Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

Боюсь оскорбить?
Пидарасы?
Может Гандоны?
Или Гниды?

За 2 поста 2 бана.

Это б***ь фашизм какой то.
Отправьте этих админов рагулей в роисю. Там с их модерацией пусть на форуме ленты сру работают.

мУдераторы это вам, на прощание



PS. Остальным. Прощайте. С момента начала правки этими чекистами постов стало ясно что форум пошел по кизде.
Пропал дом.
   
Типичный модератор фупа наших дней
   
А шо случилось ?
   
А шо случилось ?
Аяаяй а кто это сделал?
   
А ничего не случилось.
Какая то шваль Добродий засрало моими постами 15 летней давности фуп.
В итоге я а не он пошел в бан.
Потом я опубликовал пост посмеяться весьма патриотичного содержания надо сказать.
Пошел в бан.
Написал коммент «выкашливайте байдена» цитата
Пошел в бан.

По итогу я иду в бан.
Завхоз людвиг арестарховвич с фупа идет за русским кораблем.
   
Администрирование осцществляется по принципу «он мне не нравится».
Товарищ чекист срет в лифте.
   
якесь неприкрите хамство
   
якесь неприкрите хамство

fboris - ти отримав відповідь хто, коли й за що :gigi:
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума
tyv

якесь неприкрите хамство
:laugh:
Мабуть це причина бана)
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума
tyv

А вообще сагласєн
   
Нічосєпрорвало. :=V
   
Найкраще було б притримуватись старого форумного правила всіх часів і народів. Дії модератора не обговорюются. Крапка.

Получив бан, сиди. Якщо щось не подобається йди собі геть, тобто на інший форум.
   
Шо то за носій руської культури? Навіщо він тут зі своїми проблемами уваги до себе?
   
Найкраще було б притримуватись старого форумного правила всіх часів і народів. Дії модератора не обговорюются. Крапка.

Получив бан, сиди. Якщо щось не подобається йди собі геть, тобто на інший форум.
А ти кто такой? (С)
   
А ти кто такой? (С)

Для невігласів можу нагадати ще одне форумне правило. На форумі є нік і те, що він пише. Хто він такий питати не прийнято. А хто це питає, то того прийнято посилати наxуй.
   
Для невігласів можу нагадати ще одне форумне правило. На форумі є нік і те, що він пише. Хто він такий питати не прийнято. А хто це питає, то того прийнято посилати наxуй.
Ким прийнято? кансєрва ти облізла  :laugh:
Скачеш по гілках як клоун
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

Борис явно рветься на довічний бан.
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

Боюсь оскорбить?
Пидарасы?
Может Гандоны?
Или Гниды?

За 2 поста 2 бана.

Это б***ь фашизм какой то.
Отправьте этих админов рагулей в роисю. Там с их модерацией пусть на форуме ленты сру работают.

мУдераторы это вам, на прощание

Показати зображення...
PS. Остальным. Прощайте. С момента начала правки этими чекистами постов стало ясно что форум пошел по кизде.
Пропал дом.

Бобах?! :)
   
ніби ж на початку року ТС оголошував самозабан
і от знову...
   
ніби ж на початку року ТС оголошував самозабан
і от знову...
Нене сам не уйду
Прийдется людвигу аристарховичу срать в лифт.
   
fboris - ти отримав відповідь хто, коли й за що :gigi:
Если бан сделал Слав, я уйду с фупа.
Без вопросов, потому что был тяжелый контингент рагулей
А были внятные люди…
   
кансєрва ти облізла
З початку війни на фупі з'явилось багато підозрілих ніків.
   
З початку війни на фупі з'явилось багато підозрілих ніків.

є таке
деякі пішли в ніколи деякі ще бовтаються
   
Если бан сделал Слав, я уйду с фупа.
Без вопросов, потому что был тяжелый контингент рагулей
А были внятные люди…


ти до рагулів чи до внятних людей себе відносиш?
   
я тут для довбойобів проведу деякий лікбез
рагулями називали тих українців які жили за  межею львова і приходили в львів обслуговувати панів поляків
шлагбуам був рагуль   тому прислугу називали рагулями вони на ніч покидали місто
ось так єблани

патріції і плебеї йопт
   
ти до рагулів чи до внятних людей себе відносиш?
Я минимум графь
   
Рагуль - некультурна, примітивна, тупа, неосвічена людина. Цілком ймовірно, що слово “рагуль” пішло від англійського “ragamuffin”- безпритульний, обідранець. Цим же словом “rogue” в біології називають екземпляр, який виявляє ознаки дегенерації. Абстрактне бидло не обов'язково є рагулями, а ось рагулі — завжди стовідсоткове бидло.
   
В рагулів сильно завищена самооцінка, тому зазвичай вони дуже пихаті, люблять принижувати інших, до того ж — ніколи не просять пробачення. ©

Останнє редагування: 23 травня 2022 05:07:34 від Adjuster
   
Как показало недавнее состояние ФУПа, то лучше хоть какая-то модерация, чем никакой. Если нет модерации вообще, то весь ФУП завален стрыбками и залупами
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

я тут для довбойобів проведу деякий лікбез
рагулями називали тих українців які жили за  межею львова і приходили в львів обслуговувати панів поляків
шлагбуам був рагуль   тому прислугу називали рагулями вони на ніч покидали місто
ось так єблани

патріції і плебеї йопт

ТакI собI шабесгоI, oбслуга йепть
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

Здесь принцип один:не хочешь в бан -не пиши.
   
Здесь принцип один:не хочешь в бан -не пиши.
Пригадалося з часів совка:
Не думай.
Подумав - не записуй.
Записав - не підписуйся.
Підписався - не друкуй.
Надрукував - відмовся.
Не відмовився - не ображайся.  :gigi:
   
Re: Подбираю правильный эпитет к модераторам форума

ти до рагулів чи до внятних людей себе відносиш?

я так бачу в тебе циркуль, лiнейка i краткий курс налаштованi
   
Правила фупу нічого не значить  Тільки настрій та політичні вподобання модератора.

Я двічі був забанений в темі про бензин, тому що посмів сумніватися в "політиці правлячої партії". Амід він такий...

Це той самий Амід, який до 2019 року банив за слова "зрадойоб", навіть за слово "зрадофіл"... Навіть ввів фільтр, і ці слова автоматично писалися як "сомнєвающійся".  Пам'ятаєте?

А тепер слово "зрадойоб" - офіційна причина бану. І зауважте, правила не змінювались.

Коли писав прізвище "Бірюков", "Серж Марко" чи, наприклад "Гудименко", то Амід прикрутив фільтр, і за цими прізвищами (та багато іншими) додавалось "(порохобот)". Ну так, щоб принизити остаточно та нівелювати слова опонента. А зараз той же Амід банить за слово "прихильники певної політсили".

Це все через проблеми у особистому житті. Суррогат влади та контролю.

У мене колись був препод по історії, якому треба було кожного разу відповідали в залежності від його настрою - різні точки зору на матеріал.

Щось мені така людина нагадує...
   
Здесь принцип один:не хочешь в бан -не пиши.

Золоті слова.
   
Це все через проблеми у особистому житті. Суррогат влади та контролю.

Теж вважаю, що місцеві модератори сублімують якісь власні комплекси.
   
Мене взагалі на 4 дні забанили, хз за що...  8-:
   
Правила фупу нічого не значить  Тільки настрій та політичні вподобання модератора.

Я двічі був забанений в темі про бензин, тому що посмів сумніватися в "політиці правлячої партії". Амід він такий...

Це той самий Амід, який до 2019 року банив за слова "зрадойоб", навіть за слово "зрадофіл"... Навіть ввів фільтр, і ці слова автоматично писалися як "сомнєвающійся".  Пам'ятаєте?

А тепер слово "зрадойоб" - офіційна причина бану. І зауважте, правила не змінювались.

Коли писав прізвище "Бірюков", "Серж Марко" чи, наприклад "Гудименко", то Амід прикрутив фільтр, і за цими прізвищами (та багато іншими) додавалось "(порохобот)". Ну так, щоб принизити остаточно та нівелювати слова опонента. А зараз той же Амід банить за слово "прихильники певної політсили".

Це все через проблеми у особистому житті. Суррогат влади та контролю.

У мене колись був препод по історії, якому треба було кожного разу відповідали в залежності від його настрою - різні точки зору на матеріал.

Щось мені така людина нагадує...
Зараз ФУП перетворився на суцільне іпсо. Можливо деякі модери думають, що так вони з кацапами борються, проте по факту грають на боці Кремля. Бо в фаворі боти, які 8 років реготали "атопyтіннападьот" та і зараз кремлівську пропаганду поширюють. Той же Пауер кілька днів тому написав, що "Порошенко по домовленості з Пyтіним розв'язав війну" і отримаву повне схвалення адміністраторів форуму. А проукраїнський Йожин з Бажин фіг знає за що полетів у довічний бан з глузливим коментарем про "слідом за російським кораблем".
   
Мене взагалі на 4 дні забанили, хз за що...  8-:

Та розплодилось тут дописувачів! Прорідити треба.
   
Зараз ФУП перетворився на суцільне іпсо. Можливо деякі модери думають, що так вони з кацапами борються, проте по факту грають на боці Кремля. Бо в фаворі боти, які 8 років реготали "атопyтіннападьот" та і зараз кремлівську пропаганду поширюють. Той же Пауер кілька днів тому написав, що "Порошенко по домовленості з Пyтіним розв'язав війну" і отримаву повне схвалення адміністраторів форуму. А проукраїнський Йожин з Бажин фіг знає за що полетів у довічний бан з глузливим коментарем про "слідом за російським кораблем".


Теж таке враження склалось.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія