Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ноутбуки Lenovo. категорически не советую

Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

та просто крім пікада є ще купа мамонтячого гівна, на якій повно проектів, це ж не офісний файлик що з 97-го мона спокійно в 10 відкрити.
якщо такого не треба, то і вінди, чесно кажучи, також не тре.
ну шо ти так небрежно, мне допустим нужно скачивать данные с левого сайта и делать динамические презенташки в екселе графические пивоты, для этого нужен офис 2016 мин
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

ну шо ти так небрежно, мне допустим нужно скачивать данные с левого сайта и делать динамические презенташки в екселе графические пивоты, для этого нужен офис 2016 мин
тягнути дані з лівого сайту можна при допомозі будь-якої ос, але найменше це стосується вінди.
Що такого в тих динамічних ефектах, щоб не вистачило лібри???
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

тягнути дані з лівого сайту можна при допомозі будь-якої ос, але найменше це стосується вінди.
Що такого в тих динамічних ефектах, щоб не вистачило лібри???
не вистачить. просто повiр на слово. Або скажем так - постановка задачi - це Excel Data Model. Все.
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

не вистачить. просто повiр на слово. Або скажем так - постановка задачi - це Excel Data Model. Все.
ясно. нещасні "яблучники".
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

ясно. нещасні "яблучники".
Та не, просто це швидко перетворюється в корпоративний стандарт, власне як i сам офic.
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

Та не, просто це швидко перетворюється в корпоративний стандарт, власне як i сам офic.
навряд... майкрософт впевнено здає позиції, і якихось чітких планів не видно.
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

навряд... майкрософт впевнено здає позиції, і якихось чітких планів не видно.
перестань )) кому здає? 1% упоротих яблочникiв, чи 0.5% ентузiастам лiнукса?
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

перестань )) кому здає? 1% упоротих яблочникiв, чи 0.5% ентузiастам лiнукса?
"ентузіастів" лінукса десь до мільярда набереться, якщо не більше...
заперечувати очевидне - несерйозно
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

"ентузіастів" лінукса десь до мільярда набереться, якщо не більше...
заперечувати очевидне - несерйозно
Для чого заперечувати, є статистика. Я навiть не пересмикую сильно з цифрами. Кiлькiсть користувачiв Mac коливається вiд 1 до 7%. Користувачiв Linux - вiд 0.5 до 3% (змiнюється щомiсячно). Сумарно, по максимуму, 10%. Наприклад, тут - https://www.netmarketshare.com. Одного разу бачив 9% для Mac, але сумарно все одно було так само. Несерйозно.
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

Для чого заперечувати, є статистика. Я навiть не пересмикую сильно з цифрами. Кiлькiсть користувачiв Mac коливається вiд 1 до 7%. Користувачiв Linux - вiд 0.5 до 3% (змiнюється щомiсячно). Сумарно, по максимуму, 10%. Наприклад, тут - https://www.netmarketshare.com. Одного разу бачив 9% для Mac, але сумарно все одно було так само. Несерйозно.
до сих пір носиш нокію 3310?
та ні, не вірю. смарт...
відкрий термінал і набери uname
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

до сих пір носиш нокію 3310?
та ні, не вірю. смарт...
відкрий термінал і набери uname
Подивись помiсячно, в динамiцi, чи що. Переконайся в тому, що доля вiнди не падає, а навпаки, росте. Перестань порiвнювати вiнду з нокiя 3310. ) Насправдi менi по барабану - твiй вибiр - це твiй вибiр, але ти не зможеш вирiшити поставлене вище завдання на лiнуксi i без офiсу, тобто тут ти за бортом. нокiя 3310
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

Подивись помiсячно, в динамiцi, чи що. Переконайся в тому, що доля вiнди не падає, а навпаки, росте. Перестань порiвнювати вiнду з нокiя 3310. ) Насправдi менi по барабану - твiй вибiр - це твiй вибiр, але ти не зможеш вирiшити поставлене вище завдання на лiнуксi i без офiсу, тобто тут ти за бортом. нокiя 3310
та я про відро узагалі то.
і мене повністю лібре офіс з класичним інтерфейсом влаштовує.
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

Показати зображення...
Его самого заподозрили, что он подозрительный:
"Власти США обязали все госучреждения страны в течение трех месяцев отказаться от продукции и услуг «Лаборатории Касперского»."

Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/politics/13/09/2017/59b96af29a79476cb2eb122b
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

А операционную систему- шпион Касперский определит:
https://times.com.ua/Article/35736/windows-10-personalnyy-shpion-v-kazhdom-pk

?

   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

беру тільки Асус

там все норм з підтримкою і драйверами  :-)o
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

"ентузіастів" лінукса десь до мільярда набереться, якщо не більше...
заперечувати очевидне - несерйозно
:gigi: Тут також треба визначитись з цифрами. Всього юзерiв у свiтi - близько 3.8 млрд. З них лiнуксоiдiв в середньому 1.5%. Тобто лiнуксоiдiв 50-70 мiльйонiв. Це майже нiщо. Якщо, по твоiм словам, ""ентузіастів" лінукса десь до мільярда набереться, якщо не бiльше", то iншi 940,000,000 ентузiастiв сидять вдома з червоними очима, лабають собi щось там в лiбре i нiколи в мережi не з'являються. Може, й так. Звичайно, е ще серверна частина, але назвати сервери ентузiастами важко.
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

:gigi: Тут також треба визначитись з цифрами. Всього юзерiв у свiтi - близько 3.8 млрд. З них лiнуксоiдiв в середньому 1.5%. Тобто лiнуксоiдiв 50-70 мiльйонiв. Це майже нiщо. Якщо, по твоiм словам, ""ентузіастів" лінукса десь до мільярда набереться, якщо не бiльше", то iншi 940,000,000 ентузiастiв сидять вдома з червоними очима, лабають собi щось там в лiбре i нiколи в мережi не з'являються. Може, й так. Звичайно, е ще серверна частина, але назвати сервери ентузiастами важко.
дивні уявлення про ентузіастів. Кста, який в тебе смарт?
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

Кста, який в тебе смарт?

Або смарт-ТБ
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

дивні уявлення про ентузіастів. Кста, який в тебе смарт?
До чого тут смарт? Я про десктопи, ми ж про офiс почали розмовляти. Давай так - я погоджуюсь, що в свiтi в цiлому домiнуе Linux завдяки Андроiд i IBM, але на десктопах тотально домiнуе вiнда.
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую
PAL

Для чого заперечувати, є статистика. Я навiть не пересмикую сильно з цифрами. Кiлькiсть користувачiв Mac коливається вiд 1 до 7%. Користувачiв Linux - вiд 0.5 до 3% (змiнюється щомiсячно). Сумарно, по максимуму, 10%. Наприклад, тут - https://www.netmarketshare.com. Одного разу бачив 9% для Mac, але сумарно все одно було так само. Несерйозно.
Поліз за посиланням
Найцікавіше там на сторінці - "Source of data"
Хтось до цьго моменту чув про компанію TrueStats https://www.truestats.com/ ? Я - ні
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую
PAL

А ось, наприклад, дані від трошки більш авторитетного джерела - Wikimedia statistics page (нажаль, після 2015го вони перестали підтримувати цю статистику)
https://stats.wikimedia.org/wikimedia/squids/SquidReportOperatingSystems.htm

In order of popularity
Operating System   Requests   Percentage
Windows   107,672 M   41.66%
iPhone   59,856 M   23.16%
Linux   42,278 M   16.36%
iPad   18,823 M   7.28%
Mac   13,948 M   5.40%
BlackBerry   1,016 M   0.39%
SymbianOS   25.6 M   0.01%
DoCoMo   17.9 M   0.01%
FreeBSD   9.8 M   0.00%
SunOS   3.9 M   0.00%
OpenBSD   1.5 M   0.00%
Total   258,463 M   100%

Я можу навіть пояснити, чому так виходить. Все просто - одним з перших плагінів для бровзера користувач Лінуксу ставить AdBlock або uBlock
Й оті "програми статистики", які й так дуже обмежені аудиторією, взагалі їхх не бачать

Реальні дані є у гугля, вони максимально наближені до реалу. Але ж він, скотиняка, їх не публікує :(
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

А ось, наприклад, дані від трошки більш авторитетного джерела - Wikimedia statistics page (нажаль, після 2015го вони перестали підтримувати цю статистику)
https://stats.wikimedia.org/wikimedia/squids/SquidReportOperatingSystems.htm

In order of popularity
Operating System   Requests   Percentage
Windows   107,672 M   41.66%
iPhone   59,856 M   23.16%
Linux   42,278 M   16.36%
iPad   18,823 M   7.28%
Mac   13,948 M   5.40%
BlackBerry   1,016 M   0.39%
SymbianOS   25.6 M   0.01%
DoCoMo   17.9 M   0.01%
FreeBSD   9.8 M   0.00%
SunOS   3.9 M   0.00%
OpenBSD   1.5 M   0.00%
Total   258,463 M   100%

Я можу навіть пояснити, чому так виходить. Все просто - одним з перших плагінів для бровзера користувач Лінуксу ставить AdBlock або uBlock
Й оті "програми статистики", які й так дуже обмежені аудиторією, взагалі їхх не бачать

Реальні дані є у гугля, вони максимально наближені до реалу. Але ж він, скотиняка, їх не публікує :(
вiкiмедiа трафiк за 2015 рiк, це звичайно, дуже авторитетне джерело  :gigi: з операцiйними системами типу айпад. Давай тодi глянемо стiм, там вiнда взагалi 99%.
   
Re: ноутбуки Lenovo. категорически не советую

До чого тут смарт? Я про десктопи, ми ж про офiс почали розмовляти. Давай так - я погоджуюсь, що в свiтi в цiлому домiнуе Linux завдяки Андроiд i IBM, але на десктопах тотально домiнуе вiнда.
так, на десктопах поки-що домінує вінда. а в цілому  світ ніксовий....
кожен тюнер, кожна електронна читалка, роутер,- це все нікси. та шо тут говорити - годинники будуть на андроїді.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія