Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники Петра Порошенко, ви готові знищити власну країну заради помсти прихильники певної політсили? :zrada:

прихильники певної політсили до кожної гілки приплітають Порошенка, а "фєстіваль істєрікі і панікі" розвели прихильники Порошенка, часом у дописувача око не замилилось?

Щодо опитування, якщо ви поясните як  "фєстіваль істєрікі і панікі на ФУПі" може знищити країну тоді можливо сформулювати  відповідь.

А зараз наблюдається "фєстіваль істєрікі і панікі" прихильники певної політсили. яких Порошенко налякав своїм поверненням.
Я кілька днів не могла на хворум зайти від страху.
   
так, я теж згодна, Ваша гілка - чиста маніпуляція. Хоча Ви, як людина, причетна до модерації, повинні були б притримуватися хоч якогось балансу.

Я йому вже неодноразово це писала - що модеру хоча б з ввічливості варто було б дотримуватися хоча б видимості нейтралітету.
Але ніт, там все безнадійно.
   
Щодо прихильників Зеленського у мене немає ніяких ілюзій. Кацапські танки зайдуть в Київ, їм буде пофіг.
Але ж ви, прихильники Порошенко, у нас найкращі сини й доньки України (по ваших словах) тільки й чекаєте, що ті танки зайдуть і покарають Зе разом з його прихильниками.
Ви ж засинаєте з цією мрією, ненавістю і жагою помсти просякнутий весь форум.
Хтось мені може заперечити, що це не так?
   
Тобто ви дійсно не усвідомлюєте масштаби руйнування оточуючого простору? (на примере этого голосования)
А ви дійсно не усвідомлюєте, що петін поїзд пішов на Біробіджан(с)?
   
достатньо почитати тему  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1117260.0 щоб зрозуміти  НАСКІЛЬКИ   правий  ТС
Аха... З 70 повідомлень понад 30 прихильники певної політсили про Порошенка
   
В-вторых, даже если не будет войны, он уже развалил страну.

5 лет тому ты писал совершенно противоположные вещи, я так стремительно никогда не переобувался. Херовая с тебя Ванга.
Послушай Вольтера и увидешь, что все будет наоборот.
   
Тобто ви дійсно не усвідомлюєте масштаби руйнування оточуючого простору?
Це якраз ви не усвідомлюєте масштаби руйнування управління країною.
   
А ви дійсно не усвідомлюєте, що петін поїзд пішов на Біробіджан(с)?

поэтому надо нихера не делать для всу и обороны
и сидеть без угля каждую зиму

а кто это все заметил
и не радуется всей этой херне - шатает неню и порохобот
   
Не топлю ні за кого, я охуїваю з градусу зрадолюбства. Такої солодкої зради на фупі ще не було. Прихильники Петра будуть дуже розчаровані, якщо кацапськи танки не увійдуть у Київ, а Зеленського не розстріляють з гармат. Депресія буде глибокою.

 :facepalm:
Яка херня
Я готовий тимчасово хоч юльком стати, якщо це допоможе якось  спільно перемогти кацапів
   
Щодо прихильників Зеленського у мене немає ніяких ілюзій. Кацапські танки зайдуть в Київ, їм буде пофіг.
Але ж ви, прихильники Порошенко, у нас найкращі сини й доньки України (по ваших словах) тільки й чекаєте, що ті танки зайдуть і покарають Зе разом з його прихильниками.
Ви ж засинаєте з цією мрією, ненавістю і жагою помсти просякнутий весь форум.
Хтось мені може заперечити, що це не так?

Шкода, що Ви так нічогоо не зрозуміли і намагаєтвсь знову педалювати свою маніпуляцію і намагаєтесь видавати Ваші приватні ізмишлізми за ствердження, які "всім відомі".

Невже Ви не розумієте, що зараз намагаєтесь роздмухати ще більшу ненавість між українцями, приводячі, як аргумент, власні фантазії?

Це вже ганьба якась. І для модератора і просто для людини.

   
І хто ж його ото руйнує? Мабуть опозиція та її прихильники, бо це ж вони всим рулять. Це ж вони розграбували ковідний фонд і тисячі померли без кисню та медикаментів. Це ж вони згорнули ракетні програми. Це вони за три роки жодного шолома не купили. Це ж вони не платять військовим. Це ж вони вугілля та газу не купили. Це вони ціни на продукти підіймають.
І много другий хуйні за ними помічаєм ми.

Що це, як не маніпуляція і нагнітання паніки?
   
выбрали дегенерата в 2019 и причем умышленно
который тупо зарезал поставки ракетного оружия в армию
 и амуниции...
а пусть дяди там с запада вооружают всу ... нашли дураков

а теперь набрались наглости и
еще спрашивают - почему это всем не нравится ?
Читаю оце і розумію наскільки мудрий цей яврейський парнішка.
Згадайте як Порошенко своїми шапками трьома катерами збирався хуйло закидати.
   
Щодо прихильників Зеленського у мене немає ніяких ілюзій. Кацапські танки зайдуть в Київ, їм буде пофіг.
Але ж ви, прихильники Порошенко, у нас найкращі сини й доньки України (по ваших словах) тільки й чекаєте, що ті танки зайдуть і покарають Зе разом з його прихильниками.
Ви ж засинаєте з цією мрією, ненавістю і жагою помсти просякнутий весь форум.
Хтось мені може заперечити, що це не так?
так бачу, ви хочете, шоб за вас вмер хтось інший, а самі тим часом надієтесь відсидіти в теплому місці?
   
Що це, як не маніпуляція і нагнітання паніки?

у вас совесть есть ?
   
А ви дійсно не усвідомлюєте, що петін поїзд пішов на Біробіджан(с)?
Для чого тоді ваші однодумці згадують про нього по 1000 раз на день?
   
5 лет тому ты писал совершенно противоположные вещи, я так стремительно никогда не переобувался. Херовая с тебя Ванга.
Послушай Вольтера и увидешь, что все будет наоборот.
===============================
А КИРГИЗ революсьон в осени 2013 я передбачив. А ти просто трепло зелене. І твій Припіз...ент, тупорилий. І модер ти херовий. Одне лайно залишаєш. Мабуть напросився. :facepalm:  Ну забань мене "за образу".
   
Що це, як не маніпуляція і нагнітання паніки?
Правда, нє?

Чи по-вашому якщо замовчувати злочини зелених Україні не буде нічого загрожувати?
   
А я думаю, чого на ФУПі таке засилля зелених євнухів. А модер з ними .
   
Що це, як не маніпуляція і нагнітання паніки?

Хотілось щоб це була маніпуляція, але нажаль це правда.
Половина Ковідного фонду пішла на дороги, ракетні комплекси не закупаються, бо на них нема грошей, про що і начгенштабу говорив, шоломи в оборонних замовленнях не фігурують.
Чи про це потрібно мовчати , "а то яПутін нападьот"?
   
Щодо прихильників Зеленського у мене немає ніяких ілюзій. Кацапські танки зайдуть в Київ, їм буде пофіг.
Але ж ви, прихильники Порошенко, у нас найкращі сини й доньки України (по ваших словах) тільки й чекаєте, що ті танки зайдуть і покарають Зе разом з його прихильниками.
Ви ж засинаєте з цією мрією, ненавістю і жагою помсти просякнутий весь форум.
Хтось мені може заперечити, що це не так?
Яку хрєнь ви пишите, хоть одне підтвердження буде чи це аби ляпнуть?
   
Це якраз ви не усвідомлюєте масштаби руйнування управління країною.
Чим довше живу, тим більше усвідомлюю величезний потенціал своєї країни. Якби ще деякі реформатори не лізли своїми брудними ратицями. Адже сказано ''не ремонтуй те що незламане''
   
Знищує країну насправді Коломойський за допомогою свого слуги і вас - ЗЕботів.
Бо дуже боїться Порошенка.
   
Аміда самого тре забанити, бо воно з'їхало з глузду. Несе вже повну х...йню.
   
Регент недееспособен.Еще два года слишком большой срок.
   
Зразкове по прихильники певної політсили голосування

   
Невже Ви не розумієте, що зараз намагаєтесь роздмухати ще більшу ненавість між українцями, приводячі, як аргумент, власні фантазії?

Це просто погляд зі сторони, я марно сподіваюся, що ви прийдете до тями. Фантазії тут у вас. Ви постійно висмоктуєте зраду з пальця. Ще у 2019році Зе мав здати нас кацапам, по версії порохолюбів, але щось здача затягнулася.
У цьому році ми вже мали вмерти від холодомору, спочатку у грудні, потім у січні, тепер у лютому, але щось мені підказує до весни дотягнемо попри волання порохолюбів.
У армії не має шоломів і ракет, що, серйозно? А точно немає, це хто нам розповів, порохолюб Бірюков? Не вбачаючи у своїх маніпулятивних постах ніякої політичної доцільності?
Це ви постійно у клювику тягнете сюди зраду, яка часто немає відношення до дійсності, а я при цьому у фантазіях. :) Сійте далі паніку, молодці, хуйло вам аплодує стоячи, аби рейтинг Сивочолого хочаб на піввідсотка підняти.
   
 :D  гарний результат  X(  70 відсотків кущодерів   :facepalm1:

Амід, але ж ти й сам на Майдан за кнуря збирався  :shuffle:
   
Це просто погляд зі сторони, я марно сподіваюся, що ви прийдете до тями. Фантазії тут у вас. Ви постійно висмоктуєте зраду з пальця. Ще у 2019році Зе мав здати нас кацапам, по версії порохолюбів, але щось здача затягнулася.
У цьому році ми вже мали вмерти від холодомору, спочатку у грудні, потім у січні, тепер у лютому, але щось мені підказує до весни дотягнемо попри волання порохолюбів.
У армії не має шоломів і ракет, що, серйозно? А точно немає, це хто нам розповів, порохолюб Бірюков? Не вбачаючи у своїх маніпулятивних постах ніякої політичної доцільності?
Це ви постійно у клювику тягнете сюди зраду, яка часто немає відношення до дійсності, а я при цьому у фантазіях. :) Сійте далі паніку, молодці, хуйло вам аплодує стоячи, аби рейтинг Сивочолого хочаб на піввідсотка підняти.

Не всі....
   
поэтому надо нихера не делать для всу и обороны
и сидеть без угля каждую зиму

а кто это все заметил
и не радуется всей этой херне - шатает неню и порохоботи-зрадолюби-зрадолюби
В В.Британії королева теж змушена на опаленні економити. А в спеку навіть на воді для поливу газонів.
   
готовность наплевать на интересы своей страны в обмен на собственные властные перспективы, пускай хоть на руинах и обломках этой самой страны - это общая черта и укр.полит. "элит" и, соответственно, их упоротых сторонников.
   
Це просто погляд зі сторони, я марно сподіваюся, що ви прийдете до тями. Фантазії тут у вас. Ви постійно висмоктуєте зраду з пальця. Ще у 2019році Зе мав здати нас кацапам, по версії порохолюбів, але щось здача затягнулася.
У цьому році ми вже мали вмерти від холодомору, спочатку у грудні, потім у січні, тепер у лютому, але щось мені підказує до весни дотягнемо попри волання порохолюбів.
У армії не має шоломів і ракет, що, серйозно? А точно немає, це хто нам розповів, порохолюб Бірюков? Не вбачаючи у своїх маніпулятивних постах ніякої політичної доцільності?
Це ви постійно у клювику тягнете сюди зраду, яка часто немає відношення до дійсності, а я при цьому у фантазіях. :) Сійте далі паніку, молодці, хуйло вам аплодує стоячи, аби рейтинг Сивочолого хочаб на піввідсотка підняти.

Своєю гілкою Ви ще більше сієте розбрат між людьми.

Дивно, що Ви цього не розумієте.
   
Хтось мені може заперечити, що це не так?
Заперечувати таку дурню - означає погодитись, що це можна обговорювати.
От просто нема варіантів - нахіба людина замутила цю тему? Щоб підняти градус срачів, каталізувати процес "генерації контенту"?
 8-:
   
Чим довше живу, тим більше усвідомлюю величезний потенціал своєї країни. Якби ще деякі реформатори не лізли своїми брудними ратицями. Адже сказано ''не ремонтуй те що незламане''
Ну з цим погоджуся... сама дивуюся, і людям нашим теж - які продовжують працювати не зважаючи на реформаторів, борцунів з корупцією (які боряться з корупцією там де її не має і впритул не бачать там де вона є), купу експертів (які розбираються у всьому і не в чому і не розуміють що 2+2=4)
   
У армії не має шоломів і ракет, що, серйозно? А точно немає, це хто нам розповів, порохолюб Бірюков? Не вбачаючи у своїх маніпулятивних постах ніякої політичної доцільності?

вот это и есть манипуляции
и вместо фактов - очередная демагогия
   
Амид забань плиз себя на пару суток за провокаторство
   
:D  гарний результат  X(  70 відсотків кущодерів   :facepalm1:

Амід, але ж ти й сам на Майдан за кнуря збирався  :shuffle:

І піду, але буду в сторонці від цих міських божевільних стояти. Нинішню владу є за що критикувати, і щось мені підказує, є висока вірогідність того, що доведеться скидати її на Майдані у 2024 році, але критика і паніка це різні речі.
   
Що це, як не маніпуляція і нагнітання паніки?

Бгг, а хіба не це вони робили в 2019 ? Доляр по 200, тікайте з країни, я вже речі зібрала  :facepalm1:
Нічого ж не змінилося, там якась малахольна в фб збирається дітей вивозити "на Западную" (с) автобусами, звісно закликає об'єднуватись і школи підключати  :weep:

Я запитала скільки вона вивезла в 2014 - 2015 му, забанила коза  :lol:
   
Діма, йди з поста модератора.

Ти профнепридатний.
   
Заперечувати таку дурню - означає погодитись, що це можна обговорювати.
От просто нема варіантів - нахіба людина замутила цю тему? Щоб підняти градус срачів, каталізувати процес "генерації контенту"?
 8-:

Очі вам недолугим відкрити, що ви в нагнітанні паніки трохи загрались, як на мене.
Але страшно собі зізнатися, що так ненавидиш Бубочку, що готовий допомогти Хуйлу в його скиданні?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія