Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Переехал в Россию к родственникам жены, в райцентре устроился на работу водителем. Получил гражданство, устроился в школу учителем, сейчас завучем работает. Предоставили дом, участок земли. Жена тоже работает в школе

А можно узнать название местности. Небось ПодМацковье,не иначе

Кста,мои знакомцы ( Один с под Е-буржского Зажопья) вернулся год тому..

Ещё один с более благоприятных мест ждёт не дождётся

Останнє редагування: 10 грудня 2017 15:28:11 від Donchanin
   
Росіяни завели б 2014 році стільки вояків, скільки потрібно. Незалежно від розміру боєздатних частин із боку України.

1) Але зі збільшенням пропорції своїх вояків все більше й більше проривалося б назовні фактів про їхню присутність, важче було б приховувати.
2) Саме по собі збільшення участі дончан, луганчан і кримчан з нашого боку в АТО було б додатковим красномовним доказом, що то не ”конфлікт”.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

нє, ну точно кацапський бот-провокатор

доповідь
Я можу поручитися за Влада, він точно не бот- провокатор!))
   
+

Всьо пропало (с)
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

1) Але зі збільшенням пропорції своїх вояків все більше й більше проривалося б назовні фактів про їхню присутність, важче було б приховувати.
2) Саме по собі збільшення участі дончан, луганчан і кримчан з нашого боку в АТО було б додатковим красномовним доказом, що то не ”конфлікт”.

Це абсолютно не мало би жодного значення: їм там стояло 40000, у нас стільки боєздатного там не було. Навіть 5 БТГ у корні поміняли всю ситуацію на фронті.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Всьо пропало (с)

Ну об этом наверное лучше бы было спросить ПятраЛяксеича. Эдак в феврале 2015. Во время Дебалы и подписания калечных Минских договорняков. НЕ?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Тобто, в нього свій погляд на деякі речі, відмінний від Вашого.

І цього достатньо, щоб забанити?

 :facepalm1:

Я хіба його банив? Я навіть "Доповідь" на нього не тиснув  :gigi:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

вгрілися серед українців і сподобалося?  B-)

Який сенс повертатися туди, якщо в мене тут робота, уже нове коло спілкування, дитина вчиться в школі?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Переехал в Россию к родственникам жены, в райцентре устроился на работу водителем. Получил гражданство, устроился в школу учителем, сейчас завучем работает. Предоставили дом, участок земли. Жена тоже работает в школе
А можно узнать название местности. Небось ПодМацковье,не иначе

Кста,мои знакомцы ( Один с под Е-буржского Зажопья) вернулся год тому..

Ещё один с более благоприятных мест ждёт не дождётся
Нет, рядом, по-моему, Воронежская область.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Нет, рядом, по-моему, Воронежская область.

То ще нормально, це більш-менш нормальні регіони.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Нет, рядом, по-моему, Воронежская область.

Относительно недурно

В принципе поверю,что там в глубинке за контракт годочков на 5-10 учителя сельской школы(кстати,зарплата не АХ,ставка тыщ 5-6..а потом как повезёт) можно получить и землю и заброшенный дом. Но вопрос качества жизни рано или поздно таки возникнет

Останнє редагування: 10 грудня 2017 15:42:17 від Donchanin
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

То ще нормально, це більш-менш нормальні регіони.

Курск-Воронеж-Орёл..климат почти как в Киеве.

Главное чтоб с селухи до райцентра асфальт был

Ну и хибара не с прогнившими стенами и соломенной крышей

В некоторой степени временно лучше,чем сидеть в конкретно обстреливаемом районе
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Тому, що Ваші знайомі переїхали до росії немає ніякого виправдання. Чи виділяє Україна допомогу чи ні, а їхати працювати на ворога, може тільки ворог України
Когда человеку негде жить и нечем кормить семью, любая помощь воспринимается с благодарностью. Первыми помощь оказали россияне. А писать демагогические высказывания могут только те, кто не оказывался в такой ситуации.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Когда человеку негде жить и нечем кормить семью, любая помощь воспринимается с благодарностью. Первыми помощь оказали россияне. А писать демагогические высказывания могут только те, кто не оказывался в такой ситуации.

Одна из целей замеса здесь это как раз и есть выкачать трудоспособные и не бухарческие трудовые ресурсы
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Вставлю и историю про своего знакомого. В 14 году с женой в Харьков сбежал, когда в квартиру снаряд влетел. В Харькове всю зарплату съемная квартира съедала. Продержался меньше года. Переехал в Россию к родственникам жены, в райцентре устроился на работу водителем. Получил гражданство, устроился в школу учителем, сейчас завучем работает. Предоставили дом, участок земли. Жена тоже работает в школе. Дети переехали туда же с семьями. Я узнал здесь, что оказывается какая-то помощь ЕС выделяется переселенцам. Только где она? И не одни они такие. Еще один знакомый получил российское гражданство, вся семья под Питером. Из тех, кто в 14 году в Россию уехал практически все там и осели. Это государственная политика такая - людей выгонять? И это не алкаши, не люмпены - все с высшим образованием, толковые специалисты.     

Вашего знакомого никто не выгонял, эмигрировать в страну, которая напала на его Родину, было его собственным решением.
И Ваш знакомый фактически принял сторону врага.
Кстати, всей информацией, понятное дело, не владею, но именно на покупку жилья от различных западных организаций деньги не выделяются.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Вашего знакомого никто не выгонял, эмигрировать в страну, которая напала на его Родину, было его собственным решением.
И Ваш знакомый фактически принял сторону врага.
Кстати, всей информацией, понятное дело, не владею, но именно на покупку жилья от различных западных организаций деньги не выделяются.

Ну сделал чел свой выбор-да сделал..Главное,что если потом передумает-то наверное нах. Иначе никак
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.
IgS

Давац я начну тут создавать темы какие таксисты мне в Киеве и Одессе попадаются? Или рассказы тещи с тестем про то, сколько ваты им встречается на отдыхе в Трускавце или Моршине.  Да можно просто сейчас пойти на вокзал во Львове и пообщаться с публикой, которая забивает поезд Львов-Москва.  И к чему подобные темы приведут?

Пропоную Вам доповнити Правила ФУПу розділами:

1. Які теми можна/не можна створювати

2. Які коменти  можна/не можна постити.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Ну сделал чел свой выбор-да сделал..Главное,что если потом передумает-то наверное нах. Иначе никак

Согласен, но,
Донч, ты видишь, как информация преподносится: Украина - плохая, не позаботилась, а Россия первая руку помощи протянула.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Когда человеку негде жить и нечем кормить семью, любая помощь воспринимается с благодарностью. Первыми помощь оказали россияне. А писать демагогические высказывания могут только те, кто не оказывался в такой ситуации.
Так, що ви так. А чому в ополченіє не пішов, там теж допомога і зарплата.
 Ще раз, немає такому поступку ніякого виправдання. І це не демагогія.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Согласен, но,
Донч, ты видишь, как информация преподносится: Украина - плохая, не позаботилась, а Россия первая руку помощи протянула.

Так и верят жэж,бля....Сами начали,но зато руку помощи...

ну протянули да протянули..Уёбуй,получай,осэляйся..Но назад-ни ни..Нахуй так нахуй

А то как начнётся там..а если начнётся-то мало не будет..все ж полезут назад. Отроют припрятанные паспорта и полезут
   
Когда человеку негде жить и нечем кормить семью, любая помощь воспринимается с благодарностью. Первыми помощь оказали россияне. А писать демагогические высказывания могут только те, кто не оказывался в такой ситуации.

Я щас заплАчу с этих добрых самаритян.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

в 2014 році задзвонила дружина мого знайомого і попросила щоб я допоміг її друзям відкрити візу і виїхати за кордон
вона дала їм мій номер,вони проживали чи то дебальцеве чи Горлівка,точно не скажу,я погодився,сказав шо їм знайду житло у Львові і допоможу з візою і переїздом
потім сталося так.що сєпари з кацапами захопили місто,де проживали її друзі і не випускали нікого
через декілька дружина мого знайомого телефонує і проклинає і звинувачує що ми у всьому винні,якби ми не лізли то вони б собі жили спокійно і мирно і слова типу того
через деякий час дізнаюся шо тітка дружини мого знайомого допомагає сєпарам всім чим може
прізвище сєпарки понаровская лена
веде активну сєпарську діяльність в павутині сука,але українського паспорту позбуватись не хоче
ось така фігня малята
   
  один дідок сказав що при совку ніхто не міг в голос сказати, що Радянська влада -дєрьмо. Бо боялися. А леце не означало, що її любили. І коли прийшов кінець совку найбільше кляли ту владу ті, хто її найбільше і прославляв. Якось отак.
Те саме вситуації з Лугандоном. Може вони вже й ненавидять оте днр, але відкрито про це сказати - самовбивство. Це в Україні можна сидіти і поливати її брудом, а в Лугандоні треба мовчати в шматочку. :pooh_on_b:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.
IgS

в 2014 році задзвонила дружина мого знайомого і попросила щоб я допоміг її друзям відкрити візу і виїхати за кордон
вона дала їм мій номер,вони проживали чи то дебальцеве чи Горлівка,точно не скажу,я погодився,сказав шо їм знайду житло у Львові і допоможу з візою і переїздом
потім сталося так.що сєпари з кацапами захопили місто,де проживали її друзі і не випускали нікого
через декілька дружина мого знайомого телефонує і проклинає і звинувачує що ми у всьому винні,якби ми не лізли то вони б собі жили спокійно і мирно і слова типу того
через деякий час дізнаюся шо тітка дружини мого знайомого допомагає сєпарам всім чим може
прізвище сєпарки понаровская лена
веде активну сєпарську діяльність в павутині сука,але українського паспорту позбуватись не хоче
ось така фігня малята

Зараз і Вас забанять. За разжіганіє.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.


Висновок: фуп таки треба чистити. Заєбали боти.

Я тобі це роками кажу!
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

це історія реальна а не разжиганіє
шо дивно,дядько тої сучки родом з Горлівки,в нього чітка проукраїнська позиція,наша людина
Зараз і Вас забанять. За разжіганіє.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Тому, що Ваші знайомі переїхали до росії немає ніякого виправдання. Чи виділяє Україна допомогу чи ні, а їхати працювати на ворога, може тільки ворог України

Любовь должна быть взаимной.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

в 2014 році задзвонила дружина мого знайомого і попросила щоб я допоміг її друзям відкрити візу і виїхати за кордон
вона дала їм мій номер,вони проживали чи то дебальцеве чи Горлівка,точно не скажу,я погодився,сказав шо їм знайду житло у Львові і допоможу з візою і переїздом
потім сталося так.що сєпари з кацапами захопили місто,де проживали її друзі і не випускали нікого
через декілька дружина мого знайомого телефонує і проклинає і звинувачує що ми у всьому винні,якби ми не лізли то вони б собі жили спокійно і мирно і слова типу того
через деякий час дізнаюся шо тітка дружини мого знайомого допомагає сєпарам всім чим може
прізвище сєпарки понаровская лена
веде активну сєпарську діяльність в павутині сука,але українського паспорту позбуватись не хоче
ось така фігня малята

Ты в СБУ позвонил ? Однозначно есть за что.

   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Любовь должна быть взаимной.
Розгорніть думку.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Вставлю и историю про своего знакомого. В 14 году с женой в Харьков сбежал, когда в квартиру снаряд влетел. В Харькове всю зарплату съемная квартира съедала. Продержался меньше года. Переехал в Россию к родственникам жены, в райцентре устроился на работу водителем. Получил гражданство, устроился в школу учителем, сейчас завучем работает. Предоставили дом, участок земли. Жена тоже работает в школе. Дети переехали туда же с семьями. Я узнал здесь, что оказывается какая-то помощь ЕС выделяется переселенцам. Только где она? И не одни они такие. Еще один знакомый получил российское гражданство, вся семья под Питером. Из тех, кто в 14 году в Россию уехал практически все там и осели. Это государственная политика такая - людей выгонять? И это не алкаши, не люмпены - все с высшим образованием, толковые специалисты.     

Як добре що вони виїхали, шкода тільки що дуже мало таких виїжджає. :(
   
Зараз і Вас забанять. За разжіганіє.

За укрывательство сепаров
   
Різні бувають
В 2014 році до моєї знайомої приїхали родичі із Горлівки
Поселила на дачі (дача скромно сказано)
На вихідні зробили їм шашлики і тд
Через кілька годин вигнала
Це Україна напала на Донбас, а расєя допомогає
3.14дуйте в расєю, хунта є хунта  :)

   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Да, все мы донецко-луганские враги. Кто тайные, кто явные. пригрели патриоты змею на груди. пичалька. :(
 И  только сидим-ждем  [M]
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Різні бувають
В 2014 році до моєї знайомої приїхали родичі із Горлівки
Поселила на дачі (дача скромно сказано)
На вихідні зробили їм шашлики і тд
Через кілька годин вигнала
Це Україна напала на Донбас, а расєя допомогає
3.14дуйте в расєю, хунта є хунта[
b][/b]  :)

+
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Різні бувають
В 2014 році до моєї знайомої приїхали родичі із Горлівки
Поселила на дачі (дача скромно сказано)
На вихідні зробили їм шашлики і тд
Через кілька годин вигнала
Це Україна напала на Донбас, а расєя допомогає
3.14дуйте в расєю, хунта є хунта  :)
:super:
да-да, большинство из нас ждет не дождется... :love:
 и мы ваще такие неблагодарные, ужасть.
   
Да, все мы донецко-луганские враги. Кто тайные, кто явные. пригрели патриоты змею на груди. пичалька. :(
 И  только сидим-ждем  [M]
не все.  :)
просто вы не можете сказать -   мы все патриоты , а не как те , которые....  :D
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

не все.  :)
просто вы не можете сказать -   мы все патриоты , а не как те , которые....  :D
отчего же не могу? Могу. Мы все патриоты!
  вот только кого-чего? :gigi:
   
Це абсолютно не мало би жодного значення: їм там стояло 40000, у нас стільки боєздатного там не було. Навіть 5 БТГ у корні поміняли всю ситуацію на фронті.

Населення тільки Донбасу більше 6 млн.Навіть якби пішов хоча б  один зі ста,то це вже було б 60 тис військових.Тому не розказуйте
Чисельність ЗСУ в зоні АТО на той момент нагадати?
   
1) Але зі збільшенням пропорції своїх вояків все більше й більше проривалося б назовні фактів про їхню присутність, важче було б приховувати.
2) Саме по собі збільшення участі дончан, луганчан і кримчан з нашого боку в АТО було б додатковим красномовним доказом, що то не ”конфлікт”.

+100
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Paul, cьогодні в 15:41
Розгорнути попередні цитати...
Когда человеку негде жить и нечем кормить семью, любая помощь воспринимается с благодарностью. Первыми помощь оказали россияне. А писать демагогические высказывания могут только те, кто не оказывался в такой ситуации.



 :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія