Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Немцы в Украине

Re: Немцы в Украине

Сергію, скажіть чесно, ви там відчуваєте себе другим сортом? Чому? Бо працюєте напівлегально, не є бюргером, хтось вам постійно вказує на вашу другосортність?

З чого ви взяли таке?((
Я відчуваю себе звичайним "понаіхавшим" бюргером))
В мене є хороші знайомі і серед арабів, і серед чеченів, і серед турків))
Тому і викликає подив ваше ставлення до них((
пс. Саме цікаве що вони набагато більш інтегровані в европейське суспільство))—— а ви продовжуєте думати що це ви——пуп землі))
   
Re: Немцы в Украине

Шо, так жаба задавила, шо араби можуть накрасти, а ви - ні, що довелось обрати інший магаз?
Наші теж непогано крадуть.  ;)
   
Re: Немцы в Украине

Як вони той візок повз касиршу протягнули?
Вони тримали візок з овочами якомога ближче до касової стрічки, а вивантажили на стрічку з іншого візка лише марковані продукти. Касирці достатньо було трохи привстати, або навіть витягнути шию щоб побачити той візок з овочами. Але її (і всіх решту присутніх) потужно відволікали арабські діти своєю нестандартною поведінкою - вони лазили по тих металевих перегородках і голосно верещали.
Потім, коли через касу пройшли всі набрані ними марковані товари, вони отримали чек, а касирка переключилася на нас (ми стояли у черзі за тією сімейкою), одна з жінок у хіджабі просто простягнула руку і потягнула на себе візок з неоплаченими овочами.

Останнє редагування: 15 вересня 2021 23:33:51 від Myroslava
   
Re: Немцы в Украине

Наші теж непогано крадуть.  ;)
А, ну звісно. Ондо якраз Сірожа Нумерований читає. :gigi:
   
Re: Немцы в Украине

А, ну звісно. Ондо якраз Сірожа Нумерований читає. :gigi:

Сірожа не краде))
Йому це непотрібно))
Зайва увага та й це все)))
   
Re: Немцы в Украине

Наші теж непогано крадуть.  ;)
Якщо чесно, то у нас ніколи не ставала свідком. Тоді так гидко було на душі...Але їх реально за дверима чекали їхні моджахеди
   
Re: Немцы в Украине

З чого ви взяли таке?((
Я відчуваю себе звичайним "понаіхавшим" бюргером))
В мене є хороші знайомі і серед арабів, і серед чеченів, і серед турків))
Тому і викликає подив ваше ставлення до них((
пс. Саме цікаве що вони набагато більш інтегровані в европейське суспільство))—— а ви продовжуєте думати що це ви——пуп землі))
Звідки ви знаєте, ЩО я думаю?
Нагадайте, хто одного разу влаштував...неподоб ство біля Кьольнського Дома у новорічну ніч, та й загалом по місту?
   
Re: Немцы в Украине

Якщо чесно, то у нас ніколи не ставала свідком. Тоді так гидко було на душі...Але їх реально за дверима чекали їхні моджахеди

То ви злякалися "моджахедів"?(((
А я к же щодо відстоювати Закон та Порядок?
Як же Совість та Сумління?
Якось лицемірно трохи((
   
Re: Немцы в Украине

В Німеччині не живу, а арабів вже ненавиджу. Мирослава.   :D
Я вам заважаю любити сірійців та марокканців?
   
Re: Немцы в Украине

Остання фішка що я чув. У великому супермаркеті, набирають і візок продуктів (закуску), дорогий алкоголь. Тягнуть до відділу з одежею. Те все в примірочній розпивають, закушують і вільно покидають територію супермаркету.  :D
   
Re: Немцы в Украине

Звідки ви знаєте, ЩО я думаю?
Нагадайте, хто одного разу влаштував...неподоб ство біля Кьольнського Дома у новорічну ніч, та й загалом по місту?

Ідіотів всюди вистачає((
пс. В мене є знайомі——охоронці , які були безпосередніми учасниками тих подій—— більшість з них турки—— вони захищали тих жінок і здали до поліціі десяток тих нападників.
   
Re: Немцы в Украине

Я вам заважаю любити сірійців та марокканців?
А ви їх не любите? Я сприймаю людей виключно по їх вчинках, а не за національністю чи кольором шкіри.
   
Re: Немцы в Украине

Остання фішка що я чув. У великому супермаркеті, набирають і візок продуктів (закуску), дорогий алкоголь. Тягнуть до відділу з одежею. Те все в примірочній розпивають, закушують і вільно покидають територію супермаркету.  :D

Якась казочка((
Здебільшого продуктові знаходяться на різних поверхах від відділів з одягом.
Але щось з"істи в магазі можете звичайно—— якщо не помітять))
   
Re: Немцы в Украине

То ви злякалися "моджахедів"?(((
А я к же щодо відстоювати Закон та Порядок?
Як же Совість та Сумління?
Якось лицемірно трохи((
Ви таки не дуже розумний, і на жаль хамовитий.
Нікого ми не злякалися, і я про це вище написала. Ми просто розгубилися. Я кажу доньці : дивись, вони не виклали овочі з візка, що вони з ним далі робитимуть? Вона : нічо, вони їм зараз запищать на виході. Я : що запищить, овочі? Вона : а, нє, там же дійсно тільки овочі. Але це все відстежується - дивись їх зараз охоронець пов"яже.
Ну і - ква.
Сергій, ви зараз поводитеся щонайменше непорядно, Якого ставлення до себе очікуєте?
   
Re: Немцы в Украине

Якась казочка((
Здебільшого продуктові знаходяться на різних поверхах від відділів з одягом.
Але щось з"істи в магазі можете звичайно—— якщо не помітять))
Не казочка. Я про Португалію. Все на одному поверсі.
   
Re: Немцы в Украине

Ви таки не дуже розумний, і на жаль хамовитий.
Нікого ми не злякалися, і я про це вище написала. Ми просто розгубилися. Я кажу доньці : дивись, вони не виклали овочі з візка, що вони з ним далі робитимуть? Вона : нічо, вони їм зараз запищать на виході. Я : що запищить, овочі? Вона : а, нє, там же дійсно тільки овочі. Але це все відстежується - дивись їх зараз охоронець пов"яже.
Ну і - ква.
Сергій, ви зараз поводитеся щонайменше непорядно, Якого ставлення до себе очікуєте?

Навіщо мені ваше "ставлення"?——
Ми з вами вже визначилися з цього приводу)))
пс. Якщо ви не готові відстоювати Закон та Порядок—— то який зміст зморщувати носик в присутності "моджахедів"?——
Сидіть собі тихенько і сіренько(((
   
Re: Немцы в Украине

Ідіотів всюди вистачає((
пс. В мене є знайомі——охоронці , які були безпосередніми учасниками тих подій—— більшість з них турки—— вони захищали тих жінок і здали до поліціі десяток тих нападників.
До чого тут турки? Вони реально працюють, і не лазять по місту в робочий час з виводком дружин та дітей. Турки там вже взагалі і асимілювалися і перемішалися.
   
Re: Немцы в Украине

До чого тут турки? Вони реально працюють, і не лазять по місту в робочий час з виводком дружин та дітей. Турки там вже взагалі і асимілювалися і перемішалися.

В мене є хороші знайомі——сирійці))
Один з них ——з підтвердженним дипломом інженерним наразі—— очолює невеличку будівельну фірму.
   
Re: Немцы в Украине

пс. Якщо ви не готові відстоювати Закон та Порядок—— то який зміст зморщувати носик в присутності "моджахедів"?——
Сидіть собі тихенько і сіренько(((
таки справді хам
і до речі, ви не сіренький зі своїми роліками. Ви - жалюгідний. Зрештою як і ваші роліки.
Ауфвідерзеен.
   
Re: Немцы в Украине

таки справді хам
і до речі, ви не сіренький зі своїми роліками. Ви - жалюгідний. Зрештою як і ваші роліки.
Ауфвідерзеен.

Та ми ж з вами все давно прояснили)))
Те що я вам тут щось писав——це просто тому що мені не подобається "пихатість" та "снобізм" так поширені на ФУПі останнім часом((
Цікаво——з чого б це?((
   
Re: Немцы в Украине

Народу не хочется считать себя бедными
Их право :)
В Украине продуктовые магазины явно делятся по имущественному признаку
народ признает это и не жужжит

Я на Фупе спорила с кем-то из Одессы
Он утверждал, что АТБ задавит все остальные сети своей дешевизной
А я ему объясняла, что щас!
Человеку надо купить привычный набор продуктов
И если в АТБ этих продуктов нет, то как этот магазин может задавить Новус?

на Заході з їжі не роблять культу як в Україні
особливо з тими супермаркетами

от Бандерівець сказава що йому подобається інтершпар
а мені ні бо купили пару разів просрочені продукти, гнилі фрукти і овочі там не рідкість - при чому в інтершпарі а не в шпарі простому
також там часто обраховують на пару євр
ну таке - кому як в музей піти щоб похвалитися
а кому просто купити корму для рецептів
ми взагалі "делікатеси" купуємо в японців і турків - там реально і креветки як кабани і риба суперова і ще чимало
а чому? бо магазини невеликі і власник труситься щоб клієнти приходили ще
не то що в Едеках для міліонерів - там знають що постійно якийсь лох заїде для понтів за сиром нарізаним  :lol:
   
Re: Немцы в Украине

о Дмитре
продовжимо розмову про те що алді відкриває свої магазини по німецьким багатим селам в розрахунку на пару прибиральниць з готелів  :facepalm1:

ваша знайома може купити той принтер за 800 ойро що я виклав? бо ж для ніщіх магазин
   
Re: Немцы в Украине

Скучно у вас живут миллионеры :)
У нас в соседнем селе стоит Новус размером с вокзал  - это дорогой магазин
Вечером на автостоянке этого магазина яблоку негде упасть
Вы поймите, если человек привык к определенным продуктам,
то он идет туда, где они есть

Что толку мне идти в АТБ за сыром? Я их сыры не ем

 :facepalm1:

мля, ми вже чверть продуктів онлайн замовляємо ключно з амазоном  ;o

от захотілося якогось норвежського сиру - бац і замовив і за пару днів привезли

а оце кудись пертися щоб скупитися кормом особливо в місці де "яблоку негде упасть" - це треба бути дуже голодним
   
Re: Немцы в Украине

Чоловік моєї доньки
якщо він тобі не зять,
то і доньці він не чоловік а співмешканець.
не варто видавати бажане за дійсне.
   
Re: Немцы в Украине

А ти тупа лайлива свиня
буде моя цитата?
прикольно... ;o наклепниця Мирося нарвалася на наклепника :suicide2:
   
Re: Немцы в Украине

припиніть кацапізми вживати)
Є гарне слово украінське:  облиште
звичайно, як і ось це:

Єгорка, як ти оцінюєш діяльність на ФУПі цього ТімміАпостолаМС?
Якийсь він нецікавий, порожній, вопще тупорилий..Не знаходиш?

Мирося насправді російськомовна.
   
Re: Немцы в Украине

Дорогого алкоголю, наприклад, у АЛДІ чи Лідлі немає, натомість у Едека чи Реве цього цілі стелажі.
то ти друкуєш на форумах наклепи і бруд
після вживання дорогого алкоголю чи дешевого?
   
Re: Немцы в Украине

З таким підплінтусним розумовим рівнем тобі місце на помийці, срань дурна
насправді ви з ним в одному альянсі і розумовий рівень у вас ідентичний
   
Re: Немцы в Украине

у нас в Ессені
то ти німецька суперпатріотка чи українська? ;o
   
Re: Немцы в Украине

то ти німецька суперпатріотка чи українська? ;o
Ану, сука липка, розкажіть шановному товариству, як сталося що ви примудрилися виховати аж двох синів - тупих манкуртів?
Мало того що один вконтактіках публічно кепкував з хлопця-АТОшника, наголошуючи що лише невдахи долі змушені в окопах воювати за Україну, в той час як поцілованим Богом типу вашого виродка уготовано американський рай! Та ще й другий - на восьмому році війни паРаші проти України !!! На восьмому році вбивств коцапами Українців на Українській землі!!! - вже у ФБ хизується власними фото на Красній площі у паРашній столиці, гордовито вказуючи своє місцезнаходження "Moscow, Москва, Росія "!
Ні, звісно необов"язково кожному молодому хлопцю брати до рук зброю і боронити Батьківщину.
Але яким треба бути моральним виродком, щоб від час війни ХИЗУВАТИСЯ своїм "подорожуванням і дивитися світ" у Мацкві!  :bueee:
Тож закрийте свою смердючу пащю, потворо.  :bueee:
   
Re: Немцы в Украине

о Дмитре
продовжимо розмову про те що алді відкриває свої магазини по німецьким багатим селам в розрахунку на пару прибиральниць з готелів  :facepalm1:

ваша знайома може купити той принтер за 800 ойро що я виклав? бо ж для ніщіх магазин
Ви знаєте, мені якось насрати на те алді. Я висловив свою точку зору, що базується на особистих спостереженнях які я робив в великих містах - Берліні, Мюнхені, Дюссельдорфі, Франкфурті. Скрізь в алді юрби арабів, що гоцають там можливо в пошуках тих самих принтерів по 800 євро, та купа неохайно вдягнених німців (можливо так виглядають німецькі мільйонери, хз, мене до їхніх кіл не впускають). По яким кітзбюелям алді відкриває магазини мені теж фіолетово, як й вже сказав після першого року життя в Німеччині я в алді більше ні ногою. Я розумію, що їм на мене теж насрати. Тому ні топити за нах, ні хейтити я не збираюсь.
   
Re: Немцы в Украине

я в алді більше ні ногою.
а я заходжу )))
За своїм улюбленим Мозер Рот з мигдалем і апельсином)))
Тільки в АЛДІ, більше ніде не бачила
   
Re: Немцы в Украине

а я заходжу )))
За своїм улюбленим Мозер Рот з мигдалем і апельсином)))
Тільки в АЛДІ, більше ніде не бачила

І як вам там——серед юрби арабів, які намагаються щось вкрасти?((
   
Re: Немцы в Украине

І як вам там——серед юрби арабів, які намагаються щось вкрасти?((
Слабенько, примітивненько і тупенько
Дарма ви вв"язалися в батл з Турчем - він вас однією лівою
   
Re: Немцы в Украине

Слабенько, примітивненько і тупенько
Дарма ви вв"язалися в батл з Турчем - він вас однією лівою

Яким місцем клоун до арабів з Алді?)))
пс. І ви яким місцем до клоуна?))
   
Re: Немцы в Украине

Яким місцем клоун до арабів з Алді?)))
пс. І ви яким місцем до клоуна?))
Мене вразила гранична примітивність вашої репліки
   
Re: Немцы в Украине

Мене вразила гранична примітивність вашої репліки

Та ладно))
Чи то мене вразили на все життя юрби арабів в Алді?))
   
Re: Немцы в Украине

Та ладно))
Чи то мене вразили на все життя юрби арабів в Алді?))
Прошу довести :
1) факт враження
2) що "на все життя"

Пс Черговий примітивізм  :facepalm1:
   
Re: Немцы в Украине

Прошу довести :
1) факт враження
2) що "на все життя"

Пс Черговий примітивізм  :facepalm1:

1) ви писали як вас вразила ситуація з арабами—крадіями))
2) "на все життя"—— це тіпа——скільки вже років пройшло, а вам це так запам"яталося))
   
Re: Немцы в Украине

1) ви писали як вас вразила ситуація з арабами—крадіями))
2) "на все життя"—— це тіпа——скільки вже років пройшло, а вам це так запам"яталося))
Так мене вразили "юрби арабів" чи те, що на моїх очах було вкрадено візок продуктів, а касирка прохлопала вухами? Тупо маніпулюєте?
Ви не маєте жодного спогаду двох-трьох річної давнини, що додумалися спробувати мало не зганьбити мене тим, що я якось примудрилася пам"ятати про цей випадок??
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія