Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анна Хейзенхофер

Re: Анна Хейзенхофер

Уважение происходит от слова важити, взвешивать. У кого больший вес, авторитетет, того и уважают.

Иногда это женщина, иногда мужчина. Это зависит от человека, а не от его половых органов.

В некоторых семьях в авторитете женщина. В некоторых мужчина. Впрочем, я уже это говорил.

Поваги гавна варті.
   
Re: Анна Хейзенхофер

Уважение происходит от слова важити, взвешивать. У кого больший вес, авторитетет, того и уважают.

Иногда это женщина, иногда мужчина. Это зависит от человека, а не от его половых органов.

В некоторых семьях в авторитете женщина. В некоторых мужчина. Впрочем, я уже это говорил.
Профілактик не зайопуй, я все сказав, що не зрозуміло. В питанні материнства і вихованні дітей жінка має більшу вагу. За це їй і повага.
   
Re: Анна Хейзенхофер

Профілактик не зайопуй, я все сказав, що не зрозуміло. В питанні материнства і вихованні дітей жінка має більшу вагу. За це їй і повага.

Ваше мнение ценное, но оно не единственно верное.

Кроме материнства есть ещё и отцовство. Ну насчёт воспитания вопрос достаточно спорный.

Впрочем, Ваше право.
   
Re: Анна Хейзенхофер

прикольна чувіха

   
Re: Анна Хейзенхофер

Ваше мнение ценное, но оно не единственно верное.

Кроме материнства есть ещё и отцовство. Ну насчёт воспитания вопрос достаточно спорный.

Впрочем, Ваше право.
Я тобі й не нав'язую свою думку. Можеш свою жінку бити та називати її поганими словами. У мене інше бачення відносин чоловіка і жінки. Мені так комфортно, мабуть, не зміг би жити з жінкою яку не поважаю, яка не варта того, щоб перед нею стати на коліна.
   
Re: Анна Хейзенхофер

беггі - то ти вже так і стій на колінах -))))) а то заманешсявставати з колін на коліна))
(tu)
Покемонам не привыкать на колени становиться, не перед неграми, так...
   
Re: Анна Хейзенхофер

Откуда тебе известно, про допинги и тренеров.
Выкладае, это может читает пару лекций в неделю по полтора часа...

Ось САМЕ ТОМУ вас в Європу й не беруть.
   
Re: Анна Хейзенхофер

Поваги гавна варті.

Писок помий.
   
Re: Анна Хейзенхофер

Перед жінкою взагалі не соромно встати на коліна:)
А навіщо?
 Це пан так виказує "повагу"?
 Хай пан лиже сраку - ще більше "поваги". :weep:
   
Re: Анна Хейзенхофер

------
Выкладае, это может читает пару лекций в неделю по полтора часа...
...

Anna Kiesenhofer працює в Федеральній політехничній школі Лозанни пост-докторальним дослідником в групі, яка вивчає нелінейні частниє математіческіє  діффуравненія в матфізіке
   
Re: Анна Хейзенхофер

Я тобі й не нав'язую свою думку. Можеш свою жінку бити та називати її поганими словами. У мене інше бачення відносин чоловіка і жінки. Мені так комфортно, мабуть, не зміг би жити з жінкою яку не поважаю, яка не варта того, щоб перед нею стати на коліна.

Уважать - не значит пресмыкаться. Не уважать - необязательно бить и материть.

Можно вежливо и в рамках этикета так изнасиловать морально, что жить не захочется.

Я тоже никому и ничего не навязываю, просто объясняю, что другие точки зрение также могут быть, мир он цветной.
   
Re: Анна Хейзенхофер

Камінгаут вагінорабів)
она доктор физмат наук. Надо падать ниц
   
Re: Анна Хейзенхофер

Что такое велосипед по сравнению  с нелинейными дифуравнениями? Так. Забавка
   
Re: Анна Хейзенхофер

Что такое велосипед по сравнению  с нелинейными дифуравнениями? Так. Забавка
  Дуже сумнівно звучить щодо тих діфур. ;)
   
Re: Анна Хейзенхофер

  Дуже сумнівно звучить щодо тих діфур. ;)
конечно. Ведь все бабы курицы
   
Re: Анна Хейзенхофер

конечно. Ведь все бабы курицы
Бабо - так.
 Жінки до бабо ніяким боком. B-)
   
Re: Анна Хейзенхофер

Что такое велосипед по сравнению  с нелинейными дифуравнениями? Так. Забавка

Совершенству нема предєлов
Ти трошки легковажна на рахунок велосипедів
Тобі в подарунок - коротенький ролик (правда, він більше до Кароффка)
   
Re: Анна Хейзенхофер

(tu)
Покемонам не привыкать на колени становиться, не перед неграми, так...
ну як вже стоіте перед кацапамі, по вже і відсмокчіть про всяк випадок, щоб два рази не ставати.
   
Re: Анна Хейзенхофер

она доктор физмат наук. Надо падать ниц
За нашою старою градацією вона кандидат.
   
Re: Анна Хейзенхофер

За нашою старою градацією вона кандидат.
має право та викладає.
   
Re: Анна Хейзенхофер

ну, з допінгом зараз жорстко, не пройде, а про тренерів вона сама казала, а я людям вірю здебільшо. А що, щось не так?
Не пройдет устаревший. Сейчас, имхо соревнование не спортсменов, а крупной фармы, кто допинг допингистей изобретет.
   
Re: Анна Хейзенхофер

Не пройдет устаревший. Сейчас, имхо соревнование не спортсменов, а крупной фармы, кто допинг допингистей изобретет.
того, тезка, не знаю, вірю людям на слово
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія