Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"паніка, зрадойобство"(С)

"паніка, зрадойобство"(С)

Все розумію. Дурне діло обговорювати дії модерації, вимагати вибачень, етц. Бани - це нормально.
Але вважаю за потрібне сказати це вголос.
Жодна людина, чи двонога скотина, як в реалі, так і на форумі, не може, не має підстав звинувачувати мене в паніці.
Кожен, хто спробував би це зробити, пішов би на три букви, тобто вслід за крєйсєром "мацква".
Ми всі не святі, у всіх свої вади і помилки, в тому числі в процесі спілкування на форумі, проте, панове модератори,
будь ласка, слідкуйте уважніше за своїми формулюваннями причин бану, іноді ці вирази кумедні, іноді - брехливі й образливі,
враження таке, що просто копіпастите коментар того, хто натиснув на доповідь.

Все ще з повагою - я, Rambler.
ЗІ. Щодо зрадойопства не сперечаюсь, бо на хвупі цей термін має толкованіє космічного масштабу ширини й безлічі відтінків. B-)
   
Re: "паніка, зрадойобство"(С)

Згоден, що зараз обєктивна оцінка виглядає, як зрада і паніка.
   
Re: "паніка, зрадойобство"(С)

 :laugh: не переймайся, Рамблере, просто посміхнися.
От коли тебе забанять з формулюванням "перехід на особистості", та ще й коли поруч ніяких "особистостей" не спостерігається, та ще й коли забанить безпосередньо сама...таскаааать.."особистість"  :gigi: - тоді разом посміємося )))
   
Re: "паніка, зрадойобство"(С)

не переймайся, Рамблере, просто посміхнися.
Не смішно. З розумінням ставився до звинувачень в образах, недостатньо трепетному ставленню до зеленого кольору "зрадойопстві", флуді, бували й ті ж "переходи на особистість" - то таке, негарно, але всі ми люди, трапляється.
Але на цей раз - щире лайно, а не мотив.
Тре спробувати доповісти на когось з аргументацією "схильний до мікронекрозоофілії", наприклад - раптом там скрипт автоматично переносить формулювання. :pooh_lol:
Карочь, до сраки. Тема створена суто, аби висловитись, обговорювати наче й нема чого.
   
Re: "паніка, зрадойобство"(С)

Карочь, до сраки.
отето правильно  :)
   
Re: "паніка, зрадойобство"(С)

Тримайся, я завжди за твій розбан.
Я і карти прівьоз, он нижче гілка :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія