Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

прошу деактивувати нік OldBoy

Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Я чув що Ісаков продав свій нік десь у 2014 році, бо те, що за ним сиділо не знало що таке карлочка, луночка, лілька, топольки (оце важливо,до речі, бо це народна назва психлікарні) й відповіді на ще декілька специфічних полтавських термінів.
Тому думаю, що просто бот злився.

100 ℅

На питання по Полтаві він зливався, Зьома.  Це інша людина.
Точніше нелюд. Оригінальний нік був радикальний юльок, але антиукраїнства за ним не помічалось.
Думаю бота перед 24 лютим кудись перекинули.
Можливо він тут, але під іншою легендою.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

заїбався вже витрачати час на це створіння, але гаразд

так, але не в цьому разі.

"своїм" на ФУПі в системі розпізнавання "свій-чужий" він не стане.
тому що тоді прийдеться визнати, що 15 років срав тут на українців і їхні цінності,
а виходить, що срав собі на голову

а в нього ж комплекс месії: перед війною аж перло
Хіба цього недостатньо?
Поки що не бог, але вже не людина  :=V
Навіть Сметана не дотягує до цього рівня

взагалі, добре, що ця гілка підіймається.
Можливо, і в житті хтось дізнається про те,
хто такий насправді Рустам Ісаков

Велика ймовірність,що   він злив нік.

Останнє редагування: 6 квітня 2022 09:18:56 від Людас
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

не видела ветки, но олдбой по моему прав не в смысле своей деактивации тут естественно
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбой и Фейсбук свой убрал?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбой и Фейсбук свой убрал?

Угу, дуже обережний цей Олдуд. Потер себе зі всіх мереж.

Звісно, для нього велика пєчалька, що тут адміни не погодилися вилучити з ФУПу все, що він понаписував.


   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Ну щось йому дуже препекло

   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Угу, дуже обережний цей Олдуд. Потер себе зі всіх мереж.

Звісно, для нього велика пєчалька, що тут адміни не погодилися вилучити з ФУПу все, що він понаписував.

Дуже вибачаюся, мала на увазі  Олдбоя.

Олдвуд, пробач)))
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Вже питав в тебе, підмерзотник:
ти підтримуєш те, що мерзота роками писала про Україну і українців?
Ти також пропонуєш здатися на милість кацапів?
Ти також вважаєш, що добробати були творені для грабунку населення?
Ти також вважаєш, що тероборона була створена для дерибану бюджету?
Шо мовчиш, хитрожопе створіння?
Щодо інформації про доктора Ішакова: він сам її викладував тут неодноразово.
Хизувався своїми здобутками в Україні: хтось з ізуверів тягне пралки, хто електросамокат,
ця тварина собі статки і кар'єру тут зробила, і нехважаючи на це, гадить на тих,
хто дав йому моживість красивого життя тут ...
Надіюся, що після Бучі таких, як він, полюблювач дочкойобу, на честь якого обрав собі тут нік,
жаліти не будуть.
Якщо я не помиляюсь, то пан Перегриневич - це черговий стопітсотий клон Дмснета, падли, котра майже 10 років підряд писала, що мріє про ті часи, коли Українська держава сконає в муках (такий собі ідейний соратник Х**ла). Тобто вони з Олдбоєм два чоботи пара.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

це черговий стопітсотий клон Дмснета, падли, котра майже 10 років підряд писала, що мріє про ті часи, коли Українська держава сконає в муках
І ти навіть можеш документально підтвердити це своє тяжке звинувачення, до речі на адресу конкретної реальної людини?
Є в тобі хоч краплина честі і совісті, щоб не розкидатися подібним голослівно?
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Дивно. Мені щойно приснився Олд Бой. Цілісної картини сну не збереглося. Пам’ятаю, що ми були ніби в якомусь приміщенні, поряд інші люди. Ми ніби якось постраждали від війни, привітались рукостисканням, подивились один одному в очі. Не було ворожнечі, навпаки, ніби якась довіра і повага один до одного відчувалась, ніби і він, і я змінилися, розуміємо один одного.
Дивно, ніколи не снилась незнайома людина, якої я навіть не бачив. Але це був він
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Якщо я не помиляюсь, то пан Перегриневич - це черговий стопітсотий клон Дмснета
Бінґо!
А то все думав, чим таким знайомим тхне.
І прихований ір теж кагбе натякає.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Якщо я не помиляюсь, то пан Перегриневич - це черговий стопітсотий клон Дмснета, падли, котра майже 10 років підряд писала, що мріє про ті часи, коли Українська держава сконає в муках (такий собі ідейний соратник Х**ла). Тобто вони з Олдбоєм два чоботи пара.

Ааа ясн.

А я думаю - шо то за консерва скаче і все ворогів нароту шукає  :facepalm1:
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Олдбой, повернись, ми все пробачимо.  :)
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Самый гнилой дописувач ФУПу. Именно гнилой.
   
Різне було до 24.02.2022.
І ми все пам'ятаємо.
Але головне, що тепер. Як працює цей маркер "свій-чужий".
Лукава мерзота, як завжди, намагається мімікрувати.
Думає, якщо буде деактивований його профіль, то разом з ним пропадуть докази
її, мерзоти, антиукраїнської діяльності.
І ті, хто зараз боронить Україну, не дізнаються, що в Полтавській Українській медичній стоматологічній академії (УМСА),
який вже рік, як реорганізовано в Полтавський державний медичний університет (ПДМУ) шляхом її приєднання
 до Полтавського державного медичного університету є такий собі доктор медичних наук професор Ісаков Рустам Ісроілович,
який одночасно з початком своєї наукової кар'єри в академії насрав на найбільшому українському політичному форумі
під ДВІСТІ ТИСЯЧ ПОВІДОМЛЕНЬ ( :download: ) майже в кожному з яких лив бруд на Україну і її героїв,
наближаючи 24.02.2022.
Хтось вважає, що в житті, в роботі із студентами та лікарями ця мерзотна тварина проповідувала щось інше?
Тому питання тут не тільки до нього, але й до колег, до зав його кафедри Скрипниченко, до ректорів,
в тому числі, і ректора ПДМУ.
Ця бузиноподібна мерзота, якій дала прихисток, викохала, викормила, дала освіту і хлібну безтурботну роботу
(б***ь, коли ж він працював і писав свої "висертації", якщо, за виключенням вихідних,
висирав тут, в середньому, по півсотні повідомлень в день!) хоче тепер, під час війни, приховати свою антиукраїнську пропаганду тут.  
Це зрозуміло.
З її точки зору тут є логіка.

І дуже добре, шо є ті, хто прийшов сюди підтримувати антиукраїнську мерзоту.
Маркер "свій-чужий" працює.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124512.0
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

100 ℅

На питання по Полтаві він зливався, Зьома.  Це інша людина.
Точніше нелюд. Оригінальний нік був радикальний юльок, але антиукраїнства за ним не помічалось.
Думаю бота перед 24 лютим кудись перекинули.
Можливо він тут, але під іншою легендою.
І я так тоже гадаю
Він залишився з другим ніком , але я не розумію, чого він такий останній час був антиукраїнський, хоча і писав по українські , а коли почалася Велика війна ,зрозуміло було що йому тут на хфупі  мізги би винесли геть за його давайте будемо дружити з москалями.
І зрозуміло що він і рота би тут ніколи не відкрив би бо , бо його елемін ти воно всі тикали би в його надано, що він раніше писав ...тому і вирішив вбити нік...
Але я гадаю він після війни з'явиться..така моя думка
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Переможемо і завдяки найбільшому досягненню демократії - свободі слова - знову будемо тут читати, які "галичани" відстале бидло, нацики, які всі "мовныкы" - швондєри, яка російська культура велика, а наша гівно тощо.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Переможемо і завдяки найбільшому досягненню демократії - свободі слова - знову будемо тут читати, які "галичани" відстале бидло, нацики, які всі "мовныкы" - швондєри, яка російська культура велика, а наша гівно тощо.
будемо відповідати таким юзерам
що узагальнення то великий гріх,
споріднений з наклепом. :X
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

І я так тоже гадаю
Він залишився з другим ніком , але я не розумію, чого він такий останній час був антиукраїнський, хоча і писав по українські , а коли почалася Велика війна ,зрозуміло було що йому тут на хфупі  мізги би винесли геть за його давайте будемо дружити з москалями.
І зрозуміло що він і рота би тут ніколи не відкрив би бо , бо його елемін ти воно всі тикали би в його надано, що він раніше писав ...тому і вирішив вбити нік...
Але я гадаю він після війни з'явиться..така моя думка
:umnik2: щось у тому є...
у мене теж декілька разів було враження
що під ніком Олдбой пише хтось інший
ніж той який був модером на ДД.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Угу, дуже обережний цей Олдуд. Потер себе зі всіх мереж.

Звісно, для нього велика пєчалька, що тут адміни не погодилися вилучити з ФУПу все, що він понаписував.

Бггг :)) тепер всім зрозуміло, чим було той ішаков ? А яяяк тут за нього рвали сраки корові і рапаножерки....Кста ті, а де вони ??
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

100 ℅

На питання по Полтаві він зливався, Зьома.  Це інша людина.
Точніше нелюд. Оригінальний нік був радикальний юльок, але антиукраїнства за ним не помічалось.
Думаю бота перед 24 лютим кудись перекинули.
Можливо він тут, але під іншою легендою.

Неправда. ЦА написала "сигнал" начальнику Ішакова, а потім Ішаков тут цитував дещо з того "сигналу" і ЦА підтвердила, що це її текст.
Так що ніхто нічого не продавав. ОлдБой "поплив" після втрати грошей на рахунку під час банкопаду.
Куди він "доплив" всі бачили.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

А взагалі Полтава цікаве місто. З одного боку як би один з центрів українства, а з іншого - колона з золотим орлом.
І та колона таки впливає на людей. Був дуже здивований кількості вати.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

А взагалі Полтава цікаве місто. З одного боку як би один з центрів українства, а з іншого - колона з золотим орлом.
І та колона таки впливає на людей. Був дуже здивований кількості вати.
Ну так йой, як козацьку шляхту оформили в російське дворянство, так і вірнопіддданство з вух полізло. Навіть у перших наших письменників лоязлізм був дуже сильний, а щось прямо сказати проти царату чи не першим чітко зміг мужик Шевченко, якому поколіннями не забивали голову малоросійством (що почалося ще задовго до жалуваної грамоти, але після неї значно посилилося).
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Ну щось йому дуже препекло
втік він від гріха подальше. тому і потер всеЯ,щоб на новій "родінє" з чистого листа попробувати .
 давно казав-він завжди в підтихка,ніколи не на першому плані-ще з часів зустрічі з юлькою-на задному плані фотки і навіть там пробує прикритися та не виділятися.
   
Re: прошу деактивувати нік OldBoy

Самый гнилой дописувач ФУПу. Именно гнилой.
(tu) манкурт,нігде себе не почуває своїм,тому і за совком плакаавв,бо там де батьківщину кожного пробували випалитти йому було найспокійніше. Аміран з тієїж когорти і теж пропав у той самий час. А це маркер.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія