Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треба ввести можливість апеляції на бани, бо часто банять не думаючи :super: .

Треба передбачити на ФУПі кнопку апеляції на
бан, бо дуже часто модератори необдумано та невиважено роздають бани, "махаючи шаблею". Хтось поскаржився, а модератор не вияснивши всіх обставин та не розібравшись об'єктивно в ситуації роздає бан, блокує. Треба щоб забанений міг подати апеляцію зі своїми виправданнями, щоб модер міг об'єктивно розібратися в ситуації.

Наприклад, мене зовсім несправедливо назвали кацапом і забанили, хоча я є найбільшим антикацапом на форумі. Я не міг розказати свої виправдання, подати апеляцію на бан.

Останнє редагування: 22 березня 2022 19:53:07 від Slawv
   
Модератор, не розібравшись в ситуації, несправедливо забанив мене:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122209.0

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122298.0

Достатньо поскаржився якомусь придурку як деякі модератори, не вияснивши всіх обставин, необдумано  та несправедливо банять.

Вже деякі придурки закликають мене забанити в цій темі:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122732.0

Отже треба передбачити можливість апеляції на бани, щоб забанений учасник форуму міг надіслати апеляцію модератору на бан, щоб модератор взяв до уваги аргументи забаненого та об'єктивно розібрався в ситуації.

Останнє редагування: 22 березня 2022 20:28:51 від Slawv
   
Ти ба, як себе на трон садовить - " найбільший антикацап", каже!
А що ти зробив, крім похвальби?
Воюєш, волонтериш, донатиш?
Чи тільки триндиш, може?
   
Треба передбачити на ФУПі кнопку апеляції на
бан, бо дуже часто модератори необдумано та невиважено роздають бани, "махаючи шаблею". Хтось поскаржився, а модератор не вияснивши всіх обставин та не розібравшись об'єктивно в ситуації роздає бан, блокує. Треба щоб забанений міг подати апеляцію зі своїми виправданнями, щоб модер міг об'єктивно розібратися в ситуації.

Наприклад, мене зовсім несправедливо назвали кацапом і забанили, хоча я є найбільшим антикацапом на форумі. Я не міг розказати свої виправдання, подати апеляцію на бан.
діставсь бан на пару днів? То посиди і відпочить без скиглеення. це воєнний стан і попробуй пожити в ньому хоча б на форумі,без мирного комфорту . Що модери банять часом на пару днів з помилками-ТО ДУРНЯ (час вимагає швидких дій бо панікерів і зрадойобів у яких рве від стресу до фіга) порівняно з тим що в реалі зараз в країні і як страждають люди. Тому помовч,перебудуйся і менше скигли. Реально дивно,що досі такі "мякошкірі" ще залишилися у цей час.
   
Ти ба, як себе на трон садовить - " найбільший антикацап", каже!
А що ти зробив, крім похвальби?
Воюєш, волонтериш, донатиш?
Чи тільки триндиш, може?

Я воюю в інтернеті з кацапами та українофобами. Виставляю проукраїнські повідомлення в інтернеті на різних ресурсах. Детальніше можу розказати  вам на пошту. Дав на українську армію $ і ще планую дати $.
   
діставсь бан на пару днів? То посиди і відпочить без скиглеення. це воєнний стан і попробуй пожити в ньому хоча б на форумі,без мирного комфорту . Що модери банять часом на пару днів з помилками-ТО ДУРНЯ (час вимагає швидких дій бо панікерів і зрадойобів у яких рве від стресу до фіга) порівняно з тим що в реалі зараз в країні і як страждають люди. Тому помовч,перебудуйся і менше скигли. Реально дивно,що досі такі "мякошкірі" ще залишилися у цей час.
Мене забанили несправедливо на десять (!) днів.
   
Треба передбачити на ФУПі кнопку апеляції на
бан, бо дуже часто модератори необдумано та невиважено роздають бани, "махаючи шаблею". Хтось поскаржився, а модератор не вияснивши всіх обставин та не розібравшись об'єктивно в ситуації роздає бан, блокує. Треба щоб забанений міг подати апеляцію зі своїми виправданнями, щоб модер міг об'єктивно розібратися в ситуації.

Наприклад, мене зовсім несправедливо назвали кацапом і забанили, хоча я є найбільшим антикацапом на форумі. Я не міг розказати свої виправдання, подати апеляцію на бан.

Підтримую!
   
Свободу Бокстеру!
   
Чи відреагують модератори на цю мою тему?


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія