Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Olga Taylor

Re: Olga Taylor

Ще один аргумент щодо її нахабної незграбної брехні – оголошення про свою вагітність.

Чи може справді немолода жінка, яка боїться викидня, свідомо встрявати у сварки та колотнечі, та й взагалі наражати себе на всілякі негативні чи навіть позитивні емоції, що викликають потрясіння? Мені здається це малоймовірним.
   
Re: Olga Taylor

Ще один аргумент щодо її нахабної незграбної брехні – оголошення про свою вагітність.

Чи може справді немолода жінка, яка боїться викидня, свідомо встрявати у сварки та колотнечі, та й взагалі наражати себе на всілякі негативні чи навіть позитивні емоції, що викликають потрясіння? Мені здається це малоймовірним.

Ну что вы. Быть гавном это привилегия поцев вроде вас. А я обязана падать в обморок от вашей солёной риторики. И поцы окуевают что что-то пошло не так. Последний Бандер1вець.
   
Re: Olga Taylor

Ну что вы. Быть гавном это привилегия поцев вроде вас. А я обязана падать в обморок от вашей солёной риторики. И поцы окуевают что что-то пошло не так. Последний Бандер1вець.
про сіль в ріторіке не вам скаржитися. Я чітав, що деяки равликі страшенно сіллю пітніють, бо жеруть солене всіляке лайно. Не дуже розумію, як равлик взагалі може пітніти, та ви цю непросту технологію засвоїли гарно.
   
Re: Olga Taylor

про сіль в ріторіке не вам скаржитися. Я чітав, що деяки равликі страшенно сіллю пітніють, бо жеруть солене всіляке лайно. Не дуже розумію, як равлик взагалі може пітніти, та ви цю непросту технологію засвоїли гарно.

Да вы просто потейте мент поганый
   
Re: Olga Taylor

оля, ти так і не відповіла на моє запитання  B-)
   
Re: Olga Taylor

оля, ти так і не відповіла на моє запитання  B-)

Я на личные вопросы отвечаю только если вижу смысл ответить. На общие - пожалуйста.
   
Re: Olga Taylor

Я на личные вопросы отвечаю только если вижу смысл ответить. На общие - пожалуйста.
так питання загальне
   
Re: Olga Taylor

так питання загальне

 :punish:

Мадам сцісніцєльная!!  :this:
   
Re: Olga Taylor

Бандер1вець кстати отличный пример поца. Погавкивал как шелудивая шавка и таки добился своего. На него обратили внимание и на его раскроеную при инспекции анальную полость. :)


Всё же понятно - клятые ляхи хероя поимели. Выливает детскую зарёваную обиду.

 :laugh:  (td)
Коля пєші ісчьчо  :laugh:
   
Re: Olga Taylor

Я на личные вопросы отвечаю только если вижу смысл ответить. На общие - пожалуйста.

Ти у своєму животі маєш дитя при надіі.
Виношуєш плод.
Кого ти виродиш сука ?
Мертвонароджене мясо ?
   
Re: Olga Taylor

Ти у своєму животі маєш дитя при надіі.
Виношуєш плод.
Кого ти виродиш сука ?
Мертвонароджене мясо ?

Ну вот что вы вопросами сыпете? Просто не ездьте больше в ляхи с контрабандой. Опять вам жопу порвут :)
   
Re: Olga Taylor

Быть гавном это привилегия поцих вроде меня.
Умри, Денис Коля? Оля?, лучше не скажешь! Кому же лучше тебя, лживой, это знать?! :lol:
   
Re: Olga Taylor

Ти у своєму животі маєш дитя при надіі.
Виношуєш плод.
Кого ти виродиш сука ?
Мертвонароджене мясо ?
Ти настільки слабкий, що не маєш аргументів, крім оцієї істеричної писанини? А просто змовчати, слабо?
   
Re: Olga Taylor

Ти настільки слабкий, що не маєш аргументів, крім оцієї істеричної писанини? А просто змовчати, слабо?
Що? Подружаню зобиджають? От псяюки! :tongue:
   
Re: Olga Taylor

Що? Подружаню зобиджають? От псяюки! :tongue:
[/quote]

 :gigi:

Хєр Вася, тьфу ти... Герасім, ти для чого Му-му втопив?
   
Re: Olga Taylor

Що? Подружаню зобиджають? От псяюки! :tongue:
Ну, Ольга ніколи не була подружанею мені, але я справедлива. Мочить вона вас так, що аж пишшите))).
   
Re: Olga Taylor

Ну, Ольга ніколи не була подружанею мені, але я справедлива. Мочить вона вас так, що аж пишшите))).

згоден з цим дописувачом\дописувачкою :good:
   
Re: Olga Taylor

Коля зовсім двинувся мозком  :facepalm:

Ну что вы. Быть гавном это привилегия ольгинцев. А я не обязана падать в обморок от вашей солёной риторики, у меня мозг размером с горошину. И поцы окуевают что что-то пошло не так. Последний Бандер1вець.
   
Re: Olga Taylor

Коля зовсім двинувся мозком  :facepalm:


здорово, балалайка. решил тявкнуть в спину? :)
   
Re: Olga Taylor

Ну, Ольга ніколи не була подружанею мені, але я справедлива. Мочить вона вас так, що аж пишшите))).

Лексикон у цього бота кОлі просто "шикарний ." Ти права.
   
Re: Olga Taylor

Ну в общем посрать кирпичами Бандер1вець любит. А держать удар в ответ не умеет, бо поц. Зачем тогда было срач затевать.
   
Re: Olga Taylor

Ну в общем посрать кирпичами Бандер1вець любит. А держать удар в ответ не умеет, бо поц. Зачем тогда было срач затевать.

Моя примітивна особа знаходиться в іншій ваговій категоріі інтелектуального духовного морального і фізичного розвитку.

Тому я і не неманаюся матюкатися на фупі на вашому найвищому світовому рівні.

Тому ніт і алаверди :)
   
Re: Olga Taylor

Моя примітивна особа знаходиться в іншій ваговій категоріі інтелектуального духовного морального і фізичного розвитку.

Тому я і не неманаюся матюкатися на фупі на вашому найвищому світовому рівні.

Тому ніт і алаверди :)

Ну на срач то вы напрашивались. Я пару раз промолчала. Думала ну может плохой день у старика. Но до поца не дошло. А вот сейчас вижу что дошло. Как обычно через жопу.
   
Re: Olga Taylor

Тему читать времени нет. Не сдеанонили еще?
Я уверена, что это мужик, зовут, думаю, Олег, и живет где-то под псковом.
Хочу проверить интуицию))))
   
Re: Olga Taylor

Тему читать времени нет. Не сдеанонили еще?
Я уверена, что это мужик, зовут, думаю, Олег, и живет где-то под псковом.
Хочу проверить интуицию))))

Та нє, то чувіха.
Фотку лише сплутали. Але булька скоро знайде )))
   
Re: Olga Taylor

Ще один аргумент щодо її нахабної незграбної брехні – оголошення про свою вагітність.

Чи може справді немолода жінка, яка боїться викидня, свідомо встрявати у сварки та колотнечі, та й взагалі наражати себе на всілякі негативні чи навіть позитивні емоції, що викликають потрясіння? Мені здається це малоймовірним.

Та кацап це немитий з жорсткою анальною фіксацією - як і всі в його камері  :pooh_lol:
   
Re: Olga Taylor

Ти настільки слабкий, що не маєш аргументів, крім оцієї істеричної писанини? А просто змовчати, слабо?


Бггг :) коліна падружка пріскакала на помощь :)) А як же прокьони в бік мамки і її трусєлєй ??  :gigi:
   
Re: Olga Taylor

Ти у своєму животі маєш дитя при надіі.
Виношуєш плод.
Кого ти виродиш сука ?
Мертвонароджене мясо ?
що воно оце верзе :facepalm: тьху! :bueee:
   
Re: Olga Taylor

Ну, Ольга ніколи не була подружанею мені, але я справедлива. Мочить вона вас так, що аж пишшите))).

В твоєму розумінні, чим більше "жоп" і "поців" в пості - тим жорсткіше мочилово?  :-)o
   
Re: Olga Taylor

я справедлива.
коли це з тобою сталось? до того як ти голосувала
за річний бан юзерки яка не порушує правил, чи після того?
Це ж принципово важливо, сама розумієш.

Мочить вона вас так, що аж пишшите))).
тут згодна, Ольга майстер срачів,
має інтелект, міцні нерви і силу духу.
кароффці з її матюками в рядочок
ніколи не дорости до такого рівня тролінгу.
   
Re: Olga Taylor

має інтелект, міцні нерви і силу духу.
кароффці з її матюками в рядочок
ніколи не дорости до такого рівня тролінгу.

Подібно, Ви знайшли роль-модель в житті!  (tu)
   
Re: Olga Taylor

Тему читать времени нет. Не сдеанонили еще?
Я уверена, что это мужик, зовут, думаю, Олег, и живет где-то под псковом.
Хочу проверить интуицию))))

Думать явно не ваша сильная сторона :)
   
Re: Olga Taylor

Подібно, Ви знайшли роль-модель в житті!  (tu)

Гизма - как родите от гавнуся всё поменяется. Обещаю - будете моделью  (tu)
   
Re: Olga Taylor

Гизма - как родите от гавнуся всё поменяется. Обещаю - будете моделью  (tu)

Я зрозумів, КИМ ця істота є на ФУПі, її потяг до г!мна, жоп і скет-гумору!
Виявляється, все що нам треба - балончик з туалетним дезодорантом!!!  ;o

*Прихід "Олі Тейор" на ФУП і боротьба фупчиків з нею*



Останнє редагування: 18 вересня 2021 23:13:35 від GizmoGremlin
   
Re: Olga Taylor

Да ну вас гизма. От такого падают в обморок только институтки вроде вас. Тоже мен шок - гизма наковырял кучку говна в интернете   :-)o
   
Re: Olga Taylor

Да ну вас гизма. От такого падают в обморок только институтки вроде вас. Тоже мен шок - гизма наковырял кучку говна в интернете   :-)o

"Оля" нарікає, що її недооцінили, як г!мно!  :pooh_lol:

Останнє редагування: 18 вересня 2021 23:06:28 від GizmoGremlin
   
Re: Olga Taylor

"Оля" нарікає, що її недооцінили!  :pooh_lol:

О,  у гизма обморок прошёл
   
Re: Olga Taylor

О,  у гизма обморок прошёл

Стає зрозуміло, де ця істота була останні 7 хвилин!  :pooh_lol:


cьогодні в 23:00

cьогодні в 23:07


Останнє редагування: 18 вересня 2021 23:25:06 від GizmoGremlin
   
Re: Olga Taylor

А куда торопится если прости Господи "оппонент" гизма лежит без сознания в луже собственного дерьма? Очнулся гизма , помылся гизма  и слава Богу   :peremoga:
   
Re: Olga Taylor

cьогодні в 23:32

Цікаво, в чому такі створіння відмиваються? Не під душом з води же ж!   :umnik2:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія