Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Steve Harley's dead.

Steve Harley's dead.

Re: Steve Harley's dead.

яка "ітрвтв".
по факту - насрати хто там здох з тих наркоманів.  :bueee:
у нас своя  війна і щоденне горе.

я чому ці недорозвинені емігранти мають права створювати теми а ми українці не маємо такого права ?
   
Re: Steve Harley's dead.

Бандеріець, не істери. Якщо тобі заборонили створювати нові теми, бо ти істериш постійно, я тобі створю нову тему від твого імені, no fucking problem.
   
Re: Steve Harley's dead.

.
   
Re: Steve Harley's dead.

.
   
Re: Steve Harley's dead.

Crux Ansata, щось хотів сказати?
   
Re: Steve Harley's dead.

Crux Ansata, щось хотів сказати?

помилився гілгою  :shuffle:
   
Re: Steve Harley's dead.

   
Re: Steve Harley's dead.

Бандеріець, не істери. Якщо тобі заборонили створювати нові теми, бо ти істериш постійно, я тобі створю нову тему від твого імені, no fucking problem.
та нє всьо чотко чувак. ти нас повідомив шо вмер якийсь наркоман музикант.
дякуємо тобі за інфу.  (tu)
і йди нахуй дебілоїд емігрантішко.
   
Re: Steve Harley's dead.

та нє всьо чотко чувак. ти нас повідомив шо вмер якийсь наркоман музикант.
дякуємо тобі за інфу.  (tu)
і йди нахуй дебілоїд емігрантішко.

Наркомани і підари це ті що продали Україну і довели її до війни. Що доїли її і тим пишалися. І що тепер так у Львові страшно, щоб тут срати в штани?? Зміни нік, бандерівець, ти його не вартий (td)
   
Re: Steve Harley's dead.

Наркомани і підари це ті що продали Україну і довели її до війни. Що доїли її і тим пишалися. І що тепер так у Львові страшно, щоб тут срати в штани?? Зміни нік, бандерівець, ти його не вартий (td)
що ти менелеш придурок ?
прижджай. вирішиш питання ідіоте  :laugh:
   
Re: Steve Harley's dead.

емігрантішко всрате втікач і ухиляінт  :vinsent:
   
Re: Steve Harley's dead.

Накийдайся на кацапів а не на мене, істеричний придурок. Ігнор.
   
Re: Steve Harley's dead.

Anyway he left a trail. RIP Steeve.

   
Re: Steve Harley's dead.

справді, чого кидатися на людей?..
мене теж роздратувало це повідомлення, але ж це не значить, що треба кидатися лайном.
   
Re: Steve Harley's dead.

справді, чого кидатися на людей?..
мене теж роздратувало це повідомлення, але ж це не значить, що треба кидатися лайном.

Тебе роздратувало моє повідомлення? Чим? Що ти ніколи не чув про Cockney Rebel?
   
Re: Steve Harley's dead.

Є розділ "вільне спілкування" для таких гілок
   
Re: Steve Harley's dead.

Пам'ятаю сюжет в Одесі.
На тролейбусній зупинці два чуваки дивляться на нові багатоповерхівки й жваво обговорюють махінації забудовника.
Повз йде третій з пустими пляшками, зупиняється, слухає уважно хвилини півтори, аж раптом роздратовано видає: "Та шо ви мне тут рассказьіваете!", й сердитий йде далі.
Тільки тута чувак не йде по своїх справах, а продовжує репетувати.
   
Re: Steve Harley's dead.

Зрозуміло і допобачення. Цей форум був символом революції в 2004, тоді став гівном в 2009, але став це більшим гівном за часів війни. Зборище старих пердунів.
   
Re: Steve Harley's dead.

Соррі Steve Harley for this срач, RIP you legend.
   
Re: Steve Harley's dead.

йому серти! (tu)

   
Re: Steve Harley's dead.

RIP
   
Re: Steve Harley's dead.

справді, чого кидатися на людей?..
мене теж роздратувало це повідомлення, але ж це не значить, що треба кидатися лайном.
Відправ свого рідного брата або свого сина на війну, відчуй, що відчувають інші. Тоді я прийму твої повчання.
А то вже на ФУПі почали з образами кидатися на тих, хто пішов захищати Україну. Що ж далі буде?
   
Re: Steve Harley's dead.

ну от що хотіти від американських реднеків, якщо існує таке лайно як ТС, і його багато
розповідають американцям про те як "Наркомани і підари продали Україну і довели її до війни. Що доїли її і тим пишалися".
мразота
хоча воно давно вже було в неадекваті
треба викинути звідси це сміття
 
   
Re: Steve Harley's dead.
Ser

треба гілку про RIP за українцями-содатами "ПРИКРІПИТИ"- які віддали свої життя - щоб тут створювали гліки про смерть наркомана в якого НЕ БУЛО ПРОБЛЕМ завдяки українцям
підтримую Бандерівця - поки західна гниль не розуміє глибини проблеми - і навіть інстинкт самозбереження недозволяє їх "лпідерам" НАДАТИ ВРЕШТІ ЗБРОЮ УКРАЇНЦЯМ (а не робити собі лице при ДУЖЕ ЙУХОВІЙ ГРІ) такі теми тут ІГНОР
   
Re: Steve Harley's dead.
Ser

Зрозуміло і допобачення. Цей форум був символом революції в 2004, тоді став гівном в 2009, але став це більшим гівном за часів війни. Зборище старих пердунів.
Дивись реально на речі - то не форум - то ти став гівном коли не розумієш ЧИМ ЖИВУТЬ УКРАЇЦІ
коли в кожного Українця в сім'ї загиблі і поранені - то твоє камлання за кожним ....... якась єресь вигляда
   
Re: Steve Harley's dead.

 :(  RIP
   
Re: Steve Harley's dead.

Дивись реально на речі - то не форум - то ти став гівном коли не розумієш ЧИМ ЖИВУТЬ УКРАЇЦІ
коли в кожного Українця в сім'ї загиблі і поранені - то твоє камлання за кожним ....... якась єресь вигляда

Не треба було відповідати, але звідки тобі відомо чим живу я? Я тут не маю наміру відчитуватися, але що дає тобі право тобі сучий сину називати мене гівном?? А може я зробив більше для України ніж ти?
   
Re: Steve Harley's dead.

Є розділ "вільне спілкування" для таких гілок

Go fuck yourself Uki.
   
Re: Steve Harley's dead.

Go fuck yourself Uki.

 8-: І ти ще шось там наїхав на форум старих пердунів. На себе подивись  :X
   
Re: Steve Harley's dead.

8-: І ти ще шось там наїхав на форум старих пердунів. На себе подивись  :X

Не бачу причини і наслідку в твоєму дописі. Де Юки з 2004? Підмінили? Re old farts I still have good 15 years until I get there I hope.
   
Re: Steve Harley's dead.

Не бачу причини і наслідку в твоєму дописі. Де Юки з 2004? Підмінили? Re old farts I still have good 15 years until I get there I hope.

ностальгуєш. Я залишив ті часи позаду та забув. Треба теперішнім жити, а не минулим
   
Re: Steve Harley's dead.

ностальгуєш. Я залишив ті часи позаду та забув. Треба теперішнім жити, а не минулим

Sorry to hear that. That's BS, be who you are. Times change you should not. Anyway.
   
Re: Steve Harley's dead.

Sorry to hear that. That's BS, be who you are. Times change you should not. Anyway.

Не маєш, але топтатись на місці теж зовсім не фан. Треба рухатись. Рух це життя
   
Re: Steve Harley's dead.

Не маєш, але топтатись на місці теж зовсім не фан. Треба рухатись. Рух це життя

Ясно, ми тебе втратили.
   
Re: Steve Harley's dead.

Відправ свого рідного брата або свого сина на війну, відчуй, що відчувають інші. Тоді я прийму твої повчання.
А то вже на ФУПі почали з образами кидатися на тих, хто пішов захищати Україну. Що ж далі буде?

+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія