Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Состояние близко к критическому

Re: Состояние близко к критическому

У мене в Німеччині подруга, родом з Рашки...   вже безліч років знайомі,  нас багато чого пов'язує..   вона з старої російської  інтелігентної сім'ї, освідчена, продвинута,  багато породожує,  тощо...   батька з України має,  родичів в Україні...    і не дивлячись на все це   -   Хуйло для неї є рятівником її Рашки, хоч головою об стіну її бий...  :facepalm1:
Вчора тільки знову розмова відбулась по телефону,  зв'язку з ескалацією ситуації між нашими країними....   "війною нам загрожує ваш подонок хуйло, кажу...  а вона мені:  да , розумію, не дай Боже, звичайно...  але я за хуйло, бо він тримає Рашку ..  якщо його не стане, Росію порвуть на частини, буде велика трагедія."..))   та скоріше б вже, для кого трагедія, а для України облегшення))   не сподобалось таке чути їй ,ага  8-)    і це  інтелігенція, біла кістка, а що з бидла і шизиків  зациклених взяти?   Так що це праада, що українське питання всій їх виводе на чисту воду...  і Навальний такий самий..

Останнє редагування: 18 квітня 2021 02:45:54 від ценительница алей
   
Re: Состояние близко к критическому

срать на нього
   
Re: Состояние близко к критическому

 Голодування різні бувають.
 Ірландці, що справді у тюрмі голодували, 40 днів не протянули.
 А ще був доктор Хайдер.
   
Re: Состояние близко к критическому

Голодування різні бувають.
 Ірландці, що справді у тюрмі голодували, 40 днів не протянули.
 А ще був доктор Хайдер.

Я також не вірю с його голодування...
А в те що героя з нього ліплять на заміну Хуйлу - дуже може бути...
   
Re: Состояние близко к критическому

Немцов был самых честных правил
цей?)) (3.51)

   
Re: Состояние близко к критическому

не вмре.
цирк для кацлохторату.
у него хрнический панкреатит и уже давно
а он водяру хлестал вёдрами
так что всё возможно
   
Re: Состояние близко к критическому

цей?)) (3.51)

https://youtu.be/PajGjm9zBEs?t=232

Ага,  либиться сидить.... (td)

Останнє редагування: 18 квітня 2021 03:11:47 від ценительница алей
   
Re: Состояние близко к критическому

Навальный на волоске от смерти.
Те анализы, которые опубликовала Анастасия Васільева, тот высокий уровень калия выше 7, рост креатинина (был 101, стало 152), мочевая кислота, которая превысила 800, в то время как надо норму 400.
Я говорила с двумя врачами.
Прежде всего я говорила с Ярославом Ашихминым, который является лечащим врачом Навального. Я говорила с моим другом Майком Миррером, американским врачом.
Их слова — это о том, что калий 7 — это реальный риск остановки сердца в любой момент.
Потому что само по себе голодание к повышению калия не приводит.

Калий нормальный — это 3,3-5,5. И цитирую Мишу Миррера: такая гиперкалиемия — это немедленное медицинское вмешательство, это во-первых, перепроверка анализов.
И если эти анализы подтверждаются, тот факт, что анализы, которые дали такой результат и не были перепроверены, уже свидетельствуют о чрезвычайно низкой медицинской квалификации врачей.
Такое избыточное количество калия означает, что у человека не работает правильно натриево-калиевый насос.
То есть снаружи в клетке гораздо больше калия, чем надо. у него нарушен электрический баланс клеточной мембраны.
И те клетки, которые занимаются проводимостью сердца, в любой момент может возникнуть фатальная аритмия, и сердце может остановиться.
Миша Миррер мне напомнил, что убивают, когда казнят заключенных в Америке, химическим способом, то вводят именно раствор калия.
Причем у людей, которые перенесли фосфороорганическое отравление, есть большой риск развития сердечных осложнений.

И вот врачи обращаются с просьбой осмотреть их пациента, потому что еще раз повторяю: судя по анализам, Алексей Навальный, его состояние приблизительно такое же, как когда он лежал в коме в Омске.
Только то, что он ходит. Но это в любой момент может прекратиться.
Ю. Латиніна
   
Re: Состояние близко к критическому

Отето б***ь паноптікум  :facepalm1:  Всє - жертви аборта хуйлостанської пропаганди.  Хоч наче нічого стосовно фупу мене не могло б здивувати, але така єдність бабуїнських висловлювань - єто шото! Недарма протягом всього мого життя у мене тільки збільшувалась відраза до отої України, тотальної царини жлобів, жлобіків і жлобенят, але після отримання Незалежності, думалось, це мине. І от тобі наявний доказ - "тє же, там же"

Навальний - це реально сучасний античний герой, штучний товар, такі трапляються раз у строріччя, уйобки ви, він, на одміну од вас - людина буквально всіх чеснот: сміливості, достоїнства, честі... Не вам, недогризкам, роти свої чорні на нього розщеплювать. Фу, б***ь, ну і гидота!
да. Это фуп. Лучший политический форум Украины. И поэтому злесь много людей просто на работе
   
Re: Состояние близко к критическому

Навальний тупо не залишив хуйло іншого після того, як його дачку показав
Одна справа там челядь шпиняти типу Піськова.
Але хуйло - тіпа імпєратора.
Якби хуйло ніяк не відреагувало, то перестало бути б авторитетом, "першим серед перших" для всієї своєї воровської шайки, на якій він тримається і яка завдяки йому годується, а без цього він просто не живець.
   
Re: Состояние близко к критическому
nik

Крим все одно треба буде звільняти військовим шляхом



таки так.


ну тут або Лiрник, або Волька за отамана
   
Re: Состояние близко к критическому

цей?)) (3.51)

https://youtu.be/PajGjm9zBEs?t=232

А на що зараз ці дрочери надрачують? Україна вже багато років не купує в Рашки газ, та й оркестр їхній давно рибок годує  :gigi:
   
Re: Состояние близко к критическому

Не сомневайтесь
Смерть навального => вторжение в украину
   
Re: Состояние близко к критическому

Отето б***ь паноптікум  :facepalm1:  Всє - жертви аборта хуйлостанської пропаганди.  Хоч наче нічого стосовно фупу мене не могло б здивувати, але така єдність бабуїнських висловлювань - єто шото! Недарма протягом всього мого життя у мене тільки збільшувалась відраза до отої України, тотальної царини жлобів, жлобіків і жлобенят, але після отримання Незалежності, думалось, це мине. І от тобі наявний доказ - "тє же, там же"

Навальний - це реально сучасний античний герой, штучний товар, такі трапляються раз у сторіччя, уйобки ви, він, на одміну од вас - людина буквально всіх чеснот: сміливості, достоїнства, честі... Не вам, недогризкам, роти свої чорні на нього розщеплювать. Фу, б***ь, ну і гидота!

Абсолютно так!
   
Re: Состояние близко к критическому

Абсолютно так!
Гарний кацап - мертвий кацап. :punish:
   
Re: Состояние близко к критическому

Не сомневайтесь
Смерть навального => вторжение в украину

Хуйло закусило вудила, так що це все ланки в одному ланцюзі. Одне не виходить з іншого, але усі ці події насторожують. Це точно. Все ж, маю надію, що гроші та родичі на заході не дозволять рашці зазіхнути на Україну.
   
Re: Состояние близко к критическому

Я раз забрів випадково на сторінку навальнят на dirty і написав там про небутерброд і ойбля шо там полізло, імперщина в повний ріст, крим наш, только отжат нєправільно, украіна сама нє защіщала, правєдьом павторний ріфірєндум, за што ви нас нє любітє, ми же протів хуйло, 350 методів як вони будуть легалізувати анексію і інша срань

Подєлом, на одного ворога буде менше

Останнє редагування: 18 квітня 2021 08:32:19 від rastych
   
Re: Состояние близко к критическому

Навальний - це реально сучасний античний герой, штучний товар, такі трапляються раз у строріччя, уйобки ви, він, на одміну од вас - людина буквально всіх чеснот: сміливості, достоїнства, честі... Не вам, недогризкам, роти свої чорні на нього розщеплювать. Фу, б***ь, ну і гидота!
Як на мене, оптиміст, наївний та необачний. Он беггі не дасть збрехати, те що його виходили німці ніяк не гарантує, що не буде рецидивів хвороби. Тим більше, якщо припинити приймати пігулки та не проводити підтримуючу терапію. Рашкованьська тюрма то не найкраще місце щоб відновлювати здоров‘я. З точки зору українців його вислови та імперські закидони не найкращі якості для «героя». Тим більше, що герой повинен перемогти дракона, а не прийти до печери і потрапити за грати, де дракон щогодини підніма його з ліжка та робить фото на камеру, щоб не збіг. Я згоден з тим дописувачем, що роки тому казав що навальний критикує російську владу за корупцію, а не за імперські вовчі апетити, що якщо придивитись уважніше надасть імперії більше грошей, сил та можливостей окупувати сусідні країни. Така опозиція російским можновладцям нам не потрібна. Хай вже краще ворують більше вагонами та будують палаци зі східниою розкішшю. Менше буде грошей вбивати нормальних людей. Герої - то наші воїни, що таки б‘ються з драконом кожного дня без зупинку 7 років. Не там героїв шукаєш.
   
Re: Состояние близко к критическому

Він знав, куди й до кого вертався.
А якщо думав, що через нього буде повстання, то він або дебіл, або хворий на манію величі.

Таки прикре самогубство...
   
Re: Состояние близко к критическому

Думаю все это фигня.Навального вытащили обманом чтобы обменять на Бута.Есть такая идея фикс у Хуйла .Он никак не может вытащить Бута из тюрьмы
   
Re: Состояние близко к критическому

Думаю все это фигня.Навального вытащили обманом чтобы обменять на Бута.Есть такая идея фикс у Хуйла .Он никак не может вытащить Бута из тюрьмы

Бут то багатомільярдні статки для сша, та збитки для раші. Навальний то ніщо в порівнянні. Бут згніє в тюрмі.
   
Re: Состояние близко к критическому

Отето б***ь паноптікум  :facepalm1:  Всє - жертви аборта хуйлостанської пропаганди.  Хоч наче нічого стосовно фупу мене не могло б здивувати, але така єдність бабуїнських висловлювань - єто шото! Недарма протягом всього мого життя у мене тільки збільшувалась відраза до отої України, тотальної царини жлобів, жлобіків і жлобенят, але після отримання Незалежності, думалось, це мине. І от тобі наявний доказ - "тє же, там же"

Навальний - це реально сучасний античний герой, штучний товар, такі трапляються раз у строріччя, уйобки ви, він, на одміну од вас - людина буквально всіх чеснот: сміливості, достоїнства, честі... Не вам, недогризкам, роти свої чорні на нього розщеплювать. Фу, б***ь, ну і гидота!

Те що в нього є яйця і принциповість робить його більш небезпечним ворогом. Бо це якраз типаж який не маєтки собі будувати буде а витрачати всі ресурси Росіюшки на її інтереси, тобто на росповсюдження ракових метостазів по всьому світу і вбивства людей, в тому числі українців

Людині з крихтою розуму ясно що Навальний це імперець і це робить будь-які його чесноти недоліками. Якщо він подохне це буде за щастя. Якщо він якимось дивом прийде до влади - це катастрофа планетарного масштабу.
   
Re: Состояние близко к критическому

У мене в Німеччині подруга, родом з Рашки...   вже безліч років знайомі,  нас багато чого пов'язує..   вона з старої російської  інтелігентної сім'ї, освідчена, продвинута,  багато породожує,  тощо...   батька з України має,  родичів в Україні...    і не дивлячись на все це   -   Хуйло для неї є рятівником її Рашки, хоч головою об стіну її бий...  :facepalm1:
Вчора тільки знову розмова відбулась по телефону,  зв'язку з ескалацією ситуації між нашими країними....   "війною нам загрожує ваш подонок хуйло, кажу...  а вона мені:  да , розумію, не дай Боже, звичайно...  але я за хуйло, бо він тримає Рашку ..  якщо його не стане, Росію порвуть на частини, буде велика трагедія."..))   та скоріше б вже, для кого трагедія, а для України облегшення))   не сподобалось таке чути їй ,ага  8-)    і це  інтелігенція, біла кістка, а що з бидла і шизиків  зациклених взяти?   Так що це праада, що українське питання всій їх виводе на чисту воду...  і Навальний такий самий..

она права. своя рубашка ближе к телу- для русских будет трагедия, есть ху ло- есть россия нет- нет. ху ло и россия- близнецы- братья ))). народ в россии это понимает- нет ху ла- распад смута голод. для нас это конечно прекрасно но вы же не можете требовать такой самоотверженности от русских верно?
   
Re: Состояние близко к критическому

Гарний кацап - мертвий кацап. :punish:

На віду у всего міра хуйло медленно і публічно убіваєт Навального
Етому може протівостоять только ТОТАЛЬНАЯ ненавість к хуйло
   
Re: Состояние близко к критическому

На віду у всего міра хуйло медленно і публічно убіваєт Навального
Етому може протівостоять только ТОТАЛЬНАЯ ненавість к хуйло

навального убивает не хуйло.  нас  убивает не хуйло. хуйло делает только то чего хочет большинство русского народа.  нас убивает руский народ. неавального- тоже.
   
Re: Состояние близко к критическому

она права. своя рубашка ближе к телу- для русских будет трагедия, есть ху ло- есть россия нет- нет. ху ло и россия- близнецы- братья ))). народ в россии это понимает- нет ху ла- распад смута голод. для нас это конечно прекрасно но вы же не можете требовать такой самоотверженности от русских верно?
так це в першу чергу благо для них!
   
Re: Состояние близко к критическому

так це в першу чергу благо для них!

в чем благо? предположим сибирь и татарстан стали независимыми- это значит что москвичи обнищают. самые суперлиберальные и антипутинские- но станут нищими в силу того что в москве денег не станет. как они могут этого хотеть7
   
Re: Состояние близко к критическому

Навальний тупо не залишив хуйло іншого після того, як його дачку показав
Одна справа там челядь шпиняти типу Піськова.
Але хуйло - тіпа імпєратора.
Якби хуйло ніяк не відреагувало, то перестало бути б авторитетом, "першим серед перших" для всієї своєї воровської шайки, на якій він тримається і яка завдяки йому годується, а без цього він просто не живець.
не дачу. Отряд отравителей. То был эпический ппц
   
Re: Состояние близко к критическому

навального убивает не хуйло.  нас  убивает не хуйло. хуйло делает только то чего хочет большинство русского народа.  нас убивает руский народ. неавального- тоже.

Мільйони українців обожають хуйло і зустрічали б його моторил з сіллю на паляниці
Навіть твої сусіди і родичі
Порошенко, Тимошенко, Коломойський, Портнов, Фірташ, Ахмєтов, Українська компанія VELTA з Бродський Андрій Вікторович, ОПЗЖ вся з виборцями

Послухайте завзятого  критика хуйла - Фейгіна (він би хуйло повісив особисто) - багато розповідає про Навального
https://youtu.be/HlZhSo_IhAI
І хай вам стане паскудно на душі за ваші оцінки Навального
   
Re: Состояние близко к критическому

ну жалко ж чувака.. довольно адекватный жэ

+
   
Re: Состояние близко к критическому

Паутин медленно, как бы " естественно",  мучительно с ощущением полной безнадёги, мстительно доубьёт Навального!
 Без вариантов!
   
Re: Состояние близко к критическому

да. Это фуп. Лучший политический форум Украины. И поэтому злесь много людей просто на работе
Для них немає різниці, кого хуйло катує у в'язницях. Це ж хуйло - хижак, вбивця, маньяк, диктатор. Робота у нього такая.
   
Re: Состояние близко к критическому

не дачу. Отряд отравителей. То был эпический ппц

А, ну то була вже вишенька на тортик.
"Дача" спровокувала загін баширових, а потім, як їх викрили, то вже "альфа-мачо" по-любасу, не зважаючи ні на які міжнародні реакції, мав би помститись вже показово.
Ну і плюс він льогко більшого важковика політичного Нємцова усунув прямо під Кремлем і ніхто нічого, що той Навальний після цього?
   
Re: Состояние близко к критическому

в чем благо? предположим сибирь и татарстан стали независимыми- это значит что москвичи обнищают. самые суперлиберальные и антипутинские- но станут нищими в силу того что в москве денег не станет. как они могут этого хотеть7
так я за рф говорю, а не за москвичів ;)
   
Re: Состояние близко к критическому

Гарний кацап - мертвий кацап. :punish:
плюс
   
Re: Состояние близко к критическому

сколько можно повторять

МИККИ МАУС.
   
Re: Состояние близко к критическому

У мене в Німеччині подруга, родом з Рашки...   вже безліч років знайомі,  нас багато чого пов'язує..   вона з старої російської  інтелігентної сім'ї, освідчена, продвинута,  багато породожує,  тощо...   батька з України має,  родичів в Україні...    і не дивлячись на все це   -   Хуйло для неї є рятівником її Рашки, хоч головою об стіну її бий...  :facepalm1:
Вчора тільки знову розмова відбулась по телефону,  зв'язку з ескалацією ситуації між нашими країними....   "війною нам загрожує ваш подонок хуйло, кажу...  а вона мені:  да , розумію, не дай Боже, звичайно...  але я за хуйло, бо він тримає Рашку ..  якщо його не стане, Росію порвуть на частини, буде велика трагедія."..))   та скоріше б вже, для кого трагедія, а для України облегшення))   не сподобалось таке чути їй ,ага  8-)    і це  інтелігенція, біла кістка, а що з бидла і шизиків  зациклених взяти?   Так що це праада, що українське питання всій їх виводе на чисту воду...  і Навальний такий самий..

почему на навального в двойне насрать..
потому,что этот уебан еще и генетический украинец хохол.
   
Re: Состояние близко к критическому

Как-то неожиданно ему поплохело, аккурат когда кацапский дипломатов пачками выгоняют и планы по поводу запада туманны)))
   
Re: Состояние близко к критическому

Та досить вам зелені уроди топтатись по ще живому навальному.
Навальний смілива людина, респект йому. І свободу!
   
Re: Состояние близко к критическому

Хто ти такий, що дозволяє собі таке писати ?   ;o
Чому твоя істина правильніша? Ти вважаєш себе розумішим за більшу частину ФУПу? (  а тут не самі дурні зібрались)
Отримай все написе назад на свою адресу...    (td)
якийсь поток сознанія. Кацнутого :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія