Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Сама більша проблема і страхи з запахами і смаком, якщо з запахами ще якось можна миритись.
То відсутність смаків мене починає турбувати доволі серйозно.  Ну прям в депресуху заганяє.
Не панікуй. Приблизно на двадцятий день почнуть повертатись запахи.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

14 день від початку симптомів.
Почуваюсь добре. ні кашлю ні темпертатури, аналізи крові норм.
Будь яка їжа має одинаковий смак вірніше відсутність смаку, що стейк, що ікра, що торт, що кавун, що хліб з водою одинакове на смак.

Це ж класно, можна економити на їжі)))
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

14 день від початку симптомів.
Почуваюсь добре. ні кашлю ні темпертатури, аналізи крові норм.
Сама більша проблема і страхи з запахами і смаком, якщо з запахами ще якось можна миритись.
То відсутність смаків мене починає турбувати доволі серйозно.  Ну прям в депресуху заганяє.
Будь яка їжа має одинаковий смак вірніше відсутність смаку, що стейк, що ікра, що торт, що кавун, що хліб з водою одинакове на смак.
Буде дуже прикро якщо більше не буду відчувати смачної їжі, жах якийсь :-(

Діти вже давно норм.

Дружина в нормі, пневмонія не прогресує, аналізи кращі, менше кашляє, почувається краще (В неї запахи і смаки не зникали зовсім. Ну один день трохи притупились були)
Намагайся їсти пюрешку і нічого більше, раз нічого не смакує... Вона легка для організму і організму легше вилікуватись і відновитись.

Чим ближче до лікарняної їжі, тим організм швидше відновиться. Пюрешка самий кращий варіант.

Все що ти перерахував важке для організмі і мішає відновлюватись.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

Нельзя посадить иммунитет?
Расскажи это промокшим под дождем, к которым
внезапно цепляется бактериальная пневмония.
Можешь рассказать свою версию заполевшим спидом.
1. Внешними воздействиями именно на имунную систему ее просадить нельзя.  2. Сильный иммунитет - это не значит, что человек никогда не заболеет. Это значит, что вероятность заболеваня меньше, чем у людей со средним иммунитетом. 3. Чем выше иммунитет - тем нужна больше доза, допустим, бактерий, чтобы челловек заболел. Но если эта доза будет больше - человек заболеет
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

проф, глибоко нещасна людина. і цими ніби жартами лиш мімікрірує , ну ніби в нього все ок.

Аж вискариком поперхнулся....

   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Це сумно насправді.
:-( і мене це турбує ...

Загально пригнічений стан після хвороби. Вище ніс. Літо ж!
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
smx

хорошо, что на поправку идете
у меня вкус полностью не пропадал, обоняние только если что-то сильное и близко к носу чувствовал и то немного искаженное. Частично обоняние вернулось где-то через 3 недели, более ли  менее полностью (типа что борщ закипел на кухне а я через комнату от кухни запах борща слышу) вернулось только через 9 месяцев (!)
   
Аж вискариком поперхнулся....

ну ти ж розумієш, віскарік не показник...
і топити в віскаріку свій стан це не гуд...
   
хорошо, что на поправку идете
у меня вкус полностью не пропадал, обоняние только если что-то сильное и близко к носу чувствовал и то немного искаженное. Частично обоняние вернулось где-то через 3 недели, более ли  менее полностью (типа что борщ закипел на кухне а я через комнату от кухни запах борща слышу) вернулось только через 9 месяцев (!)

ого, а смак коли повернувая?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

От як визнаєте, що не треба було Бубочці і Крадуцькому маски красти, не треба було в дороги ковідні гроші заганяти, а працювати над вакцинацією і над порятунком людей, то все відразу і відновиться.  ;)  :shuffle:
   
От як визнаєте, що не треба було Бубочці і Крадуцькому маски красти, не треба було в дороги ковідні гроші заганяти, а працювати над вакцинацією і над порятунком людей, то все відразу і відновиться.  ;)  :shuffle:

ось тут визнання для вас
   
16 день від початку симптомів.
Сьогодні мені закрили лікарняний.
Температури нема давно , аналізи добрі, трохи реактивний білок підвищений при нормі 10 в мене 11.
Але це дрібязок. Димер і тромбоцити в нормі.
Трохи є втомлюваність, запахів і смаку нема. Хоча запахи відчуваються але спотворені і ледве відчутно.

Мабудь пора гілку закривати :-)

Діти в нормі.
Дружина має наслідки двухсторонньої пневмонії. Втомлюваність. Піднявся доволі димер і підвищена кількість тромбоцитів. Приймає додаткові ліки.

Лікар сказала що через місяць потрібно ще зробити щеплення від корони, такщо будем робити обовязково модерну або пфайзер.

По факту можу сказати що то ніхера не грип, то щось дивне і паскудне. Краще вакцину ширнути чим думати потім чи будуть ускладнення чи ні.

 І добре що в принципі минулося, і проскочили більш менш легко. Бо знаю випадки знайомих, зовсім все сумно.

   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Можеш закривати. Допишеш, якщо через 3-4 місяці в когось із вас щось постковідне вилізе. Звісно, бажаю, щоб нічого не було, але скоріш щось буде.
   

По факту можу сказати що то ніхера не грип, то щось дивне і паскудне. Краще вакцину ширнути чим думати потім чи будуть ускладнення чи ні.

 І добре що в принципі минулося, і проскочили більш менш легко. Бо знаю випадки знайомих, зовсім все сумно.

а ведь говорили же? говорили.
не верил
теперь сам знаешь

а сколько придурков продолжают ЭТУ срань считать "гриппом"..
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

а ведь говорили же? говорили.
не верил
теперь сам знаешь

а сколько придурков продолжают ЭТУ срань считать "гриппом"..

Ты опять ху йню решил написать ,долбоеб?  :weep:



З.Ы.А ТСу лучи добра и здоровья.Я ни на секунду не сомневался что у тебя все будет ок.
   
Ты опять ху йню решил написать ,долбоеб?  :weep:



З.Ы.А ТСу лучи добра и здоровья.Я ни на секунду не сомневался что у тебя все будет ок.

перестань общаться с зеркалом, придурок. найди себе женщину и занимайся более интересными делами по ночам, чем высеры на ФУПе строгать
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

перестань общаться с зеркалом, придурок. найди себе женщину и занимайся более интересными делами по ночам, чем высеры на ФУПе строгать

Я со своей  женщиной сейчас  сижу на диско,а ты в будке охранника и что то обиженно бухтишь через окошко
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Про смак я вже писав коли хворів.
Відчував лише смак яблук, тому й підсів за час хвороби на них.
Хоч якась розрада була після вимушеного споживання якої небудь каші без запаху та смаку.
За два тижні схуд на 5 кіло
Запахи повернулися майже одразу після зникнення високої температури. Першим став запах мандаринів, бо було то взимку
Ще за кілька днів відновилося відчуття запахів майже повністю.

Останнє редагування: 28 липня 2021 06:54:52 від H.Kropp
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

16 день від початку симптомів.
Сьогодні мені закрили лікарняний.
Температури нема давно , аналізи добрі, трохи реактивний білок підвищений при нормі 10 в мене 11.
Але це дрібязок. Димер і тромбоцити в нормі.
Трохи є втомлюваність, запахів і смаку нема. Хоча запахи відчуваються але спотворені і ледве відчутно.

Мабудь пора гілку закривати :-)

Діти в нормі.
Дружина має наслідки двухсторонньої пневмонії. Втомлюваність. Піднявся доволі димер і підвищена кількість тромбоцитів. Приймає додаткові ліки.

Лікар сказала що через місяць потрібно ще зробити щеплення від корони, такщо будем робити обовязково модерну або пфайзер.

По факту можу сказати що то ніхера не грип, то щось дивне і паскудне. Краще вакцину ширнути чим думати потім чи будуть ускладнення чи ні.

 І добре що в принципі минулося, і проскочили більш менш легко. Бо знаю випадки знайомих, зовсім все сумно.
А зачем вакцинироваться, если переболели??? Померяйте G антитела и пока будут - не парьтесь
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

[i]що стейк, що ікра, що торт, що кавун, що хліб з водою одинакове на смак.[/i]

нє, ну не падлюка?
ми тут йому усі співчували, а воно над нами здівається!

Шоб тобі завжди так було!

ПС.
Коли воно приповзло сюди у пошуку співчуття, поради  - хіба хтось припомнив йому минуле?

А тепер, коли воно трохи вичухалося, почало усіх тролити??

Суспільний ігнор має бути "ліками" для цього падонка!

Останнє редагування: 29 липня 2021 14:03:58 від kleynod
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

А зачем вакцинироваться, если переболели??? Померяйте G антитела и пока будут - не парьтесь

ще один довбограй
   
[i]що стейк, що ікра, що торт, що кавун, що хліб з водою одинакове на смак.[/i]
нє, ну не падлюка?
ми тут йому усі співчували, а воно над нами здівається!

Шоб тобі завжди так було!

ПС.
Коли воно приповзло сюди у пошуку співчуття, поради  - хіба хтось припомнив йому минуле?

А тепер, коли воно трохи вичухалося, почало усіх тролити??

Суспільний ігнор має бути "ліками" для цього падонка!

 :S  де я кого тут тролю ... ?
   
ще один довбограй

вакцинуватись буду за місяць максимум два
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

вакцинуватись буду за місяць максимум два
Нема сенсу. Півроку стопудово, рік - з вірогідністю, більшою, ніж люба вакцина, будеш захищений власними антитілами.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Я переболел очень тяжело. 24 дня под кислородом. 2 реанимации. 34 дня лежачий. Когда начал ходить, спустился со второго этажа на первый сел на ступеньке и все. Собака подбежал. Больше месяца не видел и от радости свалил меня на пол. Я лежу в кухне на полу и плачу. От радости и счастья и боли. Собак аж прифигел и успокоился. Жена прибежала…
Назад через 30 минут смог подняться. Болел дома все время
Через месяц сдал иммуноглобулин джи. 780 единиц. Сейчас 230.
Люди после вакцинации имеют титр по несколько десятков тысяч.

Так что вакцинация обязательно)
   
Нема сенсу. Півроку стопудово, рік - з вірогідністю, більшою, ніж люба вакцина, будеш захищений власними антитілами.

Не злякай алєня.
   
І до речі, курт, що сі стало? Ти ж був найбільш упоротий тут щодо безпечності вакцин.  :shuffle:
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Я переболел очень тяжело. 24 дня под кислородом. 2 реанимации. 34 дня лежачий.  …


 Болел дома все время
....



і скажіть що не бреше
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
abg

і скажіть що не бреше


тут нема суперечності, просто реанімації були вдома

а ось це я не зрозумів:

Люди после вакцинации имеют титр по несколько десятков тысяч.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
abg

До речі, деякі знайомі/родичі, які кажуть, що перехворіли, навідріз відмовляються розповідати деталі як було,

що це таке?

ніколи не розумів і не зрозумію таких людей.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
smx

сейчас после короны советует вакцинироваться через пол года
новые исследования показывают что у большинства переболевших ближайшие пол года защита почти 10 раз лучше чем вакцинированного
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

тут нема суперечності, просто реанімації були вдома

а ось це я не зрозумів:


https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D1%82%D1%80_%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

сейчас после короны советует вакцинироваться через пол года
новые исследования показывают что у большинства переболевших ближайшие пол года защита почти 10 раз лучше чем вакцинированного

"Засчіта" яка саме?
Щеплення дає імунітет імуноглобулінів типу G, які захищають, коли вірус вже у крові. І проти певного елементу вірусу (за виключенням вакцин "по-старинці", як китайська, але вона має меншу ефективність загалом).
Якщо підчіпляєш коронавірус і видужуєш, організм виробляє увесь спектр антитіл проти коронавірусу, які діятимуть не лише у крові, але вже у бронхах і гортані. Але якщо ні, якщо вірус вже дійде до рівня крові і імунітет не встигне підібрати "ключі" до нього, то починається звіздец. Десь такий, який описує Андрюха, якщо й просто капці не відкинеш.
Тому щеплення 1. знижує на порядки ймовірність госпіталізації та смерті, бо забезпечує захист на одному з останніх "рубежів" організму. 2. Якщо і підчепите, то ймовірність пережити корону, як Андрюха, на порядки нижча, швидш за все перенесете "на ногах". А як перенесете "на ногах", то вже будете мати максимальний рівень захисту від корони. 3. Скоротите час перебування вірусу в організмі і, як наслідок, дасте менше можливостей вірусу мутувати і менше часу Ви будете переносчиком зарази - профіт з епідеміологічної точки зору, яка працює з населеням, а не з індивидами, які лиш про себе, любимих, думають.
Хто раптово вирішив, що раз прищепився, то він вже Дункан Маклауд і корону стопудово не підчепить - він фігово зрозумів, що до чого. Цей вірус передається аерозольно, щоб щеплення давало високий рівень захисту ще на "підступах" до організму, треба розробити якусь проривну вакцину і треба її не колоти, а виробити щось типу спрею, чи аерозолю. Чому проривну, бо до цих пір аерозольні вакцини показували досить низький рівень ефективності і вони складніші у розробці, на відміну від тих, що робляться ін"єкціями.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
abg

...
А як перенесете "на ногах", то вже будете мати максимальний рівень захисту від корони.
...


А він хіба не те саме сказав?   ;o


Мене інше питання цікавить...  „групи ризику“...  а якщо в когось й так здоров’я це тільки слово, назва, а по суті - ходячий труп, ледве повзаючий, а тут ще й вакциною з побічними діями ширнеться... чи не зажене сам  :S себе добровільно і прискорено в могилу?     :S
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
abg

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D1%82%D1%80_%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB


Там такі цифри: „кілька десятків тисяч“ не згадуються чомусь... максимум 1/128...

Взагалі, „жаргонні“ висловлювання неспеціалістів та ще й в середовищі неспеціалістів створюють атмосферу якоїсь афери і лапші, викликають недовіру до „експерта“, тут я згідний з клейнодом.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

До речі, деякі знайомі/родичі, які кажуть, що перехворіли, навідріз відмовляються розповідати деталі як було,

що це таке?

ніколи не розумів і не зрозумію таких людей.
приєднуюсь до запитання
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

тут нема суперечності, просто реанімації були вдома



ви колись були у палаті реанімації?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

1. Внешними воздействиями именно на имунную систему ее просадить нельзя.  2. Сильный иммунитет - это не значит, что человек никогда не заболеет. Это значит, что вероятность заболеваня меньше, чем у людей со средним иммунитетом. 3. Чем выше иммунитет - тем нужна больше доза, допустим, бактерий, чтобы челловек заболел. Но если эта доза будет больше - человек заболеет
Нахрен не впало твое словоблудие, думай как хочешь.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

До речі, деякі знайомі/родичі, які кажуть, що перехворіли, навідріз відмовляються розповідати деталі як було,
- Ты болел?
- Да.
- А ты как болел, реально или по новостям..?

Я думаю ты понял, куда я клоню.
Сейчас кое-кто не боится попортить карму даже приписыванием себе рака.
А то какой-то там ковид.

   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

а якщо в когось й так здоров’я це тільки слово, назва, а по суті - ходячий труп, ледве повзаючий, а тут ще й вакциною з побічними діями ширнеться... чи не зажене сам  :S себе добровільно і прискорено в могилу?
Зажене, але ж вартість людского життя дорівнюю нулю.
Загін не побачить втрати бійця...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія