Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та нафиг они армии не нужны... От слова ваще...

Но их проблемы Украину тоже не ипут. Есть другие проблемы.

Поки вони є громадянами України, консульським відділкам доведеться займатися їхніми проблемами! 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Сергію Чернівці, скільки ставиш на те, що не будеш у ЗСУ?

починається епичний батл, панове:
держава Україна проти Сергія з цифрами.
робить ставки будь ласка.
хлоп є багатий та у фінансових питаннях чесний.

Ну яким я боком до ЗСУ?(
Я не біженець.
Я офіційно проживаю в Німеччині.
В Украіні я бомж)-- тобто не прописаний.
Повістка мені одна приходила-- років 30 тому-- я поступив в універ та й забули за мене(
Не факт що я взагалі десь там числюся(
Але перевіряти не маю часу(
Які ще питання?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо МЗС полегшило життя ухилянтам, то чого вони скавчать як різані свині?
переживають що госдеп рапорт напише.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ви пля з...ли  своими воплями, "як буде захід реагувати" прекрасно буде реагувати. Тобто ніяк. Бо тут навіть про війну забувають. А на наши проблеми з ухілянтами взагалі насрать.

Ага, я навіть знаю, хто перший нагадає Єврокомісії з питань інтеграції про порушення прав громадян України. 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну яким я боком до ЗСУ?(
Я не біженець.
Я офіційно проживаю в Німеччині.
В Украіні я бомж)-- тобто не прописаний.
Повістка мені одна приходила-- років 30 тому-- я поступив в універ та й забули за мене(
Не факт що я взагалі десь там числюся(
Але перевіряти не маю часу(
Які ще питання?
напиши листа в военкомат того району звідки ти зригнув з України, щоб поставили на облік. Тепер ти порушник, очевидно, що ти стояв на обліку і не повідомив про зміну адреси.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не можуть почекати три тиждні, чесотка, свербить аж так? І за три тиждні все б вщухло,

По перше не 3 тижні а 3 місяці, бо припинили і видачу.  А 3 місяці це 10ки тисяч ухилянтів як що не всі 100, один Кельн по 500 заяв в день приймав.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

для тих хто порішав, гонять на друге ВЛК зняли бронь з другої освіти, аспірантів похєрили єдиним екзаменом, не випускають без оновлення в тцк.

То обмаль,  основні рішрлови через опікунство.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А на наши проблеми з ухілянтами взагалі насрать.


Та тепер це будуть їх проблеми  з ухилянтами :D
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

напиши листа в военкомат того району звідки ти зригнув з України, щоб поставили на облік. Тепер ти порушник, очевидно, що ти стояв на обліку і не повідомив про зміну адреси.

Нааіщо я буду ім щось писати?(--
Щоб штраф отримпти?(
Ім треба-- то знайдуть як захочуть(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Панове, в воєнкоматі має бути інформація про реальну адресу всіх чоловіків 18-60, громадян України. Якщо нема - це порушення закону, тепер мабуть нема кримінальної відповідальності, треба вводити. Інакше треба армію розпустити.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ще один довбойоб)
Чоловіки з окупованих територій це
Крисіяне та лднрівці?
Ну не виїдуть так не виїдуть - нічого їм в тій Європі робити)

Чоловіки з окупованої території - це кримські татари, які пачками сидять в російських в'язницях та після виходу з них раніше усі їхали до Європи
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

То обмаль,  основні рішрлови через опікунство.
ну от і спитають як виходить опікуватись за кордоном  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

❗Опитані українці в Німеччині заявили, що не бажають повертатись на Батьківщину, навіть попри заходи української влади. — DW

«‎Добре, що я минулого року в Кельні паспорт зробив і мені в консульство вже не потрібно. Я не можу залишити дружину саму з трьома дітьми і піти воювати», - каже Олег, який легально поїхав із сім'єю з Києва до Німеччини.

«‎Навпаки, це ще більше демонструє, що не треба повертатися. Тому що влада країни робить багато для того, щоб тобі було незручно, некомфортно, погано і щоб ти, власне, не повертався туди», - заявив Богдан, який виїхав з України перепливаючи Тису.

Паспорт Богдана діє до 2032 року, на той час він сподівається отримати інше громадянство.

«‎Я практично на 90% упевнений, що Німеччина зробить таку систему, в якій ми зможемо всі необхідні документи отримувати тут, без урахування українських. Тобто нам не потрібно буде звертатися до України. І таким чином усі ці питання вирішуватимуться», - каже чоловік.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Чоловіки з окупованої території - це кримські татари, які пачками сидять в російських в'язницях та після виходу з них раніше усі їхали до Європи
Ага пачками)
На 200 посаджених 200 тисяч обслуговують окупантів
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Панове, в воєнкоматі має бути інформація про реальну адресу всіх чоловіків 18-60, громадян України. Якщо нема - це порушення закону, тепер мабуть нема кримінальної відповідальності, треба вводити. Інакше треба армію розпустити.

Блін((
В мене немає адреси в Украіні вже багато років(
Думаю що в багатьох " ковбасників так само(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо по чесному, то всі питання з приводу ухилянтів повинні бути до прикордонслужби, яки їх, на мою думку, за гроші пропускали!
Робити зара консульські заградотряди, це вже запізно та огидно виглядає в очах цивілізованого світу, треба терміново відміняти це позорисько!

чому? бо хтось дав гроші та свалив! а ктось не дав гроші та переплив тису! Позорисько це коли за кордоном ходять мужики якім насрати що коїться у них на батьківщині.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

❗Опитані українці в Німеччині заявили, що не бажають повертатись на Батьківщину, навіть попри заходи української влади. — DW

«‎Добре, що я минулого року в Кельні паспорт зробив і мені в консульство вже не потрібно. Я не можу залишити дружину саму з трьома дітьми і піти воювати», - каже Олег, який легально поїхав із сім'єю з Києва до Німеччини.

«‎Навпаки, це ще більше демонструє, що не треба повертатися. Тому що влада країни робить багато для того, щоб тобі було незручно, некомфортно, погано і щоб ти, власне, не повертався туди», - заявив Богдан, який виїхав з України перепливаючи Тису.

Паспорт Богдана діє до 2032 року, на той час він сподівається отримати інше громадянство.

«‎Я практично на 90% упевнений, що Німеччина зробить таку систему, в якій ми зможемо всі необхідні документи отримувати тут, без урахування українських. Тобто нам не потрібно буде звертатися до України. І таким чином усі ці питання вирішуватимуться», - каже чоловік.
Теж мені новина - вони і не збиралися повертатись)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Блін((
В мене немає адреси в Украіні вже багато років(
Думаю що в багатьох " ковбасників так само(
Бомжів теж беруть в армію)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Нааіщо я буду ім щось писати?(--
Щоб штраф отримпти?(
Ім треба-- то знайдуть як захочуть(
та то ясно. Ти порушник закону, мабуть не впєрвой.
ЗІ Всі  буває порушують закони, не всі тим хизуються.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ага пачками)
На 200 посаджених 200 тисяч обслуговують окупантів

Ти щось маєш проти кримських татар, яких в Криму біля 300000?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Бомжів теж беруть в армію)

Ну то нехай надсилають повістку(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти щось маєш проти кримських татар, яких в Криму біля 300000?
Маю - а що?
Більшість з них такіж колаборанти як і крисіяни
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

та то ясно. Ти порушник закону, мабуть не впєрвой.
Мабуть))

пс.Ти зі своім чіплянням дл мене нагадуєш тих парочку бабиськ, які вимагають в мене фоточки " з бананом у трусах")
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Армія ФРН - професійна
183 400 постійних і 145 тисяч резерв
Як думаєш наскільки їх вистачить для війни з кацапами як у нас і що вони будуть робити коли ті 300 тисяч закінчаться?)

Ви ще забули додати до цього причини - чому така чисельність, я сам відповім - треба ще враховувати кількість армію з блоку НАТО, яка передбачена відповідними домовленостями!   
Тому там все гут,  але ми ще, на жаль, не у НАТО, але це не означає, що  сітуєйшн врятують ухилянти, з них військо, як з лайна куля...! 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти щось маєш проти кримських татар, яких в Криму біля 300000?
Председатель правления Крымскотатарского ресурсного центра, председатель управления внешних связей и правозащитной деятельности Меджлиса крымскотатарского народа Эскендер Бариев заявил, что, по его данным, в рамках новой призывной кампании в Крыму российские власти готовы призвать до 15 тысяч крымчан.


   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

1️⃣ Министр обороны Польши Владислав Косиняк-Камыш заявил, что власти страны готовы помочь Украине в возвращении украинских граждан призывного возраста. Как это будет происходить — неизвестно. Тем временем власти Германии заявили, что украинских мужчин не будут лишать статуса беженцев в стране.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ви ще забули додати до цього причини - чому така чисельність, я сам відповім - треба ще враховувати кількість армію з блоку НАТО, яка передбачена відповідними домовленостями!  
Тому там все гут,  але ми ще, на жаль, не у НАТО, але це не означає, що  сітуєйшн врятують ухилянти, з них військо, як з лайна куля...! 
Ну да - а зараз в нас військо з повністю мотивованих здорових парубків)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Блін((
В мене немає адреси в Украіні вже багато років(
Думаю що в багатьох " ковбасників так само(

А до чого тут Україна? Ти адресу фактичного мешкання надавай.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Бляха я це гівно памʼятаю ще по чорно-білому телевізору показували)

Це на якому дикому хуторі треба жити, щоб на початку 90-х мати чорно-білий телевізор!  :laugh:

Хуєсос, тобі подобається коли тебе нахуй посилають?)

Дражнити мавпочку, може й не дуже благородно, але кумедно.  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну да - а зараз в нас військо з повністю мотивованих здорових парубків)

Найкраща армія світу!!!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

1️⃣ Министр обороны Польши Владислав Косиняк-Камыш заявил, что власти страны готовы помочь Украине в возвращении украинских граждан призывного возраста. Как это будет происходить — неизвестно. Тем временем власти Германии заявили, что украинских мужчин не будут лишать статуса беженцев в стране.

для кого цей переклад?
Тут всі українську розуміють
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Дражнити мавпочку, може й не дуже благородно, але кумедно.  :laugh:
Навіщо ти дражниш свою дитину інваліда?
Ти - дибіл?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну то нехай надсилають повістку(

наразі вирішили зібрати дані місця проживання ВСІХ громадян України чоловічої статі 16-60, щоб розсилати повістки. Якщо ви не повідомляєте адоесу то ви ухилянт.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мабуть))

пс.Ти зі своім чіплянням дл мене нагадуєш тих парочку бабиськ, які вимагають в мене фоточки " з бананом у трусах")
Я не до тебе, до всіх ухилянтів за кордоном яким не подобається це рішення. . Я вважаю, що якщо людина порушила закон, то права качати не потрібно.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Справа не у тому, Україна у очах всього світу буде виглядати, як недорозвинута країна, я ж кажу, у багатьох країнах безпритульних тварин не знайдеш, а тут хоч і ухилянта, але він людина, держава кидає напризволяще!
Тобто у очах заходу це буде прояв жорстокого поводження зі своїми громадянами, про Євросоюз тоді можна не мріяти!!!   

в п***а той євросоюз..накуй він потрібен.голіма куйня.
мені більш до вподоби велка британія та норвегія живуть без євросоюза того йобаного колгоспа і в куй не дують..
Україна повина їти в НАТО а євросоюз нам не потрібен.Злякали їжака голою сракою..в євросоююз не візьмуть..да накуй він всрався.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Навіщо ти дражниш свою дитину інваліда?
Ти - дибіл?

Мавпочна навіть не розуміє хто вона.  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Председатель правления Крымскотатарского ресурсного центра, председатель управления внешних связей и правозащитной деятельности Меджлиса крымскотатарского народа Эскендер Бариев заявил, что, по его данным, в рамках новой призывной кампании в Крыму российские власти готовы призвать до 15 тысяч крымчан.

Одночасно з цим у той самий день (співпадіння, звісно) 23 квітня українська влада дозволила кримчанам безкарно служити в російський армії.

Дуже продумане рішення.


Мобилизованных крымчан не будут привлекать к ответственности, если есть доказательства принуждения – прокуратура АРК

Крымчанам угрожают привлечением к уголовной ответственности и увольнением с работы в качестве метода принуждения к службе в армии рф, сообщил начальник отдела прокуратуры АР Крым Егор Ребров.

По его словам, правоохранители установили немало случаев привлечения жителей полуострова к административной и уголовной ответственности за отказ от службы в российских Вооруженных силах.

«Наличие доказательств, что в отношении лица производилось принуждение, может быть основанием для непривлечения такого лица к уголовной ответственности. В то же время законодательством Украины не определен четкий перечень таких оснований», – сказал прокурор.

В то же время Ребров пояснил, что подобные вопросы решаются индивидуально в каждом случае с учетом всех обстоятельств, установленных в уголовном производстве.

Прокурор напомнил, что украинцы, проживающие в аннексированном Крыму, мобилизованные принудительно в ВС рф и Беларуси, могут добровольно сдаться в плен и избежать уголовной ответственности в Украине. Для этого им нужно обратиться в государственный проект Координационного штаба по вопросам обращения с военнопленными «Хочу Жить».
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

та то ясно. Ти порушник закону, мабуть не впєрвой.
ЗІ Всі  буває порушують закони, не всі тим хизуються.

Розкажу тобі про моі порушення закону в Украіні)--
1.В 90- тих роках був незначний інцидент--"незаконна валютна операція" Сума була десь баксів на 100-- і людина- мій контрагент -відкупилася .
Я може декілька годин просидів " під слідством"
2.Драка була-- позабирали нас і тримали до ранку в участку.За 20 баксів з кожного вийшли зранку.
3.Провів декілька годин в участку по підозрі в " разбой в составє опг")--- теж до суток і на вихід.
4.податковий штраф-- за те що горілку продавав нижче аніж по ринку)-- заплатив штраф.
5.податковий штраф--- нарахували штраф на ціну однокімнатноі квартири на той час.
Відмовився платити-- пішли до суду-- суд програв так як тоді всі суди були на боці податківців.
Декілька років штраф не платив--
Через декілька років порішали та закрили за " давністю")

Ну в принципі й все)
Те що з офіційного)
Ну і ще один- єдиний штраф за все життя -- за те що світло не включив при виізді з міста.Заплатив щось там офіційно гривень 300.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Мавпочна навіть не розуміє хто вона.  :laugh:
Твоя дитина не розуміє хто вона?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

в п***а той євросоюз..накуй він потрібен.голіма куйня.
мені більш до вподоби велка британія та норвегія живуть без євросоюза того йобаного колгоспа і в куй не дують..
Україна повина їти в НАТО а євросоюз нам не потрібен.Злякали їжака голою сракою..в євросоююз не візьмуть..да накуй він всрався.

Ну, тоді запитайте яке, наприклад, ставлення до всім відомого Брейвіка у Норвегії, який розстріляв тучу народу?!
Ви будете здивовані, у нього життя краще у разів десять чим у декого у Україні, тобто щоб бути як Норвегія треба відповідне ставлення до людей як у Норвегії! 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія