Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Макрон скликав термінову зустріч 20 країн по домомозі Україні

Пиляв чи не пиляв - не суттєво.
То були ракети до 120км по перше, по друге - вірити що після 20 років зберігання знятого озброєння воно  "все робоче" - просто смішно.
В Європі сучасне озброєння виявилося у значній частині у небоєздатному стані бо грошей на обслуговування лімітовано, хто б там витрачався на зберігання ракет яким по 40-50 років і які після зникнення ГДР не мали Франції знадобитися взагалі.

А, і по третє - у будь якому разі, наземні тактичні ракети то не третя нога ядерної тріади, бо до тріади відносяться лише стратегічні озброєння.
А стратегічних ракет наземного пуску у Франції нема.

500 кілометрів дальність Аіда, діставав ГДР і Чекословакію з Франціі.
Всі стоять в Люнвілье на зберіганні, термоядерні голови.
 
   
Хтось забув що Франція робить ракети аріан. Іх балістичні ракети досягають будь якої точки земної кулі.
   
Маю версію що макрон наче сказився через кацапські образи його дружини.
Кацапи там перейшли всі межі , ну як вони завжди роблять.
   
Цитувати
Президент Молдовы Майя Санду стала обладателем Большого креста Почетного легиона — высшей награды французского государства. Награду ей вручил президент Франции. «Санду стала первой женщиной-политиком из Молдовы, удостоенной этой высокой награды, присуждаемой за выдающиеся заслуги. Всего в истории этой награды Большой крест получили 60 женщин, в том числе королевы, премьер-министры и другие выдающиеся личности», — пишет Moldova Liberă.
   
В Российской Федерации Большим крестом ордена Почётного легиона был отмечен президент Борис Николаевич Ельцин[i 4], а также президент Владимир Владимирович хуйло, получивший Большой крест во время своего визита во Францию 22 сентября 2006 года  :-)o
   
МО Франції лекорню сказав що відпрвка бойових частин не на столі.
Каже між допомогою зброєю і відпрвкою бойових військ    є великі невикрристані можливості. Скажемо допомога у навчанні військ на території України, допомога у розмінуванні.
   
Таке чув що Європа може прислати своїх пожежників усіляких мнсників, а Україна своїх відправить у армію.
Також Європа пришли своїх патрульних поліцаїв, прикордонників і цольників тобто таможню всю нах на фронт.
Десь тисяч 50-70 лехко молодих здорових державників можна знайти.
   
Щодо слів та справ - цікава аналітична стаття Дзеркало Тижня
ТАНКИ, ППО ТА ВИНИЩУВАЧІ — ЯКУ ТЕХНІКУ ФРАНЦІЯ ДОСІ НЕ НАДАЛА УКРАЇНІ, ХОЧА МАЄ МОЖЛИВІСТЬ

Макрон різко змінив позицію буквально кілька тижнів тому. Ми не знаємо чому, що сталося, а всі претензіі дзеркала минулорічні.
Подивимось на нового макрона. Нові бомби по 350кг це вже від нового макрона.
   
Макрон висунув імовірність введення іноземних військ в Україну, але Берлін і багато інших столиць проти.
Міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне в п’ятницю перебував у Литві, де зустрівся зі своїми балтійськими та українськими колегами, щоб підтримати ідею, що іноземні війська можуть зрештою допомогти Україні в таких сферах, як розмінування.

«Не Росії вказувати нам, як ми маємо допомогти Україні в найближчі місяці чи роки», — сказав Сежурне на зустрічі під головуванням міністра закордонних справ Литви Габріелюса Ландсбергіса за участю його українського колеги Дмитра Кулеби.
«Це не справа Росії, як ми розгортаємо наші дії, чи встановлювати червоні лінії. Тому ми вирішуємо між собою».
"Україна не просила нас надіслати війська.
Україна просить нас надіслати боєприпаси на даний момент", - сказав французький міністр.
«Ми нічого не виключаємо на найближчі місяці».

Балтійські міністри похвалили Францію за «нестандартне мислення».
https://www.politico.eu/article/france-finds-baltic-allies-in-its-spat-with-germany-over-ukraine-aid-sikorski-nato-macron-troops-war/
   
Так а чого головне пропустив в статті?
Макрон почав створювати альянс стран готових надіслати війська до України.
   
Иакрое вказує шо він лідер європи
Шкода що не почав це робити хоча б рік тому
   
Иакрое вказує шо він лідер європи
Шкода що не почав це робити хоча б рік тому

Не потягне лідерство.  Воений бюджет Франції всього 45 мільярдів, а америки 800

Євро не світова валюта.
   
Таке чув що Європа може прислати своїх пожежників усіляких мнсників, а Україна своїх відправить у армію.
Також Європа пришли своїх патрульних поліцаїв, прикордонників і цольників тобто таможню всю нах на фронт.
Десь тисяч 50-70 лехко молодих здорових державників можна знайти.

а також прикордонників на кордонах з Європою та білорашою
   
В Российской Федерации Большим крестом ордена Почётного легиона был отмечен президент Борис Николаевич Ельцин[i 4], а также президент Владимир Владимирович хуйло, получивший Большой крест во время своего визита во Францию 22 сентября 2006 года  :-)o

Бажаю, щоб той хрест перетворився в хрест на його могилі.
   
Иакрое вказує шо він лідер європи
Шкода що не почав це робити хоча б рік тому

Може, рік тому його ще недостатньо обурили кацапи?
   
Не потягне лідерство.  Воений бюджет Франції всього 45 мільярдів, а америки 800

Євро не світова валюта.
Але єврооблвгації купляються аж гай шумить, тому з боргом все у порядку. Можна друкувати без проблем.
   
У Франції та і усій Європи нема океанського флоту щоб захищати торговельні шляхи, тому євро нічого не світить .
   
Президент Чехії Петр Павел переконаний, що якщо війська НАТО здійснюватимуть підтримку безпосередньо на території України, це не порушуватиме жодних міжнародних норм.

Про це Павел заявив в інтерв'ю Чеському телебаченню, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.
   
Макрон це антиШольц .той всього бздить ,але щось там підганяє Україні через " нємогу" . а Макрон тільки забалаболює тему . Он "чеські снаряди " наочний приклад .
   
Президент Чехії Петр Павел переконаний, що якщо війська НАТО здійснюватимуть підтримку безпосередньо на території України, це не порушуватиме жодних міжнародних норм.

Про це Павел заявив в інтерв'ю Чеському телебаченню, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.
та це коню понятно. Уряд України звертається по допомогу і вперед.
   
Від відчаю вже діпфейки пішли.
   
прогнозую, що Eвро війська будуть незабаром, питання місяців якщо не тижнів.
І зовсім не тому що європейці люблять Україну.  Головна причина в тому що обстріляні війська і офіцери з досвідом реальної війни варті у десятеро більше .
Одна бойова дивізія варта десяти необстріляних, і краще якщо Вільнюс або Прагу чи Варшаву буде обороняти досвідчені бійці , а не 18ти річні школярі у одностроях.

   
прогнозую, що Eвро війська будуть незабаром, питання місяців якщо не тижнів.
І зовсім не тому що європейці люблять Україну.  Головна причина в тому що обстріляні війська і офіцери з досвідом реальної війни варті у десятеро більше .
Одна бойова дивізія варта десяти необстріляних, і краще якщо Вільнюс або Прагу чи Варшаву буде обороняти досвідчені бійці , а не 18ти річні школярі у одностроях.
а також: краще зупинити русню під Часів Яром і купянськом, ніж під Жешувом і Талліном
   
https://t.me/vanek_nikolaev/21971

Він в кінці реально так сказав щодо хуйло? Тупий виродок ? Чи це особливості перекладу?
   
https://t.me/vanek_nikolaev/21971
я думаю що це фейк.
озвучка штучним інтелектом
   
я думаю що це фейк.
озвучка штучним інтелектом

Та мабуть,щось дуже радикально
   
https://t.me/vanek_nikolaev/21971
Monsieur Macron, monsieur le Président, vous êtes le meilleur!
   
я думаю що це фейк.
озвучка штучним інтелектом
Да неужели  :lol:
   
тут пан Макрон мені подобається навіть більше
   
і що цікаво, французькі медіа найбільше обговорють один заклик пана Макрона: "il ne faut pas être lâche"
всі, як показилися від цього заклику.
Макрон  (tu)
   
Да неужели  :lol:
англ. оригінал я ге можу розчути.
але укр переклад це явний фейк
   
а також: краще зупинити русню під Часів Яром і купянськом, ніж під Жешувом і Талліном

наразі маємо: Францію, Чехію, Естонію, Літву, Латвію і так сяк Польщу.
Британці щось не риба не мясо, таки той Ріші Сунак ніякий не англієць
   
наразі маємо: Францію, Чехію, Естонію, Літву, Латвію і так сяк Польщу.
Британці щось не риба не мясо, таки той Ріші Сунак ніякий не англієць
я ге думаю що війська НАТО будуть воювати з москалями. на цьому етапі, у вс. разі.
але вони можуть стати в тилу і на кордоні з Білоруссю. прикрити тил. і гарантувати хуйло що Україна буде існувати, тому що при просуванні далі (за Дніпро???) хуйло зіткнеться з військами НАТО
   
Чехи та поляки відмовились посилати, мабуть, теж чутки якісь. Ну нічого, 700 танків добігають кінця, солдати в кацапів вже закінчились, ну й дронами переможемо в серпні-вересні.
   
я ге думаю що війська НАТО будуть воювати з москалями. на цьому етапі, у вс. разі.
але вони можуть стати в тилу і на кордоні з Білоруссю. прикрити тил. і гарантувати хуйло що Україна буде існувати, тому що при просуванні далі (за Дніпро???) хуйло зіткнеться з військами НАТО

нато не буде , війська країн будуть.
французські війска без бойового досвіду у африці стикнулися з досвідченими кацапськими підрозділами і французи втратили три африканські країни.
Фраза Макрона про трусів це може і до французських генералів було звернення.

Гадаю будуть воювать
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія