Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Неблагодарный народ

Re: Неблагодарный народ

Порошенко мощнее чем Обама и Трамп.

Порох единственный кто смог противостоять хуйло планам . Полностью рухнул проект Новоросии, Крым без воды рано или поздно вернётся в Украину. Оккупацию удалось остановить на узкой полосе вдоль границы.

Сравните с Обамой и Трампом. Провал в сирии, Асад как был так и остался у власти, корейский пончил клепает ракеты, иранцы клепают бомбу. Даже сраного мадурку не могут подвинуть , доведшего народ до идиотской нищеты в богатой стране.


Ну скажем ни один Порошенко, а с Турчем, Яценюком  и групой камрадов.

 :facepalm1:
   
Re: Неблагодарный народ
nik

прихильники певної політсили ноют и ноют, никак смириться не могут  :laugh: 
   
Re: Неблагодарный народ

Порошенко мощнее чем Обама и Трамп.

Порох единственный кто смог противостоять хуйло планам . Полностью рухнул проект Новоросии, Крым без воды рано или поздно вернётся в Украину. Оккупацию удалось остановить на узкой полосе вдоль границы.

Сравните с Обамой и Трампом. Провал в сирии, Асад как был так и остался у власти, корейский пончил клепает ракеты, иранцы клепают бомбу. Даже сраного мадурку не могут подвинуть , доведшего народ до идиотской нищеты в богатой стране.


Ну скажем ни один Порошенко, а с Турчем, Яценюком  и групой камрадов.
а по-мойму це троллінг
не може ж людина всерйоз гнати подібну муть
   
Re: Неблагодарный народ

а по-мойму це троллінг
не може ж людина всерйоз гнати подібну муть

не... самое смешное, шо оно такое есть на самом деле  :weep:
   
Re: Неблагодарный народ

Все-таки Порошенко очень много сделал для Украины.

Ценой буквально своей жизни, своего здоровья и своих денег.

Это же правда.

Но как-то все забыли. Приняли как должное.

Порошенко залишається в політиці. Як ПЕРШИЙ президент, спроможений подолати кефірний рейтинг.

Далі буде. І буде добре ДЛЯ УКРАЇНИ  [ua]
   
Re: Неблагодарный народ

не... самое смешное, шо оно такое есть на самом деле  :weep:
----------------------------------------
Хто тебе,мордва, взагалі питає?!!! :D  X(  Жертва імбрідінга...( хоча ти це не знаєш що воно таке). B-)
   
Re: Неблагодарный народ

----------------------------------------
Хто тебе,мордва, взагалі питає?!!! :D  X(  Жертва імбрідінга...( хоча ти це не знаєш що воно таке). B-)

Я давно знаю и говорю, что ты тупой и брехливый пи.дар.  :lol:

Теперь приведи доказательства своим словам. Сможешь?
Или ты, старый пи.дарас, только посты можешь тереть?  :D

пы.сы.
И накуя ты, долбоеб, во все свои посты лепишь этот смайлик  X(  ?



В молодости был красивым. И да,приставали... Но я всегда сурово отвечал,что "Я не сплю с незнакомыми мужчинами!" :D

:weep:  :weep:  :weep:

Останнє редагування: 18 травня 2019 00:23:29 від VVV_VVV
   
Re: Неблагодарный народ

VVV_VVV - сховай заячу губу,мокша. Звісно,що твої мокшанки на тебе пілюють. Ти тільки тут за копійки відриваєшся. Імбрідінг -це постійне явище мокшанської побутової практики. Тобі у дитинсьтві не казали.що твій тайний батько хтось з двох...чи то Щойгу,чи сусіда одноногий... :D  X(
   
Re: Неблагодарный народ

VVV_VVV - сховай заячу губу,мокша. Звісно,що твої мокшанки на тебе пілюють. Ти тільки тут за копійки відриваєшся. Імбрідінг -це постійне явище мокшанської побутової практики. Тобі у дитинсьтві не казали.що твій тайний батько хтось з двох...чи то Щойгу,чи сусіда одноногий... :D  X(

 :lol:


В молодости был красивым. И да,приставали... Но я всегда сурово отвечал,что "Я не сплю с незнакомыми мужчинами!" :D


:weep:  :weep:  :weep:
   
Re: Неблагодарный народ

а по-мойму це троллінг
не може ж людина всерйоз гнати подібну муть


вот сюда внимательно смотри, это аэродром подскока один из десятка, возле границы. До начала операции новоросия считаные недели остались.

ездил бы твой зеля к маме риме в новоросию

   
Re: Неблагодарный народ

"набагато" це значне перебільшення. Скоріше змінили відношення від презирства та ненависті до рівня такого собі пофуїзму, бо в народу як відомо пам'ять коротка.

Яка офуєнна країна розквітла за Петра!
Чого ж народ  тоді зйопує  тотально до Польщі-Чехії, а зараз вже на низькому старті вже й в Німеччнину?
Нещодавно діти мого знайомого чувака повернулися з заробітків з Угорщини. Угорщини, Карл! :facepalm1:

За задумом путлєра Україна взагалі не мала існувати.
Але не тільки існує, а і показує ріст на зло московитам і їх холуям
   
Re: Неблагодарный народ

Все-таки Порошенко очень много сделал для Украины.

Ценой буквально своей жизни, своего здоровья и своих денег.

Это же правда.

Но как-то все забыли. Приняли как должное.

В ідеалі ефективна диктатурка була б корисна для манюпаса, щоб навчилися родіну любіть. При Авакові мої найгірші передчуття стануть реальністю. Уже не помайданять та і не буде на що та за що.
   
Re: Неблагодарный народ

преобладают жлобы поэтому думают не стратегически, а про колбасу....
   
Re: Неблагодарный народ

Порівнювати Пецю  та Черчилля, це все одно що порівнювати шоколадного прутня зі справжнім.
Якби кацапія фуярила нас авіацією та мутила повну блокаду, так як Німеччина воювала з Британією, Пеця "провоював" би від сили 3 дні.
То вже забули, як Пеця мало чи не в сльозах та соплях істерикував в Раді з приводу прийняття законів про особливий статус, бо мовляв "інакше хуйло нападе й нам усім прийде пизздець".

Забыли
   
Re: Неблагодарный народ
rst

Учитесь, лохи: два поста топикстартера в ветке, такой себе изящный вброс гавна на вентилятор и три страницы как с куста.
   
Re: Неблагодарный народ

мінські цее капітуляція якими здали і закріпили кацапам крим і лугандон після серії розгромних поразок в котлах створеними зрадниками дегенералами.
Так точно ,товарищ...Жуков!!! :gigi:
   
Re: Неблагодарный народ

преобладают жлобы поэтому думают не стратегически, а про колбасу....
Тут даже не про колбасу... а у соседа стадо коров и не дохнут же сволочи....насру-ка я ему в колодец,ну и что ,что самому придётся пить...ну и что ,что дети потом ещё будут хлебать?Зато будет при стаде коров и обосраным колодцем... :(
   
Re: Неблагодарный народ

Розумію - вам важко це визнати, що ви зараз 1:1 наслідуєте екзальтованих запутіністів у паРаші
Весь інтернет переповнений істериками запецьків, які голосять і побиваються за своїм ідолищем. Пеця провів просто грандіозний експеримент по кардинальній зміні ментальності цілої нації. Сьогодні запецики ментально набагато ближчі до підхуйловців, ніж у 2014.
Перехвалили ми себе: "Українці зовсім не схожі на кaцaпiв і ніколи такими не стануть!". Ага, не стануть..
Думаю все простіше. Вони завжди були холопами. Їм все одно кому лизати своїм холопським язиком дупу. Зараз лижуть Петру, так само могли б лизали Овочу, якби Майдан програв. Такі як вони колись любили Сталіна і писали на своїх сусідів і рідних доноси. Бо їх знайомі  не так голосують замасковані шпійони, вороги народу і лічно тов. Сталіна. 

Це про таких було сказано....

Та, звичайне, однаково, чиї лизати п\'яти, чи лядські, чи московські!..( Леся Українка, Бояриня);

 Це вічний Мазохізм холопів. От і вся причина.
   
Re: Неблагодарный народ

Довів барига і мародер країну до ручки


Для Мирослави і її колегам та сподвижникам, що конкретно ви можете сказати по пунктам у вище приведеній таблиці? Тільки без загальних фраз і пропагандистських штампів. Що є заперечити чи спростувати?
   
Re: Неблагодарный народ

Думаю все простіше. Вони завжди були холопами. Їм все одно кому лизати своїм холопським язиком дупу. Зараз лижуть Петру, так само могли б лизали Овочу, якби Майдан програв. Такі як вони колись любили Сталіна і писали на своїх сусідів і рідних доноси. Бо їх знайомі  не так голосують замасковані шпійони, вороги народу і лічно тов. Сталіна. 

Це про таких було сказано....

Та, звичайне, однаково, чиї лизати п\'яти, чи лядські, чи московські!..( Леся Українка, Бояриня);

 Це вічний Мазохізм холопів. От і вся причина.
згодна
але це тільки один бік медалі, чи навіть скоріше підгрунтя на якому утворилося це ганебне явище
погодьтеся, таких істерик за павшим ідолом новітня історія України ще не знала
   
Re: Неблагодарный народ

Для Мирослави і її колегам та сподвижникам, що конкретно ви можете сказати по пунктам у вище приведеній таблиці? Тільки без загальних фраз і пропагандистських штампів. Що є заперечити чи спростувати?
навіщо я буду обговорювати якісь таблиці - за умов шаленого розмаху в країні корупції з виведенням коштів в оффшори?
де у вашій таблиці рядок по свинарчукуванню? немає? порадити вам що зробити з цією таблицею, в якій середня зарплата 10237, чого в реалі і близько немає?
чи може у країні надто багато розвелося коболєвих, у яких заплата у сотні разів вища за зарплати пересічних, от і виходить 10237 в середньому?
всі решта цифр у вашій таблиці такого ж гатунку, як і 10237?
   
Re: Неблагодарный народ

В ідеалі ефективна диктатурка була б корисна для манюпаса, щоб навчилися родіну любіть. При Авакові мої найгірші передчуття стануть реальністю. Уже не помайданять та і не буде на що та за що.

Украинский народ не талантлив в диктатуре.

Аваков может попытаться, но шансов у него нет. И народ не хочет, и оружия много, и денег никто не даст на этот проект.
   
Re: Неблагодарный народ

навіщо я буду обговорювати якісь таблиці - за умов шаленого розмаху в країні корупції з виведенням коштів в оффшори?
де у вашій таблиці рядок по свинарчукуванню? немає? порадити вам що зробити з цією таблицею, в якій середня зарплата 10237, чого в реалі і близько немає?
чи може у країні надто багато розвелося коболєвих, у яких заплата у сотні разів вища за зарплати пересічних, от і виходить 10237 в середньому?
всі решта цифр у вашій таблиці такого ж гатунку, як і 10237?
Таким чином Ви вважаєте, що цифри наведені шановним фупівцем у вище згаданій таблиці брехня? Ви маєте повне право на таку думку. Наведіть, будь ласка, цифри, які підтверджують Ваші тези про загальний економічний стан.
   
Re: Неблагодарный народ

Таким чином Ви вважаєте, що цифри наведені шановним фупівцем у вище згаданій таблиці брехня?
ці цифри суперечать реальності

   
Re: Неблагодарный народ

ці цифри суперечать реальності
Наводьте свої, які не суперечать.
А то у Ваших дописах всюди зрада та зубожіння, давайте цифри.
   
Re: Неблагодарный народ

Наводьте свої, які не суперечать.
А то у Ваших дописах всюди зрада та зубожіння, давайте цифри.

73%. Этой цифры вполне достаточно, что бы понять как дела в стране. Но это если в макитре мозги, а не опойки чекушечные. :lol:
   
Re: Неблагодарный народ

ну, чувак и пролль.... причём тролль чёрный - по милости пэдрилы остался без дома, времменное пристанище на волоске от кацапской оккупации, а всё равно лизнул ув мармеладное ачко
это что, болезнь или такой чёрный-причёрный юмор?
   
Re: Неблагодарный народ

Для Мирослави і її колегам та сподвижникам, що конкретно ви можете сказати по пунктам у вище приведеній таблиці? Тільки без загальних фраз і пропагандистських штампів. Що є заперечити чи спростувати?

якщоб Myroslava гарненько подумала, то вiдповiла
то все не Петра заслуга а працьовитого Українського народу


   
Re: Неблагодарный народ

а по-мойму це троллінг
та ні, в Дурдомі ото була троляка!
А це звичайний юзер, який має свою думку.
   
Re: Неблагодарный народ

Наводьте свої, які не суперечать.
А то у Ваших дописах всюди зрада та зубожіння, давайте цифри.
вам недостатньо оцінки Українців, яку вони нещодавно виставили кнурофермі?
   
Re: Неблагодарный народ

  Цікаві змаги жополизів.
  Хто ж до  гланд дістане? :shuffle:
   
Re: Неблагодарный народ

ці цифри суперечать реальності
це наклеп  :facepalm: ну або ті цифри наклеп  :umnik2:
   
Re: Неблагодарный народ


Гнатенко  не склав тест на адекватність.
Бо коли Свинарчуки свинарчукували -- Порох їх "кришував". (Невже безкорисливо?)
Коли Колома крав- - Зеленський на сцені виступав.

"Пачуствуйтє разніцу". (С).
   
Re: Неблагодарный народ

"Пачуствуйтє разніцу". (С).
а що вони там можуть відчути
калірована порохоботка ОлгаТейлор вчора розгубилася перед запитанням про різницю між свинарчуками і "мальчіком в трусіках"
   
Re: Неблагодарный народ

Для Мирослави і її колегам та сподвижникам, що конкретно ви можете сказати по пунктам у вище приведеній таблиці? Тільки без загальних фраз і пропагандистських штампів. Що є заперечити чи спростувати?
  Не буду разбирать это враньё и манипуляции (а это -именно враньё и манипуляции) по строчкам. Скажу только одно: в 2019 году Украину ожидает дефолт. (по заявлению самого П.А. Порошенко) Всё, докерувались. Давай ишшо табличек...
   
Re: Неблагодарный народ

А птах Сорока смотрю мастер наброса. По любому поводу быстро высрется что не так.
   
Re: Неблагодарный народ

ці цифри суперечать реальності
В чому вони суперечать реальності?
Я згоден, що в якийсь момент у двохтисячних рівень життя різко пішов угору, але також різко пішов угору зовнішній борг. Чи може ви працювати стали в рази краще? Дуже сумніваюсь.,
А зараз зовнішній борг зменшується, а зубожіння тільки у словах вашої лідерки.
Я вже писав на форумі, просив відізватися когось зубожілого, відповіді нема.
   
Re: Неблагодарный народ

73%. Этой цифры вполне достаточно, что бы понять как дела в стране. Но это если в макитре мозги, а не опойки чекушечные. :lol:
У будь якому суспільстві активних людей 10 - 15 відсотків, ну нехай 20. Тих, хто хоч трохи думає головою. Усім іншим телевізор вкладе у мізки будь що.
Мудрий український народ виявився зовсім не мудрим, нажаль.
Кацапська пропаганда Петра перемогла.
Саме про це говорить цифра 73 відсотки.
   
Re: Неблагодарный народ

вам недостатньо оцінки Українців, яку вони нещодавно виставили кнурофермі?
оценка антимайдана 73 основана на вражеской пропаганде абы не порошенко. Вопреки цифрам и фактам.
Что взять с этого стада,если оно смотрит интер ,ньюзван,112 больше всего.
   
Re: Неблагодарный народ

В чому вони суперечать реальності?
в тому, що НЕ МОЖЕ БУТИ середня зарплата 10237 грн
це - брехня, маніпуляція, ніпрощо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія