Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіщо Україні вата?

Навіщо Україні вата?

Вони хочуть піти в Росію. Навіщо ми їх тримаємо? Для чого нам території, населення яких ненавидить Україну і все українське?
Навіщо нам земля Ахметова, Бойка, Єфремова і Колесникова, які грабували, грабують і будуть грабувати нашу країну?
Краще менше, та краще.
Що ми забули на тому Донбасі і в Криму? Адже там немає і ніколи більше не буде України. І хіба нам мало досвіду Януковича і Азарова, що б зрозуміти, що Донбас - це петля, що затягується на горлі нашої держави?
Чому ми не позбудемося цієї бездонної ями в якій горить майбутнє наших дітей?
Ок. Ми переможемо. Ми повернемо собі Донбас і Крим. І скільки поколінь витратять свої життя на відновлення того, що там зруйновано вже назавжди?
І що ми отримаємо після того, як повернемо Україну в ті прокляті землі?
Ок, ми звільнили Лисичанськ, Маріуполь, Краматорськ. І що це нам дало? Контрабанду, злочинність, ненависть, бездонну фінансову діру. І нічого натомість.
У чому вигода цього звільнення?
Це схоже на перемогу над Газпромом після якої треба знову підняти тарифи для населення. А може досить вже перемагати? Може пора починати дбати не про ваті, а про тих, хто живе в Україні? Про українців, яких не потрібно переробляти або переформатувати з вати?
   
Re: Навіщо Україні вата?

Вони хочуть піти в Росію. Навіщо ми їх тримаємо? Для чого нам території, населення яких ненавидить Україну і все українське?
Навіщо нам земля Ахметова, Бойка, Єфремова і Колесникова, які грабували, грабують і будуть грабувати нашу країну?
Краще менше, та краще.
Що ми забули на тому Донбасі і в Криму? Адже там немає і ніколи більше не буде України. І хіба нам мало досвіду Януковича і Азарова, що б зрозуміти, що Донбас - це петля, що затягується на горлі нашої держави?
Чому ми не позбудемося цієї бездонної ями в якій горить майбутнє наших дітей?
Ок. Ми переможемо. Ми повернемо собі Донбас і Крим. І скільки поколінь витратять свої життя на відновлення того, що там зруйновано вже назавжди?
І що ми отримаємо після того, як повернемо Україну в ті прокляті землі?
Ок, ми звільнили Лисичанськ, Маріуполь, Краматорськ. І що це нам дало? Контрабанду, злочинність, ненависть, бездонну фінансову діру. І нічого натомість.
У чому вигода цього звільнення?
Це схоже на перемогу над Газпромом після якої треба знову підняти тарифи для населення. А може досить вже перемагати? Може пора починати дбати не про ваті, а про тих, хто живе в Україні? Про українців, яких не потрібно переробляти або переформатувати з вати?
Покажіть буть-ласка межу (кордон) з якого починається Україна де живуть тільки ті "українців, яких не потрібно переробляти або переформатувати з вати" (с), для  розуміння де ТС планує зупинити роздачу території .
 Бо кацапи будуть "спасать соотечественников" скрізь де живуть "неперероблені" :-)o
   
Re: Навіщо Україні вата?

З одного боку несамовито плюсую,з другого-якщо здамо Марік,то рашка стане під Одесою,і що далі?відступ під Київ?Львів?Англія здала Судети,Чехія не змогла оборонятись і рухнула.Всю війну провела під окупацією.Дана тактика Незламного Гетьмана оптимальна.Інакша просто самогубство.В Україні можна визначити число вати по голосуванню за оппоблок і за життя.Подивимось по результату виборів.Одне знаю-позиційна війна найкращий варіант.Стояти на рубежах і не рухатись
   
Re: Навіщо Україні вата?

З одного боку несамовито плюсую,з другого-якщо здамо Марік,то рашка стане під Одесою,і що далі?відступ під Київ?Львів?Англія здала Судети,Чехія не змогла оборонятись і рухнула.Всю війну провела під окупацією.Дана тактика Незламного Гетьмана оптимальна.Інакша просто самогубство.В Україні можна визначити число вати по голосуванню за оппоблок і за життя.Подивимось по результату виборів.Одне знаю-позиційна війна найкращий варіант.Стояти на рубежах і не рухатись

Два моменти.
Перший. Вата просто не піде на вибори. У них установка у виборах участі не брати. Вони пишуть, що це не їхні вибори і їм немає сенсу вибирати Президента для українців.
Другий. Ми витрачаємо зараз величезні ресурси на війну. Ми будемо витрачати ще більші ресурси, після того, як у війні переможемо. І ми вже зараз маємо більше вати на звільнених територіях, ніж на окупованих. Всі, хто приїжджає на службу в Артемівськ, Маріуполь, Северодонец і в Лисичанськ відзначають глуху ненависть тамтешнього населення до України.
Питання. Навіщо ми розоряємо свою країну і крадемо майбутнє своїх дітей заради цих ворогів нашої нації?
   
Re: Навіщо Україні вата?

Юра, якщо б ви жили на Росії, за такий пост вас вже посадили б
Доречі, ви зараз робите заклик до зміни кордонів та територіальної цілісності моєї країни.
 :dopovid:
   
Re: Навіщо Україні вата?

был недавно совсем в Закарпатье, в вышково, шаянах..
там флаги на зданиях не Украинские, говорят непонятно на каком языке
зачем они нам.. пусть себе идут

-----------------

   
Re: Навіщо Україні вата?

Вата, дійсно, непотрібна. А от при чім тут території? Території наші, з яких х-в їх дарувати кацапам?
   
Re: Навіщо Україні вата?

Питання а "навіщо нам такі співвітчизники" завжди маскує пропозицію "давайте роздамо території"  :-)o
   
Re: Навіщо Україні вата?

Чтобы ослабить россию. Любой компромисс выгоден россии. Надо бороться до конца. Но пасаран.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Юра, якщо б ви жили на Росії, за такий пост вас вже посадили б
Доречі, ви зараз робите заклик до зміни кордонів та територіальної цілісності моєї країни.
 :dopovid:

По перше. На Росії постійно обговорюють питання територіальної цілісності України. І нікого за це не садять.
По-друге. Я питаю, що отримає Україна після повернення Криму і Донбасу крім боргів і озлобленого ватного ворожого Україні населення? Я задаю просте питання про вигоду українців, а не Ахметова, Новинського, Колесникова, Коломойського, Пінчука та Єфремова.

У мене є підстави поставити таке питання.
Наприклад, ми перемогли Газпром і нам за це підвищують вартість газу для населення. Це протиріччя. Було б логічно дати знижку після Перемоги.
В гілці про воїнів ФУПа ватяне туйло глумиться над виділенням землі ветеранам АТО в Києві і в Одесі. Відкрито. Безкарно. Всі мовчки проковтують.
Наша країна загрузла в боргах, котрі ми ніколи не зможемо повернути. При цьому ми беремо ще більше грошей в борг, що б звільнити і обсустроіть землі, населення яких нас ненавидить.

За рахунок майбутнього наших дітей.

Що ми отримаємо з цих земель? Як нам компенсують наші жертви і втрати? Хто оплачує цю війну "Людства" з Рашкою?

Пишіть на мене в СБУ.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Чтобы ослабить россию. Любой компромисс выгоден россии. Надо бороться до конца. Но пасаран.

Добре. Яка нам вигода з ослаблення Росії? Чому ми повинні послабити Росію за рахунок наших неповоротних боргів? Чому ми повинні оплачувати ослаблення Росії зі своєї кишені? І навіщо нам зруйновані шматки ослабленою Росії на яких немає більше нічого українського?
   
Re: Навіщо Україні вата?

Долги землёй и недрами отдать можно.

По перше. На Росії постійно обговорюють питання територіальної цілісності України. І нікого за це не садять.
По-друге. Я питаю, що отримає Україна після повернення Криму і Донбасу крім боргів і озлобленого ватного ворожого Україні населення? Я задаю просте питання про вигоду українців, а не Ахметова, Новинського, Колесникова, Коломойського, Пінчука та Єфремова.

У мене є підстави поставити таке питання.
Наприклад, ми перемогли Газпром і нам за це підвищують вартість газу для населення. Це протиріччя. Було б логічно дати знижку після Перемоги.
В гілці про воїнів ФУПа ватяне туйло глумиться над виділенням землі ветеранам АТО в Києві і в Одесі. Відкрито. Безкарно. Всі мовчки проковтують.
Наша країна загрузла в боргах, котрі ми ніколи не зможемо повернути. При цьому ми беремо ще більше грошей в борг, що б звільнити і обсустроіть землі, населення яких нас ненавидить.

За рахунок майбутнього наших дітей.

Що ми отримаємо з цих земель? Як нам компенсують наші жертви і втрати? Хто оплачує цю війну "Людства" з Рашкою?

Пишіть на мене в СБУ.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Долги землёй и недрами отдать можно.


Наші борги, зроблені заради перемоги Людства над Злом ми повинні заплатити своєю землею і своїми надрами? Це якось занадто по-гєбрейськи. Вибачте.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Питання а "навіщо нам такі співвітчизники" завжди маскує пропозицію "давайте роздамо території"  :-)o

Так.
Але це не відповідь.
   
Re: Навіщо Україні вата?

По перше. На Росії постійно обговорюють питання територіальної цілісності України. І нікого за це не садять.
По-друге. Я питаю, що отримає Україна після повернення Криму і Донбасу крім боргів і озлобленого ватного ворожого Україні населення? Я задаю просте питання про вигоду українців, а не Ахметова, Новинського, Колесникова, Коломойського, Пінчука та Єфремова.

У мене є підстави поставити таке питання.
Наприклад, ми перемогли Газпром і нам за це підвищують вартість газу для населення. Це протиріччя. Було б логічно дати знижку після Перемоги.
В гілці про воїнів ФУПа ватяне туйло глумиться над виділенням землі ветеранам АТО в Києві і в Одесі. Відкрито. Безкарно. Всі мовчки проковтують.
Наша країна загрузла в боргах, котрі ми ніколи не зможемо повернути. При цьому ми беремо ще більше грошей в борг, що б звільнити і обсустроіть землі, населення яких нас ненавидить.

За рахунок майбутнього наших дітей.

Що ми отримаємо з цих земель? Як нам компенсують наші жертви і втрати? Хто оплачує цю війну "Людства" з Рашкою?

Пишіть на мене в СБУ.
І де ви пропонуєте зупинитися? Де в нас живуть тільки "українців, яких не потрібно переробляти" (с) ?
І до речі вся тема це пряме порушення п.4.6 ФУП-у  :-)o
   
Re: Навіщо Україні вата?

Наприклад, ми перемогли Газпром і нам за це підвищують вартість газу для населення.....
Що ви кажете?
Чи "після" означає "внаслідок"?
По-друге:
Чому ми не маємо прагнути повернення СВОГО?
Нащо вам кімната у вашій хаті, в якій пожив якийсь уїпан?
Продасте кімнату, залишите її уїпану, чи все-таки зробите ремонт?
   
Re: Навіщо Україні вата?

Площа України 603.7 тис. кв. км. Все інше - хуйловська маячня. У Сімферополі, Луганську, Ужгороді, Донецьку, Керчі, Києві, Львові, Севастополі живуть громадяни України, які не відрізняються одні від одних. Це все -  українці.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Частенько в спорах крымчане вопрошают, как с такой политикой Украина их планирует их возвращать??? На что я  всегда сообщаю что их никто возвращать не планирует ...речь идет о возвращение Крыма ....
   
Re: Навіщо Україні вата?

І де ви пропонуєте зупинитися? Де в нас живуть тільки "українців, яких не потрібно переробляти" (с) ?
І до речі вся тема це пряме порушення п.4.6 ФУП-у  :-)o

Будь-яка гостра тема порушує правила ФУПа.
Я чесно і прямо ставлю запитання.
У чому нам вигода від звільненої вати? Вона нас мало грабувала?
Навіщо ми закопуємо гроші (борги наших дітей) в землю Донбасу і Криму, якщо повернувши їх, ми отримаємо ще більше боргів і ненависті?
Це прості питання.
Навіщо українцям ці співвітчизники-підхуйлятнікі?


Є приклад "звільненій" Чечні.
Там з росіян живуть тільки військові.
У нас на звільненому Донбасі українцям життя не буде, як росіянам в Чечні. Ніхто з нас туди не поїде. А платити данину на відновлення нам доведеться. Зі своєї кишені.
Точно так само як зараз хуйло платить данину Кадирову.
І надра там будуть розробляти все ті ж регіонали. Що і зараз оплачують контрабанду і кров на тій війні.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Частенько в спорах крымчане вопрошают, как с такой политикой Украина их планирует их возвращать??? На что я  всегда сообщаю что их никто возвращать не планирует ...речь идет о возвращение Крыма ....

Це утопія.
Ми не можемо позбутися від вати в Києві.
Усюди російська мова та шансон.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Це утопія.
Ми не можемо позбутися від вати в Києві.
Усюди російська мова та шансон.

Правильно!Киев тоже надо отдать москалям,очевидно же.А шансон я слышал и на ЗУ от водителей автобусов
   
Re: Навіщо Україні вата?

Це утопія.
Ми не можемо позбутися від вати в Києві.
Усюди російська мова та шансон.

Юра, для начала нужно избавиться от таких вот хитрованов мозгоебеов вроде тебя ....  :laugh:
   
Re: Навіщо Україні вата?

Правильно!Киев тоже надо отдать москалям,очевидно же.А шансон я слышал и на ЗУ от водителей автобусов

В Киеве реже сейчас слышу, а вот в Ровно - шансон и только шансон, везде шансон, и на пригородных маршрутах, и на городских.
Значит, Ровно нужно отдать в Хуйлостан... вата же.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Це утопія.
Ми не можемо позбутися від вати в Києві.
Усюди російська мова та шансон.
А хлопиня діло каже..
Вата у Київі…  здамо Київ ..
Вата у Львові .. Здамои Львів..
У Житомірі - Житомір,  Одесу теж,  Миколаїв…
Слухай хлопчику . в тебе сусідка вата..   Сберай речі і биренько валі.  Віддай квартиру і валі…



А може ти дурак?



   
Re: Навіщо Україні вата?

В Киеве реже сейчас слышу, а вот в Ровно - шансон и только шансон, везде шансон, и на пригородных маршрутах, и на городских.
Значит, Ровно нужно отдать в Хуйлостан... вата же.


Не Рівно - здамо шафутінскому…

   
Re: Навіщо Україні вата?

А хлопиня діло каже..
Вата у Київі…  здамо Київ ..
Вата у Львові .. Здамои Львів..
У Житомірі - Житомір,  Одесу теж,  Миколаїв…
Слухай хлопчику . в тебе сусідка вата..   Сберай речі і биренько валі.  Віддай квартиру і валі…



А може ти дурак?

Дурні не ставлять питання. Вони наклеюють ярлики на тих, хто питання задає.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Дурні не ставлять питання. Вони наклеюють ярлики на тих, хто питання задає.

А яке у тебе питання?
   
Re: Навіщо Україні вата?

Довічний бан дегенерату
   
Re: Навіщо Україні вата?

ТС просто не понимает что во всем важен прецедент и если ты один раз что то отдашь по надуманным поводам,то тебя растащат на куски ближайшие друзья,а не то что враги
   
Re: Навіщо Україні вата?

Довічний бан дегенерату

Что то в этом есть.Потому что именно такие тезисы пытается внушить украинцам Москва
   
Re: Навіщо Україні вата?

А яке у тебе питання?


Там же дуже просто і зрозуміло написано.
Навіщо ми витрачаємо стільки грошей на війну в якій ми ніколи не переможемо?
Ми вже витрачаємо не свої гроші, а повинні лізти в борги і спалюємо гроші наших дітей, а може бути і онуків.
Що ми отримаємо після перемоги крім боргів, розрухи і ненависті?
Для чого країна вмирає (буквально) на війні, якщо нам ці землі ніколи не принесуть вигоди?
Який позитивний сценарій звільнення Донбасу і Криму і на чому він базується?

Просто хочу отримати у відповідь виразну схему конвертації перемоги в вигоду. Не для себе, хоча б для нащадків.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Навіщо ми витрачаємо стільки грошей на війну в якій ми ніколи не переможемо?

Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно
   
Re: Навіщо Україні вата?

Что то в этом есть.Потому что именно такие тезисы пытается внушить украинцам Москва

Понятно, что автор такой темы - кацапский фашистский выблядок, 5-я колонна хуйла. Но почему он так долго держится? Непонятно.
А тема, конечно, страшная для Украины. Ведь уступив даже один миллиметр своей земли, мы тогда очень скоро потеряем все.
   
Re: Навіщо Україні вата?

По перше. На Росії постійно обговорюють питання територіальної цілісності України. І нікого за це не садять.
По-друге. Я питаю, що отримає Україна після повернення Криму і Донбасу крім боргів і озлобленого ватного ворожого Україні населення?
територію. ватне непримириме населення поїде на істарічєскую родіну.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Боже мій, які ж Ви перелякані боягузи.
Забаньте. Забаньте. Забаньте.
Москва. Провокація. Кремль.
Нам наш прем'єр-міністр говорить, що або новий кредит, або дефолт.
Нам кажуть, що ми повинні платити багато і дорого, тому що у нас війна.
Я задаю питання про ціну перемоги.
Ми готові платити і далі за ічкерізацію Донбасу і Криму?
У нас є гроші, що б оплачувати лояльність тамтешнім князькам?
У нас є джерело грошей для відновлення не тільки інфраструктури але украінзаціі цих мертвих земель?
Українці отримають компенсацію за свої жертви? Коли? Скільки? Від кого?
Чому Вам страшно про це думати?

Стадо.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Там же дуже просто і зрозуміло написано.
Навіщо ми витрачаємо стільки грошей на війну в якій ми ніколи не переможемо?
Ми вже витрачаємо не свої гроші, а повинні лізти в борги і спалюємо гроші наших дітей, а може бути і онуків.
Що ми отримаємо після перемоги крім боргів, розрухи і ненависті?
Для чого країна вмирає (буквально) на війні, якщо нам ці землі ніколи не принесуть вигоди?
Який позитивний сценарій звільнення Донбасу і Криму і на чому він базується?

Просто хочу отримати у відповідь виразну схему конвертації перемоги в вигоду. Не для себе, хоча б для нащадків.

Тому що якщо ми не будемо витрачати гроші на оборону,  донбасом та кримом діло не закінчиться.

Тому що майже 2 млн. бежинців мешкають на теріторіі Украіни і бажають туди повернутися.

Тому що біля 1.5 млн залишилось там і також бажають повернутися.

І ось ти такій крутий предлагаєшь взяти і кінути ці майже 3.5 млн населення ?


   
Re: Навіщо Україні вата?

територію. ватне непримириме населення поїде на істарічєскую родіну.

Багато виїхало з України?
Ахметов, Новинський, Бойко, Колесников, Мураєв, Рабинович? Все там уже?
Поки зворотне спостерігаю.
Їдуть українці.
   
Re: Навіщо Україні вата?

Тому що якщо ми не будемо витрачати гроші на оборону,  донбасом та кримом діло не закінчиться.

Тому що майже 2 млн. бежинців мешкають на теріторіі Украіни і бажають туди повернутися.

Тому що біля 1.5 млн залишилось там і також бажають повернутися.

І ось ти такій крутий предлагаєшь взяти і кінути ці майже 3.5 млн населення ?

Я повинен оплачувати їх переїзди і повернення?
   
Re: Навіщо Україні вата?

Боже мій, які ж Ви перелякані боягузи.
Забаньте. Забаньте. Забаньте.
Москва. Провокація. Кремль.
Нам наш прем'єр-міністр говорить, що або новий кредит, або дефолт.
Нам кажуть, що ми повинні платити багато і дорого, тому що у нас війна.
Я задаю питання про ціну перемоги.
Ми готові платити і далі за ічкерізацію Донбасу і Криму?
У нас є гроші, що б оплачувати лояльність тамтешнім князькам?
У нас є джерело грошей для відновлення не тільки інфраструктури але украінзаціі цих мертвих земель?
Українці отримають компенсацію за свої жертви? Коли? Скільки? Від кого?
Чому Вам страшно про це думати?

Стадо.
:D

Ііііі????
   
Re: Навіщо Україні вата?

Багато виїхало з України?
Ахметов, Новинський, Бойко, Колесников, Мураєв, Рабинович? Все там уже?
Поки зворотне спостерігаю.
Їдуть українці.
більшість кримчан і донбасян тримають українські паспорти.то чому ми маємо відмовлятись від українських громадян? тим більше, що багато з них чекають на повернення до України.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія