Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рейтинг довіри росіян до хуйло впав до 15-річного мінімуму

Рейтинг довіри населення Росії до президента цієї країни Володимиру хуйло в січні 2019 року знизився до 33,4% - це найнижчий показник за 15 років його президентства.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічним центром ВЦИОМ.

За даними соціологів, в кінці грудня хуйло довіряли 36,5% населення, проте в новому році рейтинг впав ще більш ніж на 3%.
   
Пустий холодильник поступово бере верх над агітрпопом з телевізора
   
Я давно об этом говорю,что никаких 86% нет и в помине
   
Якби українці 5 років не просрали б на чолі з Петром, то у хуйло рейтинга не було взагалі.
   
якщо у кацапів холодильник пустий, то який він у українців?  8-)
   
Re: Рейтинг довіри росіян до хуйло впав до 15-річного мінімуму
ska

якщо у кацапів холодильник пустий, то який він у українців?
Скоро вы с портретиками хуйло ходить будете, динамика впечатляет
   
Пустий холодильник поступово бере верх над агітрпопом з телевізора

і це погано, бо холодильник кацапам ніхто наповнювати, а війну для підйому духу, це як 2 пальці.....
   
якщо у кацапів холодильник пустий, то який він у українців?  8-)

Йуля придёт-порядок в холодильнике наведёт  X(
   
Скоро вы с портретиками хуйло ходить будете, динамика впечатляет


Пустий холодильник поступово бере верх над агітрпопом з телевізора (с)

 :weep:
   
 [KA] пышуть,что на рынке труда у них полный коллапс...

Мест мало и оплаты снижаются и снижаются
   
якщо у кацапів холодильник пустий, то який він у українців?  8-)
В українців він завжди повний, якщо кацапи голодоморів не роблять
   
Грят севера уже сравняли в зряплатах со средней полосой

я на "дождь "как-то зашла ,тему прокомментировала .пригожинский мне пишет "чем не довольна ,у вас там с зарплатами все нормально.у меня дядя на шахте там работал"сейчас пенсия 40 тыс". не знаю про зарплаты на шахтах на Яреге,не думаю ,что их там осыпают ,а по городу средняя от 20 до 25 тыс. так они мне диагноз поставили ,что с Украины. я еще написала ,что в Воркуте и Инте на шахте зарплата может быть 30-40 тыс. это уже полярный круг ,но пенсия.у меня брат старший газпроме работал ,умер -пенсия была 23 тыс и еще они вклады пенсионные делали с Москвой что-то и из этого источника шло.оказалось вру. наш город на зарплаты богат ,а то что нас сравняли со средней полосой в зарплатах и пенсиях оказалось ,что я вру.
   
Re: Рейтинг довіри росіян до хуйло впав до 15-річного мінімуму
ska

Пустий холодильник поступово бере верх над агітрпопом з телевізора (
Достаньте баксы из холодильника, положите продукты, станет легче)
   
якщо у кацапів холодильник пустий, то який він у українців?  8-)

треба мабуть спитати у людини яка уклала "піріможні" газові угоди внаслiдок яких Україна втратили 32 міліарди доларів
   
треба мабуть спитати у людини яка уклала "піріможні" газові угоди внаслiдок яких Україна втратили 32 міліарди доларів


а може спитати у людини, при якій тарифи на газ для українців виросли у 10 разів?  8-)
   
Достаньте баксы из холодильника, положите продукты, станет легче)


ну ото ж кацапи так і роблять
   
В українців він завжди повний, якщо кацапи голодоморів не роблять


а коліївщина проти кого була?
   
а може спитати у людини, при якій тарифи на газ для українців виросли у 10 разів?  8-)

Це в тому числі і відкладений в часі наслідок діяльності премєра який напозичав найбільше. І це в час, коли жодної потреби для таких величезних зовнішніх запозичень не було. А ці боргові зобовязання між тим важким тягарем лягли на бюджет на багато років вперед
   
не бреши так тупо
борги реструктуризували і основні виплати будуть починаючи якраз із цього року

та і набрали боргів за останні роки чи не більше ніж папєрєдніки, просто замаскували ці борги емісією. Внутрішні борги нівелювали за рахунок знецінення гривні, а кредитуватись почали за кордоном

гривневий борг при Порошенкові в рази виріс
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія