Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список модераторів

Список модераторів

Прошу адміна оголосити повний список модераторів та за які заслуги ними стали.
Щоб звичайні користувачі не вступали з ними в суперечки.
А то ведуть себе як звичайні користувачі, матюкаються, сруться. Потім банять опонентів.

І ще потрібні якісь правила саме для модераторів. Кодекс поведінки.
   
Re: Список модераторів

Якраз матюкатися зовсім необов"язково. Заволодівши модерською кнопкою можна досягти успіхів у набагато цікавіших речах.
Наприклад, попередньо забанивши недруга, «ввічливо» випорожнитися на його голову. І тут же закрити гілку, тобто можливість подальших коментувань у ній. Хіба не шикарна перевага перед чернью?
Або вносити коригування в пости юзерів. Кароффка голосно помітила позначку про факт коригування поста модератором (дрібний текст під постом) і – потрапила до чорного списку. А коли вона ще й дозволила собі «вголос» назвати місце дислокації «мобілізації на час війни» цього юзера з повноваженням модератора – доля її була вирішена.
І це ще не все! «Мобілізований на час війни» модератор запросто може у приваті «порадити» юзеру «не відсвічувати далі», інакше розправа над ним буде швидкою і – дослівно! - «нещадною». Для довідки – «відсвічування» якраз і означає  згадки у будь-яких контекстах того самого місця «мобілізації на час війни» даного модератора.
Прикольно було спостерігати, як після вчинення розправи над Кароффкою – в точності з оголошеною мені в приваті вендеттою проти Мирослави і Кароффки! – цей модератор ще й змусив еЛКу вибачатися перед ним за припущення що розправу над Кароффкою вчинив саме він. :gigi:
Адміністратор ФУПа згоден з тим, щоб людина, якій він довірив модерські функції, отак відкрито і цинічно використовувала отриману владу для віртуальних розправ над форумчанами, які йому особисто чимось не догодили?
   
Re: Список модераторів

Я дивлюсь хто озвучує свої плани в разі отримання кнопки))) Нездивований))))  :lol:
   
Re: Список модераторів

модератор запросто може у приваті «порадити» юзеру «не відсвічувати далі», інакше розправа над ним буде швидкою і – дослівно! - «нещадною».
Ой! ;o
А я хотіла запропонувати модераторам
якось домовитись з Мирославою і Кароффкою у приваті
аби ці дві дописувачки не кидались на опонентів з агресивним хамством,
бо якщо їх банити за ці грубі порушення правил, то тут Адмінфорум
репне від обурень, скиглень, ридань у формі простирадла авторства мирослави,
а від кароффки модерам забезпечені довготривалі брудні агресивні срачі
за які будуть нові бани і як наслідок - подібні гілки з проханнями про розбан
чи зменшення терміну бану.

   
Re: Список модераторів

І це ще не все! «Мобілізований на час війни» модератор запросто може у приваті «порадити» юзеру «не відсвічувати далі», інакше розправа над ним буде швидкою і – дослівно! - «нещадною». Для довідки – «відсвічування» якраз і означає  згадки у будь-яких контекстах того самого місця «мобілізації на час війни» даного модератора.
Це модератор розшифрував те "відсвічування"
чи Мирослава дофантазувала сенс цього слова? :umnik2:
   
Re: Список модераторів

Прийшла Берегиня і підлизується до модераторів  :facepalm1:
   
Re: Список модераторів

Прошу адміна оголосити повний список модераторів та за які заслуги ними стали.
Щоб звичайні користувачі не вступали з ними в суперечки.
А то ведуть себе як звичайні користувачі, матюкаються, сруться. Потім банять опонентів.
Якщо таке дійсно є, то такі персонажі не мають морального права модерувати (td)
   
Re: Список модераторів

І ще потрібні якісь правила саме для модераторів. Кодекс поведінки.
(tu) але той кодекс повинен бути закладений в особистість змалечку - вихованням і совістю.
   
Re: Список модераторів

Не сріться, дівчата. Виховання і совість мають цінність серед подібних людей і то не завжди, яскравий приклад, це академік Солженіцин, який з антисовка переродився у шовініста.
   
Re: Список модераторів

Виховання і совість мають цінність серед подібних людей
вони мають цінність скрізь і завжди,
особливо коли мова йде про владні повноваження
будь-якого штибу.
   
Re: Список модераторів

вони мають цінність скрізь і завжди

Ні, оточення формує шкалу цінностей, це вже сто разів доведено еволюцією. У іншому випадку жива істота вимирає.
   
Re: Список модераторів

Ой! ;o
А я хотіла запропонувати модераторам
якось домовитись з Мирославою і Кароффкою у приваті
аби ці дві дописувачки не кидались на опонентів з агресивним хамством,
бо якщо їх банити за ці грубі порушення правил, то тут Адмінфорум
репне від обурень, скиглень, ридань у формі простирадла авторства мирослави,
а від кароффки модерам забезпечені довготривалі брудні агресивні срачі
за які будуть нові бани і як наслідок - подібні гілки з проханнями про розбан
чи зменшення терміну бану.
Есть вечно непотопляемые Кадры, шо при гитлере, шо при сталине,що при педе, шо при  хуйле! (tu)
   
Re: Список модераторів

Ні, оточення формує шкалу цінностей
цікава тема, філософська,
можна обговорити її в окремій гілці.


У іншому випадку жива істота вимирає.
;o
   
Re: Список модераторів

та яка, блд, "розправа"?
базар тре фільтрувати
   
Re: Список модераторів

та яка, блд, "розправа"?
надай кваліфікацію дивному місячному бану, та ще й з попередженням що наступний захід юзерки (поза найменшими сумнівами - проукраїнської, з невчорашньою датою реєстрації) на ФУП спричинить довічний бан.
Знаєш такого - Вольтера? Скільки разів він тут вже вислухав коментарів щодо свого поточного перебування у Нідерландах? Стопіццот. Хтось був забанений за ті коментарі?
Вія. Її ж не пнув хіба що лінивий. Хоча цей контрприклад є дещо невдалим, адже Вія отримала здебільшого за некоректні посили на адресу українців в Україні, але і їй закиди з боку окремих ФУПівців були теж некоректними - жінка, вивезла від війни маленьку дитину, правильно зробила.
Насправді прикладів таких сутичок купа - і на адресу тимчасових діаспорян і тих, хто постійно проживає за кордоном. Але якщо за це банити!...

ПС В силу певної суб"єктивної причини я маю право кваліфікувати саме як розправу. Вірніше - поки що спробу розправи. еЛКа і шуша завадили.
   
Re: Список модераторів

надай кваліфікацію дивному місячному бану, та ще й з попередженням що наступний захід юзерки (поза найменшими сумнівами - проукраїнської, з невчорашньою датою реєстрації) на ФУП спричинить довічний бан.
Знаєш такого - Вольтера? Скільки разів він тут вже вислухав коментарів щодо свого поточного перебування у Нідерландах? Стопіццот. Хтось був забанений за ті коментарі?
Вія. Її ж не пнув хіба що лінивий. Хоча цей контрприклад є дещо невдалим, адже Вія отримала здебільшого за некоректні посили на адресу українців в Україні, але і їй закиди з боку окремих ФУПівців були теж некоректними - жінка, вивезла від війни маленьку дитину, правильно зробила.
Насправді прикладів таких сутичок купа - і на адресу тимчасових діаспорян і тих, хто постійно проживає за кордоном. Але якщо за це банити!...

ПС В силу певної суб"єктивної причини я маю право кваліфікувати саме як розправу. Вірніше - поки що спробу розправи. еЛКа і шуша завадили.
побачивши, шо кароффку забанили, я спочатку подумав, шо її зовсім за інше упекли. якби їй дали "по сукупності", то вона ще півроку б на нарах лежала
   
Re: Список модераторів

модератор запросто може у приваті «порадити» юзеру «не відсвічувати далі», інакше розправа над ним буде швидкою і – дослівно! - «нещадною»
Це було б добре. Така практика свого часу була, я такі попередження від пані Олени отримував і то було дуже корисне.
   
Re: Список модераторів

Це було б добре. Така практика свого часу була, я такі попередження від пані Олени отримував і то було дуже корисне.
Цілком можливо. Але без врахування мотивації модера оцінка буде необ"єктивною.
Хто з нас не отримував попереджень від пані Олени! )))
Але то було зовсім інше. Бо тоді метою був відносний порядок на форумі, але аж ніяк не особистісні  розправи.
   
Re: Список модераторів

Але то було зовсім інше. Бо тоді метою був відносний порядок на форумі, але аж ніяк не особистісні  розправи.

ОленаЮрівна сама влаштовувала особисті розправи.
А в 2019 році так вапщє побаніла купу ніків просто так, задля особистої насолоди.
   
Re: Список модераторів

Я дивлюсь хто озвучує свої плани в разі отримання кнопки))) Нездивований))))  :lol:
(tu) :) 
   
Re: Список модераторів

Чомусь не дивно,що на цій гілочці найактивнішими в обвинувачуваннях модерів є ті ,що завжди найактивніше заступалися за своїх однодумців навіть як вони просто втрачали береги у своїх політбаталіях з "ворогом". І ,що цікаво ті модери ішли їм на зустріч,бо вже дуже голосисті плакальщиці були наші "постраждалі". :D
 Капля камінь точе? B-) мабуть і часом капля найде туже твердий камінь( "Петре,на тобі я будуватиму свою церкву " сказав один проповідник).
   
Re: Список модераторів

кваліфікувати саме як розправу. Вірніше - поки що спробу розправи. еЛКа і шуша завадили.
Пропоную конструктивне вирішення цієї проблеми,
яка змушує тяжко страждати кароффку, мирославу, елку і шушу:

карофка публічно зобов"язується висловлюватися коректно,
без агресивного бруду, матюків та образливих висловів
(це все грубі порушення правил)
і чітко виконує цю свою обіцянку завжди і скрізь на ФУПі,
що є цілком реальним і посильним для неї.

Якщо після цього її забанять умовно "за чорноротість",
будемо всі разом вимагати відставки модера,
адже то дійсно буде несправедливий бан,
але я впевнена що все буде добре і з карофкою, і з модерами,
якщо вона виправиться і буде пристойно поводитись в соціумі

   
Re: Список модераторів

Це було б добре. Така практика свого часу була, я такі попередження від пані Олени отримував і то було дуже корисне.
(tu) це прекрасний метод виховання юзерів,
конструктивний, дієвий і результативний.
Хоча це працює лише з притомними юзерами,
на жаль є і такі, яких спроба модера домовитись у приваті
обурює ще більше ніж цілком справедливий бан.
   
Re: Список модераторів

карофка публічно зобов"язується висловлюватися коректно,
без агресивного бруду, матюків та образливих висловів
(це все грубі порушення правил)
і чітко виконує цю свою обіцянку завжди і скрізь на ФУПі,
що є цілком реальним і посильним для неї.

крокодил проти.
бо таким чином і докрокодила знов доїбуцця.

Он, ОленаЮрівна все мічтала зробити із мене чемну і виховану тварину 8-)
а нєдобівшись цього, впала в безмежну лють :X 
   
Re: Список модераторів

бо таким чином і докрокодила знов доїбуцця.
обмежишся брудними випадами і побажаннями повиздихати від найтяжчих хвороб виключно на адресу коцабів - не до*буцця.
   
Re: Список модераторів

обмежишся брудними випадами і побажаннями повиздихати від найтяжчих хвороб виключно на адресу коцабів - не до*буцця.

1. колаборанти та палєзниє ідіоти(с) коцабів - теж вороги України.
2. щєй як доїбуцця, шо показав 2019. Нащастя, вже не 2019, і палєзниє ідіоти(с) того, хто тоді прєдлагал нам просто пєрєстать стрєлять і дагаваріцця зрасієй пасєрєдінє(с) вже не свящєнні карови ОлениЮрівни. А просто врєдниє тьоткі (шожпоробиш, єслі у вас натура такая).
   
Re: Список модераторів

крокодил проти.
бо таким чином і докрокодила знов доїбуцця.
мова не про тебе а про карофку,
вона ж все-таки дєвачька :brunette:
   
Re: Список модераторів

обмежишся брудними випадами і побажаннями повиздихати від найтяжчих хвороб виключно на адресу коцабів - не до*буцця.
хм... чудовий вихід для карофки (tu)
агресивно і брудно нападати не на українців
а на хуйло, його банду та зомбі-бидляків які їх підтримують.
Але треба дізнатись чи модератори не будуть проти
такого викиду на форум негативу авторства карофки. :umnik2:
   
Re: Список модераторів

1. колаборанти та палєзниє ідіоти(с) коцабів - теж вороги України.
Бачиш, яка справа... Твоє зарахування будь-кого до колаборантів є дією суто суб"єктивною і часто такою, що не відповідає реальному стану речей. З цим що робити?
   
Re: Список модераторів

Бачиш, яка справа... Твоє зарахування будь-кого до колаборантів є дією суто суб"єктивною і часто такою, що не відповідає реальному стану речей. З цим що робити?
теж вірно...
в такому випадку таки повинна діяти на форумі
заборона на особисті випади і тому подібні порушення правил.
   
Re: Список модераторів

з попередженням що наступний захід юзерки (поза найменшими сумнівами - проукраїнської, з невчорашньою датою реєстрації) на ФУП
Ти і твої подружки повинні розуміти
що давня дата реєстрації, певні політичні погляди,
як і публічно декларований патріотизм
не дають права грубо порушувати правила,
завалювати форум нечистотами,
ображати українців, провокуючи срачі.

І якщо дописувачка щира українка
то повинна поводитись гідно,
а не ригати гноєм на голови оточуючих.
Таке собі можуть дозволяти лише
хуйло зомбо-бидлячки :bueee:
Тому закликаю карофку і її подружок
високо тримати планку звання жінки-українки :drinks:
   
Re: Список модераторів

заборона на особисті випади
то скільки ще плануєте нав"язливо хапати іклами за п"яти забанену Кароффку?
вгомонитися нарешті не збираєтеся?
   
Re: Список модераторів

то скільки ще плануєте нав"язливо хапати іклами за п"яти забанену Кароффку?
тобто ти почала обговорення бану карофки в цій темі
але вимагаєш щоб у ньому брали участь лише ті хто з тобою згоден? ;o

ти хоч розумієш що наслідуєш методи мерзотного хуйло? :bueee:
   
Re: Список модераторів

вгомонитися нарешті не збираєтеся?
не тих взялася гомонити :gigi:
   
Re: Список модераторів

ОленаЮрівна сама влаштовувала особисті розправи.
А в 2019 році так вапщє побаніла купу ніків просто так, задля особистої насолоди.
Был гандоном- стал пидаром! растешь!И нагло врешь, как всегда, кусок уебка
   
Re: Список модераторів

Бачиш, яка справа... Твоє зарахування будь-кого до колаборантів є дією суто суб"єктивною і часто такою, що не відповідає реальному стану речей. З цим що робити?

Невже будь-кого?..
Ти і твої посіпаки відстоювали (на той час) такі нарративи:
- війну робе Порох, а не хуйло
- шоб її закінчити - тре перестать стрєлять
- їз путєном можна домовитись пасєрєдінє (сама розуміеш ШО це означае).
І ти  та твої посіпаки відстоювали всі дії блазня, коли він згортав підтримку армії і строїл дарогі, на яких кацапи вїхали, як на санях(с).

Я, крокодил, тоді був ПРАВИЙ, шо мочіл вас, ублюдочних хуєсосів блазня.
Зарз, коли блазень НЕЙМОВІРНИМ ЧИНОМ перетворивсь на Супергероя - я його підтримую.
А ти, як і твої посіпаки, так і осталась ДЄРЬМОМ, пробач мені правду.
Но кращч, якшо ви будете дєрьмом, а не колаборантами. Бо хєр шо зна, шо вам так сподобаецця, шо вас ВШТИРИТЬ...

Скоріш зща все ви просто тупиє баби. Бєз моску. Ачко навіть замість пи3ди, пробачай мені за откровєнность.
Я більше не хочу з тобою общацця. Думав, ти стала розумніше. алеж ти осталась такаж тупа ПИ3ДА. Дегенеративна. Тож йди на конячий (td)

Останнє редагування: 14 травня 2022 19:52:39 від Зєльоний крокоділ
   
Re: Список модераторів

Был гандоном- стал пидаром! растешь!И нагло врешь, как всегда, кусок уебка

зїж гівна, Смєтана-2.
Ти щ не здох? ну то здихай пошвидш. Не гівняй атмосферу.
   
Re: Список модераторів

От цікаво, в крокодилів чорно в роті, чи коричнево? :S
   
Re: Список модераторів

Невже будь-кого?..
Ти і твої посіпаки відстоювали (на той час) такі нарративи:
- війну робе Порох, а не хуйло
- шоб її закінчити - тре перестать стрєлять
- їз путєном можна домовитись пасєрєдінє (сама розуміеш ШО це означае).
І ти  та твої посіпаки відстоювали всі дії блазня, коли він згортав підтримку армії і строїл дарогі, на яких кацапи вїхали, як на санях(с).

Я, крокодил, тоді був ПРАВИЙ, шо мочіл вас, ублюдочних хуєсосів блазня.
Зарз, коли блазень НЕЙМОВІРНИМ ЧИНОМ перетворивсь на Супергероя - я його підтримую.
А ти, як і твої посіпаки, так і осталась ДЄРЬМОМ, пробач мені правду.
Но кращч, якшо ви будете дєрьмом, а не колаборантами. Бо хєр шо зна, шо вам так сподобаецця, шо вас ВШТИРИТЬ...

Скоріш зща все ви просто тупиє баби. Бєз моску. Ачко навіть замість пи3ди, пробачай мені за откровєнность.
Я більше не хочу з тобою общацця. Думав, ти стала розумніше. алеж ти осталась такаж тупа ПИ3ДА. Дегенеративна. Тож йди на конячий (td)
Ти і твої посіпаки підтримували блазня у парчових лахах, коли він свідомо робив Україну заручницею свого широко розгалуженого бізнесу у паРаші.
Ти і твої посіпаки підтримував колаборацію твого блазня з хуйлом, ти - ОСОБИСТО! - підтримував, коли твій блазень усіма можливими і неможливими засобами - очевидно виконуючи волю хуйла кремлівського - витягував свого падєльніка Мудачука на пик українського політикуму, аби разом з ним обкрадати Україну. Та й свинурчуків своїх не ображати.
Ти і твої посіпаки підтримували блазня-ліцедєя, коли внаслідок його колаборантства з хуйлом західні країни не поспішали з підтримкою України.
Не обманюй себе - ніяких трансформацій блазнів у супергероїв НЕ БУЛО, НЕ БУВАЄ, і БУТИ НЕ МОЖЕ. 
Зручні вигадки недалеких.
Відтак твій блазень-ліцедєй як був завжди блазнем-лицедєєм у зелених парчових лахах МПЪ, так ним і залишився.
І якщо ти не здатний у справжній людині розгледіти Людину і патріота, то  це виключно твоя проблема.
Одна з твоїх проблем. :K

ПС Ну як, нормально вийшло?  :laugh:


   
Re: Список модераторів

От цікаво, в крокодилів чорно в роті, чи коричнево? :S
Коричнево. Але не тільки в плані кольору...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія