Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чародійство у нашому житті. :shuffle:

Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

  Із книги спогадів.
  70-ті роки.
   По селу пішли чутки, що мій однокласник Юрій (котрий колись переховував у мене свій портфель) збирається одружитися з дівчиною-інвалідом. Біля Юри завжди "вертілися" гарні дівчата, так що у нього було з кого вибрати собі наречену. Саме тому цей шлюб викликав здивування і дав привід для пересудів.
  Відшуміло весілля, у мого колишнього товариша народився син, а через рік молоді розлучились... Якось ми зустрілись і Юра розповів, як саме відбувалося його одруження: "Нас познайомили, і та дівчина почала заходити до мене в художню майстерню. Завжди приносила домашнє вино. От я й закохався по самі вуха: стала вона мені наймилішою від усіх. Одружились. Життя як життя - з'явилися непорозуміння, іноді сварки. Їде моя жінка в село до бабусі і привозить самогон, продукти. Вип'ємо, закусимо, і знову я її безтямно кохаю. Наробить усіляких дурниць, а в мене до неї чомусь немає ніякої злості. Та от проходить деякий час і знову в хаті сварки виникають. Знову їде вона до бабусі по той самогон. І знову наступає мир та любов. Щось підказало мені, щоб я не пив самогону та не їв тих бабусиних гостинців. Моє невдоволення її поведінкою призвело до розлучення. У нас тоді вже був син. Так незабаром вона причарувала молодого хлопця, який не тільки одружився з нею, а й сина мого усиновив!"
   Подібна ж історія трапилась з моїм товаришем Олексієм. Він закохався й вирішив одружитися, але батьки були проти, - мовляв, дівчина з бідної багатодітної сім'ї, дуже неохайна, а це означає, що вона не буде доброю господинею. Поставили синові ультиматум: "Або ми, або вона". Той же наполягав на своєму, так що між батьками і ним виник скандал, який переріс у криваву бійку. Олексій ходив із забинтованою покаліченою у тій бійці рукою але… перемогла любов. Ходили чутки, що мама знайшла зашиті в одязі сина чари. Люди свідчили, що мама Олексія в людному автобусі влаштувала потенцій невістці скандал із прокльонами та…
  Та все марно…
  Сільська молодь була на боці закоханих.
  Батьки зреклися сина, продали хату й виїхали в іншу область. Весілля молодятам зробила Олексієва бабуся та ще й хату подарувала. Через певний час у подружжя народилася дитина. На Великдень Олексій запросив мене в гості. У кімнаті було досить брудно, навкруги гуділи мухи та парувалися на запропонованих блюдах, на підлозі смерділа купа брудної дитячої білизни. Я сидів за столом й думав, як би скоріше піти, щоб не знудило. Переконався, що батьки поступали мудро коли відмовляли сина! Усе то так, але яка ж то сила чародійства!
  Я запам’ятовував чутки про наведення любовних чар й пізніше цікавився подальшими долями тих сімей. Шлюби ті з часом розпадалися.
  Однокласник Юрій розлучився, спився й помер.
  У родички перший чоловік її кинув, другий помер.
  У іншої пив по-чорному. Того злощасного дня поліз у квартиру через вікно – загубив ключ від дверей тому що. Зірвався й впав потилицею на бордюр. Смерть настала миттєво. Ключ знайшося у задній кишені джинсів.
  Дружина односельчанина Юрія збожеволіла. Одна психлікарня, друга, смерть.
  Олексій пив по-чорному отож син за це його добряче лупцював. Одного ранку рідні знайшли Олексія на ліжку мертвим. Версія для правоохоронців проста, як двері: прийшов напідпитку ще й добряче побитим. З ким пив, хто його бив – тепер тільки Бог знає… Через рік померла й його дружина. 
   Так і є – під дією чародійства у жертви змінюється мислення. Я під дією чародійства не реагував на попередження друга висловлені прямим текстом: - Навіщо ти дружиш із цим КДБістом? Моя жінка працює в КДБ перекладачкою отож знає цього мерзотника як облупленого!
   Не реагував, хоча до того розумів навіть натяки… От і відмучився 5 років у таборах. Більшість із них у сибірських…  :(
  Це реалії життя, шановні.  8-)
  Мо хто доповнить тему власними пригодами чи історіями родичів, друзів, знайомих...  :shuffle:
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

 :facepalm:
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

дорогие радиослушатели! для вас прoзвучала песня Червона рута
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Сама працювала на КДБ і забороняла з КДБістом товаришувати ?)))
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

антік у своєму репертуарі. видать пассат з капремонтом ВСЬОГО за 400 баксів уже не радує.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

антік у своєму репертуарі. видать пассат з капремонтом ВСЬОГО за 400 баксів уже не радує.
Я что-то пропустил ? Антик был в хорошем настроении ? Когда ?
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Антік, а в тебе залишились хоч якісь знайомі, які не спились і вбились?
Подумай, може це ти такий зачарований...
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Я что-то пропустил ? Антик был в хорошем настроении ? Когда ?
та був момент.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Це не чародійство, це звичайні алкаші, які заради випивки на все згодні.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Я бы мог рассказать многое. Очень много видел сам. Не чутки,а своими глазами.У вас бы мороз по коже прошел. Иногда про это писал. Но не стоит-я хорошо знаю эту тему....Но публичности "они" не любят. Это что-то вроде "ихтамнет". Может кто-то поймёт. Но в это я абсолютно верю. Может не все случаи именно это,но их масса. Я ,повторяю,видел офигенные вещи! Но не стоит это исследовать. Если долго смотришь в бездну,то Бездна начинает видеть тебя.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

меня бывшая жена приворожила .. до сих пор мучаюсь ..
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

меня бывшая жена приворожила .. до сих пор мучаюсь ..
-----------------------------------------
Ну живи счастливо. Это не то. Было бы "ТО",сразу бы понял бы. Я знаю о чем говорю... B-)
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

 В кожній темі повинен бути конструктив. Пропоную також обговорити способи протидії - там також багато варіантів :)
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

-----------------------------------------
Ну живи счастливо. Это не то. Было бы "ТО",сразу бы понял бы. Я знаю о чем говорю... B-)
блин .. та нет никакого счастья .. одни мучения
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

блин .. та нет никакого счастья .. одни мучения
==================================
 Один вопрос: кацапка?
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Кацапки- по своей природе ассимилянтки. То есть или б....ди или овуляшки,иногда и то и то. Ну б....ди-это понятно,а овуляшки,те,кто хочет рожать и рожать.

 Тут проблема в чем: бл...дь можно поставить в такое положение,что она не будет бегать на сторону,ну там лишу всего,останешся в гавне и т.п. Овуляшку можно даже уговорить не стремиться все время рожать: куда? За какие шиши их поднимать?!!! И т.п. не все ж дурищи... да...бл....ди перестают бегать на сторону,овуляшки рожать,но у них постепенно пропадает интерес к сексу именно с мужем. Он становится для них бессмысленной обязанностью. Ссоры, застой в сексе... все оканчивается плохо. Но стоит бл....ди с кем-то трахнуться,то месяца три любви с мужем обеспечено. А овуляшке забеременеть и тоже аж на года два хватит.   Природа такая...естество. И в основном у ассимилятивных наций,где кацапки бьют рекорды.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

-----------------------------------------
Ну живи счастливо. Это не то. Было бы "ТО",сразу бы понял бы. Я знаю о чем говорю... B-)
податки сплатив?
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

==================================
 Один вопрос: кацапка?
нет ..
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

податки сплатив?
============================
Так сплатив,щоб тобі,паразиту,нічого не дісталося! :fuck:

(Невже ви думаєте що цим ви мене можете дістати? Притролити!  Та це моя хвішка! Пишіть ще! Ботва!) :D  X(
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

============================
Так сплатив,щоб тобі,паразиту,нічого не дісталося! :fuck:

(Невже ви думаєте що цим ви мене можете дістати? Притролити!  Та це моя хвішка! Пишіть ще! Ботва!) :D  X(
а пеню?! :X
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

а пеню?! :X
==========================
Херню тебе! Паразит! :fuck:
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

нет ..
==========================
Ну тогда навряд ли ведьма. Их не мало,но на тысячу от силы одна-две... должны быть и другие признаки. Таскает тебя к совершенно незнакомым людям?
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Я бы мог рассказать многое. Очень много видел сам. Не чутки,а своими глазами.У вас бы мороз по коже прошел. Иногда про это писал. Но не стоит-я хорошо знаю эту тему....Но публичности "они" не любят. Это что-то вроде "ихтамнет". Может кто-то поймёт. Но в это я абсолютно верю. Может не все случаи именно это,но их масса. Я ,повторяю,видел офигенные вещи! Но не стоит это исследовать. Если долго смотришь в бездну,то Бездна начинает видеть тебя.

Вольтер, а ты НЛО видел? Или про это тоже лучше не писать? А то выкрадут тебя...
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

==========================
Ну тогда навряд ли ведьма. Их не мало,но на тысячу от силы одна-две... должны быть и другие признаки. Таскает тебя к совершенно незнакомым людям?
так она ж бывшая.. я ж написал)) .. никуда она меня уже не таскает десять лет
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Звісно, ці речі існують. Ними займаються як відуни, так і неуки, що начиталися  спеціальних книжок.
 Хто ворожбою промишляє - ніколи не буде щасливий. Рано чи пізно постраждає.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

так она ж бывшая.. я ж написал)) .. никуда она меня уже не таскает десять лет
=================================
 Баблос вымагает? Дети есть? Или влечет? Ну,типо...по секису?
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Чародійство ..? Мдааа .., але .., шозробиш , як майже у будь-якому засобі масової дезинформації друкують одночасно і новини науки , від брітанскіх учьоних зазвичай , і , бл , маячню - гороскопи ...

То чом би і чародійством людям не цікавитись ..? Аби бєлка гостювати не ходила . ))
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Звісно, ці речі існують. Ними займаються як відуни, так і неуки, що начиталися  спеціальних книжок.
 Хто ворожбою промишляє - ніколи не буде щасливий. Рано чи пізно постраждає.

А ті що порчу знімають, " відробляють" - як з ними? це також гріх до них їздити?  Думка Волька  також цікавить?  :)
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Чародійство ..? Мдааа .., але .., шозробиш , як майже у будь-якому засобі масової дезинформації друкують одночасно і новини науки , від брітанскіх учьоних зазвичай , і , бл , маячню - гороскопи ...

То чом би і чародійством людям не цікавитись ..? Аби бєлка гостювати не ходила . ))
=====================================
 Не заморочуйся! НАх воно тобі?  Вирогідність мала,що тебе зачепить...  Так і живи. А якщо зачепить,ну повісишся якось- люди будуть думати,це "бєлка",мабуть бухав сильно.... B-)
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

=================================
 Баблос вымагает? Дети есть? Или влечет? Ну,типо...по секису?
та манипуляции через дочку.. ничо не влечет ..
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

  Із книги спогадів.
  70-ті роки.
   По селу пішли чутки, що мій однокласник Юрій (котрий колись переховував у мене свій портфель) збирається одружитися з дівчиною-інвалідом. Біля Юри завжди "вертілися" гарні дівчата, так що у нього було з кого вибрати собі наречену. Саме тому цей шлюб викликав здивування і дав привід для пересудів.
  Відшуміло весілля, у мого колишнього товариша народився син, а через рік молоді розлучились... Якось ми зустрілись і Юра розповів, як саме відбувалося його одруження: "Нас познайомили, і та дівчина почала заходити до мене в художню майстерню. Завжди приносила домашнє вино. От я й закохався по самі вуха: стала вона мені наймилішою від усіх. Одружились. Життя як життя - з'явилися непорозуміння, іноді сварки. Їде моя жінка в село до бабусі і привозить самогон, продукти. Вип'ємо, закусимо, і знову я її безтямно кохаю...

Ключове слово - "самогон".
Далі не читав.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

люди будуть думати,це "бєлка",мабуть бухав сильно.... B-)

Б-г-г , я від бєлки сприснув , бо у наркологію бухим пішов здаватись , тобто напохмелявшись , а бєлка приходить лише до тверезіючих , на отходняках - абстінєнтний сіндром , о .
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

А ті що порчу знімають, " відробляють" - як з ними? це також гріх до них їздити?  Думка Волька  також цікавить?  :)
Якщо ви християнка, то так, гріх. Ці всі люди не від Бога, хоч і обставлені свічками та іконами.  По-перше, не треба боятися тих поробок та порч. І тоді воно вас не зачепить. Але якщо відчуваєте, що щось не те, користуйтесь молитвою, свяченою водою, звертайтесь до священника.
Зазвичай ті, що відробляють, проведуть якийсь ритуал, потім дадуть  вам якийсь предмет, що ніби-то увібрав у себе зло чи хворобу, що на людинк були наслані, та загадають той предмет викинути чи спалити на перехресті.
 На тому перехресті будуть ходити люди, які приймуть на себе те зло, чи хворобу, що ви вже викинули. Але  є ЗАКОН:зло повертається в десять разів збільшеним. Тобто, той хто відшептався і викинув  ЩОСЬ,  псля нетривалого полегшення знову отримає проблему, але ще більшу. І знову буде йти до бабки. Замкнене коло.
З нього можна вирватись лише з Божою поміччю.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

А ті що порчу знімають, " відробляють" - як з ними? це також гріх до них їздити?  Думка Волька  також цікавить?  :)
===================================
По більшості це аХверистки. Справжні відьми цим не займаються. Це по дурості вони потихеньку вляпуються... а потім вже тре творити зло,бо вони потерпають від страшної ломки,як від героїну,або навіть гірше. Хоча с початку аж захоплює,але за все тре платити. Нажаль більшість з них доходять до того,що буквально вбивають цілі родини. Я ососбисто знав таке і бачив сам  своїма очима як це відбувається.

 Трохи смішного: одна  з них "літала" на якийсь там їх шабаш спочатку під Відень,потім десь у Париж...Ну багато часу їм там вільного не давали.як ЗЕлям у Трускавці,але все ж...так не на метлі це було. Хоча в перший-другий раз їм лячно і тре за щось триматися. Одна з них на вінику "літала"... мітли не було. Взалалі то не політ,а якесь переміщення практично міттєве. Я відьом бачу...не скажу чому,але бачив одну в Амстердамі в Скіпхолі. Так вона прикордонний контроль проходила,хоча явно прилетіла не літаком-Європа,мля! :D
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Чому всі алкоголіки так легко вірять у відьм, відьмаків, "пороблено" і прочу бєлібєрду?
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

біла гарячка :(
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

===================================
По більшості це аХверистки. Справжні відьми цим не займаються. Це по дурості вони потихеньку вляпуються... а потім вже тре творити зло,бо вони потерпають від страшної ломки,як від героїну,або навіть гірше. Хоча с початку аж захоплює,але за все тре платити. Нажаль більшість з них доходять до того,що буквально вбивають цілі родини. Я ососбисто знав таке і бачив сам  своїма очима як це відбувається.

 Трохи смішного: одна  з них "літала" на якийсь там їх шабаш спочатку під Відень,потім десь у Париж...Ну багато часу їм там вільного не давали.як ЗЕлям у Трускавці,але все ж...так не на метлі це було. Хоча в перший-другий раз їм лячно і тре за щось триматися. Одна з них на вінику "літала"... мітли не було. Взалалі то не політ,а якесь переміщення практично міттєве. Я відьом бачу...не скажу чому,але бачив одну в Амстердамі в Скіпхолі. Так вона прикордонний контроль проходила,хоча явно прилетіла не літаком-Європа,мля! :D
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Чому всі алкоголіки так легко вірять у відьм, відьмаків, "пороблено" і прочу бєлібєрду?
Тому що зло існує.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Тому що зло існує.

Очевидно, що існує! Його звати "алкоголь" в Україні.
   
Re: Чародійство у нашому житті.  :shuffle:

Чому всі алкоголіки так легко вірять у відьм, відьмаків, "пороблено" і прочу бєлібєрду?
=================================
 Та не вірь! Я те ж не вірив. Взагалі то і не дуже боюся,відьом. Ти зрозумій, що бачити їх можуть усі.але у багатьох практично зразу відбувається надкомпесація психики. Не те що б ти забуваєш,але викреслюєш це з голови: "Не може бути!" і все. Але є десь 2%-3% відсотка людей,які якось не викреслюють. Але і вони не завжди ж підпадають під вплив цих сворінь... Тому то таке... не вірять. Але за багатьма смертями,або незрозумілими самогубствами, чи злочинами стоять саме вони. Люди списують це на патологію свідомості і це, певною мірою так і є...  але коли бачиш багато на власні очі... ну то дуже рідке явище.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія