Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Шо, й досі налягаєш на весла аби до мене дістатися?  :laugh:
Ти на Гольфстрім курс тримай. А далі вже й попливеш наче гівно за течією.  :laugh:
Ти вже дістався
Дитина інвалід
Ти - ідіот
Дружина ще не втекла?)
   
Нахєра це мені)
Я тоді був багатше самого професора)

Я теж, але мені подобалося викладати. І на фірмі ставилися з розумінням, що я їздив читати лекції студентам. І я там на всій кафедрі був единим, хто міг нові сучасні предмети викладати - пряма дорога до зам кафедри по науковій роботі, професорська посада і все таке. А зараз он як повернулося, ще й мобілізацію хтось омине.

   
Ти вже дістався
Дитина інвалід
Ти - ідіот
Дружина ще не втекла?)

Це від тебе дружана втекла. От і мрієш про хуєсосів.  :gigi:
   
Це від тебе дружана втекла. От і мрієш про хуєсосів.  :gigi:
Іблан
В мене друга дружина є)
А в тебе вже не буде)
   
Я теж, але мені подобалося викладати. І на фірмі ставилися з розумінням, що я їздив читати лекції студентам. І я там на всій кафедрі був единим, хто міг нові сучасні предмети викладати - пряма дорога до зам кафедри по науковій роботі, професорська посада і все таке. А зараз он як повернулося, ще й мобілізацію хтось омине.
В мене викладали корифеї юриспруденції - Задорожний і Кисіль - обидва вже нажаль пішли
Тож магага я таку викладацьку діяльність)
   
щось Польща дуже "калєблєтся с лінієй партії"
Від блокування кордонів (й не розповідайте, що влада там не замазана, коли припекло, за два дні кордон розблокували) до протилежних крайнощів

PS. кому працювать на трускавках поляки вже знайшли хоч? Афробілоруси будуть, певно?  :gigi:

Похєру на пшеків: вони у мене на другому місці після кацапів (після того, що вони творять на кордоні). Нехай самі спробують працювати на трускавках для разнаабразія :)))
   
Іди нахуй, сміття)

   
Похєру на пшеків: вони у мене на другому місці після кацапів (після того, що вони творять на кордоні). Нехай самі спробують працювати на трускавках для разнаабразія :)))
Так скоро і буде
Бо Антік вже трускавки не вивозить)
Взагалі то Польща - як країна для життя гівно)
   
https://www.youtube.com/watch?v=FgWXYdBaHa4
Не лізь)
   
Дещо дивна заява як на мене - поляки вирішили позбутися біженців? Бо без узгодження позиції з іншими країнами ЄС це переважно приведе лише до міграції біженців далі на захід...
   
Дещо дивна заява як на мене - поляки вирішили позбутися біженців? Бо без узгодження позиції з іншими країнами ЄС це переважно приведе лише до міграції біженців далі на захід...
всю європу цікавлять виключно жінки, які можуть народжувати та діти. Хлопи їм накуй не всрались
   
всю європу цікавлять виключно жінки, які можуть народжувати та діти. Хлопи їм накуй не всрались
А як же ухилянтська робоча сила?)
   
А як же ухилянтська робоча сила?)
в першу чергу збільшення популяції, яка падає в усіх країнах. В другу, не кваліфікована робота на трускавках або водіями фур
   
всю європу цікавлять виключно жінки, які можуть народжувати та діти. Хлопи їм накуй не всрались
Дешева рабсила потрібна завжди - не говоріть дурниці. Звичайно якщо змусити працювати а не платити соціал...
   
Дешева рабсила потрібна завжди - не говоріть дурниці. Звичайно якщо змусити працювати а не платити соціал...
там ж не всі працюють, ті хто влаштовані на біло звичайно рухати уже не будуть
   
не кваліфікована робота на трускавках або водіями фур
Порівняли.
Рабська праця і романтичні подорожі у на мйже своїй хаті у Марсель, Мілан... З заїздом у рідні пенати України.
   
Иван Залупан приехал в Варшаву
Со своей молодой женой.
И сразу пошел в ДП «Документ»
Чтобы паспорт продлить свой
Иван заплатил 10 тысяч баксов
Чтоб выехать как инвалид
Но тут паспорта выдавать перестали
И жопа у Ивана горит!

Жопа Ивана в огне
Ему нечего больше ждать
Жопа Ивана в огне
Ему некуда больше бежать
Паспорт был так близко
Как и турция как и тайланд
Иван пацифист
А автомат пусть берет другой солдат!)
   
Дещо дивна заява як на мене - поляки вирішили позбутися біженців? Бо без узгодження позиції з іншими країнами ЄС це переважно приведе лише до міграції біженців далі на захід...
А як європейське законодавство визначає ухилянтів? Під визначення біженців вони явно не потрапляють.
   
Дещо дивна заява як на мене - поляки вирішили позбутися біженців? Бо без узгодження позиції з іншими країнами ЄС це переважно приведе лише до міграції біженців далі на захід...

Далі вже не вийде,  внутрішня міграція біженців в ЕС фактично вже припинена,  Німеччина не приймає більше громадян які отримували притулок в інших країнах ЕС.
   
А як європейське законодавство визначає ухилянтів? Під визначення біженців вони явно не потрапляють.

 :facepalm: Які можуть бути ухилянти в європейському законодавстві?
   
В Туреччину ще наші можуть їхати по ID картці здається ..
   
Ти вже дістався
Дитина інвалід
Ти - ідіот
Дружина ще не втекла?)

Це від тебе дружана втекла. От і мрієш про хуєсосів.  :gigi:

Іблан
В мене друга дружина є)
А в тебе вже не буде)

Це яку низьку самооцінку має жінка, щоб піти заміж за таке чмо йoбaнe.  :facepalm:
   
Це яку низьку самооцінку має жінка, щоб піти заміж за таке чмо йoбaнe.  :facepalm:
Чмо йобане це ти, ухилянт краківський)
   
В Туреччину ще наші можуть їхати по ID картці здається ..

Тільки по ID картці з ЕС не випустять
   
Це яку низьку самооцінку має жінка, щоб піти заміж за таке чмо йoбaнe.  :facepalm:

Зрозумів! Ти одружився зі старухою, щоб відстрочку мати!  :idea:

А з іншого боку, для такого ЧМО ак ти, і вівця/коза/свиня - за дружину годиться.  :laugh:
   
Зрозумів! Ти одружився зі старухою, щоб відстрочку мати!  :idea:

А з іншого боку, для такого ЧМО ак ти, і вівця/коза/свиня - за дружину годиться.  :laugh:
Моя дружина молодше мене на 13 років)
А ось навіщо ти дитину інвалідом зробив? Щоб виїхати в Краків?)
   
Моя дружина молодше мене на 13 років)


Мавпочко, це які тварини стільки живуть?  :laugh:
   
Четвертые сутки пылают станицы,
По Польше гуляет большая война.
Не падайте духом, пловец за границу
Поешьте пироги, попейте вина.
А где то гуляют в Анталье туристы ,
И теплое море смотрит им вслед.
А тут не пускают здоровых балбесов
В здание с надписью - дп «документ»)
   
Мавпочко, це які тварини стільки живуть?  :laugh:
Перестань обзивати свою дитину інваліда
Ще раз спитаю - ти - дибіл?)
   
Перестань обзивати свою дитину інваліда
Ще раз спитаю - ти - дибіл?)

А шо ти, мавпочко, ще вмієш?  :laugh:
   
А шо ти, мавпочко, ще вмієш?  :laugh:
Більше ніж твоя дитина напевно
   
Модер може пора забанити обидвох цих буйних ухилянтів?  :facepalm:
   
Модер може пора забанити обидвох цих буйних ухилянтів?  :facepalm:
А ти хто?)
   
А як європейське законодавство визначає ухилянтів? Під визначення біженців вони явно не потрапляють.

Чому це? По такій логіці всі біженці чоловічої статі з будь якої країн де йде війна ухилянти. На мою думку це все пусті розмови. Я не уявляю собі картини в ЄС де сотні тисяч наших хлопів ловить поліція,пакує в буси і насильно депортує в Україну. Це все утопія. Навіть якщо припустити що Польща почне висилати наших мужиків це можуть бути тільки ті хто не має карти поляка(з західної її мають всі хто був в Польщі до 22 року на постійних роботах) і в кого не дійсний паспорт. І то дуже навряд,як можна вислати того хто має притулок? Це його спочатку треба зняти. Ну виїдуть ухилянти в інші країни ЄС. Не будуть висилати вони.Фігня це все.
   
Чому це? По такій логіці всі біженці чоловічої статі з будь якої країн де йде війна ухилянти. На мою думку це все пусті розмови. Я не уявляю собі картини в ЄС де сотні тисяч наших хлопів ловить поліція,пакує в буси і насильно депортує в Україну. Це все утопія. Навіть якщо припустити що Польща почне висилати наших мужиків це можуть бути тільки ті хто не має карти поляка(з західної її мають всі хто був в Польщі до 22 року на постійних роботах) і в кого не дійсний паспорт. І то дуже навряд,як можна вислати того хто має притулок? Це його спочатку треба зняти. Ну виїдуть ухилянти в інші країни ЄС. Не будуть висилати вони.Фігня це все.

Ухилянт це той, хто від чогось ухиляється. У данному випадку від вімог законодавства що до військового обліку, мобілізації та іншого.
Також ти, мабуть, перелутав карту поляка та карту побуту.
Польща може висилати тих, хто справді ухилянт. Новий закон, передбачає звернення ТЦК до поліції що до примусу явки військовозобов'язаного у ТЦК. Поліція може звернутися до Польщі, що до депортації такої людини, якщо має достатньо інформації про цю людину. Поки лише такий шлях.
Додам, що та заява, "немного по дєбільному" зроблена. Бо міністр оборони не має жодного відношення до справ мігрантів.
   
Модер може пора забанити обидвох цих буйних ухилянтів?  :facepalm:
Ладно, я трохи забагато дражню тутешню мавочку. Припиню.
   
Ухилянт це той, хто від чогось ухиляється. У данному випадку від вімог законодавства що до військового обліку, мобілізації та іншого.
Також ти, мабуть, перелутав карту поляка та карту побуту.
Польща може висилати тих, хто справді ухилянт. Новий закон, передбачає звернення ТЦК до поліції що до примусу явки військовозобов'язаного у ТЦК. Поліція може звернутися до Польщі, що до депортації такої людини, якщо має достатньо інформації про цю людину. Поки лише такий шлях.
Додам, що та заява, "немного по дєбільному" зроблена. Бо міністр оборони не має жодного відношення до справ мігрантів.
Ти гарно себе описав, краківський ухилянт)
   
Ладно, я трохи забагато дражню тутешню мавочку. Припиню.
Перестань дражнити свою дитину, вона ж в тебе інвалід?) чи і тут ти збрехав, гівно краківське?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 32 гостей
 
Повна версія