а там... Отдел по работе с "этими делами" сократили (как и по всем остальным налоговым в Киеве). Говорю им - переживаю, штрафов платить не хочу - а на меня смотрят с улыбкой, мол - не получил уведомление - вот и не парся :)

Странно... Говорю - а где узнать шо и как?

Оказывается - в Киеве - в одном единственном месте на ул. Лескова,2
И телефоны дали: 
0442011259
0442011232

Но телефоны уже 3 дня не отвечают

Дичь какаято.

Если не прислали уведомления - то кто им лекарь? Или штрафами задрочат законно?

В прошлом году в налоговой все решил за 10 минут.
   
с налоговой надо общаться письменно.

по телефону  -  ну то таке....   Маня с ваней
   
с налоговой надо общаться письменно.

по телефону  -  ну то таке....   Маня с ваней

Та я хотел узнать, когда и куда на прием к ним, дабы посчитать и заплатить


Вот такой я сознательный.

Ссуки - трубку не берут. Не кататься-же мне на абум по Киевским ебеням
   
сделай ключи в приват24
и посмотри на https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/login.jspx сколько должен
   
Если не прислали уведомления - то кто им лекарь? Или штрафами задрочат законно?
тут жеж цитировали НК - 60 дней с момента вручения (для физика или лично в руки в налоговой или уведомление почты о вручении)
если вручения не произошло, то и напрягаться нечего
   
сделай ключи в приват24
и посмотри на https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/login.jspx сколько должен

Шайтанамана!
   
Та вроді по закону має бути офіційне повідомлення, і сплатити, здається, впродовж 2-х місяців після нього. Якщо нема - значить не задрочать.
   
як ту бордель не називай , мінздох чи дфс , а бардак той самий і шлюхи в ньому ті ж
   
сделай ключи в приват24
и посмотри на https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/login.jspx сколько должен

Ключи можно сделать не выходя из дома?
   
Ключи можно сделать не выходя из дома?
да, не отходя от компьютера)))

но если есть регистрация в приват24
   
Гиии.... Тут фішка в тому, що якщо Ваших даних нема в Реєстрі, то хєр Вам щось прийде. От у мене квартира приватизована ще в 90-х роках. Свідоцтво ще з тих часів. Ніяких повідомлень не прийшло. Сходила сама в податкову, відстояла чергу. Інспектор подивилася по комп"ютеру - про мене в них взагалі ніяких даних нема. І що робити, питаю. Ну, каже, вносити свою власність в реєстр, тоді ми Вам нарахуємо податок (аж на 1 квадратний метр, ага  :blush2: ) і з того моменту піде відлік 60 діб. Доки податок не виставлявся - жодних штрафів.

Подумала я, почухала рєпу, згадала всі ті рейдерські історії з використанням несанкціонованих змін в реєстрі, і сказала собі - а ну її, ту рибалку. Закону, що зобов"язує мене внести свою власність в реєстр нема. Податок не нараховувався, отже жодних штрафів. А коли приймуть такий закон - от тоді внесусь, нарахують і сплачу все однією сумою...

Отаке от...
І не подумайте, що я редиска. За землю на дачі сумлінно сплачую і ще й мушу сама повідомлення їхати в районну податкову брати - не висилають, поци....
   
верно сказали.
пока не прислали требования - не платите.

а Єлектронный кабинет плательщика - зайти в нашей стране не реально.
   
Да, там у них в базах только относительно свежие изменения права собственности))
   
верно сказали.
пока не прислали требования - не платите.

а Єлектронный кабинет плательщика - зайти в нашей стране не реально.
5 минут имея регистрацию в приват24
   
Странно.... сделал электронный ключ. Посмотрел по ссылке


Оказывается, у меня переплата налогов 2800 с хреном гривен по налогам, в том числе и на нерухоме майно


и переплата военного збора почти на 800 гривен




Интересно конечно  :gigi:
   
Странно.... сделал электронный ключ. Посмотрел по ссылке


Оказывается, у меня переплата налогов 2800 с хреном гривен по налогам, в том числе и на нерухоме майно


и переплата военного збора почти на 800 гривен




Интересно конечно  :gigi:
у меня оказалась переплата по ЕН около 10тыс грн
сейчас плачу раз в квартал за месяц, пока письма счастья не приходили)))
   
А де там глянути стосовно податку на нерухомість? Тобто, в якому розділі?
Електронний підпис без проблем через приват зробив, чесно-кажучи, думав, що воно складніше. З входом теж не виникло непорозумінь.
   
А де там глянути стосовно податку на нерухомість? Тобто, в якому розділі?
Електронний підпис без проблем через приват зробив, чесно-кажучи, думав, що воно складніше. З входом теж не виникло непорозумінь.

Там, де "розрахунки з бюджетом"
   
В мене там тільки таке:
ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФIЗ ОСIБ, ЩО СПЛ ФIЗ ОСОБАМИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РIЧНОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
   
В мене там тільки таке:
ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФIЗ ОСIБ, ЩО СПЛ ФIЗ ОСОБАМИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РIЧНОГО ДЕКЛАРУВАННЯ

Ну в мене там було ще всяке інше. Поклацай там...ще є всякі випадаючі менюшки
   
Нема більше ніфіга, соррі)
   
Гиии.... Тут фішка в тому, що якщо Ваших даних нема в Реєстрі, то хєр Вам щось прийде. От у мене квартира приватизована ще в 90-х роках. Свідоцтво ще з тих часів. Ніяких повідомлень не прийшло. Сходила сама в податкову, відстояла чергу. Інспектор подивилася по комп"ютеру - про мене в них взагалі ніяких даних нема. І що робити, питаю. Ну, каже, вносити свою власність в реєстр, тоді ми Вам нарахуємо податок (аж на 1 квадратний метр, ага  :blush2: ) і з того моменту піде відлік 60 діб. Доки податок не виставлявся - жодних штрафів.

Подумала я, почухала рєпу, згадала всі ті рейдерські історії з використанням несанкціонованих змін в реєстрі, і сказала собі - а ну її, ту рибалку. Закону, що зобов"язує мене внести свою власність в реєстр нема. Податок не нараховувався, отже жодних штрафів. А коли приймуть такий закон - от тоді внесусь, нарахують і сплачу все однією сумою...

Отаке от...
І не подумайте, що я редиска. За землю на дачі сумлінно сплачую і ще й мушу сама повідомлення їхати в районну податкову брати - не висилають, поци....

tom_cat хто ви? Признайтесь.
   
Нема більше ніфіга, соррі)
Показати зображення...
те, що ви замалювали, ніякої інформації про вас не несе
то реквізити отримувача вашого податку
тобто, бюджету ))
   
Да, там у них в базах только относительно свежие изменения права собственности))
хер там, бардак ще той, я в кінці 2014 переоформляв квартиру, так змін в податковій нема.
   
266.7.3. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

права на користування пільгою із сплати податку;

розміру ставки податку;

нарахованої суми податку.
   
Хотел заплатить налог на недвижимость
Місцева влада приймає площу, з якої береться податок
В нас з >200 м2
Ти може не підпадаєш, а писдиш на ФУПі, не поцікавмвшись в місц.раді

Останнє редагування: 7 вересня 2017 14:13:43 від dacko2
   
Місцева влада приймає площу, з якої береться податок
В нас з >200 м2
Ти може не підпадаєш, а писдиш на ФУПі, не поцікавмвшись в місц.раді

1. для своєї хати та квартити ліміти різні
2. площа всієї нерухомості сумується
3. Я ХЗ, як рахувати, коли є й хата й квартира - за якими лімітами  :S
   
1. для своєї хати та квартити ліміти різні
2. площа всієї нерухомості сумується
3. Я ХЗ, як рахувати, коли є й хата й квартира - за якими лімітами  :S
Загальний ліміт хата+квартира - 180 квадратів.
Ставки та пільги, прийяті вашим ОМС, дивіться в інеті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія