Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут Ёжик спрашивала за награду... первая украинская

От 16 мая, первая. Сам удивлён... спецназ, обычно, не награждают. А тут...


 16 мая нет указа



но есть с 15, кто-то видит среди них


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №269/2015
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки
За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня
НАХОДКІНА Миколу Григоровича - професора кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора фізико-математичних наук, академіка НАН України
ПЕТРОВА Вячеслава Васильовича -  директора Інституту проблем реєстрації інформації Національної академії наук України, доктора технічних наук, академіка НАН України, м.Київ
ХОДАКОВСЬКОГО Володимира Федоровича - ректора Херсонської державної морської академії, кандидата історичних наук

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ЛУГОВОГО Володимира Іларіоновича - першого віце-президента Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, м.Київ
ПОЧЕПЦОВА Георгія Георгійовича - професора кафедри Маріупольського державного університету, доктора філологічних наук, Донецька область
СТАРОСТЕНКА Віталія Івановича - директора Інституту геофізики імені С.І.Субботіна Національної академії наук України, доктора фізико-математичних наук, академіка НАН України, м.Київ
ФЕДОРЕНКА   Валентина Григоровича - професора кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури, доктора економічних наук

Нагородити орденом "За заслуги” III ступеня
БОШИЦЬКОГО Юрія Ладиславовича - ректора Київського університету права Національної академії наук України, кандидата юридичних наук
ГЕВКА Богдана Матвійовича - завідувача кафедри Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, доктора технічних наук
КОНОНЕНКА Ігоря Володимировича - завідувача кафедри Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", доктора технічних наук
РУДЕНКА Анатолія Вікторовича -  завідувача відділу державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України", доктора медичних наук, м.Київ
СТЕПАНОВА Юрія Мироновича - директора державної установи "Інститут гастроентерології Національної академії медичних наук України", доктора медичних наук, м.Дніпропетровськ


 :shuffle:

   
16 мая нет указа

:
Секретный. Спецназ же.
   
Не смущает, шо эта "награда" - откровенный п***а поцыэнта?  :love:
мне кажется Вы торопитесь с выводами.
   
Позичання 5 000 було пробним. Чекайте компанію по збору
50 000 долярів на протезування героя
   
Барон фон Фальц-Фейн - тоже ничего  :laugh:
Вообще то это очень достойная династия. Не слышали?
   
Вообще то это очень достойная династия. Не слышали?
Австрийская?
   
Нігерійський принц з Анголи і ще однієї Африки
   
Австрийская?
дерьмо, тебе сказали куда идти?
   
Ви хоч подивиться, як виглядає орден "За заслуги".
Крім того, герою Йемена та Анголи зараз має бути 65 рочків як мінімум.
Шановні дописувачі, ви мозком користуватися вмієте?

ЗІ   http://zugunder.com/index.php?topic=122226.0
   
Ви хоч подивиться, як виглядає орден "За заслуги".
Крім того, герою Йемена та Анголи зараз має бути 65 рочків як мінімум.
Шановні дописувачі, ви мозком користуватися вмієте?

ЗІ   http://zugunder.com/index.php?topic=122226.0
Украинский климат и питание творят чудеса.
   
Украинский климат и питание творят чудеса.

нахуй пішов, кацапе
   
Дурно пахнет эта история разводом лохов. Старо как мир.
   
Ну що? Пропав орденоносець? :lol:
   
робіть, що хочете, а я, наразі, орєону неравнодушному вірю
може він секретний якийсь, все ж таки доброволець спєцназу, а не хвіст собачий
   
Что тебе псина не нравится, а?
Для меня вы все большие идиоты, все кто взял оружие в этом гребаном
переделе бизнеса. Хоть с той ты стороны, хоть с другой, хоть с третьей,
если у тебя ствол-ТЫ ИДИОТ.
Кто тебя заставил взять ствол?

Яж говорю - недочеловек, ибо нет смысла даже пытаться понять мычание этого представителя тупиковой ветви человекоподобных обезьян.
   
Согласен.
Прочтите это: Йемен, Ангола и другая Африка.
Либо ИГИЛовец либо брехун.

Бля, олигофрен. Ему под 60 уже.
   
Не смущает, шо эта "награда" - откровенный п***а поцыэнта?  :love:

Беня, ты конкретно глуп.
   
Бля, олигофрен. Ему под 60 уже.
спецназєр-доброволець з такою нагородою під 60?
сумніви мене гризуть
   
Поздравляю.  :super: Чтобы почаще нашим бойцам такие награды давали [ua]
   
Я в курсе. Учился в советской школе. Так Ореоша - представитель этой уважаемой династии, шоле?  (P)
Я где-то писал об этом? Меня заинтересовало только кубанское "гы-гы" в отношении уважаемой фамилии
   
І я вірю в нагороду Нєравнодушному,
а що до грошей то...
в травні він писав, що подаватиме рапорт про звільнення і поїде на свою вілу в Іспанії,
його не відпустили,
а тут поранення...
може йому відпустку дали і не вистачає на  авіаквиток ...
повернеться віддасть
   
Ну это понятно. А ты-то веришь в правдивость версии Ореоши?  :love:

Это не Ореон.
   
І я вірю в нагороду Нєравнодушному,
...

Как Вы для себя объясняете отстутвие указа на сайте президента от 16 мая? Или он для Вас награжденный науковец с 15 мая?
   
Как Вы для себя объясняете отстутвие указа на сайте президента от 16 мая? Или он для Вас награжденный науковец с 15 мая?
могли не встигнути викласти на сайті
   
І я вірю в нагороду Нєравнодушному,
а що до грошей то...
в травні він писав, що подаватиме рапорт про звільнення і поїде на свою вілу в Іспанії,
його не відпустили,
а тут поранення...
може йому відпустку дали і не вистачає на  авіаквиток ...
повернеться віддасть

Він тої нагороди, можливо, ще в очі не бачив. Могли на словах передати і назву і те, що підписаний указ. То може бути інший орден, "за мужність" абощо.
Важливо те, що він воював проти кацапо-підарів. І тепер тут кацапо-підарські шакали саме за це на нього тявкають.
   
могли не встигнути викласти на сайті

Так выложен на сайте, указ есть указ, там публикуются все, в хронологическом порядке.
http://www.president.gov.ua/documents/all
   
І я вірю в нагороду Нєравнодушному,
а що до грошей то...
в травні він писав, що подаватиме рапорт про звільнення і поїде на свою вілу в Іспанії,
його не відпустили,
а тут поранення...
може йому відпустку дали і не вистачає на  авіаквиток ...
повернеться віддасть
Как бы виллу старшенький не оттяпал...
   
Так выложен на сайте, указ есть указ, там публикуются все, в хронологическом порядке.
http://www.president.gov.ua/documents/all
хіба Ви не знаєте, що справжніх героїв завжди затирають, натомість ордена та їнші відзнаки отримують усіляки писарі та дєнщіки?
але сподіваюсь, що на цей раз таке не пройде і нагорода знайде героя
   
Как Вы для себя объясняете отстутвие указа на сайте президента от 16 мая? Или он для Вас награжденный науковец с 15 мая?

я для себе не пояснюю - спецназ не може дурню городити,
може раніше був указ а він тільки взнав,
може ще буде, а він вже взнав
   
хіба Ви не знаєте, що справжніх героїв завжди затирають, натомість ордена та їнші відзнаки отримують усіляки писарі та дєнщіки?
але сподіваюсь, що на цей раз таке не пройде і нагорода знайде героя


Понятно, факты для многих  здесь ничего не значат, но чтобы развеять как я и предлагал сомнения могу узнать был такой ли пациент с таким ранением, в определенном госпитале в какой-то период, и конечно же для ФУПа фото награды с "бумажкой" тоже ждем :shuffle:
   
Понятно, факты для многих  здесь ничего не значат, но чтобы развеять как я и предлагал сомнения могу узнать был такой ли пациент с таким ранением, в определенном госпитале в какой-то период, и конечно же для ФУПа фото награды с "бумажкой" тоже ждем :shuffle:

давно пора ФУПу взнати ім'я героя  X(
   
я для себе не пояснюю - спецназ не може дурню городити,
може раніше був указ а він тільки взнав,
може ще буде, а він вже взнав

1. Согласен "Вера" не требует доказательств, фактов, обоснований и подтверждений.
2. Вручению награды сопутсвует определенный регламент, тем более это награда "гласная"
   
вітаю,
як Ваше здоров*я?


Останнє редагування: 5 липня 2015 17:04:06 від Nik02121971
   

Понятно, факты для многих  здесь ничего не значат, но чтобы развеять как я и предлагал сомнения могу узнать был такой ли пациент с таким ранением, в определенном госпитале в какой-то период,

Не было. И в Афгане его не было.

Прилетел, всех спас и улетел. Даже к в/ч приписать не успели и штамп в продкнижку шлепнуть - так и отправили героя взад голодным.

Ну чиста Карлсон  :weep:
   
Ви хоч подивиться, як виглядає орден "За заслуги".
Крім того, герою Йемена та Анголи зараз має бути 65 рочків як мінімум.
Шановні дописувачі, ви мозком користуватися вмієте?

ЗІ   http://zugunder.com/index.php?topic=122226.0

Забавно
Я теж не знаю, хто такий Ореошка, але явний анахронізм Анголи та Ємена, плюс техніка тролення Махна наводили на сумніви

А Туй- підар. Він у мене в ігнорі, але іншим ФУПчакам, які його бачать, раджу його тролити. От що він написав про них по темі:
___________________ ___________________ ___________________ ________________
tyu

Ореошка разводит фупчегофф...
«  : Сегодня в 09:34:28 »
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=857224.0

Ну, так как я знаю, кто такой этот Ореошка, то реакция фупчегофф меня веселит неимоверно....
 Записан
tyu
 
 
Re: Ореошка разводит фупчегофф...
« Ответ #1 : Сегодня в 09:36:53 »
Ну и приятно, то ни тени сомнений, ни грамма скепсиса...
Тру идиотизмус....
Такие няшки..
Уморительно, как по мне..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Забавний цей Промакашка... Тобто, перепрошую, Ореошка...
   
давно пора ФУПу взнати ім'я героя  X(

Чомусь упевнений, що ми його вже ніколи не побачимо. Ну добре, що всього 5 тис. баксів- він міг попросити й більше ( хоча для когось і 5 тис, як для Балаганова, достатньо для щастя - в гривнях це буде понад 100 тис. - в Україні далеко не всі отримають таке за місяць роботи, а він за годину розводу лохів одержав )
   
Нет. Йемен, Ангола и другая Африка. Афганистан - один раз, когда забирали 32 трупа спецназа в Мараваре. С боем забирали.
Прилетели группой (12 человек), под командованием, тогда ещё живого, капитана Волтовского, постреляли, порезали, обеспечили два МИ-8.
в каких годах был и где базировались в Йемене, Анголе .
   
Чомусь упевнений, що ми його вже ніколи не побачимо. Ну добре, що всього 5 тис. баксів- він міг попросити й більше ( хоча для когось і 5 тис, як для Балаганова, достатньо для щастя - в гривнях це буде понад 100 тис. - в Україні далеко не всі отримають таке за місяць роботи, а він за годину розводу лохів одержав )
знаєте, Брандте, людина, яка в такі часи може глумитися над героєм та підозрювати його у власних бажаннях, найскоріше є агентом ФСБ
зізнавайтеся, скільки Вам хуйло за такі дописи платить?
   
Чомусь упевнений, що ми його вже ніколи не побачимо. Ну добре, що всього 5 тис. баксів- він міг попросити й більше ( хоча для когось і 5 тис, як для Балаганова, достатньо для щастя - в гривнях це буде понад 100 тис. - в Україні далеко не всі отримають таке за місяць роботи, а він за годину розводу лохів одержав )

мова йшла про гривні, якщо я не помиляюсь 
   
знаєте, Брандте, людина, яка в такі часи може глумитися над героєм та підозрювати його у власних бажаннях, найскоріше є агентом ФСБ
зізнавайтеся, скільки Вам хуйло за такі дописи платить?

Славік ви балбєс.  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія