Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За обзивання антикацапа словом "кацап" треба банити!!! :butcher: :butcher: :butcher:

Я на форумі завжди займаю тверду і послідовну антикацапську позицію. Я є на цьому форумі найпослідовнішим і найбільшим антикацапом, антиросійським шовіністом і русофобом. Тим не менше, на форумі знаходяться ідіоти, які собі дозволяють мене образити словом "кацап". Для мене це дуже образливо звучить. В мене прохання до модераторів банити за таку образу, коли словом "кацап" обзивають найбільшого антикацапа, русофоба та антиросійського шовініста на цьому форумі.

Я придумав називати кацапію словом "єблівушка". Мене за це моє відкриття та мій винахід кацапи проклинали на кацапських форумах.

Я буду постійно буду піднімати цю тему до того часу, поки не побачу відповідь модератора в цій темі.

Останнє редагування: 24 травня 2022 03:00:26 від Slawv
   
Я на форумі завжди займаю тверду і послідовну антикацапську позицію. Я є на цьому форумі найпослідовнішим і найбільшим антикацапом, антиросійським шовіністом і русофобом. Тим не менше, на форумі знаходяться ідіоти, які собі дозволяють мене образити словом "кацап". Для мене це дуже образливо звучить. В мене прохання до модераторів банити за таку образу, коли словом "кацап" обзивають найбільшого антикацапа, русофоба та антиросійського шовініста на цьому форумі.

Я придумав називати кацапію словом "єблівушка". Мене за це моє відкриття та мій винахід кацапи проклинали на кацапських форумах.

Я буду постійно буду піднімати цю тему до того часу, поки не побачу відповідь модератора в цій темі.
Не дочекаєшся. Бо модер Слав-рагуль на свій тупий розсуд вирішує хто тут кацап. Він же заплатив, так що має право  X(
   
Я є на цьому форумі найпослідовнішим і найбільшим антикацапом, антиросійським шовіністом і русофобом.
Це брехня.
Найбільші антикоцапи - ми з павлікомв
Я придумав називати кацапію словом "єблівушка".
фу.  :bueee:
"матюки роблять з тебе коцапа" (с)
Виключення - міжнародне слово хуйло, яке однаково звучить будь-якою мовою світу..
   
Це брехня.
Найбільші антикоцапи - ми з павлікомв
фу.  :bueee:
"матюки роблять з тебе коцапа" (с)
Виключення - міжнародне слово хуйло, яке однаково звучить будь-якою мовою світу..


Ви є найбільші антикОцапи, як ви самі написали. А я є найбільший антикацап на цьому форумі.

А кацапський корабель йде на х*й?

Придумайте якусь ще більшу зневажливу назву для кацапії. Тоді поговоримо.

За назву "єблівушка" для кацапії мене моцкалі проклинали на кацапських форумах і погрожували вбити. Вони казали, що таких ********* як я навіть у Львові нема, тільки в Канаді такі живуть.
   
Якщо вам вже так сильно вянуть і відпадають вуха від назви "єблівушка" для кацапії, то я пропоную легший варіант назви кацапії -- "срассіюшка".
   
Я вам вже казала - історична офіційна назва того пекельного утворення. Московія. Яка начисто перекреслює їхнє "славянство".
Чим можна найболючіше і найглибше вразити дикого коцапа? Якоюсь відверто образливою назвою ? Та ну, переживе.
А от від історичної правди вони реально казяться.
   
 :facepalm1: Цю тему треба у вільне ...
   
Але якщо назвати кацапію так: "Московія - Єблівушка"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія