Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 21:44
Та Ти Шо?
Печаль
Горіти - дає горе, але пектися в пекельному пеклі (каснакассапства) - дає печаль (к>ч: пекел>печаль: *реčаlь - із *реkēlь: проста палаталізація: значний знак та ознака мови)!

Отому здеслов'янізовані маламаскалята вже печально й не чують навіть і англійське "Гайвей ту Гелл = Гайвей до препекельного кассапо-Пекла"!
Напоминаю тебе, из говна бездипломных невежд конфетку не сделаешь. :tongue:
2
cьогодні в 21:35
Мирослава приліпила циганерію до Порошенка
Те, щ пише клінічна дебілка, гівна варте. Німецькою: dreckig.  :acute:
5
9 червня 2021 20:58:20
Цитата: Гервасій link=topic=1101382.msg25401278#m[u
[/u]sg25401278 date=1623212953]Можеш лаятися і далі.
Та - оце неабиякий успіх: ось ти вже пишеш гарною українською: тож ніби нарозумився.

А справжня мова - нарешті аж вщерть тебе дорозумить (якщо лиш усвідомиш - як вщент тебе знерозумила та спотворила та виродила російська)!....
I do feel highly flattered! :air_kiss:
6
9 червня 2021 08:53:13
Слабак. Педро вирубив би негідника, і шапку зняв би.
Зводите наклеп на Петра Олексійовича! Звичайно, фізично побити того здохляка то не штука. А щодо віднімання шапки, то ви переплутали його з Януковичем. (До речі, на голові у Макрона нічого не було!) :acute:
7
9 червня 2021 07:29:13
Можеш лаятися і далі. А диплома в тебе немає і не було. Твоя реакція – ще одне тому свідоцтво. Ти невігласка, і те, що пишеш тут, гівна варте. :tongue:
8
9 червня 2021 07:23:27
Щодо виділеного, це називається "чув дзвін, та не знаю де він".
Та знаю. А Ви хіба не знаєте, що таке understatement? :acute:
9
8 червня 2021 19:54:08
Так не буде,якраз суть в тому що вони хочуть публічного визнання.
Католики, слава Богу, до цього ще не дійшли! Світський суд, якщо представники секс-меншин до нього звернуться, не може винести присуд внести зміни до релігійних канонів. А отже, схоже на те, що їхні домагання закінчилися пшиком.
Педофилы против геев - отличный сюжет для фильма.
По отношению к католикам с вашей стороны необоснованное обобщение.
10
8 червня 2021 11:25:05
Так не буде,якраз суть в тому що вони хочуть публічного визнання.
Католики, слава Богу, до цього ще не дійшли! Світський суд, якщо представники секс-меншин до нього звернуться, не може винести присуд внести зміни до релігійних канонів. А отже, схоже на те, що їхні домагання закінчилися пшиком.
12
8 червня 2021 11:09:59
З християнської точку зору – це смертний гріх.

Але гомосексуалісти мають право на існування і не підлягають винищенню на цій підставі. Єдиний, хто може засудити, це Бог.

Я лише проти того, щоб мені нав’язували їхні норми: наприклад, замість того, щоб називати батька й матір властивими словами, пропонується для їхнього позначення присвоїти їм номери і вживати інші слова. Не хочу, щоб мене силоміць змушували дивитися гей-паради і на протязі часу їх проведення обмежували в моїх пересуваннях.

Нехай собі приватно, подалі від людських очей, займаються сексом. В такому разі це мене не обходитиме.
13
8 червня 2021 10:44:58
Вся совковая "мораль" построена на извращённым гомосексуализме.
Нельзя ли подробно обозначить, где извращенный, а где нет?
14
8 червня 2021 10:18:42
Американський телеканал CNN повідомив, що отримав ексклюзивний аудіозапис телефонних розмов адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані із колишнім спецпредставником Держдепартаменту США в Україні Куртом Волкером і головою Офісу президента України Андрієм Єрмаком, на той час помічником Володимира Зеленського.

Як вказує телеканал, запис телефонної розмови від липня 2019 року свідчить, що «Руді Джуліані безжально тиснув і умовляв український уряд в 2019 році розслідувати необґрунтовані змови проти на той час кандидата (у президенти США – ред.) Джо Байдена».

Повідомляється, що дзвінок передував тій розмові Трампа із Зеленського, що пізніше стала центральною частиною розслідування щодо втручання у вибори і «першого імпічменту» Трампа.

«Під час приблизно 40-хвилинної розмови Джуліані неодноразово казав Єрмаку, що Зеленський повинен публічно оголосити про розслідування можливої корупції Байдена в Україні і стосовно заяви про те, що Україна втрутилася у вибори 2016 року, щоб нашкодити Трампу (ці окремі твердження не відповідають дійсності)», – вказує CNN.

Телеканал з посиланням на запис повідомляє, що Джуліані належать слова: «Все, що нам потрібно від президента (Зеленського), це сказати: я поставлю чесного прокурора, він проведе розслідування і відкопає докази, які наразі існують, і чи є інші докази причетності до виборів 2016 року, а потім справа про Байдена має бути припинена… Хтось в Україні повинен поставитися до цього серйозно».

Джуліані на запису, як передає CNN, сказав, що дипломатичні відносини між США і Україною покращаться, якщо Зеленський запустить розслідування. Під час розмови Джуліані і Волкер припустили, що публічне оголошення може розчистити шлях для бажаного візиту Зеленського в США або для особистих зустрічей з Джуліані, повідомляє видання.

В ході бесіди він додав кілька заяв про відмову від відповідальності, наприклад, сказав, що не впевнений, чи були звинувачення в корупції проти Байдена правдою, і що він хоче тільки «правди». Джуліані також сказав Єрмаку: «Я не говорю (Зеленському), що казати», хоча він кілька разів дуже чітко сказав, що Зеленський повинен оголосити про конкретні розслідуваннях, яких хотів Трамп – розповідає CNN деталі запису.

Повідомляється, що під час розмови Єрмак «терпляче вислухав і спробував перенаправити розмову на офіційні дипломатичні питання, наприклад, призначити Зеленському дату його першого офіційного візиту в США. Але він також дав сигнал американцям, що буде працювати, щоб просунутися в «розслідуваннях».

«Я абсолютно впевнений, що як тільки будуть затверджені дати майбутнього візиту президента Зеленського в США, я готовий особисто взяти на себе контроль над підготовкою», – сказав Єрмак, як передає телеканал з посиланням на запис.

Часткова стенограма телефонної розмови Джуліані та Єрмака була вперше опублікована BuzzFeed News в квітні, а журнал Time першим опублікував деякі ключові витяги з розмови в лютому.

Джуліані, який вже кілька років перебуває під слідством щодо його ділових відносин в Україні, наразі не коментував новий аудіозапис. Коментарів Волкера також немає. Радіо Свобода намагається отримати коментар у Андрія Єрмака із цього приводу.
15
8 червня 2021 10:06:37
Навіщо ти сперечаєшься з цією божевільною?
Та то був, каюсь, тролінг. Але я все ж таки не бездушний шматок яловичини, і вирішив, що з хворих знущатися гріх.

Нехай пише! Зрештою, всьому колись настає кінець, і її сверблячка теж урветься.

16
8 червня 2021 06:28:10
Вибачте будь ласка, шановна пані Вродо, пишіть українською, бо нічого не зрозуміло з Ваших дописів.
Та Ваш кассапокалібр москвоума мене не цікавить: я ж не для суржикокалік чи недоумків отут пишу!
Не хочу з тобою лаятись. Але для кого ота вся твоя писанина на ФУПі? Якщо ти помітила, то ніхто, крім мене, тобі не відповідає. Єдиний, хто впрігся в непотрібну дурну суперечку з тобою, — це я. І, щиро кажучи, шкодую згайнованих зусиль.

Але ось Trickster звернувся (на відміну від мене, насмішника) до тебе шанобливо і ввічливо. А ти відповіла йому як якась гуляща дівка чи дурна базарна перекупка. Та май же сором! Вже зовсім втратила береги!

Курям на сміх усі твої дописи! Бо чи справді хтось всерйоз сприймає маячню невігласки без диплома? А в тебе його таки немає. Якби був, то сказала б про це. Тобі б на слово повірили.  А ще краще було б, якби помістила тут його відскановану копію.

А ти ще й Фаріон насмілюєшся критикувати, яка має диплома доктора, і Забужко, яка викладає в американському університеті!

Схаменися, серденько! Така зарозумілість до добра не доводить.
17
7 червня 2021 09:36:34
йому якось по-комісаркськи відомо - яка у мене освіта і які у мене дипломи!
Да конечно же нет у тебя никакого диплома, влагалищезудная ты наша! Поэтому хорош трындеть! :tongue:
18
6 червня 2021 20:24:59
Тут багато українців зі Східної України, в т.ч. російськомовні. І навіть ватні. Але вони інші.
Бабця, иди спать уже.
Кацапе, то в кацапії так кажуть, а не в Україні.  :laugh:
Бапка, а бапка... :lol:
Ну й навіщо підтримуєте бесіду з хамом?
19
6 червня 2021 20:19:57
Тут є багато львів'ян. Цікаво, чи хтось щось чув від родичів, знайомих про участь українців у погромі 41р?
Не думаю, що не передалось би з вуст в уста.
Я особисто і близько такого не чула.
Я ще з університетського курсу латини (вірніше, латинської граматики) запам’ятав вираз: “Ignorantia non est argumentum”.
20
6 червня 2021 20:05:39
є музей. цілий меморіал створений.
історична правда.
то не наші євреїв тоді вбивали.
Сумний прикол в тому, що євреї спочатку доволі активно топили за більшовизм-комунізм. Бо бачили й знали, яке коріння в чуваків, шо керували комуняками.
За що й отримали люлей, хоча великою мірою й  не справедливих.
станом на 1939 рік у Львові було 60% євреїв. які усім заправляли і мали абсолютну владу у місті.
25% поляків.
і 15% українців.
а потім прийшла Красная Армія і НКВД.
думайТЕ (с)
Вікіпедія подає трохи інше співвідношення:

Станом на 1939 рік євреї складали 32 % населення, українці — 16 %, тоді як поляки — трохи більше 50 %.
21
6 червня 2021 19:58:17
І що ж то були за українці, коли тих українців у Львові було втроє менше, ніж євреїв?  :shuffle: Ще й чоловіків забрали у ЧА.
Не знаю. Вам, львів’янці, про це має бути краще відомо.
Та бо то все кацапські агітки. Погроми були, не заперечую, але українці там були як декорації. Когось показово притягнули, або вбрали у вишиванку.
Українець для такої справи вишиванку одягати не буде. Тому то всьо кацапське.
Поляки постійно робили погроми - ще з середньовіччя. Регулярно. А тут раптом українці втяли.  :laugh:Єврейка, роздягнена до спіднього, тікає від своїх переслідувачів: хлопця у формі і з палицею та підлітка. Дія відбувається біля тюрми на Замарстинівській.

Взагалі, у Вікіпедії є про це стаття.
22
6 червня 2021 19:32:41
Львівський погром 1941 року: неприємна сторінка в українсько-єврейських відносинах.
І що ж то були за українці, коли тих українців у Львові було втроє менше, ніж євреїв?  :shuffle: Ще й чоловіків забрали у ЧА.
Не знаю. Вам, львів’янці, про це має бути краще відомо.
23
6 червня 2021 19:25:47


Львівський погром 1941 року: неприємна сторінка в українсько-єврейських відносинах.
24
6 червня 2021 18:40:14
цього пана тільки за демонстрації на 1ше травня 1986 року в Києві варто було посадити на десяток років
Наказав провести демонстрацію Щербицький. При чому тут Кравчук?
25
6 червня 2021 18:34:52
Його дідуся, тенора львівської опери, слухав, коли ходив до театру. Чудовий співак.

А це що за цабе?
26
6 червня 2021 18:12:58
Дивно, як у цю гілку ще не залізла Врода. :acute:
27
4 червня 2021 06:41:06
Новый президент Израиля:
абсолютно не схожий
буває ж таке...
На єврея? Чому ж, дуже схожий!
28
3 червня 2021 17:57:28
Цікаве явище: ця клінічна дебілка заявляє, що є націоналісткою і неодноразово тут виступала з юдофобськими деклараціями – а в підсумку проголосувала за жида (не вважаю це слово лайливим)! :acute:
та не дебілка вона, просто забріхується часто.
Її дебільність не виключає брехливість. Чудово уживаються одне з одним! :acute:
29
3 червня 2021 17:39:48
Цікаве явище: ця клінічна дебілка заявляє, що є націоналісткою і неодноразово тут виступала з юдофобськими деклараціями – а в підсумку проголосувала за жида (не вважаю це слово лайливим)! :acute:
30
3 червня 2021 10:45:55
Семен (a.k.a. _Сперма), кто на самом деле крестил тебя? хотелось бы знать наверняка.
Прошу вибачити мені невігластво, але чи не розповісте хто цей «семен»? :not_i:
_Semen
Наш «фупчик»? Він у мене в ігнорі.
31
3 червня 2021 10:42:05
Трошки слідкую за ними. хоча їх країна і їх інет дуже закритий.
Чого? Jerusalem Post можна спокійно читати. Івритом не володію, тому преса цією мовою мені недоступна.
Китай теж можна тіпа читати... Але сама інфа фільтрується, плюс в тих же соц мережах, хай хоч хтось військовий діючий покаже себе в уніформі, відразу свої здадуть... Там і близько немає демократії... Це наслідок постійної війни.
Було б дивно, якщо б було інакше в країні, яка перебуває в стані війни.
32
3 червня 2021 10:36:51
Трошки слідкую за ними. хоча їх країна і їх інет дуже закритий.
Чого? Jerusalem Post можна спокійно читати. Івритом не володію, тому преса цією мовою мені недоступна.
33
3 червня 2021 10:25:14
Семен (a.k.a. _Сперма), кто на самом деле крестил тебя? хотелось бы знать наверняка.
Прошу вибачити мені невігластво, але чи не розповісте хто цей «семен»? :not_i:
34
3 червня 2021 10:20:43
Те що у них шють за корупції, дуже натягнуто за вуха, купив їсти і провів банкет для державних діячів за державний кошт... Тіпа такого.
Ну та це нормально. Нам би у них повчитися берегти копієчкушекелі!
Вони не економлять копійку в даному випадку. Просто не мають реальних справ то треба хоч щось вигадати. Методи військової пропаганди в політичних цілях... Втирання гнилої сельодки.
Маю занадто мало даних, щоб робити висновок про обґрунтованість звинувачень. На мою думку, Ви маєте їх не більше.
35
3 червня 2021 10:10:11
Те що у них шють за корупції, дуже натягнуто за вуха, купив їсти і провів банкет для державних діячів за державний кошт... Тіпа такого.
Ну та це нормально. Нам би у них повчитися берегти копієчкушекелі!
36
3 червня 2021 10:06:01
Кремлевский нетаньяху крышует колому и его буратину
То як змістять Нетаньяху, Коломойському і Ко не буде куди тікати, чи шо? 8-)
Бібі теж на вимогу американців його залюбки їм видав би! Недарма коломойша дременув з Ізраїлю до України!
37
3 червня 2021 10:02:35
Дружина Бебе просто є покарання для нього і має шизоїдний стан. Він про цей випадок згадує... Бебе дружина постійно чимось соромить. Через неї і в  так звані корупційні скандали вліз.
Цікаві речі розповідаєте! То виявляється, до корупції його підштовхнула «власна» шизоїдка! А хто до неї спонукає його одноплемінників в Україні? :acute:
39
3 червня 2021 06:21:23
Звичайно, чіткої різниці між розумом і глупотою немає.
"Высокий ум безумию сосед. Границы твердой между ними нет."
Джон Драйден
Що за хрон?  :S
Ось тобі про нього в Вікіпедії.

Повна версія