Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дончанина за що на тиждень?

Дончанина за що на тиждень?

Нормально писав, як всі, навіть значно краще деяких.

За що на тиждень?

Де тут злісний флуд і флейм? https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=3233;area=showposts;start=0

Прохання скоротити бан до доби.

Останнє редагування: 16 квітня 2022 22:19:31 від Перегриневич
   
Re: Дончанина за що на тиждень?

Я проти. Нехай посидить, йому полєзно буде.
   
Я проти. Нехай посидить, йому полєзно буде.

Моє питання було за що? Ніби нічого такого, як злісний флейм і флуд, в його останніх дописах не було.

А хто за, хто проти, то інше питання.
   
Re: Дончанина за що на тиждень?

Моє питання було за що?
Ватний ікзпєрд - сєпар отползатєль. Потенційний агент ФСБ. Засирає і зафлуджує усе.
   
Ватний ікзпєрд - сєпар отползатєль. Потенційний агент ФСБ. Засирає і зафлуджує усе.

Вийде він з бану, то йому то напишеш десь. Щоб він зміг відповісти.

Наразі розмова про його останні пости, які (на мою думку) не являються злісним флеймом і флудом. Маєш іншу думку то покажи конкретно, лінком. А не тявкай на забаненого, користуючись тим, що він не може тобі відповісти.
   
Re: Дончанина за що на тиждень?
ATF

Так спокійно на форумі, коли ольгінець в бані. Ніхто не тягає мутні тг-канали, всіляких напівкремлівських експертів.
   
Re: Дончанина за що на тиждень?

Так спокійно на форумі, коли ольгінець в бані. Ніхто не тягає мутні тг-канали, всіляких напівкремлівських експертів.
(tu)
   
Re: Дончанина за що на тиждень?

Тобі тут сумно без агентури ДНР?
   
Re: Дончанина за що на тиждень?

Вийде він з бану, то йому то напишеш десь. Щоб він зміг відповісти.

Наразі розмова про його останні пости, які (на мою думку) не являються злісним флеймом і флудом. Маєш іншу думку то покажи конкретно, лінком. А не тявкай на забаненого, користуючись тим, що він не може тобі відповісти.

Они ж все херои,когда забаненный ответить не может

 B-)

Да,Хома Сраный?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія