Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Подія століття. Вручення томосу Православній Церкві України! (tu)

Аеліт, ти мене не зрозумів мабуть.
Я з тобою не дискутую, я тебе ЕКЗАМЕНУЮ.
Ти сам погодився.
Відповідей на свої питання я поки що не побачив.
Граматичних помилок купу побачив, на "кілок" вже тягне,
а відповідей - нє.
Зберись, ганчірка!
В тебе ще є час.
У мене робочий день кінчається,
потім я додому, а там святковий стіл,
завтра вікенд..
Час маєш.
Твори.


)))) що ти таке щоб мене екзаменувати?)))))ні на що  я не згожувався. ми навіть не узгодили критерій українства.)))) а без критеріїв і термінології - звичайна суржикова безглузда балячка
   
це щодо місцевих, які в нашу спільну хату напустили удумуртских бурятьев

наполягаю саме на "сеПТЕРи"
(а не  "сепари")

я тобі нагадаю кого ми утримували десятиліттями щоб вони не пускали  в нашу хату удмуртів  - це зсу і сбу. але до них ні у кого претензій в суспільстві. бо суспільство таке ж і всі б так само вчинили б і в крму 2014 і на донбасі. проблема у всьому суспільстві. а не у владі -чи навозних на донбас і крим. в тому числі і в мені і в тобі. алле всім насрати. аби гроші . нацарювати сто рублів і втекти. імітатори
   
Знаїш що цікаво, коли Україна звільнить Донбас, такі як ти кинуться шукати знайомих, щоб пригріти і прикрити свою жопу. А після отримання місця, будуть співати Український гімн найсильніше серед усіх, тому що просто совок це діагноз. Як це не комічно говорити, але ті хто перший був в місцевих органах днр, в загалом хотіли своєму Донбасу добра, але їм швидко вказали своє місце і пішов підвал, террор і катування. Хто розумніший звалив звідти, хто не встиг гниє в різних місцях,  а все тому, що основна маса просто тупий совок і ти такий же
   
але ми відхилились від теми. томос цце досягнення. для України  і досяг це порошеннко. тут він молодець.

але то не звільняє його від обовязку гарантувати дію Конституції по всій території раїни - і от з цим як було так і є. імітація
   
Вот-вот. От Янука донецкие требовали, чтобы он раскатал протесты в Киеве танками - и тут же через слово верещат, мол "чего Порошенко сюда танки прислал!".

Типичнейшее "а нас за что?". И таких чудил на букву "м" на Донбассе действительно полно.

Любят верещать про то, "почему хохлы сюда лезут" - а при этом сами гордяться, что родились в каких то российских пердях и приехали на Донбасс на заработки. "У нас вся родня в России, так нафига нам эта ЕС?".

Гордяться Сталиным и хуйло, мол как они "сурово, но справедливо наводили порядок" - но при этом искренне верещат что "ну сходили мы на рефендум и что? убивать нас за это", при этом неадекватно реагируя на ответ "Да, по вашим любимым сталинским  законам и понятиям - именно убивать. И всю вашу семью тоже".

И так во всем - куда не ткни.

пердеж ни о чем.......
   
Еще раз, для тупых!!!
Мы не будем воевать с народом Украины!
Но наших погибших детей, под обстрелами ВСУ.......
б***ь не простим..........
я жил все это время в Донецке
я я знаю, как шмаляет град......
как укрпы обстреливали наш город по площадям.....
я это видел.
и что теперь???
пецька сказал что наши дети будут сидеь в подвалах??? дебил
   
Знаїш що цікаво, коли Україна звільнить Донбас, такі як ти кинуться шукати знайомих, щоб пригріти і прикрити свою жопу. А після отримання місця, будуть співати Український гімн найсильніше серед усіх, тому що просто совок це діагноз. Як це не комічно говорити, але ті хто перший був в місцевих органах днр, в загалом хотіли своєму Донбасу добра, але їм швидко вказали своє місце і пішов підвал, террор і катування. Хто розумніший звалив звідти, хто не встиг гниє в різних місцях,  а все тому, що основна маса просто тупий совок і ти такий же

дурак????
Никогда Донбасс вы не освободите!!
Если у нас совсем станет плохо, то тогда оружие мы возьмем, и станем на защиту нашего города.
   
дурак????
Никогда Донбасс вы не освободите!!
Если у нас совсем станет плохо, то тогда оружие мы возьмем, и станем на защиту нашего города.

де и зброю візьмете
   
дурак????
Никогда Донбасс вы не освободите!!
Если у нас совсем станет плохо, то тогда оружие мы возьмем, и станем на защиту нашего города.

ви хоч усвідомлюєте, що вас використала рф в якості презерватива і викинули як непотріб ?
   
хай спершу відповість де  зброю візьмуть
   
данєцкий то де ви зброю візьмете? а боєприпас?
   
Еще раз, для тупых!!!
Мы не будем воевать с народом Украины!
Но наших погибших детей, под обстрелами ВСУ.......
б***ь не простим..........
я жил все это время в Донецке
я я знаю, как шмаляет град......
как укрпы обстреливали наш город по площадям.....
я это видел.
и что теперь???
пецька сказал что наши дети будут сидеь в подвалах??? дебил
то певне донєцк зараз виглядає десь як грозний після чеченських війн



Як ви там бідні виживаєте?
   
Еще раз, для тупых!!!
Мы не будем воевать с народом Украины!
Но наших погибших детей, под обстрелами ВСУ.......
б***ь не простим..........
я жил все это время в Донецке
я я знаю, как шмаляет град......
как укрпы обстреливали наш город по площадям.....
я это видел.
и что теперь???
пецька сказал что наши дети будут сидеь в подвалах??? дебил

Еще раз для тупых - весь Донецк заставлен памятникам "красным командирам", которые тупо киздячили артиллерией по своим же городам без всяких там раздумий есть там дети или нет. Вас же любимый Хуйло травил газом или хреначил Шмелями по зданиям с цивильными заложниками вообще без каких то сантиментов. В том же Беслане за один час рашисты убили 186 своих детей, чтобы добраться до 30 местных "ополченцев" - и просто сравни с тем, сколько детей на самом деле погибло на Донбассе за ГОДЫ войны.

Ваши же "защитники" (хотя кацапы скорее всего) тупо хреначили градами по Марику или ураганами по Краматорску. Опять же, насрав на присуствие  всяких там детей.

Ваши ж мудни в том же Луганске тупо прикрывались детьми и женщинами, фигача гранатометами по погранчасти с крыш жилых домов, в которых жили в том числе и дети.

А теперь пердите ртом о каких то "детях," У всех были дети, мудни. У всех тех, против ваша любимая московицкая власть воевала бесчисленное количество раз. Не хотите смерти детей - выйдите б***ь в чистое поле, выройте могилы для себя - а Украина так и быть, их с вами засыпет. А нет - ну так не визжите про детей - сдохнут с вами.

Хотите мира с Украиной? Так верните 10 миллионов погибших в Гражданской войне, Голодоморе и прочей хуйне, устроеной советами. Или платите жизнями своей детей, чтобы было по честному.
   
данєцкий то де ви зброю візьмете? а боєприпас?

В шахтах!  :laugh:
   
Что вы получили в конечном итоге????
Асоціацію з ЕС та безвіз. Це, до речі, мало відбутися ще за вашого яника, але яник восени 2013 злякався хуйла і різко повернув до тайожного союзу. За що і отримав Майдан.
   
В шахтах!  :laugh:

не підказувати!
   
Ты дебил??? А??
Что продал Янек?? Кстати и нас его презирают! За что?? Да бля за то что не устроил из майдана Таньямень-2014!!!
Я был кстати на этой площади (таньянмень), пиво там хорошее и мавзолей кормчего......
Что вы получили в конечном итоге????

Дебіли - виборці зека, яких тепер чмирять на дому кацапські найманці. Треба бути повним розумовим уйобком, щоб опинитися в такому лайні, як Домбабве.

Зек не міг влаштувати ніякий Тяньаньмень, бо армія його на хую вертіла. Він взагалі нічого не міг, тому в паніці втік до свого господаря. Якби цього не зробив, то полювання на регіоналів стало б всеукраїнським. Це розумів навіть колишній риг Пєця Томос.
   
не підказувати!

В любом супєрмаркєтє продаётся!  :laugh:
   
В Святий Вечір, спортили святкову, позитивну гілку, це на совісті модерів.
   
завтра в 10 годин Епіфаній буде проводити святкову літургію в Софії,
літургія буде транслюватися на великий екран на Софійській площі,
з завтрашнього дня в Софії можна буде побачити наш Томос, де він буде зберігатися і де його можна буде всім подивитися

Останнє редагування: 6 січня 2019 17:53:57 від Foxic
   
Ще трохи -  і я піду з цього форуму сам
   
Еще раз для тупых - весь Донецк заставлен памятникам "красным командирам", которые тупо киздячили артиллерией по своим же городам без всяких там раздумий есть там дети или нет. Вас же любимый Хуйло травил газом или хреначил Шмелями по зданиям с цивильными заложниками вообще без каких то сантиментов. В том же Беслане за один час рашисты убили 186 своих детей, чтобы добраться до 30 местных "ополченцев" - и просто сравни с тем, сколько детей на самом деле погибло на Донбассе за ГОДЫ войны.

Ваши же "защитники" (хотя кацапы скорее всего) тупо хреначили градами по Марику или ураганами по Краматорску. Опять же, насрав на присуствие  всяких там детей.

Ваши ж мудни в том же Луганске тупо прикрывались детьми и женщинами, фигача гранатометами по погранчасти с крыш жилых домов, в которых жили в том числе и дети.

А теперь пердите ртом о каких то "детях," У всех были дети, мудни. У всех тех, против ваша любимая московицкая власть воевала бесчисленное количество раз. Не хотите смерти детей - выйдите б***ь в чистое поле, выройте могилы для себя - а Украина так и быть, их с вами засыпет. А нет - ну так не визжите про детей - сдохнут с вами.

Хотите мира с Украиной? Так верните 10 миллионов погибших в Гражданской войне, Голодоморе и прочей хуйне, устроеной советами. Или платите жизнями своей детей, чтобы было по честному.

ты это лично видел? или статек начитался?
короче очередной воин диванный!!
ны
   
Еще раз, для тупых!!!
Мы не будем воевать с народом Украины!
Но наших погибших детей, под обстрелами ВСУ.......
б***ь не простим..........
я жил все это время в Донецке
я я знаю, как шмаляет град......
как укрпы обстреливали наш город по площадям.....
я это видел.
и что теперь???
пецька сказал что наши дети будут сидеь в подвалах??? дебил
Вы, кацапы, всего лишь оккупанты. И вешать вас на столбах будут сами донетчане
   
Весь мир в ахуе!!
СНН и ВВС ведут прямую трансляцию!
Весь мир замер в нетерпении, дадут ли хохлам томас.
дебилы......
   
Ще трохи -  і я піду з цього форуму сам

це буде дезертирство. як з криму. схаменись
   
фоти з сьогоднішнього вручення Томосу











   
Весь мир в ахуе!!
СНН и ВВС ведут прямую трансляцию!
Весь мир замер в нетерпении, дадут ли хохлам томас.
дебилы......

Від цього Томосу рвуться пердаки лише у кацапів, і саме тому він доставляє. Вже після Різдва цю тему мусолити перестануть.

Дебіли - це житєлі Данбаса. Такого йобаного трешу і угару, як там, в сучасному світі майже ніде нема. Хіба що в Сомалі (не плутати з однойменним сепарським «батальйоном»).
   
завтра в 10 годин Епіфаній буде проводити святкову літургію в Софії,
літургія буде транслюватися на великий екран на Софійській площі,
з завтрашнього дня в Софії можна буде побачити наш Томос, де він буде зберігатися і де його можна буде всім подивитися



и что??? дебилы........
   
фоти з сьогоднішнього вручення Томосу

Показати зображення...

Посох тоже волшебно красив! Можно даже сказать волшебный посох!
   
Еще раз, для тупых!!!
Мы не будем воевать с народом Украины!
Но наших погибших детей, под обстрелами ВСУ.......
б***ь не простим..........
я жил все это время в Донецке
я я знаю, как шмаляет град......
как укрпы обстреливали наш город по площадям.....
я это видел.
и что теперь???
пецька сказал что наши дети будут сидеь в подвалах??? дебил

жаль вас не разбомбили к ебеням как русские грозный
   
и что??? дебилы........

Іди на хуй.
   
жаль вас не разбомбили к ебеням как русские грозный

Ще прийде час, коли кацапи бомбитимуть їх «Градами» знову.
   
Кстати, интересный исторический вопрос.

А когда крестили Русь, и создавали православную церковь на Руси, тогда не давали Томос? Почему?
   
Вы там что??
Мозгами двинулись??
Томас-фигомас...кто из вас про этот томос слышал еще пару-тройку лет назад???
Вам кинули очередною идеологическую залипуху и вы ее схавали!!
Ах ну да!!!
У новообразованной нации проблема с идентификацией. Ага, И.Х. был оказывается хохлом, Виндзоры из хохлов, ну понятно, что это стеб!
Но соседи!! Именно так я вас называю, живя в Донецке. Кстати нехрен муссировать тему про привезенных сюда и про наших предков.По поводу этой темы я вас закопаю за пять минут.
Так вот, соседи!!!
Да, мы живем в Донецке. Мы живем в ДНР. И кстати мы будем сражаться с нашу Республику. Это осознанный выбор.
И таки да, мы не будем братьями, мы будем соседями.
Но мне немного обидно за соседей.
Ребятушки? Бля! На этом форуме много умных и здравомыслящих людей, респекет и уважуха вам!
Но вот то идеологическое гавно которое сейчас суют вам???
Я интереса ради в инете посмотрел укротв? Бля писец.
По поводу тв в Донецке? Я не знаю. У меня в настройках только каналы с фильмами (типа тв1000 21 и т.д.)
Короче!
Нам рядом вместе жить. Думайте сами.
Привет всем вам из Донецка и с праздниками вас, соседи.!))


Срані Модератори УПЯЧКИ!

А ВИ НЕ О*УЇЛИ ЧАСОМ?

З 9 години ранку висить. СЄПАР НЕ ЗАБАНЕНИЙ НАЗАВЖДИ.

В СБУ НАКАТАТЬ?
   
Срані Модератори УПЯЧКИ!

А ВИ НЕ О*УЇЛИ ЧАСОМ?

З 9 години ранку висить. СЄПАР НЕ ЗАБАНЕНИЙ НАЗАВЖДИ.

В СБУ НАКАТАТЬ?


гео , друже, без тебе не має порядку. слав дезертирував з фупу, ти дезертирував з фупу - от сепарня і розперезалась. прийшов то будь. нам всім тяжк на фупі о але не всі дезертирують з фупу.якщо не ми то хто відстоюватиме чесні помисли та реальні здобутки Порошенка.
   
Кстати, интересный исторический вопрос.

А когда крестили Русь, и создавали православную церковь на Руси, тогда не давали Томос? Почему?

тому що тоді, у Києві була митрополія Константинопольсько го патріарху, та й християнська церква тоді була єдина, навіть на католиків та православних ще не розділились
   
Кстати, интересный исторический вопрос.

А когда крестили Русь, и создавали православную церковь на Руси, тогда не давали Томос? Почему?

мабуть не було тод іще цієї процедури. а може й давали щось таке - але не збереглось - вкрали перебрехали етс.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія