Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв. Хелп. Пканове, шо воно таке із суставом на нозі 8-:

До речі, зараз хочу придбати колаген на iHerb
навряд чи буде зайвим
   
Канал на ютюб: Доктор Демченко
   
До речі, зараз хочу придбати колаген на iHerb
навряд чи буде зайвим
Желатін щодня, якщо грошей не шкода) Дієтично, профілактично і не шкідливо.
   
я теж п.ю серед інших овочевих соків - і селеровий. він не сманчий - але кажуть що надзвичайно корисний . там біоконцентрати того що в інших - мало або й відсутнє.
   
Хрусти - уже серйозна  стадія. Может захрустеть так, что только на костылях.
Болит - походишь, боль меньше. А потом сложности нарастают.
нє ну воно нечутно хрустить. Чисто фізично відчуваю шо шось там хруснуло. Нагадує як суставами пальців хрустіти. Тіпа того. Але беззвучно.
   
ортопед тобі потрібний

у державній лікарні обстеження напевно безкоштовно. Може вранці піти відразу...

фізіотерапію додатково до лікування можу порадити. така молода людина, звідки воно в тебе
   
нє ну воно нечутно хрустить. Чисто фізично відчуваю шо шось там хруснуло. Нагадує як суставами пальців хрустіти. Тіпа того. Але беззвучно.

пі3да хрящу. пі3да хрящу
   
Я могу поискать телефон хорошего врача скинуть в личку. Он суставы не меняет но в суставах разбирается и операции делает. Но не бесплатно. Еще можно к фантомасу обратиться он со спортсменами связан наверняка хороших травматологов знает. Думаю поможет
   
Шото воно мене уже почало лякати.

Почалось минулого року приблизно у цю ж саму пору.
Сустав на лівій нозі, той шо у тіло вставляється.
Почало пздц боліти, не можна було ні сидіти, ні лежати, взутися це ваще пздц. Носки натягав, повернувшись спиною до стільця і поклавши на нього ногу підошвою доверху, і то було больно шо капець.
Спати неможливо, боліло. Кажись дві ночі не спав.
Через два-три дні почало відпускати і доволі швидко пройшло шо і забув.


Через рік, приблизно місяць назад та ж фуйня, ті ж симптоми, те ж натягування носків со спини.
Тільки уже так швидко не відпускало. Через дня три поволі-поволі ставало легше. Але час від часу починало знов боліти, але не критично. Були навіть дні шо вполнє нормально ходив, не хромаючи. Позавчора ваще не боліло, вчора чуток начало поболювати.

А сьодні апять сцукко хромаю, опять носки со спини, бляха. Болить :(
Шо воно за херня?  8-:


ps
умнікам, які рекомендуватимуть до лікаря - нема грошей. Всьо.
І ваще від наших лікарів тре триматися подалі. Останній раз був у лор-а, ублюдок потримав дві секунди пальцями за ніс, сказав шо ніфуя не находить і здер 50 грн, пдарас, бліа.  :facepalm:
100% седалищный нерв. А на тренажерку тоже денег нет? Тогда тебе п и з дец
   
коксартроз 1-2степени.

трещит, щелкает, ногу приходится во время сна на подушку укладывать.

причины точно тебе никто не скажет - у каждого свое: как недостаток, так и переизбыток движения. плюс частые инфекц. и респираторные заболевания. есть мнение, что стафилококки, стрептококки также прикладывают ручки к разрушению хряща.
и чаще всего - хронически неправильное положение тела из-за слабости мышц. посмотри, что случается с подшипником, если он стоит неправильно. а суставная головка - подшипник в теле.

находи суставные гимнастики, прорабатывай отводящие и приводящие мышцы бедра, активируй ягодичную мышцу, работай с подвздошной. не забывай также и про растяжку. но врачи всеж больше склоняются к закачке мышц, чем к растягиванию, но я считаю, что тут все индивидуально.
   
купи  собі ровера - зараз можнга придбати корча й за 1000 грн - найненапряжніший і найдоступніший фітнес.
   
ортопед тобі потрібний

у державній лікарні обстеження напевно безкоштовно. Може вранці піти відразу...

фізіотерапію додатково до лікування можу порадити. така молода людина, звідки воно в тебе
та яка молода. Уже половина жизні прожита, ви шо. Сороковник розміняний  :-)o
   
коксартроз 1-2степени.
уже читав, несхоже.
   
почитаю.  :umnik2:
не пугай себя. Это нерв. Банально и очень распространено
   
не пугай себя. Это нерв. Банально и очень распространено
ему б в области сраки тянуло.
если издает щелчки при движении суставом-коксартроз
   
не пугай себя. Это нерв. Банально и очень распространено
найду номер нашої лікарки, доіпусь, а там видно буде.

а ваще це через те шо учора рішив трохи позайматися фізикою. Плюс стрибки, сцукко. А не треба було стрибати. Треба було прикинутися москалем. Бліа. :suicide2:
   
ему б в области сраки тянуло.
если издает щелчки при движении суставом-коксартроз
нерв тянет в разных местах и в том что он описал тоже
   
ему б в области сраки тянуло.
если издает щелчки при движении суставом-коксартроз
дуже рідко. І не щелчки, а таке тіпа связки рвуться. Тіпа як струни бринькають. Ледь відчутно.
   
Просто займись спортом как острая боль пройдет. Пусть специались скажет что можно что нельзя. Изгиб кручение позвоночника и как огурец через 2 месяца и конечно больше не бросать спорт
   
дуже рідко. І не щелчки, а таке тіпа связки рвуться. Тіпа як струни бринькають. Ледь відчутно.
типа как суставчик вначале прилип, а потом отлип - это начало.
не сцы. надо просто взять себя в руки и заняться умеренно спортом. но грамотно, чтоб не усугубить. я всеж думаю, что к тебе постучался коксартроз.
   
Желатін щодня, якщо грошей не шкода) Дієтично, профілактично і не шкідливо.
За цим не забариться )))
Набрали купу різних вітамінів і БАДів на тому ж сайті - а вони переважно всі в таких оболонках
Ось, сьогодні отримали чергову партію
   
Просто займись спортом как острая боль пройдет
хех
спортом займаюсь постійно.
Але цей місяць майже не займався, через ногу. А учора чуть нагрузив і от пожалуста.


типа как суставчик вначале прилип, а потом отлип - это начало.
нє.
наче мишца рветься. Але ледь відчувається, нечутно і дуже рідко.


думаю, что к тебе постучался коксартроз.
та читав. Шось несхоже.
Але перспективи там пздц радужні  :suicide2:


Ось, сьогодні отримали чергову партію
хай мене покрасять на таке тратитися.  :facepalm1:
   
перспективи в усіх нас бутихарчем для трупних жуків і червячків - або ж піти попелом  в крематорії))

всім добраніч)))

і. не обманюйтесь - немає ніякого царствія небесного))))
   
перспективи в усіх нас бутихарчем для трупних жуків і червячків - або ж піти попелом  в крематорії))

всім добраніч)))

і. не обманюйтесь - немає ніякого царствія небесного))))
а че ты так рано в койку?
   
нє ну воно нечутно хрустить. Чисто фізично відчуваю шо шось там хруснуло. Нагадує як суставами пальців хрустіти. Тіпа того. Але беззвучно.
Якщо хруст і болі проходять з часом, суглоб розходжується, то це солі! Переглянути харчування і солегонні чаї. Желатін  (tu) , але в нього теж є негативна сторона -- сприяє утворенню тромбів, тому приймати за схемою (почитайте теми!!) робити перерви!
   
Спочатку прочитав назву гілки, як "шо воно таке із суставом на ноСі".
Гадав, шо ТС знову з виделкою бавився )))
   
суглоб, гостровухий, СУГЛОБ!

одноглазий, мася, одноглазий :punish:
   
Ельф, який спорт, ніц не роби. лежати спати відпочивати переважну кількість часу. ще краще відпустку зроби, абстрагуватися від усього.
   
За цим не забариться )))
Набрали купу різних вітамінів і БАДів на тому ж сайті - а вони переважно всі в таких оболонках
Ось, сьогодні отримали чергову партію
Показати зображення...
:facepalm1:
   
та яка молода. Уже половина жизні прожита, ви шо. Сороковник розміняний  :-)o

і вже давно :(

 :lol:
   
спати їсти трохи свіжого повітря спати легти почитати щось гарне або просто ніц не робити, фільм ввімкнути якийсь лежачі
   
Ельф, який спорт, ніц не роби. лежати спати відпочивати переважну кількість часу. ще краще відпустку зроби, абстрагуватися від усього.


яка блд відпустка? свиней хто буде порати?
   
пити багато води просто для гарного почуття
   
пити багато води просто для гарного почуття
Він і так багато п'є, бо гризти нема чого, бугага! Ельф заігнорений, зайшов пореготати з каментів.
   
 Фома Липецкий [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
   cьогодні в 21:04
IP/Host: ---.skybroadband.com
Автор ігнорується

по суботам не подаю. Здрісни, прихильники певної політсили
   
А може, попрохати через сімейного лікаря направлення до хірургу? Поки це безкоштовно.

Але хірург точно направить на рентген. Про МРТ не пишу, бо ж пам'ятаю про гроші.

Але щось робити треба вже зараз. Бо заміна тазобєдрєнного сустава капець як дорого. Сусід робив пару років тому, заплатив сто тисяч гривень. І це в державній лікарні.  :(
там, де у нього болить - це проблема не херурга, а невролога.


Я б йому порадила витерти болюче місце на нічь якоюсь зігріваючою мазею.
 Особливо тією, що містить хондроітин. Або: Меновазін, Гевкамен, Мазь Д-ра Тайса, Німід-гель, Сабельник...


ТАК САМО у мене починався 19 років тому радикуліт. Але у мене в поясниці - просто наче перерІзало надвоє і обидві частини існують окремо одна від другої, і не слухаються голови, бо при найменшому порухові голови чи руки, чи нижньої кінцівки починався дуже сильний біль, з яким зубний біль не йде ні в яке порівняння.


Ще як варіант: взяти будь-яку простинку і дуже туго перев*язати себе замість пояса,або якщо є, то собачий пояс надягнути на поперекову частину. Саме поперекові суглоби хребта S-L відповідають за роботу нижньої частини тіла.

Одночасно з цим (мазі та зігрівання) необхідно систематично зарядку (то треба в інтернеті пошукати) і тримати НОГИ, руки і голову в теплі.

Радикуліт, якщо він не ускладнений травмами хребта, або нижніх кінцівок, це болячка лише на 25 років. Через 25 років вона відпустить і він забуде про неї як страшний сон.
   
Але НЕВРОЛОГ таки потрібен.

Спочатку треба піти до сімейного лікаря і взяти направлення до невролога, записатися до невролога і сходити до нього на прийом.


Бо те, що ми тут понараджуємо - в найкращому випадку тимчасово зніме біль. А в гіршому - може і погіршити стан.
   
і дуже туго перев*язати себе замість пояса,або якщо є
ога, варіант перевірити чи це не защемлення нерва.
Тре спробувати.  (tu)
   
читаю симптоми, не схоже.
По перше, інколи воно хрустить.
Потім там пишуть шо біль посилюється при хотьбі. У мене навпаки, якшо розходитися, то легше.
Потім, шо біль також і на колінному. Нє, ніфуя.
Але є таке відчуття наче по ногі, по кістці, фуячить ревматичний біль.
Отакоє.
Якщо у тебе вздовж ноги виникає біль і він локалізується з зовнішнього її боку, то це не що інше, як грижі у хребті. Саме ЦІЄЮ локалізацією і визначають грижі - це десь в хребті пережимається грижею нерв і ото так віддає у ногу. У тебе саме з того боку і вилізла грижа між хребцями. Це покаже МРТ.
   
Спочатку треба піти до сімейного лікаря
а хер його знає де їх шукать.
Педропідарасна власть накрутила такого, шо у нашому частному секторі із цими чцукко лікарями без пузиря не розберешся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія