Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Адмін, ти або хрестик зніми, або труси одягни!

Адмін, ти або хрестик зніми, або труси одягни!

З одного боку добре, що в цей скрутний час на форумі нарешті почав працювати адмін. Але з іншого те, що ти іноді тут витворяєш - це просто писець...

Ок, не багато розсмоктувати і обмежуся лише своєю історією (хоча є тут купу інших прикладів).

Отже 4 з моїх останніх постів: 1) я привів відео Арестовича, в якому той закликав не зрадойобствувати і в сотий раз пояснював зрадойобам що ніхто не збирає здавати, а ні Київ, а ні Україну. За це ти дав одразу бан "за флуд". Якщо це не писець, то тоді що?  :S

Далі ще цікавіше.

2) В одній з чергових гілок про зраду, в якій обсмокувалась зрада від полковника Мостового про все пропало, я запостив пост ГУР і спеціально для зрадойобів і їх полковника підкреслив рядок "Ключові «мішені» найманців, зокрема: Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, Денис Шмигаль."

Після цього бот, який до війни в режимі ностпоп 24x7 гадив Україні не менше скабеєвих і соловйових, бере цей рядок і в звичній йому/їй манері відкриває гілку: мовляв, ГУР як собачий хрін вирішило повеселити цим зрадойобів... Але то бот, у нього/неї робота така. А що робиш ти? Мовчки прибираєш гілку, яка на той момент набрала як мінімум 2 сторінки зловтіхи зрадойобів. Нахіба тоді треба було писати: 
Цитата:
Кожного, хто дискредитує нинішню українську владу, буде забанено.
  :S

3) У гілці із закликом Залужного до політиків не принижувати ЗСУ активно йшла ще одна полеміка зрадойобів про "самозванця" Аристовича і про "яким боком ОП до ВСУ та яке право має щось коментувати". Я там привів заклик Р. Цимбалюка не зрадойобствувати і спеціально для тих ж самих тупорилих зрадойобів підкреслив його партійне забарвлення.

Не дивно, що цей пост вивернув навиворіт згадану вище ботяру.

4) Після цього важко було не охріти від того нахабства та безкарності цього віртуального бійця. Тому і з'явився мій пост
Цей ольгінський бот уже навіть не шифрується?  :X

Я хз чи належить він/вона/воно безпосередньо Ольгіно чи одній з ольгінських філій в Україні. Але, якби ти свого часу займався справою, то знав би, що означає пункт 4.7 у правилах ФУПа, і цей бот 100% не працював би на ФУПі. Це по-перше.
По-друге, зараз під час війни не повинно бути жодних півтонів. Є лише два кольори і відповідно лише дві позиції... Тому не лицемірствуй і чітко визначись зі своїми цілями та завданнями. Ну, і якщо що, то бань вже тоді назавжди, щоб не виникало спокуси та можливості тикати тебе мордою в подібне лайно.

П.С. Я готовий забрати свої слова назад і вибачитися за цей пост, якщо ти хоча б на годину банив того бота за відкриття згаданої мною гілки (про його/її реакцію на пост з відео закликом Цимбалюка я вже мовчу).
Більше того, я навіть сам готовий вибачитися перед тим ніком, якщо десь хоч словом, хоч півсловом було покаяння за згадану гілку або за інше його/її подібне антиукраїнське лайно.

Але щось мені підказує, що а ні першого, а ні другого не було

П.С2. Ще раз наголошую: я описав лише те, що стосувалося мене особисто. І можливо б цього не робив, якби не бачив подібних інших прикладів

Останнє редагування: 3 квітня 2022 21:22:19 від _Semen
   
Re: Адмін, ти або хрестик зніми, або труси одягни!

Знаешь какая будет реакция? Будут давать больше дней бана.
   
Знаешь какая будет реакция? Будут давать больше дней бана.

Ні, не забанили! (Радію з цього, а не зловтішаюсь.)

Лише перекинули до Адмінфоруму. Я взагалі подивований, як так сталось, що цей допис протримався на головній сторінці форуму 12 годин? Недогледіли...
   
Re: Адмін, ти або хрестик зніми, або труси одягни!

Наступного разу прошу модератора вказувати причину бану "біном Полішинеля"  B-)
   
Схоже, що Рагуль знову на царстві в ФУПі - це його стиль.
   
Лінки на теми дайте
   
Амід, для адміна не серйозно петляти. Слав модератор?
   
Re: Адмін, ти або хрестик зніми, або труси одягни!

Лінки на теми дайте

Хм... У "перегляді повідомлень" все як на долоні. Тим більше, що останнім часом мені явно не до ФУПу і тому майже тут не пишу...

"Флуд" зі зверненням Арестовича: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122395.msg26447618#msg26447618

Пост із повідомленням ГУР у гілці про зрадойобство від полковника Мостового: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122573.msg26451553#msg26451553

Відео Цимбалюка у гілці із закликом Залужного: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122562.msg26451868#msg26451868
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія