Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Именно. Я бы еще понял, если бы он в итоге провел воспитательную работу со своей знакомой. Или выложил бы ее тут профиль в соцсетях, чтобы страна знала своих "героев". А так это чистый вброс для срача
просто он пламенный патриот. :)
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

просто он пламенный патриот. :)

Бракує тут лівандовича. Він полюбляє обіцяти всім "донецьким" депортацію до Лугандона. Без жодних винятків )))
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Бракує тут лівандовича. Він полюбляє обіцяти всім "донецьким" депортацію до Лугандона. Без жодних винятків )))
ну а шо, рядовые, самые обычные и невзрачные герои-патриоты они такие
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

ну а шо, рядовые, самые обычные и невзрачные герои-патриоты они такие

І обов’язково з конфіскацією майна, забув додати  :gigi:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

І обов’язково з конфіскацією майна, забув додати  :gigi:

О! А вот это и есть Главное!

Передайте придурку,что тут уже ценного ничего не осталось . Всё вывезли его "братья по разуму из РФ
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

О! А вот это и есть Главное!

Передайте придурку,что тут уже ценного ничего не осталось . Всё вывезли его "братья по разуму из РФ

З конфіскацією майна на контрольованій територій, Донч  :gigi:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

З конфіскацією майна на контрольованій територій, Донч  :gigi:
Аааа

Парень явно не дурак и с недурной губой

Бля..Это ещё хуже,чем стандартные ватники..Большая часть из них по крайней мере на чужое особо не претендовало
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Игнат, а Игнат.Воторой рас говорю ( первый ты не заметил) Дело к тИбе будет.Хорошее. Када процесс начнётся

Выйдешь плз,ко мне в личку,када..Шоб я не забыл

Ок?
А я? А мне? А у меня?))))) :spruce_up:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Не слышал о инициативах этого фонда.
Но знаю о государственной программе "Доступне житло", в которой могут принимать участие переселенцы и воины АТО.
Однако, фраза из статьи:
Наприклад, Київ отримає 3,2 млн. грн., або до 400 м.кв. житла , або 7 сімей (по 3 члени: мати, батько та дитина), або 0, 01% від загальної потреби.
http://svoyi.com.ua/uk/news/item/220-dostupne-zhytlo

Поэтому забудь о том, что наше государство позаботится о тебе. Варианты только самой найти деньги на жилье или же возвращаться в свои квартиры, понятное дело, желательно после возврата Украины оккупированных территорий.
Да я это сразу поняла, когда почитала, что это за зверь такой - социальнле жилье. А, ещё прикольно - если ты не пенсионер, не инвалид, не матьодиночка или многодетнаяяжимать, то даже и не мечтай ни о какой помощи, скидках, и пр. Все самсамсам и десять раз сам.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

А я? А мне? А у меня?))))) :spruce_up:

А я тИбе выше написал!!! ТО ты невнимательно читала..Как тока начнётся ( а ещё лучше чуток загодя) ко мне в личку..напоминаем и сразу даём э. адрес,или мэссенджер какой.

Если всё задуманное удасться воплотить..то обещает быть вкусно.Но довольно трудоёмко
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Нативи

И к тИбе дело будет..Тож ко мне в личку,мона сразу с э. почтой,плз. Ок?
Да! Ок! Вже бігу!!!
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Да! Ок! Вже бігу!!!

Ты ест в ФБ?

Дай мне вличку координаты,если хочешь и могёшь
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

він вже подумав і подбав - дитина отримала паспорт динири і отримує "вищу освіту" в динири з прицілом на диплом в рашці.
сам розповідав.

Ну те ж варіант, комусь "руський мір" ближче, вони також люди...
   
Бракує тут лівандовича. Він полюбляє обіцяти всім "донецьким" депортацію до Лугандона. Без жодних винятків )))

Такие как левандович в 1939-1947 депортировали татар, украинцев, немцев, чеченцев целыми народами и занимали их квартиры.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Такие как левандович в 1939-1947 депортировали татар, украинцев, немцев, чеченцев целыми народами и занимали их квартиры.

У мене немає жодних претензій до лівандовича з цього приводу  :gigi: Борцуна з революційною свідомістю одразу видно, недарма він до "Свободи" приткнувся...
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Такие как левандович в 1939-1947 депортировали татар, украинцев, немцев, чеченцев целыми народами и занимали их квартиры.

шо ти мелеш?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.
IgS

Метою ТС було свідоме роздмухування ворожнечі між представниками різних регіонів.
Таких історій про продажність і корисливість деяких громадян України в різних регіонах можна назбирати сотні.

Це доведено судом, чи в якійсь інший спосіб?
Чи то просто прояв колективного "розуму" ФУПу, приблизно такого,
який був в радянському "суспільстві" за часів сталінізму?

   
Такие как левандович в 1939-1947 депортировали татар, украинцев, немцев, чеченцев целыми народами и занимали их квартиры.
шо ти мелеш?

Всего лишь привожу пример психотипа левандовича. Там тоже были пламенные революционеры, которые любили обобщать целыми народами/регионами.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Поспілкувалася з ТС-ом

ніби українець, ніби патріот. А тепер найголовніше: зізнався, що насправді він онаніст і психічно хвора людина. А інших ненавидить, бо всі люди як люди. а в нього волосся на долонях росте.
Ось і розкидує усіляке лайно по тирнетам - щоб інші люди теж з підозрою дивилися один на одного та ненавиділи усіх, хто від них відрізняється.

Висновок: фуп таки треба чистити. Заєбали боти.
треба чистити однозначно і банити нах за два чи три ніки
бо б***ь нікому не можна тільки вибраним
нє?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

А шо всі так збудилися?!!!
Через тиждень проголосують закон про реінтеграцію з посиланням на мінські, а по мінських лугандон має право на "создание отрядов народной милиции". Так що їхня теперішня поліція-міліція гавтоматично стане типу українською, а значить - кошерною.
В чому провокація?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Це доведено судом, чи в якійсь інший спосіб?
Чи то просто прояв колективного "розуму" ФУПу, приблизно такого,
який був в радянському "суспільстві" за часів сталінізму?

Показати зображення...

 Ні, це з досвіду спілкування на форумі. Очевидно з назви теми, у якій "правильно" розставлені акценти. Якби він написав "поспілкувався з ватницею, яка з Донецька", це було б зрозуміло. А так напрям думок очевидний.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

А шо всі так збудилися?!!!
Через тиждень проголосують закон про реінтеграцію з посиланням на мінські, а по мінських лугандон має право на "создание отрядов народной милиции". Так що їхня теперішня поліція-міліція гавтоматично стане типу українською, а значить - кошерною.
В чому провокація?

Це на заміну поточного закону. Ніхто там нічого не збирається об’єднувати.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Бракує тут лівандовича. Він полюбляє обіцяти всім "донецьким" депортацію до Лугандона. Без жодних винятків )))
А що в цьому поганого?  ;o
Наразі коли всі повернуться, то буде не "лугандон", а наша українська Луганщина.

апдейт
Чи хто по-вашому має відновлювати український статус цих територій? хочете це знов скинути на когось іншого?


Останнє редагування: 10 грудня 2017 14:49:26 від g_smit
   
таких людей скрізь більшість. не можу сказати в відсотках, але більше половини точно. які хотять поменше напружуватись і побільше споживати, абстаргуючись від довколішнього світу. що тут дивного?
Так і є насправді! Але тоді цій половині не треба вимагати особливих преференцій та щоб у їхні очі якось по-особливому зазирали. Хай топчуться стадом та чекають на годувальника...
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Ты ест в ФБ?

Дай мне вличку координаты,если хочешь и могёшь
Ващет ми вже задружені у ФБ,  а ти й не помітив  :pooh_lol:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

А що в цьому поганого?  ;o
Наразі коли всі повернуться, то буде не "лугандон", а наша українська Луганщина.

апдейт
Чи хто по-вашому має відновлювати український статус цих територій? хочете це знов скинути на когось іншого?

Хто хоче, хай повертається. Я не збираюся.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.
IgS

Ні, це з досвіду спілкування на форумі.
Очевидно з назви теми, у якій "правильно" розставлені акценти. Якби він написав "поспілкувався з ватницею, яка з Донецька", це було б зрозуміло. А так напрям думок очевидний.

Тобто, в нього свій погляд на деякі речі, відмінний від Вашого.

І цього достатньо, щоб забанити?

 :facepalm1:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Хто хоче, хай повертається. Я не збираюся.
вгрілися серед українців і сподобалося?  B-)
   
Чи хто по-вашому має відновлювати український статус цих територій?
той хто буде за їх повернення воювати і проливати кров.

все інше - другорядне.

Останнє редагування: 10 грудня 2017 14:58:27 від T.Blair.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Ващет ми вже задружені у ФБ,  а ти й не помітив  :pooh_lol:

Дай Бог памати..Я ж ник там сменил. Черкани сюдой в личку
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

А що в цьому поганого?  ;o
Наразі коли всі повернуться, то буде не "лугандон", а наша українська Луганщина.

апдейт
Чи хто по-вашому має відновлювати український статус цих територій? хочете це знов скинути на когось іншого?
кто куда повернется что вы мелете?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

А що в цьому поганого?  ;o
Наразі коли всі повернуться, то буде не "лугандон", а наша українська Луганщина.

апдейт
Чи хто по-вашому має відновлювати український статус цих територій? хочете це знов скинути на когось іншого?

Совершенно верно. Уничижительное слово"Лугандон" придумано, кстати, самими жителями Донецка, чтобы было видно
отношение к тому говнообразованию, которое "благодаря" России выдавило Украину с части Донбасса.
Вернется Украина туда - не будет никакого Лугандона, будут, как и прежде уважительно, Донецкая и Луганская области.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Дай Бог памати..Я ж ник там сменил. Черкани сюдой в личку
Чирканула
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

той хто буде за них воювати і проливати кров.

все інше - другорядне.
Воювати будуть не лугандонці.  Їм "не дано".
Мова про часи після відвоювання.
   
Воювати будуть не лугандонці.  Їм "не дано".
Мова про часи після відвоювання.
після (гіпотетичного) поверенення ОРДЛО під контроль України - все решта це суто технічні і фінансові питання.
   
Тобто, в нього свій погляд на деякі речі, відмінний від Вашого.

І цього достатньо, щоб забанити?

 :facepalm1:

Давац я начну тут создавать темы какие таксисты мне в Киеве и Одессе попадаются? Или рассказы тещи с тестем про то, сколько ваты им встречается на отдыхе в Трускавце или Моршине.  Да можно просто сейчас пойти на вокзал во Львове и пообщаться с публикой, которая забивает поезд Львов-Москва.  И к чему подобные темы приведут?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Це на заміну поточного закону. Ніхто там нічого не збирається об’єднувати.

Новий закон, який планують голосувати 19-20 грудня в першій редакції посилався на мінські прямо, після поправок - посилається на резолюцію ООН, яка в свою чергу вимагає виконання мінських. Так що все буде. І народна міліція також.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

кто куда повернется что вы мелете?
ну, Вы же, мадам, ниоткуда не убегали? Или я что-то провтыкала?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Да я это сразу поняла, когда почитала, что это за зверь такой - социальнле жилье. А, ещё прикольно - если ты не пенсионер, не инвалид, не матьодиночка или многодетнаяяжимать, то даже и не мечтай ни о какой помощи, скидках, и пр. Все самсамсам и десять раз сам.
Вставлю и историю про своего знакомого. В 14 году с женой в Харьков сбежал, когда в квартиру снаряд влетел. В Харькове всю зарплату съемная квартира съедала. Продержался меньше года. Переехал в Россию к родственникам жены, в райцентре устроился на работу водителем. Получил гражданство, устроился в школу учителем, сейчас завучем работает. Предоставили дом, участок земли. Жена тоже работает в школе. Дети переехали туда же с семьями. Я узнал здесь, что оказывается какая-то помощь ЕС выделяется переселенцам. Только где она? И не одни они такие. Еще один знакомый получил российское гражданство, вся семья под Питером. Из тех, кто в 14 году в Россию уехал практически все там и осели. Это государственная политика такая - людей выгонять? И это не алкаши, не люмпены - все с высшим образованием, толковые специалисты.       
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Вставлю и историю про своего знакомого. В 14 году с женой в Харьков сбежал, когда в квартиру снаряд влетел. В Харькове всю зарплату съемная квартира съедала. Продержался меньше года. Переехал в Россию к родственникам жены, в райцентре устроился на работу водителем. Получил гражданство, устроился в школу учителем, сейчас завучем работает. Предоставили дом, участок земли. Жена тоже работает в школе. Дети переехали туда же с семьями. Я узнал здесь, что оказывается какая-то помощь ЕС выделяется переселенцам. Только где она? И не одни они такие. Еще один знакомый получил российское гражданство, вся семья под Питером. Из тех, кто в 14 году в Россию уехал практически все там и осели. Это государственная политика такая - людей выгонять? И это не алкаши, не люмпены - все с высшим образованием, толковые специалисты.     
Тому, що Ваші знайомі переїхали до росії немає ніякого виправдання. Чи виділяє Україна допомогу чи ні, а їхати працювати на ворога, може тільки ворог України
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія